Visszajelzés A nagy szülinapi bankett - 12 éves a FARMERAMA - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 20.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Most volt csak időm visszaolvasni a csevegőt, látom sokan szenvednek...sajnálom, mert nekem nagyon bejött. Kicsit késve tudtam csak kezdeni, bár tudva, hogy nem indult zökkenőmentesen annyira nem is bántam...elsődleges célom a felhősor és a piccolok megszerzése volt, aztán elbattyogtam a kerékhez és sikerült 4 db 100-as és pár +1-es bónuszt pörgetni cirka 100 partyból....mivel a mamutok pár napja már alvásban voltak a tölgyesen szépen megtolták a zöld csepp mennyiségemet is, így aztán nem sajnáltam az eventre.
    A hétvégén letermelt növényekhez hét elején csak felröpiket gyűjtöttem, mert nullázni nem akartam és ahogy tudtam keverni a tortadobozokat folyamatosan játszottam le őket. Átlagot nem számoltam, de most megnéztem és 698 játékkal 1268 érmém van...még nem váltottam ki semmit, de azt látom, hogy a piccolok, a neon ólas, a bónusz és a felszerelés ládák megvannak....a 10 partyt is ki fogom szedni a maradékból meg amire még futja.
    Látom sokan az érmés dominókra mentek rá, amit értek is, de szerintem nagyon sok mindent ki lehet szedni még mellette, ami jól jöhet. A csp-s és tp-s dominókat én is próbáltam minimalizálni, de volt olyan pálya, ahol 27 érme mellett sikerült kiszedni közel 100 szupertápot...volt amelyik pályán a luxus bájital a szupertrágya vagy a kacsa katák domináltak inkább...egyszer akadtam el, még az elején, mert nem akarta letenni a pályára az általam választott dominót...aztán rájöttem, hogy ja...a málna és az eper nem fekszik be egymás mellé...pedig ízkombinációban nem is lett volna rossz...xD

    Összefoglalva nekem tetszik az event, sok értékes dolgot tudtam kiszedni, a grafikáról nem is beszélve...hétvégén különböző gyümölcsös szeletek készültek a valósban is kis családom legnagyobb örömérexD

    Aki még folytatja, annak zökkenőmentes sütipakolgatást kívánok.
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Csodaszép volt az event és valóban sok hasznos dolog potyoghatott a pályákról!:inlove:
    Soha rosszabb eventet:inlove:
     
    cili53, kovacstne, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ennyi malomtermék lett

    [​IMG]

    Ennyi csillagos érmét szereztem .

    [​IMG]

    Amire elköltöttem a csillagos érméket : 6 db 1 órás kupon , 1 db Piccolo , 2 db Party pörgetés .


    És ennyi maradt ki .

    [​IMG]
     
    ildiko44, szellorozsa, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia itt is!
    Ez az event nagyon jó volt a kisfarmomon kettőn is élvezettel csinálom. De a majdnem 250. szintű nagyon egy pockos dekor is több tp-t és egyebet ad, mint amit az egész játékkal nyernék, egyszerűen nem éri meg eventezni. Ez az event olyan, mintha a Dunántúl legszéléről elutaznék Ukrajnába tankolni, mert ott olcsóbb (volt) a benzin. (ez a hasonlatot nem én találtam ki, de tetszik :D)
    Készítettem képet is, sajnos nem tudom feltölteni, valami gond van a képküldéssel, belső szerver hibát ír ki.
    No mit lehet/ne leolvasni a képről? a farm 217. szintű.
    295 dobozon vagyok túl. Sok értékes dolgot kivettem az eventből. Többek között van jelenleg: 225 csillagos érmém, még nem költöttem el semmit sem belőled és nem is tudom mire fogom költeni. Majd megálmodom, ha végzek az eventtel :)
    Ennek az eventnek szép a grafikája és újszerű és élvezetes a minijáték is.
    Köszönöm, hogy játszhatok vele :):inlove:
     
    cili53, HéricsBáró, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Amúgy jó fejek, én fogalmaztam rosszul...reset...5 órakor kelés és aratás, utána meló 9 óra, hazamenetel után aratás, és még lefekvés előtt is 1 aratás...így értettem, hogy meló mellett xD
     
    PalMa, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 14 más kedveli ezt.
  6. HorváthFáta

    HorváthFáta Utánpótlás-írogató

    Hááát! Én most megcsüntem. Leraktam egy epres dominót, utána hiába cseréltem nem kaptam epret. Most nem tudom sem visszavenni sem folytatni a játékot.
     
  7. elsolking

    elsolking Fórummogul

    Felhő kész, lett 2 Jack (aminek én jobban örültem, mint Apja örült volna a fájának). Aztán jött a dilemma. Túl gyorsan léptem a szinteket, rengeteg új növény kellene, de innen is jó lenne még csemegézni. Mit ültessek? De az élet a legjobb rendező. 1 nap az SBO-n, mindjárt nem ültettem semmit :-(
     
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Remélem már minden rendben
     
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  9. elsolking

    elsolking Fórummogul

    igen, köszi
     
    GA-BI-O-Farm, Fuhur, Magdusnéne és 2 más kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, a Segítségkérő topicok egyikében jelezd az azonosító adataiddal a felmerült problémát!

    Igyekszünk kivizsgálni, segíteni.

    Itt a csevegőben nincs konkrét, személyre szabott segítségnyújtás probléma esetén. Erre vannak a segítségkérő topicok.

    Köszönöm, ha a csevegő 1. hsz-ében leírtak szerint jársz el.
     
  11. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Remélem, hogy minden oké mostmár és a gyógyulás útjára is léptél. :) (közben olvastam, hogy igen)
    A dilemmát én is ismerem, nekem végül az lett a taktikám, hogy az eventet részesítettem előnyben, mivel az max. 1 hétig van, a növény meg mindig.

    Eventösszefoglalóm: Ezt az eventet én szeretem, s mivel az érmék is bőven jobban jöttek most, mint az eddigi dominósban - szerintem -, élvezettel is csináltam, főleg, miután eltanultam a férjem dominós taktikáját, aki egyébként nem játszik sem dominót sem Farmeramat. (Korábbi taktikai posztom: A nagy szülinapi bankett - 12 éves a FARMERAMA - csevegő )
    Ezért "megtoltam", elsősorban rekeszes bónuszokkal az egazt, mert így más területeken is ki tudtam használni áldásait. Szupertrágyát, pörgetéseket mellőztem, előbbit a felszaporításkor használtam. Így is összegyűlik holnap reggelre kb. 700 játék. Én minden adományának örültem és igyekeztem kihasználni, számomra sokat adott, főleg, hogy híve vagyok a sok kicsi sokra megynek 227-es szinten is. Kiválogattam azt a 3 fajtát, mert az könnyebb megjegyezni, mint a maradék 8-at :D , amivel úgy voltam, hogy ha nem muszáj, azokból nem alakítok ki összefüggő területet (TP, TTP és CSP) és a többire figyeltem. Persze úgy, hogy elsőbbséget élvezett a csillagos érmés epres. Ez viszont nem azt jelenti, hogy mindig és minden áron, néha jobb elengedni egy kicsit a prioritási sorrendent, mert hosszabb távon az alternatív megoldás jobb lehet. Legalábbis én így gondolom és eszerint csináltam. Így tényleg ki tudtam szedni sok egyéb nyereményt.
    A 700-as szám egyik titka (1*1-es területen vetve mindig) egyébként az egytápos-boomos tenyésztés volt, ugyanis én eredetileg csak az első (felszaporítás utáni) napon rekeszes bónuszoztam csak és menet közben értem utól magam a felröpikkel. Itt besegítettem Pannikkal, mert a játék annyit adott fordulonként, amennyi RACS-csal vetett növényhez volt elég. Azután láttam, hogy jé, tényleg olvastam az ismertetőben, hogy tenyésztésből jön a röpi, hát adtam neki még 2 plusz napot rekeszes bónuszokkal és legalább a farmomon többi részén is felpörgött a termelésem. Így most a növényekkel értem nagyjából utól a felröpi mennyiséget. Aranyrekeszes növényt használtam először, most meg gyémántos 200%-os van, mert a nem eventes területeken állatok vannak. Volt a kettő közt egy átfedős napom, ahol gyémántos 100%-ost használtam aranyos növénybónusszal együtt, már nem emlékszem, hogy az pontosan miért volt jó nekem, de a rövid lényeg az volt, hogy akkor is vegyesen voltak mindenhol növények és állatok. Ja, és persze megpinkiepieoztam (Pinkie Pie süteményt használtam) őket minden alkalommal, mert így a 24 órából bő 31 óra hatóidő lett.
    A boltból kivettem az összes ládákat és PP-ek, a maradékot meg majd eldöntöm.

    Jó játékot kívánok a továbbiakban akár eventben, akár azon kívül! :)
     
    PalMa, cili53, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok .Mivel a másik event miatt pörgettem + bónuszokat így a végén még kiszedek ezt azt + ami jól jöhet.:)
    A piccolok partyk megvannak a bónuszládák is esélyesek( 15 pont kell még) .. talán több is .:) Minden más is jól jön +hasznos kis event.:)
    Itt a röpivel nincs gond van 1572 jelenleg.;):)
     
    cili53, Sali~*.*, barbi021951 és 3 más kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Eredetileg csak a felhőig szerettem volna eljutni, de sokszor összejött a napi 4 aratás is, így már bőven túlteljesítettem a tervet sütiben és csillagban is.

    Aktuális statisztika:

    pályasütiérmeátlag
    127521,93
    2401182,95
    326522,00
    48232,88
    534832,44
    616362,25
    728421,50
    830762,53
    921472,24
    109192,11
    1139761,95
    1225582,32
    összesen:3036822,25

    Nem tudom hány pálya van összesen, de eddig nem volt két egyforma. Ez mondjuk nem baj, így minden pálya új kihívás :)
    Szeretem ezeket az eventeket, amikor a fődíj megszerzése után lehet még és érdemes játszani, főleg ha a farmon van az ültetés. Itt, ha nincs event, akkor a ládákat adó dekorok termelnek napi egy aratással, ennél egy kicsit izgalmasabb egy event, főleg, ha érdekes a minijáték. Számomra ez most olyan :inlove:

    Jó kikapcsolódás volt esténként egy vagy két pálya teljesítése, remélem még többször visszatér ebben a formában a dominós event. :)
     
    genka53, PalMa, GA-BI-O-Farm és 15 más kedveli ezt.
  14. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    A felhő beszerzése után cél volt a két piccoló, azután egy bónuszláda, még maradt két egy órás kuponra is:p
    A lejátszott játékok száma 450 volt, nem mindig sikerült a térlátás és puff sikerült párszor elcseszni:cry:
    Mindegy a lényeg , amit akartam kisütiztem:D
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezésig:inlove::inlove::inlove:
     
    GA-BI-O-Farm, DevilMókus, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  15. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Még így a végén, majdnem elfelejtve, gyorsan megnéztem mi az állás. 443 süti került ki az asztalra.
    Jó véghajrát, akinek még szüksége van rá ;)
     
  16. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    SOS. Kérem, hogy segítsetek. Nem tudom folytatni a játékot, mert mind a három tortaszelet el van szürkülve és nem tudok mit csinálni, sehogy sem tudom visszaállítani a játékot. Ha tudna valaki segíteni, előre is köszönöm.
    ID: 23601229
     
  17. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

  18. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok kivettem a két pikolot ja ez már plusz .) 473 játékon tul :)
     
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép jó reggelt!
    456 játékkal zárom a szülinapi eventet, szép volt, jó volt, jövőre ugyan itt xD
     
  20. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Az event összességében tetszett, felhő, 2 piccolo, 2 neon ól, egyéb apróságaim lettek. A térbeli megjelenítés nekem nehezítette a játékot, a "rongyos" megjelenítési mód nekem átteknthetőbb volt. Az is zavaró volt, hogy a pirossal rajzolt négyzetrácson folyt csak a játék ami kisebb volt mint a fehér négyzetrácsos rész. Az 1 dominó lerakása után beszürkülő dominók előidézése elég sokaknak sikerült (én figyeltem rá, hogy vagy maradjon szabad hely a gyertya mellett vagy legyen olyan dominó ami biztosan lerakható), arra valami vészmegoldást (FA-ért vagy sok CSP-ért megnyomható legyen a pipa) érdemes kitalálni vagy kiírni az ismertetőben, hogy ilyen esetben vége és nagyon figyeljen mindenki.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.