Visszajelzés A nagy szülinapi bankett - 12 éves a FARMERAMA - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 20.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    Sajnos nálam sem tölti be...
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene


    Kedves Játékosok!

    A játékba jelenleg belépni nem lehetséges.

    A központ tud a hibáról, a hiba javítása folyamatban!

    Türelmeteket kérjük!

    Köszönjük a megértéseteket!
     
    Gio, -W-595-, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  3. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Event kezdés majd,addig zenét fogtok hallani.
     
    Gio, kovacstne és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Várakozunk, addig is nyugi :music:
     
    vm68, Gio, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Jól kezdődik és azon vihogok,hogy ez olyan mintha otthon készülnénk a szülinapra és a küszöb előtt ásnánk egy vizes árkot a vendégeknek.Csak azért írtam,hogy vidámkodjunk egy kicsit!xD

    Szia! Nekem kettő van és hófehérek,volt amikor a reggeli első kávémat ráköptem a monitorra,annyira viccesek!xD
     
    ursa11, Kuzdern, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  6. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    Mi lenne, ha ilyen elakadás esetén a BP automatikusan megadná két kör felszaporítás növényét és nem lenne eltérés az egyénileg tervezett ütemezéstől.
    Persze ez csak álomszinten működik, pedig a hibák egyre gyakrabban jelentkeznek, pedig ez a foltozásos játék már volt a Flash időszakában is.
    Tudom, hogy át kellett írni, de akkor is.
    Tulajdonképpen nem emlékszem semmilyen általuk fejlesztett játékra.
     
    Magdusnéne, inanna11, libuskafarm és 3 más kedveli ezt.
  7. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Jó lenne ha a fórumra be lehetne lépni anélkül, hogy a farmra be vagy jelentkezve!
    Tudom be lehet lépni csak írni nem lehet úgy, de gondolom ez is része a tervnek, hogy ne írj hirtelen felindulásból, mert én most tudtam volna szépeket írni, tiltottak is volna rögtön!
    Nem szoktam pörgetni de most muszáj volt még 14 óra előtt lepörgetni mert hívogatott a 100% terménybónusz és beadta, utána már muszáj volt többet pörgetni és adott még szóval ketyeg az óra én meg nem tudom kihasználni..........
     
    inanna11 kedveli ezt.
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Azért egy ejnye-bejnye belefért volna az írásodba, de egy irgum-burgum, vagy egy azt a teremburáját is megteszi.
    Kár a kiesett időért.
    Egyébként a főoldal legalján van egy alig látható Fórum felirat, ami aktív és onnan be lehet jutni.
     
  9. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Be lehet lépni,csak a rekeszekbe nem lehet betenni a bónuszokat !!! Milyen előkészűlet ez ???
     
    Fenyvesi1010 és Pandapoc♥ kedveli ezt.
  10. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Két 100 százalékos bónuszomnál ketyeg az óra. Soha nem szoktam előre pörgetni, most sikerült és tessék ezt is kár volt elsietni.
     
  11. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    A farmra beengedett, de semmit nem lehet csinálni... csak nézelődni, de azt is korlátozottan.:p
     
    kovacstne, zsani_apja és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szerintem bontsunk pezsgőt és énekeljünk.A részemet átadom mert nemsokára viszem az uncsit gitározni!xD
     
    -W-595-, ursa11, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
  13. vermat

    vermat Utánpótlás-írogató

    Mikor lehet már belépni rendesen? Hihetetlen, hogy egyre rosszabb a játék.
     
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nyugi béke van!xD
     
  15. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sajnos nem jönnek a számra ilyen lightos megjegyzések, meg eszembe sem jut, valószínű azért mert nem használtam még ezeket sűrűn!
    Na de, be tudok lépni a farmra most már, csak a világon semmit nem tudok csinálni, így még idegesítőbb a dolog!
    De mire beesteledik addigra biztos jó lesz minden, esetleg ha az eventet törlik sem érdekel mert volt nagy durranás, de attól aratnék, a bónuszaim másra is jók (lennének).
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Elküldtem a szintén cicakedvelő barátnőimnek, hagy nevessenek. Volt rá időm:p
     
    nolina1965 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. asszony48

    asszony48 Junior szaki

    Úgy látszik ez sem indul zökkenőmentesen .3 óra és nem tudok a főfarmtól tovább lépni eről ennyit.
     
  18. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sikerült bejutnom, el is ültettem a magokat, de a kk-t már nem fogadta el, csak a napraforgó kergült meg és forgott-forgott körbe-körbe.
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  19. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Be tudtam lépni, de minek?
    Semmit sem lehet csinálni, rekeszből törölni avagy rekeszbe berakni.
    Viszont szép sétát lehet tenni a farmon, lehet gyönyörködni a táj szépségében :D
     
    ursa11, inanna11, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  20. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Bontsunk! Bár én inkább töltök egy whiskyt. :D
     
    -W-595-, inanna11, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.