Visszajelzés A Mancsok útja 1-6. 24 órás gazdaköri event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 29.3.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Nálam is ugyan ez a probléma : megmagyarázták, hogy mit kell a géppel csinálni./ nem informatikus vagyok !! /
    Ezek szerint ez a probléma nem új keletű,a gép takaritással,újra telepitéssel nem oldható meg.Hol is a hiba ? :oops:
     
    libuskafarm kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos ez már régi probléma....
    Ilyen eventnél hatványozottan kellemetlen:(
     
  3. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Elég nagy az adatbázis a gazdakörik mögött, ez okozza, hogy időbe telik a betöltése. Míg végzel az aratásokkal, addigra betölt, s már be is tudod adni a megtermelt javakat :) Szerintem ez miatt kár mérgelődni. ;)
     
    jutka190226 és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A gazdakör fent emlegetett tulajdonsága tkp. nem hiba. Egyszerűen nem minden töltődik be azonnal a játék kezdetére - gondolom ezzel is gyorsítják az indítási folyamatot. Így erre javítást senki se várjon.
    Ha azonnal belép valaki a gazdakörbe, akkor ugye nincs betöltve a tartalom, és forog a virág. Ilyenkor várni kell, be fog töltődni. Ha türelmetlenek vagyunk, és kilépünk, hogy addig csinálunk mást, akkor sajnos a betöltővirág velünk marad, így marad a türelem vagy az újraindítás.
    Ami viszont valószínűleg hiba: egy ideje azt tapasztalom, hogy belépve a gazdakörbe üres gazdakör fogad (de csak a fő farmomon, a kicsiken nem). Ha bezárom, és rögtön utána újra belépek, minden rendben.
     
  5. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Sziasztok,
    Nálam is sorozatosan ez történik, csak az üvegházzal. Bemegyek, és semmi sem látszik. Üres az ablaka.

     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Valóban, ott is van ez a hiba, de már a Unity-s átállás óta. Két változata van, Vagy üres az üvegház, és akkor frissítés. Vagy rendben van az üvegház, de a bónuszrekeszek nem látszanak. Ilyenkor lép fel az a probléma is, hogy leszedem az üvegházat a bónuszért, és semmi. Újraindítás után látszik, hogy a következő fázisban van, de nem tudom, mit kaptam.
     
  7. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Event befejezve - felhőn a kitehetők, jöhet a következő! xD
    Üdv. Gazdatársak! :)
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    A 7.- et ne csináld meg, mert az vissza veszi a felhőt. :D
     
  9. merylu55

    merylu55 Törzsjátékos

    Mi a szezonzseton. Hogy tudom felhasználni?
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Szezonzseton
    [​IMG]
    Hozzájuthatunk: szezon szintlépések ajándékaként és eventek jutalmaként.
    Felhasználható: szezonboltban vásárolhatunk vele.
    Ha a szezon idején nem használjuk fel, visszaváltásra kerül.
    Tehát nem érdemes tartalékolni a következő szezonra.

     
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Mancsok útja letudva...további szép estét :)
     
  12. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    A felhő beizzítva,majd holnap ketyeg a többivel:p
    Hát nem a kedvencem ,amikor ilyen rövidek a határidők,mert könnyen elfelejti az emberxD
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  13. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Aktív író

    sziasztok!

    bocs, ha nem jó helyen, de kérdezném: a Balzsam a léleknek kithetőt nem találom, pedig előbb kaptam meg, mint a Tigristáncot...hogy lehet ez? sorba teljesítettem a feladatokat, de akkor hol lehet?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. Lindyke75

    Lindyke75 Fórum-zöldfülű

    Ezt jól benéztem. Őrültek háza volt ma délelőtt és nem tudtam reggel aratni. Nem lett meg az 5. dekor. :cry:
     
    juliannakoczkas és jutka190226 kedveli ezt.
  15. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Kész az event :music: Nem mondom, hogy egyszerű volt a kivitelezés, de végül megoldottam és most ott díszeleg a felhő a többi között.
     
  16. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Felhő beüzemelve, egy-két nap az egyéb programjaim miatt necces volt, de végül minden dekort megszereztem, és a szezonpontok is jól jöttek, amiket mellette szerezni lehetett. Nem volt 100%-os a feladatmegoldás, de a lényeg, hogy ez a felhő üzembe helyezve :)
    Gratulálok Mindenkinek, akik végeztek, aki még aratásban van, azoknak hajrá a felhőhöz! :)
     
  17. farmisto

    farmisto Junior szaki

    Sziasztok Gazdatársak!

    Sajnos a "Balzsam a léleknek" kitehetőt nem tudtam megszerezni - sajnos ennél sokkal fontosabb ügyben kellett eljárnom amivel 14.00-ig nem végeztem - így a felhősorom csonka maradt és használhatatlan :-( Ha valaki szintén más miatt bukta az eventet, de ez a dekor megvan neki és el is cserélné velem cserenapon, örülnék ha írna, már csak a gyerek miatt is. Köszönöm előre is.

    Üdvözlettel: farmisto
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  18. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Mancsok útja 1-6. egyhetes event véget ért, a csevegő is bezárta kapuit.
    Köszönjük az egymásnak nyújtott segítségeket!


    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!


     
    GA-BI-O-Farm és stb_farmer kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.