Visszajelzés Ünnepi shopping eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Férni férne! :D

    De jobb, ha csak férne, és nem félnénk. Igaz?

    Pihennél? Irigylésre méltó az óhajod. Munka akad mindig, de karácsony előtt van a dömpingje.
     
    bendi1121, meszimarsi, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  2. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sajna megesik.
    Én még sose bántam meg:)
    Még nem döntöttem az eventről:) De nálam csak annyi az egész, hogy bezárom az ismertetőt és már vége is az eventnek :) :) :)
    Választék jöhet, aztán eldöntöm csinálom e :) Meg lehet kövezni nyugodtan :p;)
    Én pihenek egész hónapba, igaz nem önszántamból. Vagy gyógyulni is munka??:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 12.12.18
    55nagyi55, bendi1121, meszimarsi és 2 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak amiatt bánom, hogy azok a felhők amik akkor kimaradtak... azóta nem voltak megszerezhetőek...:p
    De akkor az volt a helyes út;) Nem fért bele a farm az életembe:wuerg:
     
    bendi1121, meszimarsi, Gio és 2 más kedveli ezt.
  4. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Még nincs vége a Farmerama-nak. Addig pedig bármikor betehetik azokat a felhőket is a megvásárolhatók közé :) Biztos többen örülnének neki.
     
    meszimarsi, Gio, bobba és még 1 ember kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia mamarygen:)
    Köszönöm a nevetést amit most kaptam :).. Megmondom őszintén én is kerestem ezt az eventet, de már elmúlott :D :D:D
    Szerintem simán megoldanánk még pár eventet, volna is hely hozzá, ha mégis megrendezésre kerülne valahol, valamelyik területen :D8):D
    Az egyik legkomolyabb munka a gyógyulás kedves szomszikám :D Jobbulást neked :) :inlove::inlove:
    Az optimizmusod töretlen.. :D Volna pár felhő az ősidőkből amit én is megvennék, ha lehetne :)
     
    meszimarsi, genka53, Gio és 2 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Úgy legyen;)
     
    bendi1121 és Rylee86 kedveli ezt.
  7. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Pont Rád (is) gondoltam Drága Szomszéd :)
    Köszönöm :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ide hozom a választ, mert itt a helye ;)

    Amennyiben még nem olvastad a csevegők első hozzászólásából is elérhető segédleteket/összefoglalókat, akkor először azokat ajánlom figyelmedbe ;)
    Felröpi (1-2 kivételtől eltekintve) minden fából/növényből/ólból maximum 1 db jöhet. Azért jobb egy óltól egy fa vagy növény, mert egy 2x2-es területen az ól maximum 1 db felröpit adhat, 4 db fa, vagy 4 db 1x1-es növény viszont akár 4-et is. Persze a legjobb, ha egy 2x2-es területen 2. szintű vadaskert vagy manufaktúra van kirakva, mert ezekből akár 8 felröpi is jöhet (és ide lehet venni az 1. szintű füvészkertet is)
    Minél hosszabb érésű valami, annál nagyobb az esélye, hogy ugyanazon feltételek mellett (a felröpi esélyét növelő valamik) több felröpit hozzon.

    Akinek van néhány Pannija (+ legendák és felhők) valamint 22 óránál is hosszabb érésű növénye(i), ott a raktárházakon felül 1x1-ezni érdemes a leghosszabb érésű növénnyel (van aki már válogathat is a növények között, hogy éppen melyikre van szüksége egy kiválasztott gazdakörihez) Amikor ilyen sok felröpi kell, többnyire 1:1-ben jön a felröpi.

    Akinek 18 óra környékén van növénye, és kevés a felröpit segítő kütyüje, lehet, hogy érdemes 22 órás fákkal és 24 + ólakkal várni a kezdést. Ez egy kicsit lutri, és csak utólag derül ki, hogy mi lett volna a jó választás.
     
    bendi1121, szekulagábor, briguka és 10 más kedveli ezt.
  9. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia
    Akkor ízibe mert gyorsan betöltik az állást,az event meg karcsúra sikeredett ahhoz képest,hogy ünnepségi event,de sokaknak jól jöhet ez az belőle.
     
    times84, bendi1121, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  10. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm kedvességed, hogy annak ellenére választ adtál, mert már felhívták a figyelmem, hogy kérdésemnek nem itt van a helye.Egyébként olvastam, de mint írtam egyidőben ugyanazon a farmokon növényt és felröpizést nem csináltam.
     
    Rékuci1111 kedveli ezt.
  11. cirmi0831

    cirmi0831 Fórum-zöldfülű

    Szia.Teknős.Gördeszkagyár.
     
    Bigi2276 kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Most akarsz gördeszkázni? A tél derekán? :p Én sílécet akarok. :D
    Amúgy látom már kaptál választ. :)
     
    R.Daneel, Bigi2276, bendi1121 és 4 más kedveli ezt.
  13. agika48

    agika48 Törekvő

    13 - 61 szint???? Aki magasabb szinten van, nem vehet részt?????
     
    meszimarsi, DevilMókus és Gabi922 kedveli ezt.
  14. Gabi922

    Gabi922 Rutinos

    Szia!

    13 szint a farmon, 61 szint a Bahán minimum kell, hogy meg tudd csinálni az eventet.
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    13. szinttől elkezdhető, de bizonyos beadandó dolgok csak magasabb szinten elérhetők. Az olivabogyó a 61-től áll rendelkezésre. Így a feladatok különféle minimum szintekkel teljesíthetők. Mivel választható, hogy mit adunk be, így nem lehetett pontos minimum szintet megadni.
     
    szekulagábor, meszimarsi, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  16. Petigazda54

    Petigazda54 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sohasem értettem az olyan eventeket amiben csak a Farmos területeket lehet használni ,de Bahás növényeket és állatokat is kell az eventbe beadni.30000 event növény és 2000 felreppenő azért elég sok ahhoz , hogy csak 3 területen lehessen ültetni.
     
    bendi1121 kedveli ezt.
  17. pircsi33

    pircsi33 Járnitanuló

    Szia!
    Látom, hogy megjelölted az oroszlán szeme gazdakört. Rámentem, s azt írja h 2018.03.29-től elérhető. Nekem nincs ilyenem... Vagy ezt valahol máshol kell keresni? Vagy szinthez kötött, bár erre nem láttam kiírást! :(
     
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    szekulagábor, Gio és Rékuci1111 kedveli ezt.
  19. pircsi33

    pircsi33 Járnitanuló

    Gio kedveli ezt.
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Pedig írja a szükséges szint címszó alatt. :)
    Akkor még picit várnod kell rá! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.