Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szép reggelt!
    Neked külön gratulálok, előkelő helyen végeztél. :)
     
    mya100, genka53, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  2. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    Szép napot!
    Nagy Gratula mindenkinekxD8)xD
    A szomszédoknak kissé hagosabban szólt a Hajrá:D:D
     
    mya100, Sali~*.*, Rebcsok és 10 más kedveli ezt.
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jó reggelt :) Hoztam egy kis érdekességet Nektek. Évek óta használom a saját szerkesztésű prognózis táblázatomat, aminek a segítségével tervezem a TOP-okat. Látni fogjátok, hogy az előrejelzések nem 100%-osak (nem is lehet), de valamiféle támpontot azért évek óta ad nekem. A cél minden évben az, hogy a lehetőseimhez mérten a lehető leghamarabb elérjem a betervezett alsó értéket. Ha ez megvan, akkor a következő cél a betervezett közép érték elérése. Ha ez is megvan a következő lépcső, az alsó érték megduplázása. Ez eddig (mióta indulok a TOP-on) elég jól működött. Van tervem, van célom konkrét számokkal. Ez a stratégia az idén is bejött, bár az idei TOP jócskán meghaladta a várakozásomat, de ettől függetlenül tudtam teljesíteni a magamnak felállított követelményt.
    2010 - 2011 -es adatom sajnos nincs, ezért nincs benne a táblázatba. A TOP évek mellett lévő zárójelben az az érték van csak ami a főnyeremény eléréséhez kellett.

    Tanakodtunk itt páran, hogy vajon mire lehet számítani a következő TOP évben. Hát, persze, hogy nem lehet pontosan megjósolni, de az a táblázat nekem nagy segítség lesz a 2020 tervezéséhez.

    A táblázat 4 oszlopra épül.
    Az 1. oszlopban egy növény hozam számoló van, a farm és baha területeire. Eventeknél más sokszor segített a tervezésnél.
    A 2. oszlopban 0 percezés hozamszámolója, rendelkezésre álló szupertrágya mennyiség hozamszámolója, és a fák gyümölcseinek hozamszámolója van
    A 3. oszlopban a TOP tervező van. Ezt láthatjátok itt a képen
    A 4. oszlop egy kis készlet nyilvántartó, vagy ha úgy tetszik leltár. Ide csak azokat veszem bele, és frissítem hetente, amivel a TOPra készülök. Itt tudom nyomon követni, hol is tartok a felkészülésben.

    Ha valakinek szüksége van rá, szívesen oda adom, csak sajnos nem tudtam beletenni az aláírásomba, mert bár Toma próbált segíteni, hogyan kell letölthető táblázatként megosztani...nem sikerült megoldanom. Google drive-ra tudom csak feltenni, de onnan bárki letudja tölteni a saját gépére.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 19.11.19
    mya100, marcsi152, -W-595- és 23 más kedveli ezt.
  4. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Gratulálok minden magyar gazdának a sikeres bejutásért, nagyon ügyesek voltatok. Én csak eventes cuccokat dobáltam de így is összejött több mint 93 millió, gondolkoztam a vége előtt nem sokkal hogy bedobálok de sajnáltam mert mindíg a végén szokott ugrani.:):):)
     
    mya100, marcsi152, -W-595- és 22 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Röviden spórolásból.Nagyjából sejtettem hogy e-körül lesz ,de gondoltam megoldom röpiből.o_OAz megint kisebb pech hogy elinditottam a hógolyót nemesítések nélkül este( és pont nem érett le reggel).Késöbb meg már nem értem rá.:wuerg:Este meg nem 100-at dobtam rá amit kellett volna csak 80-at.Így megspóroltam valóban 20-at csak elúszott miata 330.;)De ezek nyilván következményei egy nem átgondolt cél fókusznak, mert úgy nem lehet Topozni hogy közben eladok a piacon és tenyészállatra vadászok.:oops:
    Az elmúlt időszakban nem voltam kellöen céltudatos.:sleepy:De tanulok belöle. Egy ló meg a s..* esete.;)
     
    mya100, marcsi152, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  6. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Gratulálok:inlove: Mindenkinek aki bátran versenybe szállt (én eventesből 50 millió ládákért aztán még 15 millió és ennyi).
    Hihetetlen számomra hogy milliárdoso_O beadás kellett az 500-hoz ezért még csodálatosabb és nagyon jó érzés olvasni a magyar neveket a lista elejétől a végéig:):):):) Gratula még egyszer Nektek :inlove:
     
    mya100, marcsi152, -W-595- és 21 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudsz mit tanulni belőle, csak azt, hogy érdemes itt lenni a hajrában; de ez meg sokszor nem rajtunk múlik (mint azt a Te példád is bizonyítja).
    Hoztál egy döntést, ami akkor, amikor meghoztad, jó döntés volt; csak a későbbi események tették rosszá. Valójában bármit csináltál volna, nem mehettél volna biztosra. Mert utólag tudod, hogy plusz 20 milla mindent megoldott volna, de ezt reggel nem lehetett tudni. Ezzel az erővel bent is maradhattál volna azzal, amit bedobtál, és veregethetnéd a saját válladat, hogy milyen jól döntöttél reggel.
    Jövőre majd biztosra mész hasonló helyzetben? Akkor esetleg majd utólag azon kesereghetsz, hogy miért biztosítottad túl magad, megspórolhattál volna - mondjuk - 100 millió pajtaértéket.
    Szóval olyan döntéseket, amiket csak az utólagos események tettek rosszá, kár megbánni. Itt is és az életben is. Azt érdemes átértékelni, ami az adott körülmények között is rossz döntés volt, mert nem vettél figyelembe valamit, amit pedig biztosan tudhattál, és ezért számolni kellett volna vele. Az ilyenekből lehet és kell is tanulni.
     
    mya100, marcsi152, -W-595- és 30 más kedveli ezt.
  8. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Jól tetted, mert hatalmas hajrá volt az utolsó percekben, és bíz nagyot lehetett csúszni lefelé, én is csúsztam, és utána úgy gondoltam nem szórok többet be felesleges.
     
    mya100, genka53, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    :) Caccus örülök hogy látlak:)

    Én nekem sajnos most nem sikerült de majd jövöre:) :)
     
    mya100, marcsi152, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  10. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Én is örülök, hogy látlak, rég dumcsiztunk. Régiek közül már alig vannak.
     
    Sali~*.*, heureca3, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  11. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    De azért még vagyunk :) kicsit bosszantó volt hogy egy aratáson múlt a topom.. de ugye meló mellett nem olyan könnyü csinálni de küzdök:)
     
    mya100, marcsi152, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  12. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Én sem tudok mindig itt lenni, mert nekem is elég sok dolgom van, és tegnap sem voltam kora reggel óta csak fél kettőre értem haza, és akkor kezdtem még valamicskét beadagolni.
     
    mya100, heureca3, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  13. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Nah majd a következő event jobban sikerül:)

    Az a fő hogy még jó látni a régieket hogy csinálják:)
     
    mya100, Sali~*.*, strawberry49 és 8 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen összeségében nem de tapasztalatot szereztem.:music:Foci példával azért vannak mindig ugyanazok a csapatok a Bl-ben mert tudják hogy milyen szituációban mit kell tenni.:music: Valamint a Top nem az az event ami közben a piacon kóválygok ahelyet hogy megnézném hogy nem járt-e le a nemesítés az üvegházban.:oops: Azaz további focipélda amig a meccs tart addig a játékra figyeljek.o_O
    Nyilván az időbeosztás is elsödleges ami itt kiemelt fontoságú a mecs vége.;)
    Persze jövőre lehet egész más mecs lesz.;):p
    Egyébként úgy érzem hogy 1 ilyen pofon igen motiváltá tesz.o_O Ha kicentizem az ezret az elhiteti velem hogy mindent jól csinálok pedig nem.o_O:music:Nagy gratula minden jól szereplőnek, azon leszek hogy jövőre igazán jó helyre jusak.o_O;)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.11.19
    mya100, marcsi152, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  15. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Sziasztok!
    Úgy gondolom a BP is kiérdemelt egy nagy gratulációt az eventért!xD Legalábbis a részemről.;)
    (Ne csak a rosszat vegyük mindig észre. Bár kritizálni könnyebb.:p)
    Igen jól felépített Top volt. Ahol (miközben az igazán nagyok versenghettek az előkelő helyezésekért) minket alsóközéposztálybeli
    gazdákat is betuszkolt a lista második felére. Mindehhez jó pajtaértékű eventcuccokkal és jól kapcsolódó mini akciókkal segített.

    Így anélkül, hogy pajtát ürítek (csak szerényen adogatva), elértem a célom. Bent maradni a 3000-ben és megszerezni a fejlesztést.:)
    Ráadásul a terményes akcióval még pótolhattam a készletemet is, amit szezon alatt a megrendelő hiénák rendesen kifosztottak.xD
    Nem mellesleg jól is szórakoztam és ez a legfontosabb!:) Köszi BP!:)
     
    mya100, marcsi152, -W-595- és 24 más kedveli ezt.
  16. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    iden is tanultqm belole! 1070..valahanyadik lettem de hetfon dolgoztam es biztam benne hogy eleg lesz ami bent van de telefonrol meg szakadozo nettel nem jott ossze...mindegy 132 papagajtoll fa kirakva, szitakotoket most elkezdem gyujtogetni...es hajra jovore...de ha ne lesz 1mrd bedandom a pjtaban akkor neki se kezdek !:) Amugy gratula mindenkinek! :)
     
    mya100, marcsi152, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  17. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia!
    Gyanítom, hogy az 1 Mrd kevés lesz! Az egy év alatt páran még elérik az amaránt növény ültetés lehetőségét is, ez csak az egyik a sok közül ami miatt emelkedhet a beadandó minimum....
     
    Gizdagazdamester, mya100, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    A végén valamiért elengedtük egymás kezét teljesen.:(
    Koppantam én is, pedig vártalak nagyooooon!:cry: Annyira lelkes voltál...
    Jövőre okosabbak leszünk!:inlove:
     
    Lillapilla73, mya100, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a lelkesedéssel soha nem lesz gond :D ha a BP ragaszkodik, hogy munkaidőben legyen a játék véghajrája, akkor kénytelen leszek majd szabit kivenni. Mindegy, valahogy majd megoldom :)
    Viszont sokan elindultak, akik eddig hallani sem akartak a TOP-ról. Ha kedvet kaptak, akkor jövőre még nagyobb verseny várható :inlove:
     
    Lillapilla73, mya100, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  20. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Szia!
    Célzásnak vettem.xD
    De tőlem igazán nem kell tartani.;) Szórakoztató volt, számomra kis befektetéssel. A célom is csak a fejlesztés volt.

    Elszöszmötöltem az alvégen.:) Vagy ahogy DevilMókus fogalmazott, a langyos vízben (és mint tudjuk, az inni meleg, fürdeni meg hideg).xDxDxD
    Jövőre is csak így teszek. Feltéve ha ismét így támogat a BP.:p:)
     
    mya100, -W-595-, furmint111 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.