Visszajelzés Éjjeli frászos pizsamaparti - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 5.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha jól tudom, soha nem tudtuk oda kitenni;)
     
    Ditti58 kedveli ezt.
  2. Olgica52

    Olgica52 Járnitanuló

    Igen, köszi tudom :). Az ugye-t úgy értettem, hogy "ugye, mint tudjuk". A tölgyön ott van a Panni. Szóval, sehogy nem értem ezt a nagy különbséget farmok között.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyik aratásnál jobb a másiknál rosszabb a felreppenők száma...
    Nálad is lesz jobb is;)
     
    jutka190226 és Olgi52 kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem szépen adja a felröpiket.Egy aratás 93 db.Lehet legközelebb nem ad annyit, de már csak 132 db hiányzik.Kell még 2 aratás és szerintem meg is lesz a felröpi is.35 percenként arattam 3 felhővel, és 2x 100%bónusz és 2x+l bónusszal.
     
    Domos52, jutka190226, soresne és 8 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Van egy csomó felhő és dekor, ami növeli a felröppenőket; még ha a Pannikat nem is lehet ide kitenni: https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/page-3#post-1015537
     
    magdi06, Marika312, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  6. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Háááát....felröppenőm az biza' nem sok, viszont marha kevés. Na jóóó, ha nem is paradicsom, volt letéve, hanem egy kicsivel jobb.... éjvirág. 58 zsák lett belőle :oops:xD Mondjuk ennyi erővel lehetett volna paradicsom is. Nah mind1. Majd tenyésztek, oszt lesz felröppenő is.
    [​IMG]
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    513 felröpim van. Még jó, hogy nem nulláztam, már meg is lenne a mennyiség. :D A növény viszont elég meredek lesz. Azt hiszem, most nem tervezem a hétvégi befejezést. ;)
     
    magdi06, PZoli64, jófarmerlány és 9 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Gyakorlatilag készen vagyok csak az utolsó beadás felröpii hiányoznak. A partyn szívesen látott vendég voltam, örülök neki :)
    Aranyos grafikája van ennek az eventnek, nagyon tetszik :)
    https://kepkuldes.com/images/2bcf3d9e9609027ac75ff3b25c86e870.png
    Még délelőtt pörgettem 2 darab 100%-os termésbónuszt, azt kihasználtam és szupertrágyával ültettem a növényeket. A felröppenő ennyire lett elég, a többit majd meghozzák a fáim és a vadasok . [​IMG] .
    Hasonló sikeres befejezést kívánok mindenkinek :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.21
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az első 3 feladat pipa;) Megy ez csak csinálni kell;)
     
    jutka190226, Fuhur és zoldert kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára


    Szia :) volt amikor a gombaerdőbe ki lehetett tenni ;) de javították a hibát :cry:

    [​IMG]
     
    Ditti58, HéricsBáró, marcsi152 és 16 más kedveli ezt.
  11. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Az eventnövény 7 órás alap érési ideje nem túl baráti választás a Játékmesterek részéről.
    Vízzel és trágyával 5:02 az érési idő.

    Jack ajándéka 10 órát hat, így áldásos hatását az eventnövény termelésénél kétszer lehet kihasználni.
    A bónuszlexikon alapján sajnos nincs eventnövényre ható érési idő rövidítés a vízen, trágyán és a szupertágyán kívül.

    Túlzásnak érezném a szupertrágya használatot, így marad a "hagyományos" termelgetés.

    Már írom is a Továbbfejlesztési ötletekhez, hogy lehetne sima trágya hatékonyságára ható felhő, dekor, termék.

    Üdv: Nami.
     
    PZoli64, marcsi152, Marika312 és 8 más kedveli ezt.
  12. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Szép estét mindenkinek :D

    Nálam egy percig nem volt kérdés, hogy az októberi halloweeni eventeket csinálom. Az egyik kedvenc "ünnepem" az évben. Imádok tököt faragni, őszi dekorációkat készíteni. Talán ezek az eventek nőttek a legjobban a szívemhez. Mindig is nagy lelkesedéssel csináltam őket. Már szeptemberben alig bírok magammal, hogy mikor jönnek már :D Fura, de ezek azok az eventek ahol egyáltalán nem nézem az ár-érték arányt.
    Jelentem az első három feladat kész, a röpik szépen gyűlnek, a gaz érik. Nem hiszem, hogy bármi gond adódna :music:
     
    PZoli64, marcsi152, czcsgyöngy és 8 más kedveli ezt.
  13. bherczeg

    bherczeg Haladó

    Szeretném megkérdezni hogy mi az a kaszásfű?A teliholdason van a magtárban csak 0 maggal?
     
    Kata_rzis kedveli ezt.
  14. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Itt ír róla Máriusz, egy új növény.
    Jó kis laza event, nem kell küzdeni kicsit se. Tegnap lezavartam a tenyésztést, így felröpihez már csak három kör e.növény kell és kész.
    Végre nyitva a teleholdas rendes ideig. Befejezem az egy visszalevő gazdakörit és feltöltöm a pajtát. Az egy naposak nekem nem jönnek be, mire észreveszem hogy nyitva van a telihold, már egy fél nap el is telt, másnap meg aggódni kell, hogy hosszú érésű maradjon zárásra, mert különösebb erőfeszítés nélkül elfelejtem újra, hogy ide is kell jönni kapálni.
    Jó kapirgálást mindenkinek!:)
     
    nolina1965, Kuzdern, Hahacska és 6 más kedveli ezt.
  15. bherczeg

    bherczeg Haladó

    Köszönöm a választ de ettől nem lettem okosabb ,hogy merre találom.Az idézet szeptemberi.
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem találod még meg sehol sem. Egy hiba folytán került be a játékba, még nem vezették be. A tartalombővítéssel fogjuk megkapni majd a jövő héten a naptár szerint 13.-án. Megnéztem ahogy olvastam a hozzászólásokat nálam nincs is, nem jelent meg sajnos pedig kíváncsi lettem volna rá :)
    És itt az eventállás, toporzékolnék, a türelmetlenségtől, ha lenne értelme, de majd befut még a hiányzó kemény 1 darab is :)
    Remélem a szomszikáimtól, de legkésőbb egy óra múlva aratom a süvölt-tököt abból biztosan :D
    [​IMG]
     
    nolina1965, Kókusztej, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez egy őrült farm;) Itt minden fajta hiba előfordulhatxDxDxD
     
    nolina1965, Rékuci1111 és jutka190226 kedveli ezt.
  18. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Ó, azt hittem segíteni fog.
    Másként: a növény még csak lesz, nem van.
    Máriusz topikja jellemzően a jövőről szól. Ez a szeptemberi bejegyzése hamarosan realizálódik, amint a melléket ábra mutatja.
     
    Kuzdern, bherczeg, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Éssssssssssssssss itt a vége, köszönöm a szomszédaimnak:

    [​IMG]
    Hasonló sikeres befejezést kívánok mindenkinek, sok sikert :), bő felröpit :)
     
    jucus100, nolina1965, ursa11 és 14 más kedveli ezt.
  20. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Sikerült befejeznem az eventet.
    150 pörgetésből egy darab 100 %-s sikerült.
    [​IMG]
    Sok sikert kívánok mindenkinek a befejezéshez!
     
    ursa11, Susie0509, Kuzdern és 18 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.