Visszajelzés A vadon állatai - XVII. event - 2022.október

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 19.10.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Hát...bevallom most egy kicsit bajban voltam. Nagyon ritkán állatozok, egyrészt azért, mert nincs lehetőségem nullázni, másrészt azért, mert a tápok miatt nagyon drágának tartom, még akkor is, ha tudnék nullázni. Ezért kizárólag akkor teszek ki ólakat, ha van olyan hozamnövelőm, ami az állatokra is hatással van. A legjobb az, amikor, egyfüst alatt a terményes ólakra is hat.

    Tegnap a zombi juhok miatt, betettem egy 200-%-os termésbónuszt a gyémánt rekeszbe, így most nálam mindenhol állatok vannak. Van két gyepek ura kitehetőm, ami hatással van minden területre, a madaras rész teljesítése után lesz három. Ezzel már elég jól lehet haladni állatok terén. Néztem a kamra polcát is, hátha van ólbevételi bónuszom, da sajna az nincs, ezért elkezdtem kutatni, hogy milyen ládák adhatnak ólbevételi bónuszokat. Nincs így külön összeszedve az enciklopédiában, (hacsak el nem kerülte a figyelmem) ezért kimazsoláztam, és összeraktam, melyek azok a ládák, amik ólbevételi bónuszt ad(hat)nak.

    Azt hittem több ilyen ládafajta van, de nincs csak ez a 4 féle. Ettől függetlenül, mivel az ólbevételi bónusznak az összes területre van hatása, ezért a zombi juhok gyártásánál jól jöhet, ha van ezekből a ládákból. Hátha pottyan ki belőle ólbevételi bónusz is. Én ezeket a ládákat találtam. (tölgy, felhő, dekor, kerék stb, stb, az itt nem szerepel, ezeket Toma és mások is összeszedték már)
    Ólbevételi bónuszt adó (adható) ládák
    Bónuszláda
    Bónuszláda III
    Táposláda IV
    Teliholdas éj láda III
    Update: a naptár mai ajándéka 16 db zombijuh, ne hagyjátok bent.

    Sziaszia :) Szerintem ne add fel. Rengeteg olyan lehetőség van, amivel meg lehet oldani akár a tenyésztést, akár az állatok szaporítását. Sokan-sokféle segtséget hoztak most, én is tettem be egy táblázatot.
    Már csak azért is érdemes megpróbálni, mert a Vendigót nem lesz lehetőséged máshogy megszerezni egyelőre, csak ebben az eventben. Nem rég volt cserenap egy ideig most biztosan nem lesz, de ha lesz is, sem biztos, hogy cserélehető lesz. Az olyan eventeket, ahol valamilyen csak az eventtel megnyerhető különleges cuccot kapunk nem szabad kihagyni, mert később nem biztos, hogy lesz lehetőség a beszerzésére.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.22
  2. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Szia
    Ez így jól hangzik, de szerinted hol, vagy mikor lesz szükségünk a vendigóra? Talán egy gatdaköri lesz majd hozzá és bekerül a pajtába.
    Nagyon értékelnék a magasabb szintű játékosok ha lennének gazdakörik itt is amik mondjuk 200-as szint fölött nyílnak meg, és rémtermékeket kérnének .
    Mindenkinek hajrá.
     
    Kuzdern, marcsi152, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  3. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Sziasztok! 1200 zombirkám van, nem gond a játék. Megvárom a bébidurranást és fél óra alatt kész.
     
    Kuzdern, marcsi152, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ez igen! Ehhez már egy csillagos zombi is kellene.Nekem mára lett 3 ezren felül,de nekem ennyi elég is lesz!Mivel nem vásárolható, nem eladó,igy nekem ez még sok is lesz!Gratulálok hozzá, de nem is irigykedem!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.10.22
    Kuzdern, marcsi152 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia! Nem tudhatjuk mikor lesz rá szükség, ez egy olyan kérdés amire nem lehet válaszolni, és ezt te is tudod. o_O Semmi rossz nincs abban, ha máshogy gondolom, mint te, vagy az, aki épp felakarja adni. Abban meg pláne nincs rossz szándék, ha valakinek segíteni akarunk, pld tippekkel, vagy egy kis inspirációval. Ugyebár. Vagy ahogy gondolod. -.-
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.22
    ladislaw11, evakarma, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem a vendigo az első dolog a teliholdas világban, amit csak eventen szerezhettünk meg. Ilyenek az éjféli tölgy és a horror paradicsom is - és talán ide sorolható még az izzó bükkfa, bár abból egy darab egy gazdaköri feladatból is beszerezhető. Ezeket azóta is rendszeresen kérik eventben, gazdakörben, Jack boltjában; minden ilyen jellegű játékelem felbukkanása során sokan jönnek, hogy "mégis honnan lesz nekem éjféli gyümölcsöm vagy horror paradicsomom?"... (A tintahalodú vagy a pokoli kutya barlang kiváltásához például horror paradicsom kell, a trolofántkarámhoz pedig éjféli gyümölcs.)
    Szóval - ellentétben a titokállatokkal és titkos fatermésekkel, amikre vélhetőleg gondolhattál - jó eséllyel épülni fognak a vendigora is újdonságok. De ezt egyelőre nem tudhatjuk, ahogy Fätum is írta, de az előzmények okán azért számíthatunk rá.
     
    jutka190226, Fuhur, HéricsBáró és 11 más kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szia!

    Nem engem idéztél, de azért írok egy hírről.:)

    A Vendigó új állathoz már van tegnap meghirdetve mai kezdéssel egy állandó gazdaköri feladatsor.

    Ez a link odavisz a küldetéshez: INNEN - ODA

    Eredményes tanakodást, majd sikeres megoldást kívánok Mindenkinek!
     
    PZoli64, ladislaw11, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "vadon állatai" eventmechanikás tenyésztős event élő, online!

    Indulhat a teljesítés, a beszállítás és

    mellette mindenki kipróbálhatja ideje, farmos tartalékai segítségével az új zombijuh tenyésztését.

    A heti mini-akciók is segíthetnek a gazdaságos játékban.

    Sok sikert kívánunk
    a Farmerama csapata
     
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    132 emlős (teve) tenyésztéshez 14 db madarak jelvényt is kaptam.
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mindenkinek jó Vendigó vadászatot kívánok!;)
     
    evakarma, Mykuszy, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Már most is van gazdaköri hozzá, 180 db vendigó-t kell beadni sok más egyéb mellett.;)
    Na jelenleg az a gyenge láncszem nálam.:inlove:
    Minden megvan hozzá,a tenyésztett juhokból is megvan a 12-12 db, csak az a fránya vendigó ne lenne, akkor gyorsan letudnám ezt a gazdakörit is.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.22
    jutka190226, Kuzdern, Fätum és 2 más kedveli ezt.
  12. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    283 db zombijuhhal indultam neki a tenyésztésnek. 280-at tettem terepbe. Ezután alap állatból 115 db-om lett, tehát 112-t kaptam vissza, 89 db 1. szintű, 22 db 2. szintű és 2 db 3. szintű a mostani akcióban a "termésem", egyetlen tenyésztési fordulóval. Luxus bájitalt nem használtam. Mindig 4 db egyforma állatot küldtem átalakulni.

    Miután ezt a készletem újból betettem a terepbe, ez lett az eredményem: alap 83 db, 1. szintű 47 db, 2. szintű 36 db, 3. szintű 14 db. Luxust továbbra sem használtam. Mindig 4 db egyforma állatot küldtem átalakulni.

    Még egy utolsó kört csináltam a fentiek folytatásaként ezzel a végeredménnyel: alap 45 db, 1. szintű 37 db, 2. szintű 26 db, 3. szintű 24 db. Luxust ekkor sem használtam. Mindig 4 db egyforma állatot küldtem átalakulni.

    Köszönöm a játékot a készítőknek és közreműködőknek, mindig nagyon szeretek tenyészteni. Főleg, ha egytápos és boom-os. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.22
    jutka190226, PZoli64, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  13. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Ma kaptuk a központtól az információt:

    A központ az előzetes reagálások alapján nem csak megvásárolható kosarakat tesz lehetővé A vadon állatai event során, hanem farmaranyért megvásárolható zombijuh-csomagokat is!

    Így akinek nincs elegendő tenyészteni való zombijuha, és kosarat nem, de tenyészteni való alapállatot vásárolna az event sikeres befejezéséhez, mert szeretné az új vendigó-ólat, valamint a Hatsepszut-tojáshoz való fejlesztést megszerezni, akkor egy ilyen lehetőség is rendelkezésre áll.

    A bal oldalon a menüben a piros kosárra kattintva, majd a kombájn-gombot választva az alapfelszerelésekhez jutunk. Itt a szezonális árucikkeknél megtaláljuk az alábbi lehetőségeket:

    [​IMG]

    Sikeres játékot, rémisztően jó tenyésztést kívánunk!


    [​IMG]
     
    HéricsBáró, mamszi5107, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egy teljes terepnyi (132) zombijuhot tenyésztettem. A jelvények olyan kis eséllyel duplikálódhatnak, hogy egyetlen egyet sem kaptam pluszban. 160/70/7 db tenyészállatot kaptam, luxus bájital használata mellett. Alap állatot nem tudom, mennyit kaptam vissza, de több százat. Az első szintűből 37, a 2. szintűből 17 tenyésztést indítottam, így a vége 35/36/41 db lett - itt megállok. Plusz jelvény ebből a körből sem jött.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.22
  15. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Kész!
    Az ilyen típusú eventek teljesítését csak raktár készlet befolyásolja.
     
    makkanch kedveli ezt.
  16. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Kééééééész. :)
     
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem már kint is van,meg is etettem.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Eventecske lerendezve.
    Kár hogy csak egy vendigó ólat lehetett nyerni, így szupertáppal kényeztetem őket.
    Egyébként ez a zombijuh/teliholdas tenyésztés nem nyerte el a tetszésem, főleg így hogy nincs több szintje. Jobban örültem volna a szokásos, valamelyik "igazi" állatnak. Mondjuk a rókának :D
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    390 Zombijuhból lett meg a gazdaköri. 127 Rémisztő, 83 Gótikus és 14 Radioaktív juhot adott. Többet nem tenyésztek, várom a folytatást, ha lesz. :) A kis Vendigó gyerekek már jóllaktak és szépen fejlődnek, csak lassan. :D
     
    jutka190226, PZoli64, ladislaw11 és 5 más kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!

    Teliholdas jelvényt nem kapunk a másik két kategória tenyésztése közben, kicsi eséllyel sem!
    Teliholdas világ állata - zombijuh tenyésztésekor csak teliholdas jelvényt kapunk, kicsi eséllyel kettő darabot is kaphatunk, de a másik két beadandó jelvény közül nem kapunk, kicsi eséllyel sem.

    Már beadogattam mindent meg pluszba tenyésztettem a zombijuhot, de nem ad más jelvényeket, csak a sajátját. 364 jelvényem van, tehát akkor annyit tenyésztettem a 70-en kívül. 88/ 86/ 66 a mostani állásom, de nem is csinálom tovább, mert 0 perc alatt kész a tenyésztés, de minden körnél frissíteni kell.:oops:
     
    jutka190226, ladislaw11, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.