Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. monika6767

    monika6767 Törekvő

    Sziasztok, mai nyitásom eredménye: 48 láda, 7 kristály, már van összesen 13. Nem tudom, ez jó, vagy kevés?

    Azt vettem észre, hogy a középső nyelet és kristályt többször adja, mint a széleken lévőt.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.10.20
    Nagyii58, PalMa, szellorozsa és még 1 ember kedveli ezt.
  2. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Nem tudom kivárni míg úgy összegyűlik, de most a 9-ből egyet sem adott. Kissé mérges lettem>:(
     
    vica1961, szellorozsa, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  3. monika6767

    monika6767 Törekvő

    Szia, nézd meg, van-e boszorkányfőzetes ládád, én is meglepődtem ma reggel, hogy milyen sok ilyen nevű ládám volt.
     
    szellorozsa és ho-hoboy kedveli ezt.
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Alakul ez,az előbb bontottam 4 ládát és lett belőle 2.Most már 3 van!xD
     
    ho-hoboy, Nagyii58, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  5. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    segítenétek? hogyan, miből jön össze a repülőzseton? Eddig két darab van csak :(
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Szia! Azt nyitogatom, de ha így haladok, semmire sem jutok:oops:
     
    szellorozsa és Evita-55 kedveli ezt.
  7. DITKE44

    DITKE44 Haladó

    Szia!
    Gratulálok és egyben irigyellek is egy kicsit (nem csak Téged, hanem azokat a gazdatársakat is, akik szerencsésebbek nálam). Tegnap este 49 ládából 8 kristályt kaptam (lehet, hogy egyenként kellett volna nyitogatni?), így a felhő még jó ideig várat magára.
    Mindenkinek sikeres dobálást és nyitogatást!
     
    Sárika555, Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  8. mucus253

    mucus253 Járnitanuló

    Sziasztok! Nekem még egyetlen darab sötét kristályt sem adott, ez azért elég durva. Ilyenkor szoktam megfogadni hogy a szerencsén alapuló eventeket kihagyom, de mindíg reménykedek hátha sikerül megcsinálni.
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Úgy vélem, korai még a fogadalmad...
    Hol van még az event vége?
    A Pecás eventben is összejött a szükséges mennyiségű gyöngy, még többlet is keletkezett jócskán.
    Megnyugtatásul kérlek, olvasd el Beko gondolatait is: https://board-hu.farmerama.com/threads/alvilági-saga-eventeken-átívelő-event-csevegője.20087/page-5#post-1133080
     
    Lizikertje, Hahacska, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia nekem tegnap 7 ládából...3 kristály lett..lehet jobb kevesebbet nyitni.
     
  11. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Csókolom-csókolom Julcsi-néni!:inlove:
    Jómagam is csak egy szimpla játékos vagyok ,aki sokat olvassa a Fórumotésazeventismertetőtis!!!:p
    Ott olvastam én is és ezért adtam tovább egy kérdezőnek!
    Ne mérgelődni tessék,olvasni sokat!
    Julcsi-néni drága:inlove:,tessék elhinni,hogy az olvasásra fordított idő mindig megtérül!!!
    Remélem,hogy nem kioktatásnak veszi,hanem csak szimplán jó szívvel adott tanácsnak:oops:
    További szép napot és kellemes hétvégét kívánok:inlove::inlove::inlove:
     
    Havasi_Gyopár, vihence, Hahacska és 12 más kedveli ezt.
  12. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Jól jártál! Nekem 11 ládából 1 kristály. Előtte is nyitottam már egy párat- nem tudom pontosan, kb 8-at -de azokból is csak egy lett összesen. Tudom, messze a vége, de azért ez elkeserítő.
     
    rudcsi24 kedveli ezt.
  13. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Nem tudom miért, de a szerencsefaktoros játékok kezdenek a számomra kerülendővé válni.Valamiért nem értem, hogy a BP miért erőlteti. 9 db sötét kristály ládából egyetlen sötét kristály sem került elő. Tudom, hogy még sok idő van az event végéig, de azért motoszkál bennem a kis ördög : Mi történik akkor ha a szerencsém elhagy és nem jön össze a szükséges 35 db Sötét kristály? Feltehetően ugrik a két felhő közül az egyik, vagy mindkettő. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy a szerencse hiányát hol lehet megreklamálni?
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A két felhő ára 25 kristály, a többi egy dekorhoz kell. Az pedig nem annyira acélos, hogy kihagyhatatlan legyen...
    Most 3 játékunk van naponta, de ez szépen emelkedni fog. Ez az event nem nézhető időarányosan. Még van 17 nap, és aki megcsinálja a másik két eventet is, kb. 150 játéka lehet (persze csak becsülök, nem tudom, a másik két eventből mikor szedhetjük ki a hátralévő érméket).
    Ami a konkrét kérdésedet illeti: a két felhő sem létszükséglet...
     
  15. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Bocsájtsd meg, de az elméleted alapján (a két felhő sem létszükséglet....) akkor ez a játék sem létszükséglet. Nyugodtan abba lehet hagyni.
     
    rudcsi24 kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) valahol biztos lehet azt is reklamálni ;) viszont azon aggódni előre, hogy biztos nem lesz majd szerencséd a következő 200-300 láda nyitásából :wuerg: na, arra viszont jó ez a csevegő. Ahogy látom, vannak egy páran, akik szeretik előre temetni az egészet...
     
    soresne, jófarmerlány, jucus100 és 8 más kedveli ezt.
  17. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm szépen, de látod a kis farmon 8 kristály, a nagy farmon az egyiken ahogy írtam, szerencsésen nyitottam, a másikon még egy darab sincs. Majd ott is összegyűjtöm, és egyben hátha jobban adja.
     
  18. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Igen, tudom! És remélem nem tévedek, ha szerinted én is közéjük tartozom!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mindig öröm, ha a válaszból kiderül, hogy pontosan megértették a mondanivalómat...
    Pontosan. Ez egy játék. Nem kötelező csinálni. Azért csináljuk - legalábbis többségünk -, hogy szórakozzunk. Van egy csomó dolog, amit komolyan kell venni, de egy nyavalyás virtuális felhő nem tartozik ezek közé.
    Az alvilági saga event nem is valódi event. Annak, aki amúgy eventezik, úgy ad plusz ajándékokat, hogy azért lényegében semmit sem kell tennünk. Ezek közé tartozik az említett felhő is. Ha meglesz, jó, ha nem, akkor sem történik semmi. Semmit sem tehetek érte azon kívül, amit amúgy is tennék.
    Persze, értem én, hogy a vélt vagy valós pech miatt az ember csalódott. De egy event kb. 6-7%-ának eredeménye alapján ezt a sorozatos "hogy lesz így meg a felhőm?" reakciót nem kicsit túlzottnak érzem. Ez pontosan olyan, mintha azért nyavalyognék a játszópartnereimnek egy "Ki nevet a végén?" játékban, hogy ők már kiléptek és elindultak, de én még nem - mintha ez bármit is jelentene a végső győzelem tekintetében. Arról nem is beszélve, hogy nem a győzelemért, hanem magáért a játékért érdemes játszani.
     
    cskati01, bocsika67, maszilva és 16 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad lehet szellőcske. :) Most 13- at bontottam, kettőt adott. Legközelebb kettőt bontok, talán ad majd akkor 13- at. :D ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.