Visszajelzés A nagy hajsza (10.) event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 7.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!


    Visszatér a megszokott tárgykeresős event!
    Az ismert "napi 3 helyszín" mechanika lesz most is.
    Az event teljes ideje alatt a korábbról már ismert helyszínek közül 6 kerül játékba illetve 1 új.

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2022. szeptember 8. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. szeptember 14. (szerda) 14:00 óra


    Event jellege: ültetős, felröppenős, malomban keverős, tárgykeresős vagy különbségkeresős
    Eventnövény: Porzós kalliandra
    Az eventhez tartozó felröppenők: Korom, Nagyító
    Malomtermék: Detektíveszközök

    Különleges kellék: nincs
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: közepes / nehéz

    Az event a Főfarmon, Szédült szántón és az Erdei tisztáson zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a Főfarmon, Szédült szántón és az Erdei tisztáson megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatók:
    Házirend
    Az ismertető előkészítése ChocoBounty kollégám munkája.
    A kifüggesztés feladatát vállaltam magamra. /
    mamarygen

    [​IMG]
     
    barbi021951, Laca-farm, Gio és 8 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A megszokott tárgykeresős event vár ránk, 6 meglévő és 1 új helyszínnel.

    [​IMG]


    Sok sikert kívánunk mindenkinek!
     
    furmint111, Gio, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa


    Sziasztok!
    A helytár visszatér, változatlanul.


    [​IMG]

    [​IMG]

    A helytár oldala az alábbi linken érhető el:
    https://helytar.farmgazdak.hu
    [FONTOS! www. nélkül! A www. helyére "helytar."-t szükséges írni!]

    (A helytár szeptember 8-án 14:00-kor nyitja meg kapuit.)

    Mi az a helytár és mi a célja? Tekintsd meg a helytár bemutatóját itt:
    https://helytar.farmgazdak.hu/bemutato/

    Új helyszínnel kapcsolatos tudnivalók!
    A helyszín felépítése és a feliratozása 30-40 percet vesz igénybe.
    Ezt követően a tárgynév lista közzététele 5 percen belül megtörténik.
    A tárgynév lista közzététele után, a kereső funkcióba a helyszín élesítése 40-50 percen belül történik meg.
    A gyakorlópálya kidolgozása 30-60 perc alatt történik meg.
    Az áttekintés funkción belül az élesítés 15 perc alatt megtörténik.

    Ezek becsült adatok, volt hogy hamarabb, de volt hogy később sikerült élesíteni mindent az új helyszínnel kapcsolatosan. Sok átalakítás történt a háttérben, ezért jóval kevesebb időbe telik minden! Sok befolyásoló tényező van, de átlagosan elmondható hogy egy új helyszín kidolgozása 2 órát általában igénybe vesz és 3 és fél óránál nem tart tovább.

    Természetesen, kivételek mindig lehetnek: áramkimaradás, internetkimaradás, magánéleti problémák, stb.
    Az idő számítása mindig attól az időponttól történik, amint sikerül gép elé kerülnöm (pl. munka esetén ez lehet 17:00-kor történik meg, és 19-20 óra környékén lesz csak helyszín a funkciókkal). Szintén lehet, hogy még 2 óránál hamarabb is kész van a helyszín: ez függ attól is, hogy a helyszín mennyire nehéz, mennyit kell vele dolgozni.
    [​IMG]
     
    Rebcsok, 435345, tewo és 65 más kedveli ezt.
  4. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztok, cél a 3 piccolo meg a felhő, amint megvan behúzom a kéziféket ;)
     
    .barbi1., Gio, jutka190226 és 15 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az okosfüles+ ledöbbentettxDxDxDxD
     
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Mível mostanában minden eventet megcsináltam és szerencsére számomra kihagyhatatlan ajándék ebe nincs ,ezért a minijáték miatt ,amit nem igazán szeretek ezt most kihagyom.:sleepy:
    jó játékot, síkeres keresgélést:)
     
    .barbi1., fakír1020, ildiko44 és 18 más kedveli ezt.
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Hálásan köszönöm a helytárat! Sokat segít az előzetes tanulmányozásban.

    Eredetileg arra gondoltam, hogy jól megtolom ezt az eventet és most először elmegyek - legalábbis megpróbálok - elmenni a plafonig. De a haladási sorok táblázata most annyira nem kábított el. A 120. és 130. sorában van 1-1 Piccoló, de az valószínűleg nem éri meg nekem az extrázást. Bár mostanában sok mindenem összegyűlt, lehet, hogy beáldozok belőle, egyelőre amellett vagyok, hogy jó lesz az később is még valamire. Ha ennyire spórolnak mostanában a nyereményekkel, biztosan lesz majd egy igazán pazar ajándékú event is:) Én a különbségkeresőssel szoktam játszani, amikor belejövök, az első pár alkalom után, 95 pontot mindig elérek. Ez azt jelenti, ha a 90 játékot végig játszom és beleszámolom azt is, hogy hibázom, tehát akkor egy 90 pontos átlaggal számolhatok, az elérhető pontszámom 8000-9000 között lesz. A Piccolókhoz a duplája kell. Eldöntöttem, felejtős. A 90 játékot lejátszom és kész.

    Mindenkinek jó keresgélést kívánok! :)

    Nem tudom, hogy a szándékaid miatt írtál-e 3 Piccolót vagy véletlenül, összesen 4 db szerezhető az eventből.
     
    .barbi1., fakír1020, ildiko44 és 16 más kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Van 4 felhő ami +1 termést ad a fákra (és ebből csak egynek van hosszú érésideje), és az Ajándék bögre mellé most megérkezett a Ledöbbent Okosfüles (+1)

    Ha valaki "véletlenül" tudna a fákkal is 0 percezni, akkor ő nem döbbenne le ettől. Feltehetőleg nem is panaszkodna miatta. Ha valaki panaszkodna őmiatta, akkor majd jönnek a takarítók, és eltüntetik a panasz nyomát, ahonnan csak tudják...
     
    Arrah, Othep, Gio és 35 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam is ez lesz a terv;)
    Csak olyan hülyén jött ki;)
     
    Kukackukac, Melan, Mica67 és 5 más kedveli ezt.
  10. ideals20111

    ideals20111 Törekvő

    Sziasztok!
    Bogarászom a felhőt, hogy hanyadiknál kapjuk, de nem lelem... nektek megvan? Köszi, ha megmondjátok. :inlove:
     
  11. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Szia!
    50 lejátszott mini-játék1 eventes felhősor
     
  12. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Sziasztok!

    Most először nem fogom végigjátszani a jobb oldalt. o_O
    151 játékot lejátszok, ott abbahagyom az eventet, a csodálatos fődíj miatt. (Virágcsokor.... vicc.... xDxDxD)
    Ez a legrosszabb esetben, ha jól számoltam, 132-es átlaggal 190 minijáték az időalapúval.
    Mivel 1 játékot kapunk kezdésre, az ehhez szükséges hozzávalók:
    Eventnövény: 75600db
    Felröpi: 5670db

    Sok sikert a kereséshez mindenkinek!
     
    varga1234, Fätum, fakír1020 és 20 más kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden szubjektív... Nekem - állandó munkás-előfizetés híján - bizony elég csábító az a 30 db kupon, amit a dekor ad. Nagy a dilemma, mert a kb. 200 tárgykereséshez viszont nagyon nem fűlik a fogam... Még a 90 is sokkal több annál, mint amit komfortosnak érzek...
     
    Dana64, Fätum, fakír1020 és 36 más kedveli ezt.
  14. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Szia!
    Régóta nem veszek munkásokat én sem.
    Pörgetésből, gazdaköriből, ládákból, Piccolós virágcsokorból, van bőven kuponom....
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2022/09/07/001a6c981467cfa642390491a2423b27.png
    A virágcsokor dekort jó nyereménynek tartom, de nem érzem arányosnak a 190-200 lejátszott játékhoz.
     
    fakír1020, tarkacica47, rudcsi24 és 19 más kedveli ezt.
  15. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Szerintem jó poén volt. xD
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sajnos én nem vagyok ilyen jól eleresztve, bár vannak tartalékaim... Piccolóból is csak 3x volt a Virágcsokorhoz szerencsém, bezzeg a Pogó Show meg a Havermackó, az jön... Ráadásul jellemzően az 1 és 12 órás kuponokat használom (ezekből 19 illetve 46 van most), így azok az 1 órásak nagyon kellenének. Még a növényt csak-csak letermelem, nem is sajnálom a rááldozott ezt-azt, de azok a fránya minijátékok... Azt hiszem, én is inkább elengedem, ez már túlmutat a "játék" fogalmán.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :music: Csak kár, hogy nem őszintén kacagunk rajt:wuerg:
    A 90 még talán belefér... de a 200 az bizony kizárt... még ha virágfestés lenne odabiggyesztve:music:
     
  18. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Ezt a játékot addig szerettem, amíg naponta nem változtatták a helyszíneket (talán az első 2 tárgykeresős event) és a bal oldal teljesítése előtt a jobb oldalt kipipálhattam. Azóta nagyon elszálltak a játékkészítők. Utoljára a jobb oldalt a farmaranyfákért csináltam végig. Most sem fogom. A felhő a cél, azaz 50 játék, ami kb. 6500 pontra lesz elég a bal oldalon (döbbenet), átlag 130 pont/játékkal. 3 farmon ez így is 150 játék, már ettől is kifolyik a szemem! Azt hiszem ez az egyetlen olyan event, amit ha többé sose látnék örülnék neki.
     
    Borka68, katimami51, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  19. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Már nem emlékszem mit is ad a virágcsokor?
     
    ideals20111 kedveli ezt.
  20. ideals20111

    ideals20111 Törekvő

    Köszönöm szépen! :inlove:
     
    Kuzdern és fiam62 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.