Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)
    Szerintem a szédült szántón folyamatosan ültesd az eventnövényt, és semmi mást. A fő farmon napközben ültesd csak az eventnövényt, és este mehet a felröpigyártás.
    A fő farmon napközben úgy arass, hogy kézzel takaríts be annyi növényt, amennyi Pannid van, cseréld le az üres földeket Pannikra, majd arasd géppel a teljes területet (az üres földeket is be lehet szedni géppel, de vigyázni kell, hogy a második biztonsági kérdést ne pipáld ki, különben tarol mindent).
    Estére azt a leghosszabb érésidejű nemesített növényt ültesd (amit előtte persze aktiválsz), ami vízzel és trágyával beérik a reggeli aratásra. A tárolókat is ilyenkor rakd ki, és olyan ólakat tegyél be, ami aranyrekeszes gyorsítókkal a reggeli aratásra érik be. A Pannikat itt is úgy használd, hogy a beérett növényt cseréld le.
    Amennyiben így sem jön össze elegendő felröpi, akkor napközben is használj nemesített növényt és raktárházakat a fő farmon, lehetőség szerint úgy, hogy egyszerre érjenek be, és lehetőleg akkor, amikor aratni is tudod.
    Ha van szupertrágyád, és nem sajnálod, akkor érdemes a 0 percezés lehetőségeit is tanulmányoznod ;)
     
    Melan, osztrak12, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A röpikhez: A főfarmon érdemes röpizni bármi szóba jöhet aminek az érésidejét min a felére le tudjátok vinni:
    Nagyon hasznosak a nemesítések mellet az ezüst kategóriás érésidő csökkentők.o_O10%
    Jellemzően gyors aratáshoz :dinnye metélőhagyma gomba csalán kör gabona spárga
    Közép hosszúak nappalra:Rózsa Hagyma ,Szögletes gabona,pipacs
    Hosszú érésűek éjjelre:Itt nagyon sok van.Szegfű málna,csipkebogyó, tönkölybúza, havasi gyopár
    A leghatékonyabbak 200 felett a hógolyó ,macskagyökér krókusz tönke búza,(ezek nappalra is jók);)
    Aki tud érdemes kis farmokat is bevinni az első felhőkig,inkább a játékosok száma dönt mint a minősége talán( én is megcsinálom a lányomnál beruháztam aratógépre küldtem neki csatnit.:p
    Na hajrá húzzunk bele.;)
     
    Melan, osztrak12, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Jöttem aláírni a jelenlétit! Jelenlegi állás:570/650.xDReggel óta azért halad a zöld csík, csak nem eléggé!!!xDxD
     
    Melan, osztrak12, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  4. .Shinari.

    .Shinari. Haladó

    Sziasztok.Én ma fogok fényképezni:)van 34 jegyem,de tegnap disznóvágás volt és nem volt rá idő.amúgy egyik szomszédomtól kaptam üzenetben 2 ajándékkódot.Az egyik kint van a hivatalosban a másik nincs.HAPPYVDAY20
     
    osztrak12, marcsi152, bakosagi54 és 4 más kedveli ezt.
  5. tanyasinagyi47

    tanyasinagyi47 Haladó

    Sikerül telefonnal haladni, az első felhő kész, a közösbe szállítok, szépek a bonbonok. Telefonon nélkül jegyzeteléssel kínlódás és csalódás, így egyszerű a játék. Bonbont biztos nem eszek egy ideig, elég a látvány. Jó játékot mindenkinek.
     
  6. csian

    csian Járnitanuló

    Sziasztok!
    Az szédült szántón event növényt, a főfarmon meg felröpinek ültetek hosszú érésűt. Most raktam a közösbe, de elég nehezen megy az a zöld sáv felfelé! Pedig én nagyon szeretném azt a felhőt is, lécci kicsit iparkodjatok. :D
     
    osztrak12, Mica67, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Biztos igazad van a saját szemszögedből. Egy dolgot nem tudok, -vagy csak nagyon nehezen elviselni- a befejezetlenséget. Számomra ennek az eventnek az első szakasza úgy ért véget, úgy lett kész, hogy aktiváltam a megszerzett felhőt. Ebből a szempontból lényegtelennek tartom azt, hogy mit ad a felhő, csak az a lényeges, hogy ha már megvan ne legyen szürke, lássam az eredményét annak amit csináltam :D
    Számomra így kerek ez az egész :D
    Szia!
    A másik kód a pletyka topikban van kint, én hoztam át a játék rajongói oldaláról az FB-ről. Megtalálhatod ott, ha kíváncsi vagy még rá. (HAPPYVDAY20)
     
    Melan, maszilva, osztrak12 és 8 más kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük jelzésedet!
    Továbbítjuk a központ felé.
     
    osztrak12, marcsi152, -ágianyu33- és 7 más kedveli ezt.
  9. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Jó reggelt!
    Azt hittem, reggelre eljut a zöld csík az első közös kitehetőig, de nem jutott el. :(

    Szerintem ne tekintsük túl nagy áldozatnak, hogy a "közösbe" rakodunk, mert az egyéni befejezése után duplázódnak a játékonkénti nyeremények és a közös felhő is sokkal jobb, mint az egyéni, úgyhogy mindenki egyénileg is jobban jár, ha nem hagyja abba, hanem folytatja, ahogy tudja. :p:)
    Sajnos, látom, hogy sok mindenkinek nem jön elég jól a felröpi és hiába iparkodna, nem tud úgy haladni, ahogy szeretne. :(
    Szurkolok, hogy sikerüljön mindenkinek, aki nekivágott! :p:)
     
    Melan, osztrak12, Marika312 és 9 más kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    A saját szemszögéből mindenkinek igaza van (többnyire) :)

    Nekem vannak olyan felhőim, amiket csak akkor aktiválok, amikor szükség van a hatására, és vannak időnként olyan felhők, ahol kivárom, hogy a rávaló +-os dekorok kitermeljék ami bennük van, és csak utána pakolom a felhőkre. Vagyis még egy hasznos felhőnél sem zavar, ha átmenetileg vagy rendszeresen szürke (egy értéktelennél meg pláne).

    Amennyiben megnyerjük ebben az eventben a 2-es felhőt, akkor nekem fontosabb, hogy azt egyből tudjam indítani, mert az ládát is ad. Az 1-es ráér, amikor majd beérnek a dekorok. A türelmemmel nem veszítek semmit, maximum TP-t, de az nálam semmire sem jó :)
     
    Melan, osztrak12, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  11. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    A felhő kész ,már csak a közösbe dobálok.Nagyon sokat segített hogy olvastam a fórumot.Köszönet mindenkinek
     
    osztrak12, kissme6, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Termelem én is a közösbe, de olyan feneketlen kútnak tűnik...:sleepy:lehet, hogy sírás lesz a vége...:cry:
     
    Melan, osztrak12, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia!Én azt gondolom hogy a kicsik ahol röpi gondok vannak átlendülnek az elsőn akkor látványosan megugrik a csík.:music:
    Ma már azért halad.o_OTessék szépen kis farmozni ha van idő persze.:)
    Van még idő az eventből , :music:de jó lenne ma eljutni a másodikig, vagy ez álom?:oops:
    1 kis biztató még:A bónuszláda terménybónuszt adott szerintem az elég jó.;):)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.20
    Melan, osztrak12, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy sorozat sima dekort megkapunk, egy sorozatot pedig a boltból kivehetünk. A (+)-os dekorok már nem kellenek a felhőre. Mivel a bolt kínálata véges, nem jelent nagy áldozatot ezt a plusz 3 dekort kiszedni még akkor sem, ha amúgy nincs szükség már ezekre.
     
    Melan, maszilva, osztrak12 és 12 más kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) sima dekort nem terveztem kiváltani a boltból. A +-os dekorok még rendben vannak, a ládákat is kiváltom, és ha marad érmém, akkor inkább a tökfilkó állatos ládára "szórom el", mint hogy 10 nappal korábban indítsam az 1-es felhőt :)
     
    Melan, osztrak12, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  16. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Azta...:eek: Megcsináltam az első hármast!:) Igaz,bónusszal:pDe akkor is megvanxD
     
    vihence, osztrak12, nyaf-nyaf és 11 más kedveli ezt.
  17. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Kész a felhő,most már a közösbe dobálok be :)
    A felröpi miatt éjszakára hosszú érésűt ültetek a farmra,a szántóra mehet az event növény.
     
    marcsi152, Sali~*.*, bakosagi54 és 6 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt. :)
    Szia Réka. :) Nem akarom én se kiváltani a sima dekorokat. Úgy fogom csinálni, hogy az 1. felhőre felraktam a sima kitehetőket amit kaptunk. A boltból kiváltottam a 3 db +-t és kiraktam a kergébe. Haaaa és amennyiben megkapjuk a 2. felhőt, akkor leveszem az 1. felhőről a kitehetőket és rárakom a 2. felhőre. Amikor lejár a 3 db + ideje a kergén, akkor felrakom az 1. felhőre.
     
    katicabogar43, Melan, osztrak12 és 16 más kedveli ezt.
  19. Borosgazda

    Borosgazda Aktív író

    Sziasztok, nekem olyan problémám van /már a tortásnál is, hogy 1 részt nem mutat / most is így jártam, hogy a tetejéről hiányzott hogy mit kell rátenni.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  20. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Detto:) Remélem sikerül eljutnunk a második felhőig!
     
    osztrak12, Kuzdern, soresne és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.