Visszajelzés A vörösszőnyeg - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Amennyiben nincs kiváltva Jack boltjában a tenyésztés, valóban nem tudod megvásárolni sem a piacon az állatot. Sajnos akkor csak Farmaranyért lehet kiváltani azt a feladatszintet.
     
  2. ideals20111

    ideals20111 Törekvő

    Már bocsi, nem én kezdtem "arany állatnak" hívni a bejegyzésben, én csak válaszoltam... - nem én költöttem rossz hírét.. :D
     
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Játékostársak!
    Csatlakozom "kollármargit52" hozzászólásához. Nekem sincs kiváltva sem a denevér sem a holló tenyésztésileg, mégis, korlátlanul tudok venni és meglévő készleteim eladni a piacon (mert azért feladatokból, ládából gyűlik). Mióta játszom, ez azóta így van. Álbőregeret is így szereztem most be, mert a hiányzó 1-3 állatból ez volt az egyik.
    Napsugaras, szép napokat kívánok mindannyiótoknak! :)
     
    fakír1020, Matold, ildiko44 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Javasoltam az előző hozzászólásomban itt, hogy farmaranyért ki tudod váltani az adott feladatrészt. Azt viszont nem írtad a hozzászólásodban, hogy a piacot megnézted-e, van -e ez a szintű tenyészállat eladó a piacodon. Mert attól függetlenül, hogy Jack boltjában nincs kiváltva a denevértenyésztésed, a piacodon - amennyiben van eladó ajánlat rá más gazdáktól- elegendő csengőpengőért meg tudod vásárolni, farmarannyal történő teljesítés helyett.

    Kérlek, ellenőrizd le a piacod, esetleg adj fel hirdetést a piacszámoddal ebben a topikban:
    Visszajelzés - Piac - mit, miért érdemes venni, eladni | Farmerama HU

    Sok sikert a befejezéshez!
     
    mandityalexandra kedveli ezt.
  5. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    nekem meg csak szinte azt adja, pedig titokólakat vagy titokfákat várnék......
     
    fakír1020 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam a titok fa és ól a sláger-.... végül az is jó ám;) Majd vonatra vagy ajándékozni;)
     
    DevilMókus és ildiko44 kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha megszerzem a felhőt , vörösszőnyegen fogok menetelni az állat sereggel a nullperc felé .
    Ugyanis 10%-kal hamarabb teremelem le a táp valót .
     
    ildiko44 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha ezen múlik csak a 0 perc....:music: Akkor úgy legyen:inlove:
     
    DevilMókus és ildiko44 kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nemcsak ezen múlik , de ha sok kicsi dolgot összerakunk , hatalmas dolog lehet belőle . :inlove:
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  10. -sáRa912-

    -sáRa912- Utánpótlás-írogató

    Nagyon köszönöm az infót! Sajnos a 17-es piacon most üres az álbőregér! Próbálok segítséget kérni kedves gazdáktól! Sikerült megvásárolni! Kész lettem az eventtel!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.22
    Gio, Kukackukac, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  11. zsuska1957

    zsuska1957 Haladó

    Sziasztok! 10 Piccoló-ból ezek lettek: 1-1 élőholt kincs, tündér termálforrás, havermackó. kicsobbanó öröm, Ingrid tanítványa, pöttyös ernyőgomba, varázskalap, Jack ajándéka és 2 virágos dallamok.
     
    Gio, Kukackukac, fakír1020 és 8 más kedveli ezt.
  12. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Akkor nyomassad a tyúktápot Báró uram!:)
     
    Gio, stb_farmer, -Erbrow- és 2 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Megvan a felhő , mostantól vörösszőnyegen menetelnek a tyúkjaim a kalandozás felé .
     
    ildiko44, Gio, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gratulálok :)
    Én pedig elkövettem egy óriási hibát, ilyent még amióta játszom sem sikerült: összekevertem a két futó event végét, és azt hittem a tojáskeresésnek lesz 14 órakor vége. Sajnos a kicsimen félbe kellett hagynom az eventet, pedig mindenem megvolt a sikerhez.
    No ezért nem érdemes kicentizve várni az utolsó pillanatokra :cry::cry::cry: Vagy sokkal jobban kell figyelnem legközelebb, kevesebb dologra koncwentrálva, sajnos ez már elúszott kár keseregnem rajta. A brumikának nem lesz felhője.:cry::cry::cry:
     
  15. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!
    A vörösszőnyeg event véget ért!

    A csevegő is bezárul.

    Reméljük, hogy mindenki jól szórakozott az event ideje alatt és sikerült elérni céljait.


    Találkozunk a következő event csevegőjében!


    Eredményben gazdag, sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.