Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Szia!
    Az egytápos, holnap, azaz vasárnap délelőtt 10-kor kezdődik.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/party-pörgetés-vásár-és-szuper-akciós-napok.20742/
     
    Fatther, Koppi, sutimami57 és 10 más kedveli ezt.
  2. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Fatther, Koppi, Bonnbonn és 6 más kedveli ezt.
  3. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Örülök a válaszodnak. :)
    Jót mulattam így lefekvés előtt. :D
    Stílus és fotó elmondta, ki vagy. :D:D

    Aludjatok jól!
     
    ursa11, Fatther, Koppi és 6 más kedveli ezt.
  4. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok, Szép Estét:)

    Nálunk annyira szép idő volt ma, hogy egész délután kint voltunk...letakarítottam a teraszt, lemostam az ajtót és az ablakpárkányokat...ablakot is kellett volna pucolni de holnapra mondják az esőt, így azt elnapoltam kicsit...viszont a szépen letakarított ajtóra kitettem a tegnap elkészült tavaszi koszorúmat...most csak 3 ujjam bánta...még mindig nem tökéletes az együttműködésünk a ragasztó pisztollyal, de nálam ez már javuló tendencia...xD

    https://kepkuldes.com/image/Qw6t40

    Ez volt a téli:

    https://kepkuldes.com/image/Qw6zgP

    Hoztam képet a kertről is, hogy lássátok, hol szoktam kapirgálni... xD

    https://kepkuldes.com/image/QwHKBu

    Ez a kertünk leghátsó része...ennek a résznek a kialakításához tavaly tavasszal kezdtünk neki. Ez a kép kora nyáron készült, egy jó hónappal később a dézsákban lévő kanna virágok már közel két méteresek voltak és tele virággal. Ami nem igazán látszik, hogy a pavilon mögött van 3 db fűz...ezek nem nőnek nagyra...pont ma néztem, hogy idén lehet már kordont tenni melléjük, szeretném kocka alakúra megnyírni és úgy futtatni őket...a 3 fa között 5-5 méter távolság van, ide szintén tavaly ültettem sárga levelű kecskerágót...ezeket kb olyan fél méteres magasságra szeretném majd engedni felnőni, utána majd nyírom őket, hogy szép sövény legyen a fák között. Sajnos most tavaszra a kő teljesen kigazosodott..tele van tyúkhúrral...fogalmam sincs honnan jött, de jól állok az ellene folytatott harccal...egyre kevesebb van.

    Ez szintén egy tavalyi kép...ez a kert elején van:

    https://kepkuldes.com/image/QwHCDf

    Itt még csak előkészítettem a terepet, a nem évelő virágokat kidobáltam és feltöltöttem friss földel..majd ha már nem lesz fagy jöhetnek bele a virágok, az évelőket szépen visszavágtam, azoknak már nem lesz bajuk.

    Most egyenlőre ennyit a kertemről, de ha érdekel még benneteket majd hozok még képet.

    Lujza, nagyon jót nevettem az írásaidon...a boltosat és a gyerkőcöset fel is olvastam a páromnak...a cicát is megmutattam neki, nagyon édes.

    Marika, ne idegeskedj....mindenki tévedhet...nálam most olyan hiba van, hogy az alkimistában szerettem volna terméket készíteni, de nem tudom kiválasztani...a többi gyáram üzemel...de majd előbb törlök egyet és megpróbálom újra...ha akkor sem üzemel, akkor majd jelzek a hibásba.

    Az oltást megkapóknak nagyon örülök...azért valamilyen módon csak biztonságosabb így...mi még egyenlőre várunk arra, hogy anyukám sorra kerüljön...aztán majd a sor végén talán nekünk is jut, addig pedig megpróbálunk vigyázni...

    Holnap tenyésztek...már nagyon kerülgettem a kuplerájt...de mondtam magamnak, hogy legyen már ennyi önuralmad...az egy táp, az egy táp...csak spórolok rajta...és még bőven van a gazdakörbe is mit tenyészteni...xD

    Na, mire elkészültem átcsúsztam az éjszakába...aludjatok jól.
     
    ursa11, Bonnbonn, Fatther és 10 más kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mit nem tudsz kiválasztani?
    Nem jelenik meg valamelyik recept?
    Ilyenkor próbáld meg kérlek, hogy párat lépkedsz különböző területekre, más szintekre, majd úgy/újra az Alkimistákhoz.
     
    Koppi, Technics11986, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  6. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia Othep:)

    Életelixírt szerettem volna készíteni, de az alkimistában a 3 szinten nem tudok gyártani semmit..az 1-2 és a 4-5 szinten bármit el tudok indítani a 3. szinten viszont csak egy üres oldal jelenik meg...és csak itt egyedül, az összes többi gyáram is működik. Most csináltam egy géptakarítást és megpróbáltam másik böngészőből is, de a helyzet ugyanaz....

    ááá, köszönöm a jó tanácsot, a területváltogatások segítettek, már nem sztrájkolnak az alkimisták.
     
    ursa11, Koppi, Technics11986 és 5 más kedveli ezt.
  7. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Jó reggelt, hoztam ébresztőt.
    [​IMG]
    Ez igazán szép... A menyemnél minden alap, hogy megcsinálja - az én kezem már nem tudja - de ki kell várnom... :music: tavaly nyáron adtam oda. De tényleg sok egyéb dolga van, az online oktatás nagyon elveszi minden energiáját.
     
    ursa11, Fatther, Koppi és 6 más kedveli ezt.
  8. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Kedves Zsona,
    nagyon szépen megcsináltátok a kerteteket.Itt aztán élvezet kimenni, és élvezni a szép időt.
    Az oltást én is nagyon várom már, remélhetőleg előbb utóbb csak rámkerül a sor.
    Nahát ez a tévedés nagyon ciki volt, mert nem először fogtam nek, de most valahogy úgy kiment a fejemből a 4 darab, és jól kétségbe estem, hogy hová tüntek a szalamandrák. Talán a világgá mentek, mert nem beszélgettem velük?Ám kiderült aminek ki kellett, igy aztán restelkedtem kicsit.

    Nekünk is van az ablak elatt egy jó nagy terület a szomszéddal szoktuk karbantartani.Virágot ültetetünk, van kertészünk is, aki a füvet nyirja és a sövényt.Szóval nagyon hangulatos kis helyet alakitottunk ki magunknak.Igaz a többi lakó nem jön le, pedig elférnénk bőven.

    Legyen derűs és vidám a napotok,
     
    ursa11, Fatther, mimi és 6 más kedveli ezt.
  9. Álomhajsza76

    Álomhajsza76 Fórum hercege

    Sziasztok! Mielőtt tiltanának,szeretném ha elolvasnátok! Köszönöm :)


    Sziasztok!
    Miért van az,ha kb 1 percre nem nézek a farmra,akkor az egészet újra kell inditani.Csak jelzem,válasznak nem fogadom el,hogy biztos gyenge a gépem,meg nem töltöttem le az új segédprogit.Ez ezt csinálja,mióta új a rendszer.A panaszkönyvben már jeleztem,törölték a kommentem,ami nem baj,de vagy kapunk végre megoldást a prbolémánkra,vagy elindulok egy másik megoldási lehetőség felé!
    Elküldve:2021.03.14. 11.22
     
    Fatther, -elzemari-, zsona416 és 5 más kedveli ezt.
  10. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Szia! Ne idegeskedj nem éri meg. Rúgjál ketött a gépbe és jobb lesz. Én ilyenkor felálok és rágyujtok meg elhuzok más honlapra késöbb elindul. És nyugi nekem is eszembe volt a dobantás mert berágtam az eventre de most jól vagyok. -:) Egyszer probáltam meg megcsinálni végig de nem megy. Nem baj. Ma se unatkoztam dolgoztam ma is. Sőt holnap is egy kicsit. De hiányzik a jó idő! Kihalt a forum nagyon!
     
    sutimami57, ursa11, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  11. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    SZIA !
    Gratulálok a szép kertedhez...De ott it szoktál kapirgálni?? :D:D Úgy szép ahogy van..:)
    Szia !
    Kihalt, kihalt a fórum itt ? Kukucskálj át egy másikba ! Úgy teszek én is...:)
     
    sutimami57, ursa11, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  12. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    A Kuncogora és a nyugdijasokra gondolsz ott van egy kis élet :)
     
    sutimami57, ursa11, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  13. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Amikor még nem játszottál itt, akkor hatalmas élet volt a Nyugdíjasoknál. Csak úgy pezsgett a topik.
    Ha ott visszanézed a hozzászólásokat, akkor megállapíthatod, hogy bizony és (sajnos) megkopott a fénye...
    Akkoriban én is sokat előfordultam arra.
    A Kuncogóban viszont máig van Élet és egészen jól el tudunk beszélgetni egymással....:)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.21
    sutimami57, ursa11, Technics11986 és 4 más kedveli ezt.
  14. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Sziasztok!
    A témában lévő hozzászólások archiválását fogjuk megkezdeni ettől a hozzászólás kiírásától kezdődően. Az archiválás folyamatos lesz, előreláthatóan március 16. kedd éjfélig megtörténik.
    A sikeres műveletről fogunk újabb tájékoztatást írni számotokra.

    A topicban 2021. március előtt íródott hozzászólások kerülnek át a topic archívumába.


    Az archivált hozzászólásokat >>ITT<< érhetitek majd el.



     
    sutimami57, Technics11986 és mimi kedveli ezt.
  15. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !

    Kissé érdekes amit írtál, se szó se beszéd csak így....bele a közepébe... Megszűnik minden ezek szerint, ha jól megy egy topik ???
     
  16. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    Nem szűnik meg a topic. A topic már régóta nem volt archiválva, ezért a régi hozzászólások átkerülnek az archívumba.
    A topic ugyan így megmarad, csak a 2021. március előtt íródott hozzászólások kerülnek át az archívumba.
     
    sutimami57, Technics11986 és mimi kedveli ezt.
  17. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Tudod, tudom milyen nehéz előkeresni egy régebbi hsz.-t a topikból?...Sajnos...
    Kinyírnak bennünket....


    10 éve játszom és 10 éve fórumozom, de ilyen drasztikus lépéssel először találkoztam.
    Nem kellemes érzés.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.21
  18. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Sziasztok!
    A topicban lévő hozzászólások archiválása megtörtént.
    A topic archívumát mostantól >>ITT<< érhetitek el.

    Ebben az archívumban találhatjátok meg a 2021. március előtt ebben a témában íródott hozzászólásokat.


    A topic zavartalanul működik tovább.

    Kellemes időtöltést kívánunk a továbbiakban is!
     
    sutimami57 és Technics11986 kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Dani!
    Én emlékszem ilyenre. Néha archiválniuk kell. Pár évente.. Tudom,hogy volt már ilyen..
    Csak a Bekó topikját is bezárták... Pedig Bekó azt mondta az nyitva áll előttünk...
     
    sutimami57, Technics11986, mimi és 3 más kedveli ezt.
  20. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Mivel már elkezdték az archiválást nem idézek be senkit, nehogy összekeveredjek...a tenyésztést kimaxoltam rendesen, nem tudom, hogy hány kört indítottam, de a gazdakörhöz is meglett az összes állat, úgyhogy várom szeretettel. A beadásokat elvégeztem a feladatban, nagyon tetszik ez a cipős kép...szép lett...a kapott felhőktől annyira nem vagyok elájulva, de ez van.

    A csiga eventben ma folyamatosan a hosszú érésű növényt ültettem...rosszul, mert a rövidet kellett volna...ennek örömére beadtam az első feladatot és benyaltam az érte kapott matricát az albumba...mondhatni hasítok...xD A fák megtették a dolgukat, a vízcseppecskék már csak a beadásra várnak...remélem várakozás közben nem fognak elpárologni...vagy amilyen idő van még jégcsap is lehet belőlük...

    A szezonzsetonokat ne felejtsétek el kiváltani, még van rá 2 nap...most néztem, hogy van 20 db...még agyalok, hogy mit kezdjek vele...holnapig eldöntöm és úgy rendezem át a farmot.

    Kedves Mimi....köszönöm szépen...egyébként a kis madárkák a koszorúra a bannered miatt kerültek fel...nézegettem, nézegettem és eszembe jutott, hogy valahol vannak nekem madárkáim és a tavaszi virágokkal jól passzolnának egymáshoz..

    Kedves Marika...a cél nekünk is az, hogy legyen egy olyan hely, ahova szeretünk kimenni...még sok munka lesz vele, sok terv van még a gondolataimban, amit szeretnék megvalósítani...de majd egyszer kész lesz...

    Szia Dani:)

    Köszönöm szépen, de amit itt látsz, az az egész területnek még az 1/10-ed része sincs....itt nem látszik, de jobbról és balról is van egy-egy sor gyümölcsfa....a gyümölcsfák és a kerítés között pedig végig bokrosítva van...az egyik oldalon örökzöldek, a másik oldalon pedig különböző virágzó bokrok...van még egy 5*6 méteres hely, ami üres...azt még ki kell alakítani...tudnám még sorolni a feladatokat...de elég ennyixD

    Azért nagyon remélem, hogy még itt is lesz élet...
     
    sutimami57, ursa11, Technics11986 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.