Visszajelzés A három egérmuskétás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Tudjátok már csak arra lennék kiváncsi mikor jut el a BP oda hogy most már ugyanazon időpontra 5 féle vagy 10 féle eventet fog betenni. Mert eleinte volt havi 1-2 majd lett heti egy utána heti kettő majd mindennap lett event most már ott tartunk hogy mindennap van kettőféle. Ja és persze emellett ott vannak a gazdakörik is. Most már csak az kell hogy naponta legyen 4-5 vagy esetleg 10 féle különböző event és persze az uj gazdaköriket se felejtsük el. Persze tudom, hogy nem kötelező megcsinálni (még mielőtt ezt valaki szóváteszi), de azért már csak megkérdezem: nem viszik egy kicsit tulzásba az eventeket? Mert azt még nem is emlitettem, hogy valamikor például jó lenne a pajtát is feltölteni, ha másért nem hát azért hogy valamiből lehessen az eventeket csinálni és persze tápot késziteni az egyre újabb és újabb állatoknak. Ja ls persze kellene hely az újabb és újabb fáknak is. Ez már nem szórakozás. Ezt már mindennek lehet nevezni csak nem szórakozásnak, nem játéknak. Nem vitatémának tettem fel, és nem is azért, hogy rögtön egy-két játékos legorombitson. Pusztán egy felvetés részemről.
     
    ZitaGAZDA03, taga1, yokas és 21 más kedveli ezt.
  2. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Holnap 13:59-kor én tenni akartam hozzá csatnit/csatnikat és erre írtam PP-t,de már most már teljesen össze keveredtem.:eek::( De hát nekem látod,hogy mindegy.:cry:Én most már azt se tudom,hogy mi azonnal induló és mi nem vagy mi hosszabbítható és mi nem?:cry::cry:
     
    Sali~*.*, genka53, Swordfish és 2 más kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosan. Amelyik szimpatikus.
     
  4. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Felrepi taktikám: Nyitásnak olasz kölessel próbálkozom, miután megvan a felszaporított mennyiség, 2 kör a 6h növényből mivel a bahán is az van. Ha 7kor elkezdem az egaz ültetést a 2 kör 17:00 körül beéérik, utána ültetek 12h tönkölyt.
    Miután letermeltem a 9000 egazt, vagy 2 kör szögletes gabona vagy tönköly lesz továbbra is ültetve.
    Ezzel az eventtel sok gondd nem lesz.. msáikra több odafigyelés kell.
     
    Melan, Sali~*.*, Rebcsok és 8 más kedveli ezt.
  5. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Kedves Toma!
    Akkor elnézésed kérem,mert nekem az esett rosszul,hogy azt írtad kb,hogy:"Látod,hogy nekem mindegy."
    Nem mindegy hidd el,
    de bizony éjfél után alszom el és már sajnos hajnalba fent is vagyok. Az éjjel például semmit nem aludtam,mert hiába szedem be gyógyszereket is, főleg az utolsó szív műtétem(tavaly januári, több mint 200 ér égetéses 6 órás) óta bizony nagyon megvisel időjárás és már többektől tudom,hogy azóta érzékenyebb is vagyok.
    Én minden segítséged megköszönöm és mindenkinek,mert nem ismerek rengeteg bónuszt és így használni is csak párat tudok.
    Az viszont cinai nekem,hogy mely azonnal induló csatnin és PP-n kívül és melyek később.
    Én ezt nem szégyellem és számítok a segítségedre továbbra is.:inlove:
     
    ZitaGAZDA03, Melan, Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én a kék árvácskát választom, nem is kell belőle sok hál istennek, utána majd vetem a hosszabb érésű növényeket és a felröppenőkkel sem lesz gondom!
    Dobozt még majd este valamikor kinyitom mert most jól fog jönni a +1 termés!
    Kezdést tárniccsal fogom várni!;)
    Sok sikert mindenkinek!
     
    hóóvirág, ljanika6, Melan és 15 más kedveli ezt.
  7. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Nagyon. de nagyon egyet értek veled. Ez már pénz ******** játék lett. Tudom nem kötelező pénzt költeni, de akkor már sehol sem vagy, csak a béke fenekén.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.2.18
    magdalena1967, milanzs, Kisfenyő és 3 más kedveli ezt.
  8. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szia Osztrák!
    23:59-kor? Csak el ne aludj! És ha már a lépéseknél tartunk, kérdés: hányat lép egy veréb egy évben?
     
    Melan, osztrak12, Cyra65 és 5 más kedveli ezt.
  9. schill2

    schill2 Haladó

    Ennél a két eventnél mire kellene költeni? Maximum kosárra,akkor két órával hamarabb van készen...
     
    fabatka, zsona416, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia, lehet, hogy sok feladatot berak a BP, de miért kellene akár egy forintot is fizetni? A bahát már nagyon régen nem piszkálták, és a mostani event is megoldható kényelmesen a rendelkezésre álló idő alatt, még felröpiket sem kell vadászni. Ez a farmos event pedig olyan kevés növényt kér, ami akár egy területen is letermelhető néhány nap alatt, és a szükséges felröpi jön majd mindenből. Mi okoz problémát?
     
  11. schill2

    schill2 Haladó

    Sajnos sokaknak halvány lila segédfogalmuk sincs a játékban kihasználható,pénzbe nem kerülő előnyökről.... például ez a nyomorult felröppenőkérdés. Évek óta játékban van a nemesítés,meddig tart egy szerencsétlen növényt 0 percesre nemesíteni,vagy ha nincs meg a felhősor egy 10 órásat fél órásra? 1-2 száz zöldtrágyája mindenkinek van,onnan nem kérdés a felröppenő,mégis minden event úgy kezdődik,hogy jaj mennyi lett vagy nem lett...
     
    ZitaGAZDA03, taga1, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
  12. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Megfogadtam, hogy amit irtam felvetést, nem válaszolok a hozzászólásokra. De egyet azért muszáj elmondanom/leirnom. Előre bocsátom, nem azokhoz irom a hozzászólást, vagyis nem személyre szól hanem mindenkihez. Egyik hozzászóló irta, hogy ugyan mire kellene pénzt költeni ennél az eventnél. A másik hozzászóló (idézet) részben szintén ezt firtatta. Érdekes módon amikor felreppenős event van, akkor nem győzi az ember olvasni, hogy jaj már megint mennyi felrepi kell és jaj de mennyire nem jönnek a felrepik. És jaj hogyan lehet ezt munka mellett csinálni. És hogy ők bizony soha nem költenek a játékra. Továbbá, hogy ennél az eventnél mire kellene költeni? Ezt akkor miért nem kérdezi senki amikor arról panaszkodnak, hogy már megint új állat vagy fa jön, nem veszik meg ezért nem tudnak haladni. Amikor csere útján sem jutnak hozzá az uj fához, állathoz, vagy amikor arról panaszkodnak, hogy olyan drágán adják a piacon az új dolgokat, hogy nem tudják megvenni? Mert akkor nem azt mondják, hogy mire kell vagy nem kell pénzt költeni, hanem azt hogy megint nem lehet megvenni, mert nagyon drága, nincs rá csp stb. stb. Vagy amikor irják, hogy már a sokadik eventet nem tudják megcsinálni a felrepi miatt, vagy esetleg az uj fa, állat hiánya miatt. Hogy csak azok haladnak akik megvették. És ha nem költenek rá akkor nem lehet haladni. És akkor most amikor jön egy látszólag könnyebb event akkor mindent elfelejtenek és rögtön mondják, de hát ehhez nem is kell pénz. Tudom "értékelni" az ilyen rövid emlékezetű embereket. És még csak annyit. Az én mondandómban szó sem esett pénzről.
     
    ZitaGAZDA03, yokas, Ria23 és 2 más kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sokszor le kell írni, mert mindig jöhet olyan gazda, aki most ismerkedik a játékkal, vagy most keveredik először a fórumra/csevegőbe :)
    A most futó két event közül a bahás nem kér felröpit, a farmos meg nem jelenthet problémát még azoknak sem, akiknek nincs még nemesített növényük a felröpi gyártáshoz.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.18
    taga1, almáspite48, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  14. schill2

    schill2 Haladó

    Egy új állatnak,vagy fának mi köze a haladáshoz? Semmi. Egyik eventhez sem kell pénz.
    Van ezzel a játékkal baj,nem kevés de nem az eventek. Jelenleg a party pörgetést hozták olyan helyzetbe a készítők,hogy aki igazán haladni akar,jobban mint más,annak arra költenie kell,mivel az ott nyerhető bónuszok nem pótolhatók,komoly mennyiségű pörgetés a játékból nem nyerhető. Ezt hívják pénzért megvehető előnynek,ami nem tesz jót a játéknak.
    A magam részéről jól elvagyok úgy hogy csak munkásokat veszek (jó fél évig azt se vettem,felhasználtam a kuponokat) és turbómalmot.
    A felröppenőhöz nemesíteni és/vagy turmixolni kellene,és soha fel nem merülne a kérdés. Pénzt egyik sem igényel.
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.*, Cyra65 és 11 más kedveli ezt.
  15. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Hol találom a a Bölcs tölgyön a +10 százalékot? Köszi a választ!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    taga1, Sali~*.*, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    osztrak12, Sali~*.*, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  18. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szerintem meg ne mindenkihez ird a hozzaszolast, mert elegge nem vonatkozik mindenkire.

    Nem mindenki panaszkodik a felropikre, nem mindenki panaszkodik arra, hogy nincs meg az uj ol, vagy fa, vagy tudom is en micsoda. A hozzaszolo akire probalsz utalgatni, pont nem szokott panaszkodni ezekre, tehat meg csak osszefugges sincs abba amit irsz. Nem hiszem hogy sok embert talalni, aki panaszkodik a felropire, utana hirtelen meg nem, aztan megint.

    Ez mar lassan komikus lesz, hogy egy ilyen eventre is ra lehet huzni, hogy de ez mennyire penzkoltos, meg nem lehet haladni. Eventekbe hany darabba kernek az aktualis friss fabol, vagy allatokbol? Gazdakorben jon ki mindig az ujhoz, az rendben van. Es???
    Felev mulva nem fog ott megvarni, amikor mar bagoert meg lehet venni a piacon az uj allatot, meg fatermest?

    Most itt egy event, 1 nap alatt le lehet daralni az eventgazt, utana felropi vadaszat, aminek a kereteben azt termelunk amit akarunk, de meg ezzel is csak a problema van, meg ehhez is csak a penz kell...

    Szerintem jobban jar a BP, ha feladja az egeszet, minden heten hozzank vag egy felhosort, meg a kitehetoket, es kozli, hogy az eventet meg kepzeljuk hozza, mert ha mar kicsit is dolgozni kell erte, akkor mar az nem tetszik. Igy minden heten kapunk egy uj felhorsort, termelunk a gazdakorbe, 1 ev alatt keszen vagyunk mindennel, aztan le lehet huzni a rolot...

    Szerintem meg tobbet inkabb egyszer SEM kell leirni, mert ez mar unalmas. Aki kepes abba is belekotni, hogy 1 napig lefoglalja a farmot az eventgaz, es hogy ez mennyire fizetos event, arra kar barmennyi karaktert is vesztegetni, egyszeruen el kell engedni oket. Mondjak csak nyugodtan a maguket.
     
    taga1, megirn, nyuszika215 és 24 más kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Teljesen egyetertek Veled, en se koltok eventre, inkabb az extrakra. Felhokre, tojasra, partyporire. De nem az elonyokert, hanem a jatek oromeert. A kozelmultban biztos nem volt olyan event, amit azert nem lehetett befejezni, mert uj allat vagy fa kellett hozza. Legutobb a hegymaszos eventnel oldalakat sirtak arrol tele, h jajj, nekik nincs zergejuk, ezert bele se kezdenek az eventbe... holott szinten oldalak szoltak arrol, h az a lepes nyugodtan kihagyhato, az event anelkul is megcsinalhato. Az eventekhez csak a termekek tulajdonsagait kell ismerni, turmixolni es nemesiteni kell, ahogy irod. En szemely szerint orulok a ket parhuzamos eventnek. Agybarazda-bodorito.... Sot a partpori akcio is jol jon, mert amig az uj fonyeremenyt vadaszom, talan beesik egy ket termenybonusz is...:)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.18
    taga1, Pharmer500#2, nyuszika215 és 17 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Party pori akcio emlegetesevel vigyazzal, az fizetos;)xDxDxD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.