Visszajelzés Északi partokon csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Jó kis event szerintem!Kigyűjtöttem,hátha valaki csak átfutotta(nekem a legjobbak):4 db csodák ládája,3 db Zenfirka tal.tenyészet,4 db Exedra tal.tenyészet(remélem lesz végre kék szajkóm :) ),60 db szupertáp,110 db szupertrágya,65 db KK szupertrágyája,45 db farmpengő(jönnek az óriás ólak!!!),15 db csillag,12 db parti pörgetés!!!És még sorolhatnám!Némi csp,turbótrágya stb!Ahhoz képest hogy a múltkor sok-sok milliót költöttem gazdakörökre,pár parti pörgetésre stb....ezzel a könnyű kis eventtel nagyon sok minden fog összejönni!:)A növény nem olyan sok,szerintem munka mellett is le lehet termelni!Én biztos csinálom,nekem megéri:)Sok sikert azoknak,aki nekikezd,aki nem annak jó pajtatöltögetést,gazdakörizést!!!:)
     
    maszilva, -kaktuszable-, ZSUZSA21 és 17 más kedveli ezt.
  2. milanzs

    milanzs Rutinos

    Még egy növényem sincs, mert nem jött elég felröppenő... ez így gáz... Nem tudtam ültetni...
     
  3. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihalló Neked is!

    Jobb késöbb, mint soha. Ne csüggedj o_O Van még idö.... 2 földön kb. 400 fa megturbózva, pár tenyésztés
    és hamar megkapod az üllöket.

    sok sikert:inlove:
     
  4. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Kedves milanzs!Ne izgulj,nem vagy egyedül.......nálam első köri aratás"eredmény:123 mjölnir,49 üllő. Tudom ez csekély vigasz DE...lassan érünk messzire.....ez még csak a kezdet!
     
  5. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Tegnap tüzetesen elolvastam az ismertetőt, nehogy úgy járjak, mint a múltkor. Így 1 terület fa és 1 terület hosszú növénnyel vártam az eventet. Mindkét növényből sikerült 5-5 db-ot kevernem, így már 1x1-ben érik mindkettő. Estére én is visszarakom legalább 1 területre a fákat, és gondolkozom azon, talányos fákat is rakok ki. Írótollam van, az nem állít meg, de raktam ki ólat is manifaktúrába, pirosakat, és szupiztam őket. Termelek még piacra is belőle, gondolva azokra, akik csak így tudják beszerezni. :)
     
  6. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    1 az 1-ben adta a felröpit mind a két terület, a fák és a hortenzia is. :inlove::) Ezen fellelkesedve gyorsan bekevertem a vetőmagokat, most érik a második kör.
    Bementem a feladathoz, és azt írta az első, adjak be 125 nyulat. Én meg azzal szembesültem, hogy sajnálom a nyulakat, nem adom be őket. >:(:)
    A növényeket beadom a 2. és 3. épülethez és részemről ez az event befejezve, irány a gazdaköri feladatok. :)

    Mindenkinek szurkolok, aki dolgozik az event befejezéséért és küzd a tollakért! :inlove::)
     
    juliannakoczkas, imi010, nyuszi63 és 8 más kedveli ezt.
  7. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Köszönöm, hogy utána jártál (közzé tetted) és ezért csak azt nem értem, hogy szinte minden eventet max. végig vittem a 10 év alatt és nincs egyetlen irótoll készítő műhelyem sem. Ráadásul 3 event alatt is megszerezhető volt, így meg főleg nem. Most megpróbálom a gazdaköriből kivenni. Jó játékot mindenkinek.
     
  8. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia! Összehasonlítod a lenti régi felhő TP-jét a mostani 240.000 TP / 16 órával?? Ilyenekből (amikből bőven van a régi játékosok paszulyán) kb. 130 db tesz ki egy mostani felhőt. Igaz, hogy csak TP-t ad, de ha egyszer megszerezted, nem kér kenyeret, csak aratni kell a haladásért. :)


    Orosz családi ünnep felhősor

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 24:00 óra
    • Kategória: Haladási sorok
    • Jutalom:
      • 1750 TP
    • Tematikus felhősor, csak a meghatározott elemek helyezhetőek rá (Kozmosz tyúk, Balettos tyúk, Sapkás tyúk, Monoklis tyúk)
    ---
    Egyébként én 2 terület fával kezdtem, a 6 db füvészkerttel - és a Pannikkal - 438 db üllőm jött össze. :)
    90 db 0-ás krókusz és indult is a felszaporítás.
     
  9. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Hosszú "Í"-vel próbáltad beírni a keresőbe? Tegnap én sem találtam röviddel, mára meglett 3 db piros fejlesztéssel együtt :)
     
    juliannakoczkas és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Szia!
    Nagyjából 1 az 1-ben adták a talányosok, kár hogy nem volt belőle sok... (csak 17 db) Annyira nem figyeltem, mert azt lestem mi fejlődik ki belőlük :music: Lett egy Kívánságfám :inlove: a 10 Dragéból
     
    maszilva, -kaktuszable-, -eva0122- és 8 más kedveli ezt.
  11. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Event kezdés után váltottam a hosszú érésű fákat XXL-re, gyorsítva most értek be, Pannikkal aratva 184 üllőt adtak.
     
  12. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek írd meg farmneved és Id számod egy segítségkérő topikban!
    Például az alábbi topikban:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...se-Ól-fa-dekor-elem.19461/page-9#post-1125832

    Utánanézünk az írótoll óljaidnak.
     
  13. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Köszönöm. Nagyon Kedves Vagy, de úgy is próbáltam. Valamiért nincs. Hát elég faramuci lenne, hogy pont azt az 1-2 eventet nem vittem volna végig, amelyekből kilehetett volna venni őket, de nagyon Kedvesek a Moderátorok és utána néznek a bibinek. Nem is tudom, hogy mi lenne Nélkülük.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.20
  14. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    12 órás szuperfákat tettem ki 2. pannival vagy 50 db-t 27!!! Üllőt kaptam, szal rossz a duma, amellett hogy minden elérhető cuccos megvan.
     
    juliannakoczkas, osztrak12 és Sanyat kedveli ezt.
  15. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Növényem készen van.Két terület fákkal beültetve,remélem reggelre megjönnek az üllők.Már csak az hiányzik és 1 kitehető a felhőre.Most van 48 üllőm,csak ad annyit,hogy elég legyen.Ha nem,akkor kénytelen leszek tenyészteni, de nem szeretnék.
     
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Ferenc1963!
    Kaptál képpel illusztrált választ a helpben, miszerint 2 ilyen terményesed is üzemel a farmodon, az erdei tisztáson.
     
  17. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    1 fa, 1 hortenzia területtel vártam a kezdést. 10 és 5 magot tudtam keverni ezekből, némi Pannikkal a fáknál. Mivel a hortenziánál a 17 kocka (amit kézzel arattam) 1:1-ben adta, nem játszottam a Pannikkal, hanem leszedtem géppel, úgyis megvolt (kb.).
    Ferenc1963!
    Azt még megértem, h. régen kiraktad és nem tűnt fel (elfelejtetted), hogy ott vannak, hisz annyi különféle cucc van, hogy ember legyen a talpán, aki mindenét észben tudja tartani - de a pajtádban nem nézted meg a készletet? Ha nagyon gyorsan akarom, sokszor a piacba megyek be és ott nézem meg az eladható cuccok közt a mennyiségeimet. Ott sokkal könnyebb keresni - nekem! - mint a pajtában...
     
  18. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszod, de ezeket most váltottam ki 2 gazdaköri küldetésből. Én alapból olyan vagyok (a való életben is) hogy először utána olvasok, utána nézek a dolgoknak és csak azután, ha teljesen nem megy, akkor kérek segítséget. Ilyet meg főleg nem vártam, hogy bárki olyannal oktasson ki, ami nem fedi a valóságot. A rendszeren utána lehet nézni (gondolom) az utolsó 1 - 2 óra tevékenységeimnek és ott tisztán látszik, hogy mikor és hogyan jutottam hozzájuk.Ergo, nem a sült galambra vártam, hanem áttanulmányoztam a kedves gazda hozzászólását, mentem a gazdakörbe és kettőt kitudtam váltani a készleteimből és egy kis plusz anyagi ráfordítással. Így nem értem azt a mondatod, hogy "Kérlek, legközelebb mielőtt valótlanságokat írsz, nézzél körül a farmodon" és nem is ez volt az eredeti kérdésem.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.20
    Ava21, Ribiszke, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  19. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A jelzésedet, miszerint nem rendelkezel ilyen ólakkal, ma 18:26 órakor írtad itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Északi-partokon-csevegője.19958/page-5#post-1126173

    Ekkor azt írtad, hogy "megpróbálom a gazdaköriből kivenni" a terményes ólakat.

    Mint kiderül, ekkor már rendelkeztél ezekkel az ólakkal.
    Mivel az általad írt pillanatban szerinted nem rendelkeztél ezzel a terményes óllal, így mi csak azt vizsgáltuk, hogy fellelhető-e a farmodon ez a terményes ól. Annak eredetét nem vizsgáltuk. Azt sem, hogy megtetted-e a "próbálkozást" a gazdakörben, vagy sem, mivel a kérdéses ólak üzemeltek a farmodon 2020.09.16. 18:13:19 órakor.

    Azonban most átnézve a gazdaköri küldetéseknél végzett tevékenységedet 18:08:01 órakor és 18:10:34 kiváltottad ezeket a terményes ólakat.
    Akkor visszakérdezek: Az általunk adott információk (miszerint rendelkezel ezekkel az ólakkal), vagy az általad jelzettek (miszerint nincs ilyen terményes ólad és ki kell váltanod a gazdakörből) fedik a valóságot az adott pillanatban, ma 18:26 órakor???
    Tehát én is megkérlek nyomatékosan, hogy ne állíts valótlanságot a fórumon!
     
  20. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Bocsánat. Nincs jelentősége már, de az eredeti kérdésemet visszanézve ma 17.26-kor tettem fel szó szerint idézve "Köszönöm, hogy utána jártál (közzé tetted) és ezért csak azt nem értem, hogy szinte minden eventet max. végig vittem a 10 év alatt és nincs egyetlen irótoll készítő műhelyem sem. Ráadásul 3 event alatt is megszerezhető volt, így meg főleg nem. Most megpróbálom a gazdaköriből kivenni. Jó játékot mindenkinek". Tehát akkor mikor feltettem a kérdésem, még nem rendelkeztem vele, ráadásul arra irányult, hogy azon csodálkozom, hogy 3 event alatt nem sikerült egy írótoll műhelyt sem szereznem. A mondataim végén is ott volt, hogy (ismétlem) "Most megpróbálom gazdaköriből kivenni"és ezzel tovább léptem. Tehát én semmi valótlanságot nem állítottam. Később kaptam azt a választ és egy linket, hogy gazdanév, id megadásával utána járnak (tehát gondolva, hogy a korábbi eventben megszerezhetőeknek). És ennyi. Így indítottam. Arra meg, hogy közben már egy óra is eltelt mire a help topikban tudtam írni, (közben 2 gazdakört megcsináltam) azt főleg nem figyeltem, igaz nem is tartottam fontosnak. Mivel én úgy értelmeztem ezt az egészet. Tehát egyáltalán nem arról van (volt) szó, hogy most van vagy nincs vagy időközben megszereztem, hanem, hogy a korábbiakat miért nem tudtam megszerezni és erre fogok esetleg választ kapni.
    Sőt, ha nincs annyi tartalékom, akkor most egyetlen egyet sem tudtam volna kiváltani és az információk nem kuszálódnak össze. További szép estét és Jó munkát Kívánok! Ferenc1963
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.20
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.