Visszajelzés A szerelemhez vezető út eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Arrah

    Arrah Törekvő

    Végeztem az eventtel.. Közben belekukkantottam a fórumba..A vérnyomásom megemelkedett egy szinten.. Miközben minden pikkolót megszerzek egy virágfestésért ..Most látom hogy a szülinapi ajándékkóddal kaptam volna.. Sajnos ez pont kimaradt.. Valamiért akkor nem találkoztam vele.. Hogy aza ........Pedig végig csináltam minden eventet az utóbbi hónapokban..Olvsani azonban nem volt időm mindig..Annyi minden futott egyszerre ,hogy nem tudtam követni.. Tényleg mindenki ki tudta váltani és csak én bambultam el ??
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.22
    DevilMókus és fakír1020 kedveli ezt.
  2. bond

    bond Junior szaki

    szia, ha ez vigasztal, én is pont így jártam:cry:
     
    fakír1020 és Arrah kedveli ezt.
  3. Arrah

    Arrah Törekvő

    Nem vigasztal ez senkit.. mostmár ketten sírunk...Add ide a kezed.:cry:.. Biztos hogy jóindulattal adták, és örömet akartak szerezni vele, de valahogy másképpen kellett volna eljuttatni a játékosokhoz.. Igy most csak néhányan örülhetnek neki mások meg bosszankodhatnak..
     
    fakír1020 kedveli ezt.
  4. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Sajnos én sem tudtam kiváltani! Pedig jó lett volna!
     
    Kuzdern, fakír1020 és Arrah kedveli ezt.
  5. Arrah

    Arrah Törekvő

    Brühühü...>:(:cry:xD:oops:
     
    Éva0315 és fakír1020 kedveli ezt.
  6. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Sajnálom, hogy lemaradtatok a virágfestésről én piccolóból még soha nem kaptam. Ez az egy van amit most kaptunk ajándékba. Ne értsetek félre nem okoskodni akarok, de általában jeles eseményekkor pld. születésnap, karácsony stb meg szoktak lepni minket ajándékkóddal. Próbáljatok meg 2 percet szánni a fórumra ilyenkor és nem fogtok lemaradni. Nekem van néhány kedves szomszédom is aki ír nekem baglyot, érdemes jó kapcsolatokat ápolni. További szép napot kívánok mindenkinek.
     
  7. Arrah

    Arrah Törekvő

    Voltam a fórumon többször is,, de ezt pont nem vettem észre. Még vettem is az akciós dolgok közül. De nem is egymást kéne hibáztatni szerintem. Hanem eljuttatni mindenkihez azt amit mindenkinek szánnak.
     
    Éva0315 és fakír1020 kedveli ezt.
  8. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Sziasztok:)
    Én is állandóan a fórumot nézegetem.Mindig üzennek a szomszédok az ajándékkódért.
    Most elkerülte a figyelmem és a szomszédok sem üzenteko_O
    De a sors úgy hozta, hogy a piccolo ládámból előkerült 1db.:D

    Én rájöttem, hogy a Hivatalos hirdetmények mellett a Születésnapi fórumjátékok cím szerepelt.Nem kattintottam rá azt hittem ez a legújabb hír:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.22
    Sali~*.*, Éva0315, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  9. Arrah

    Arrah Törekvő

    Jaj de jó..meg is érdemeled.. Örülök neki.. :) Most néztem én is át jobban a hirdetőt és most láttam meg.. Tehát.... OLVASOK.. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.22
    Éva0315 és fakír1020 kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem Jutka nem hibáztatott senkit, csak egy javaslatot tett, amellyel megelőzhetőek a hasonló esetek. Egyetértek vele; napi legfeljebb 5 (de leggyakrabban 1-2) perces olvasással, amely a fórum Központ nevű részének híreire korlátozódik, folyamatosan képben lehet lenni.
    Én átvettem a Virágfestést, ezzel van kettő. Ugyanott vagyok, mint Te...
    Végszóra: a Valentin eventben is lehet egy Virágfestést nyerni...

    Mindenkinek, aki valamiféle csodafegyverként tekint az ólas nullázásra, és egyre csak vágyakozik rá: írtam néhány gondolatot a Fejlődésibe...
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.22
    Sali~*.*, zsani_apja, bocsinet és 9 más kedveli ezt.
  11. Arrah

    Arrah Törekvő

    Köszi hogy irtál oda! Olvasom mindig az írásaid és sokat tanulok belőle.. Hogy lemaradtam a virágfestésről nem tartom a magam hibájának ,mert tudom hogy mennyit olvastam , mennyit voltam játékban..Valamiért kimarad,sok volt a program.. nem keresek bűnöst.. Továbbra is azt tartom, hogy ha mindenkinek szánnak ajándékot akkor adják is oda mindenkinek.. Mert mindig lesznek véletlenek, mindig lesz valaki aki éppen nem ér oda és annak rosszul fog esni. Most is látom hogy megjött Valantin napi event..és ott elérhető lesz a virágfestés... :D Na látod hogy ezt is olvasom?? :D
     
    Éva0315, -BombadilToma- és fakír1020 kedveli ezt.
  12. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Sajnos, más szempontból szerencsére néhány napos téli vakáción voltam:) Így hát lehetőségem sem volt farmozni ott!
     
    fakír1020 kedveli ezt.
  13. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Én most rendesen lefáradtam. Van még 2 óra lehetőség, de nagyon elfogyott a tápom. Most kiváncsiságból nullázok az ólakkal, eddig van 12000 felröppenőm. Áron alul eladtam jó sok trágyát, sok el is ment pocsékba, de hát nem lehet végtelenül raktározni. Azt hiszem, ezek után eldugom a sarokba a virágfestéseket, és most egy darabig nem kell fogok ólazni.
    Bocsi, nem kérkedni akartam, csak ez volt az első alkalom a nullázásra.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.22
    zsani_apja, Éva0315, fakír1020 és 3 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Búcsúzom a malackáktól :cry:.A végére mindenki jó fej lett, és csupa hasznos ajándékot adott. :)
    10 bónuszláda soha rosszabb event ;)
    Már nem ültetek vissza pár kör rövid érésű, aztán jöhet a klasszikus gyékény ..o_OÚjabb event;)
     
    Sali~*.*, Éva0315 és fakír1020 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.