Visszajelzés A vadon állatai XIII. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 2.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Az azért az ne feledd el, hogy ezidáig még nincs róla hivatalos, hogy boom is lesz. Farmpengős tenyésztés ugyan van, de én nem sietek sehová, megvárom a boom-ot a tenyésztős eventtel. Azért nagyon nem mindegy mennyi tenyészállatot kapunk, még ha nem is nagyon ugrándoznak mostanában az állatkák ;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.9.20
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Írtam neked egy másik helyen.

    >>KATT IDE<<
     
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Várom nagyon a tenyésztést.Nem volt még szó Baby Bomm-ról.?Engem érdekelne,jobb lenne akkor kezdeni az eventet.
     
    Nagyii58, soresne, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Kíváncsi vagyok a rákra, hogy szobor nélkül beúszhat- e a feladatsorba. :D Piacra nem, az biztos.
    Én érzem a boomot, úgy hogy türelem, aki azzal akarja csinálni! ;)
     
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Zsani _apja!
    Igen, befaralhat, a kollégám tesztfarmon ellenőrizte, hogy a készleted erejéig beadható. ;)
    Bár előbb - utóbb mindenképp ki kell váltani hozzá a szobrot, hogy lehessen tápot is keverni neki, meg szaporítani a ráktavacskában.
    (Ugyanaz a szituáció, mint volt a cápánál. Azt is legelőször event nyereményként kaptuk. Amikor pedig normál szigetes állattá átminősítették, szobrot kapott, és az ólja bekerült a CSP-ért vásárolhatók közé a Gazdaboltba. Ugyanez a helyzet most a rákkal.)
     
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! hagy fogyjon már az a banán.:DAlig vártuk már a bahás fejlesztéseket.xD
     
  7. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    háááát nem ma fog fogyni:D:D
     
    Fatther, Döbi65, szaszipanni és 5 más kedveli ezt.
  8. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    Ha beadtad a banánokat, még nem kapod meg az ólat, piros kosárka, csp-ért kell megvásárolni. Nem ilyen jellegű a problémád?
     
    csillus35 és Sanyat kedveli ezt.
  9. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    én is megvárom a boom-ot szerintem az a gazdaságos....és szeretem, ha nő rendesen a készletem.....
     
    nolina1965, Fatther, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  10. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! Olyan szépen levezettétek, hogy milyen állatokkal fogjátok megcsinálni az eventet, de a tájékoztató nem azt írja, hogy az ízeltlábúak kategóriában csak méhet és pillangót lehet tenyészteni?
     
    ildiko44, Kuzdern, ambrusne és 4 más kedveli ezt.
  11. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Én azt a listát írtam le,hogy milyen állatokkal viszem végig az eventet!Az ismertető szerint a jelvényekért tenyészteni kell,és igen,ízeltlábúból csak a méh és pillangó lehetséges!De ez csak a jelvényes része!A beadási ablakban,amikor pajtaértékben kell beadni,ott lehet tenyészállatot és alapállatokat beadni az adott kategóriából!!
    A boom-ot én is megvárom,mindig meg szoktam várni...nem írtam hogy azonnal baby boom nélkül végigcsinálom!:)Türelmes vagyok,csak felkészültem!:)
    Sikeres eventet mindenkinek!:)
     
    he1951, Fuhur, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  12. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Igen,csak azt lehet tenyészteni.
     
    Kuzdern, sutimami57 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. öncsike32

    öncsike32 Utánpótlás-írogató

    Ez jó kis event lesz. Nekem nem is drága, mert csak az emlős oldalt csinálom meg. Csak az új ól érdekel, a két színes ól annyira nem izgat, hogy olyan sokat rááldozzak. Majd jönnek azok innen-onnan, nekem nem sürgős.
     
    mamszi5107, Kuzdern, moonubul és 2 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Tenyészteni igen, de a feladatba lehet betenni alap állatokat is,amelyek az izeltlábuak köréba tartoznak.
    Szitakötő ,rák,....
     
    Ribiszke, ildiko44, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    A tisztánlátás miatt: egy tenyésztős event sem működik boom-szerűen.

    Az esetek nagyon nagy részében tenyésztős event indulásakor boom is indult. Az eddigi információink szerint, most nem így lesz.

    Az, hogy te boom-on kívül is kapsz plusz tenyészállatot, azt egy tölgyrúnának köszönheted. De ennek sincsen semmi köze a tenyésztős eventekhez.
    Ez akkor is működik, ha nincs tenyésztős event.
    Tudom, a 20% esély nem magas, de sok tenyésztés esetén már jelentős szám lehet.

    upload_2020-9-3_8-46-2.png

    >>ITT<< olvashatsz róla bővebben.

    Továbbá a tenyésztés alapfunkciójához hozzátartozik, hogy van esély arra, hogy egy normál tenyésztésnél ugrást tapasztalsz.
    Ennek sincs köze a tenyésztős eventhez.

    Azt teljesen megértem, hogy türelmetlen vagy. Ezzel nem vagy egyedül.:)
    Az azonban fontos, hogy téves információ ne jelenjen meg a fórumon.
     
    Lillapilla73, szida57, vihence és 12 más kedveli ezt.
  16. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Ezt mind megértem, ok. nem lesz boom, kaptunk 2 óra tenyészrobotot - kösszépen, ez nem is olyan jó.
     
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Eltérő időszakban készül el a rackó ajándéktáblázata, külön készülnek el az eventek, és külön készül el a mini akciók naptára.
    Mire egybe kerülnek a dolgok, addigra már áttervezni nem lenne egyszerű.
     
    Ribiszke, stellácska26, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  18. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Lesz bumm, aggodalomra semmi ok, igaz várni kell holnap estig (azaz 18:00-ig), de nekem akkor is ráér majd!
     
    Ribiszke, -Fülemüle-70, maszilva és 2 más kedveli ezt.
  19. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok! :)

    Baby, baby Boom!
    Kezdete várhatóan: 2020.szeptember 04. (péntek) 18:00 óra
    Vége várhatóan: 2020. szeptember 06. (vasárnap) 22:00 óra


    Én is mindenképp megvárom a bummot. Kellemest a hasznossal.
    A beadásokat bahás nagy pajtaértékű állatokkal tervezem: szitakötő, fóka és társaik.
    Az új ólakat is már nagyon várom. Tetszetősre sikeredtek , mint mindig.
    :)
     
    nolina1965, Ribiszke, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Kivárom, mert azért nem mindegy!Igaz,hogy már rég bent vannak az állatok, de még had szórakozzanak!
     
    nolina1965, he1951, Ribiszke és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.