Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Nehéz ezt így leírni. Azt gondolom tudod, hogy van 10 összeállítás, ami telitalálatnak minősül, ezeket kell megtalálni.
    Nyélből 5 db van, így ott 100% a siker, ráadásul van, hogy nem kell az 5 pontos, elég a 4, vagy akár a 3 is.
    A 8 fejből 2 jó (5 és a 4,5), de ha a többi 5, akkor itt elég a 4-es is. A 8-ból 5-öt lehet kipróbálni, így elég kicsi az esély, hogy pont az a 3 maradjon ki, ami jó lenne a telitalálathoz.
    A 10 drágakőnél már többet kell trükközni, mert ott már jelentősen csökkenek az esélyek.
    Én úgy szoktam, hogy elindulok a széléről és haladok sorban. Ha egymás után van több magas értékű, például a 3; 3,5; 4 jön egymás után valamilyen sorrendben, akkor kihagyok 2-3 követ, mert annak kisebb az esélye, hogy egy kupacban legyen az összes magas értékű.
    Amikor a nyélből az elején sikerül megtalálnom egy 4,5-t, de a drágaköveknél még nincs 4,5 vagy 5, akkor tovább keresgélek. Sokszor volt, hogy ráakadtam az 5-re, ami jól jött a drágakő 4-eséhez.
    Csak ismételni tudom magam, hogy nehéz leírni :) a lényeg, hogy legyen benne szisztéma, és akkor nem csak a vak szerencse fog számítani :)
     
    mayamancs, vihence, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  2. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    Azt hiszem elvesztettem egy repcsis zsetont :cry: Most vettem csak észre,hogy az utolsót nem váltottam ki. Gondolom beváltásra került a játék végén,mert végigcsináltam,szóval tuti megvolt. Így jár,aki figyelmetlen :p Így egyel kevesebbet varázsolhatok naponta, de hát ez van. A többi eventnél figyelek jobban.
     
    mani2004 kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Nikike7709!
    Ha ellenőrzést kérsz a farmodra, hogy biztos lehess benne, hogy mi történt, akkor kérlek, hogy egy segítségkérő topikban tedd fel a kérdésedet erre vonatkozóan, farmnév és ID szám megadásával. Pl. itt akár:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-71#post-1134668
     
    Nikike7709 kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Gratulálok! :)

    Nekem még 2 hiányzik a mindkét felhőhöz és 12 a mindkét felhő + Ingridhez. :p

    Miért nem szabad türelmetlenkedni? o_O
     
    zamenik, he1951 és Kuzdern kedveli ezt.
  5. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    Nem volt kérdés,csak leírtam. Köszi! Nem hiszem,hogy sokat tudnék változtatni rajta,ha megtudnám.
     
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Moderátor kollégám így fogalmazott: Ha ellenőrzést kérsz ...

    Te azt írtad, a 242. hozzászólásban, hogy úgy érzed, elvesztettél egy repülős zsetont, az utolsót nem váltottad ki.

    Mi utána tudunk nézni, mi is történt abban a "repülős" eventben a farmodon.

    Annak ellenére, hogy változtatni már nem lehet, a tanulság fontos lehet.
    Főleg, mert abban az eventben a repülős zsetonos feladatok duplázhatók is voltak, hogy minden ikon megszerezhető legyen a "saga" ablakban.

    Ha kapunk farmnevet és ID-számot, ellenőrizni tudjuk, dupláztál-e valamelyik versenyszámban. Így kiderülhet az, hogy kiváltottad ugyan a 3 zsetont, de nem dupláztad meg egyiket sem.

    Köszönöm, ha segítesz a magad és mások megnyugtatására azzal, hogy felkeresed a help topicot a kérdéseddel.
     
    valibori69, Nikike7709 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    32 db Sötét kristályok ládája

    [​IMG]
     
    senga77, maszilva, jucus100 és 4 más kedveli ezt.
  8. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    Köszönöm! Kértem segítséget a help topikban,amint meglesz az eredmény, ideírom tanulságként mindenkinek.
    Meg is van az eredmény, nem dupláztam a zsetonnál. Legalább nem csak úgy "elveszett", ahogy gondoltam, de elszúrtam, ahogy gondoltam xD
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.20
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    4x3 ládát bontottam. 4 kristályt kaptam. 2-0-1-1
     
    szellorozsa, mayamancs, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratula. :)
    Én is pont ennyit bontottam, annyi a különbség, hogy 0 kristályt adott.xD
     
    szellorozsa, mayamancs és zsani_apja kedveli ezt.
  11. valibori69

    valibori69 Törzsjátékos

    Nehéz döntés, de írok. Beugratós feladat volt. Én is sokad magammal így jártunk. A mostani nem ilyen. Dráma ennyi év után azt mondani, hogy fárasztó. Még most is szeretem, de bánom,hogy elkezdek 1 eventet.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.10.20
    Nikike7709 és szellorozsa kedveli ezt.
  12. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Eddig 13 kristályom van, de van még kibontatlan ládám, meg 4 játékra főzetem. Egyenlőre kivárok. A 2. felhőre valóm meg van. Most elkezdem gyűjteni az első felhőre valót. Ha sikerül a végéig összeszednem a 35 db-ot, na akkor váltom ki a dekort. Addig semmit. Gyűjtögetek, bár elég nehezen jönnek ezek a kristályok. Majd a végén megnyomják, én így gondolom. Nem aggódom cseppet sem :)
     
  13. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Szia! Nem csüggednék én, ha már legalább az első felhő kész volna, most is nyitottam 12 ládát, egy se volt benne. Azt hiszem ha eljutok addig, feladom. Jó játékot kívánok!
     
    szellorozsa, kovacstne és Kuzdern kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! miért adnád fel, messze még a vége...és még van 1 ide tartozó eventünk.;)
     
    szellorozsa, Hahacska, vihence és 3 más kedveli ezt.
  15. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Szia! Azt még megnézem, de pillanatnyilag így érzek:)
     
    Kuzdern és kovacstne kedveli ezt.
  16. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia!
    Én is bosszús vagyok. Sötét kristályok ládái kibontva, összesen 9 db kristályt adott. Hogy lesz ebből 35? 15 sütis tállal végeztem
     
    Evita-55, Kuzdern és Ribiszke kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Adnék egy tanácsot: ne nyissátok ki a ládákat. Akkor nincs stressz, nincs csalódás. Játsszatok, gyűjtsétek, de ne nyissátok ki! Senki sem tud semmit tenni, hogy több kristálya legyen, ráérünk tehát a végén, egyszer nyitogatni.

    A kristályokért kiváltható két felhő és egy dekor. Ebből a 2. felhő bír értékkel, ára 13 kristály. Erre kell rámenni, ennyit kell összegyűjteni. Az 1. felhő csak TP-t és BTP-t ad, az ilyeneket szokták leszólni az eventcsevegők elején... 12 kristályba kerül. Ha lesz annyi, jó, ha nem, semmi sem történik. A harmadik egy nem túl acélos dekor. Nem is érdemes rá kristályt gyűjteni, úgysem férne ki, még úgy sem, hogy a pletykák szerint jön még egy farmos dekoros terület is.
    Tehát első menetben csak annyi ládát érdemes kinyitni, amíg összegyűlik a 13 kristály. Ha valaki ragaszkodik a TP-s felhőhöz is, akkor utána még nyitogasson tovább, mindig annyi ládát egyszerre, ahány kristály hiányzik. A dekorért egyetlen ládát sem érdemes nyitni. A maradékot pedig az event után kell nyitni, amikor már nem lehet benne a kristály.

    (Ezt a "feladom" dolgot nem értem. Semmit sem kell csinálni, csak naponta begyűjteni a főzeteket, és játszani. Nincs mit feladni...)
     
    szellorozsa, Hahacska, vihence és 19 más kedveli ezt.
  18. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Toma! Tudod valakinek sikerül,van akinek nem.Amikor napok óta nem jön a kristály bármennyire igyekszel és elhasználod az összes földi jót.Én ilyenkor kesergek és ennyi.Most már elég jól sikerülnek Ingridék és akkor sem jön az a nyomorult kristály.Ennyi az észrevételem és köszönöm hogy vagy nekünk!
     
    vihence, Kuzdern, jucus100 és 7 más kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Épp ezért írtam, hogy NEM KELL KINYITNI! Felesleges naponta stresszelni a kristályokért annak, akit frusztrálnak a kristályok. Ha a végén egyszerre nyitogatok, és nem jön össze, az egy darab csalódás. Ha naponta nyitogatok, akkor naponta csalódás van mindaddig, amíg nincs meg annyi kristály, amennyit szeretnénk (13, 25 vagy esetleg 35).
     
    Sali~*.*, szellorozsa, Hahacska és 11 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hali!
    ..esetleg 101, mert én annyit szeretnék! :D ;)
     
    szellorozsa, ursa11, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.