Visszajelzés Az út az aranyhoz event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 2.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Megtaláltam az utat az aranyhoz , most már mindne napom be lesz aranyozva .
    Aranyos event volt aranyfürtökkel elhalmozva , és még a felhőn is aranyeső lesz .

    Viszlát egy következő ilyesmi eventben .
     
  2. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Szupertrágyám van még bőven, de annyit meg nem ér az egész, hogy lekopasszam magam belőle.
    Drukkolok én is neked, hogy betudd fejezni :)

    Sziasztok :) @smoldering pár poszttal feljebb írt erről a #296 hozzászólásban. Várhatóan ezen a héten szerdán 14:00 óra után már látható lesz a rövidített 168 órás érési idő.
    Én addig nem is üzemelem be, amíg nincs átállítva.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.22
    Kuzdern, Sali~*.*, kutyaszálló és 7 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok :)
    Én viszont már napokkal ez előtt elkattintottam a felhőmet és most kíváncsian várom, hogy mi fog történni a frissítésnél :) Átáll már az érésben lévő felhőm az új időre, vagy pedig megvárja a következő aratást? Nem tudom, de szerintem senki sem fogja megmondani nekem.
    Izgulni nem izgulok rajta, inkább csak a kisördög kíváncsiskodik bennem :D Várom a kedd estét, vagy a szerdai napot, hogy kiderüljön, mi fog történni, eléggé kíváncsian. Addig csak meglesem, hogy még mennyi a hátralévő időm :D
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak hogy ne keveredjenek össze a dolgok: a játék szinkronizálásakor kerülnek be a játékba az újdonságok, a változások, a hibajavítások. Script-et a játékos-adatbázisra kell futtatni, ha valamilyen, sok játékost érintő javítás vagy változás van. Előbbi tehát a játék egészére - magára a programra - vonatkozik, utóbbi a játékosok tárolt adataira.
    ----------
    A megjegyzéseddel pedig maximálisan egyetértek; leszokhatnának végre a pontosan 24-48-72-...-.168-... órás felhőkről... Időnként sikerül, de jó lenne, ha ebben (is) végre következetesek lennének. Ugyanakkor na bumm, legfeljebb hol 7, hol 8 naponként aktiválom, ahogy jön... Mi történik? Majd nem 100 ezer év alatt érek a 300. szintre, hanem 101 ezer év alatt...xD
     
  5. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok 221 pengetöm van és kell 449 nem tudom meglesz e ma s:) most 393 szupcsittápal csak megllesz :) sikker kész van enyi eröll :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.22
    Kuzdern, Sali~*.* és kutyaszálló kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD 101 ezer év:wuerg: Azért szépen lassan csökken ez a szám;)
    Jön még néhány tucat ilyen felhő és sokkal kisebb szám lesz belőle;)
     
    kutyaszálló és Zsike49 kedveli ezt.
  7. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Szia! Ha van elég szupertápod tenyésztés egy az egyben adja a felreppenőt. Valaki azt írta, hogy a zseléfülgomba is jól adta. Még belefér csak vigyázz az idővel.
     
  8. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Hát én sajnos nem tudom befejezni az eventet! Nem hogy hiányzik a röpi (pedig kedves szomszédom rendszeresen küldi nekem), de még az utolsó növény is hiányzik. Most így jártam. Sajnálom, de ez van! Gratula a készeknek, kitartást a küzdőknek.
     
    Kuzdern, jutka190226 és kutyaszálló kedveli ezt.
  9. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Sziasztok Eventezők!
    Én már szombaton aktiváltam a felhőt, most nagy drukkban vagyok, hogy
    mi történik vele a szinkronizálásnál! :mad: Nagyon izgi!!!
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én is aktiváltam;)
    Viszont nem emlékszem ilyen esetre a múltból, hogy aktiválás után változott volna egy felhő lezárási ideje... :music:
    Remélem rendben megy minden;)
     
  11. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Szióka, itt a másik farmomon megpróbáltam leszedni egy dekort róla, de persze nem
    lehet, mert még kb.300 óra van vissza a töltésből.:oops: hát marad a cidri !!!;)
     
    Zsike49, Kuzdern, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  12. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Gratulálok, azért nem ártott volna időbe értesíteni a játékosokat.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lezárás után sajnos nem lehet róla leszedni semmit:(
    Ne aggódj... legrosszabb esetben kivárjuk a lezárási időt;) De ezt csak nagyon kis eséllyel tartom valószínűnek;)
     
    Zsike49, mamka49 és kutyaszálló kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kicsit szépítettem a számon; a jelenlegi haladásommal 110 ezer évre van szükségem a 300-hoz... De a Te esetedben valóban kisebb a szám: már 16 és fél ezer év sem kell, és a 300-on vagy (a szinted és az általad bemondott napi 2 milliárd TP-vel számolva). Ahhoz, hogy belátható időn belül - mondjuk 10 év alatt, ami még mindig nagyon sok - 300-on legyél, minden egyes nap 250-300 millió TP-vel kell többet szerezned, mint az előző napon. Havi szinten leírva még elképesztőbb: egy hónap múlva már 10 milliárdot kellene aratnod naponta, ha 10 év alatt el akarod érni a 300-at, két hónap múlva 18-at, három hónap múlva 26-ot, és így tovább. Ezekben a nagyságrendekben néhány tucat ilyen felhő nem sok vizet zavar...
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.22
    -gyöngy-581, genka53, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  15. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    Szia. Már pénteken koradélután bejelentették. Többen ennek tudatában aktiválták a felhőt. Tegnap én is készen lettem, de egy dekort nem tettem fel, így biztosan nem aktiválódik. Inkább várok 1-2 napot és nyerek egy hetet.
     
    Zsike49, Kuzdern, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    16 és fél ezer év...:wuerg: Ez még mindig soko_O
    Igen a napi aratás 2 milliárd körül van a gyenge napokon is;)
    A játék mesterek tudják remélem , hogy ezt a számot, hogy lehet legalább 1000 részére csökkenteni:music:
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  17. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Izzasztó volt - de készen lett a felhő is. Nem volt jó event!!!!!!
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Legyen igazad, de a szintbővítés óta eltelt időben semmi sem utalt arra, hogy tudnák; sőt, még arra sem, hogy egyáltalán lenne ilyen szándékuk...
     
    -gyöngy-581, ursa11, Fätum és 6 más kedveli ezt.
  19. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Most végeztem, pedig nem lazsáltam, öntöztem de nem trágyáztam. 245 röpi maradt pedid nem tettem érte semmi extrát.
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Folyamatosan kapjuk a tp százalékos felhőket... :music: Lassan itt az ideje valami erősebb dekornak is;)
    Majd csak meghozza egy új event az áttörést;) Addig pedig araszolunk!
     
    Zsike49 és kutyaszálló kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.