Ajándék - Cserebere - Új szabályokkal!

Kategória: 'Spam sarok', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. imifiu

    imifiu Junior szaki

    Boldog hódgyereket adnék ,pöttyös ernyők, vagy virágos dallamokért, darabokban megegyezünk !
     
  2. szinti4

    szinti4 Junior szaki

    sziasztok páncél pannit keresek
    tudok érte adni pink teményesek vagy rózsa ólakat vagy neon ólakat
    vagy amit szeretnél van rengeteg mindenem
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.6.24
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Borz pitt, Szerelmes borz, Fagyöngy alatt kitehetők, vihető 1 virágos dallamokért ;)
     
    cecillia53, Ayrin67, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  4. csabi9911

    csabi9911 Haladó

    Sziasztok!
    Keresem a kovetkezoket :D
    piros olak: vizilo,daru,
    narancs olak: gallerosgyik, gote, csiga, trutyiszorny, gekko, smaragd varanusz, imatkozo saska, kolibri
    piros termenyes olak: tikitotem muhely, feketeov szabo, irotoll keszito muhely, gyertyaonto muhely
    Ajanlani tudok
    neonolak: capa, teve, elefant, teknos, panda, anakonda, papagaj, medve, beka, szamar, pillango, kameleon, strucc, hal, pocok, hollo, hiuz, diszno, kacsa, pulyka, lud, kakukk, eger, kecske, nyul
    Eloholt kincs, pocok legyfogo
    Barmilyen cserelheto allat es fa ami keszleten van es tobb mint 1db
    Disztargyak amelyek nem a felhokon vannak vagy duplan voltak megszerezhetoek :D
    1-1 aranyban de persze ertek szerint meg eggyezunk :D
    Irj batran Szep napot :D
     
  5. bonba73_Gazda

    bonba73_Gazda Rutinos

    Utoljára szerkesztett: 25.6.24
  6. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!Nagy bajban vagyok!!!Véletlenűl elcseréltem a "Magasságos pontyomat"Páncél panni,pöttyös gombát,Virágos dallamokat adnék érte!!!!!Ha valakinek van fölös,légycike írjon rám!!Köszönöm!!!!!:inlove:Köszike szépen cecillia53:inlove::inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 25.6.24
    cecillia53, SnéDóri és bonba73_Gazda kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Keresem André, a hősszerelmes borzlovag dekort.
    Cserébe tudok adni neon vagy rózsa Panda, Rák, holló, kutya és még sokféle neon vagy rózsa ólat.
    Egyeztetés levélben!
    Köszönöm!
    jf

    Ui. Kedves játékosok, keresek 1 db Magellán bükkfát, addig csereberéltem, míg mindet "eltüntettem". :D
    Egy Pöttyös ernyőgombát kínálok cserébe.
    Köszönöm annak , aki küldene!;)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.6.24
    .BENJI01. kedveli ezt.