Visszajelzés Az alkimista gyógynövényei 6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 3.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Kedves Játékosok!

    Az event élő, online!

    Egy farmról való kilépést majd visszatérést követően ellenőrizzétek az eventórát, a Hírek felületét!

    Csak ezt követően indítsátok a felröppenők érkezéséhez az aratást a
    főfarmon, szédült szántón, Bahamarama ültetvényen, Esőerdőn és a Zuhatagok szigetén!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
  2. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Ha a farm frissítésére nem jelenik meg az event, addig soha nem szabad learatni.
     
    maszilva, genka53, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  3. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Vadrózsa 172 felröpi/terület
    Ixora 124, majd 119 felröpi. A zuhatagoknál nem ment ki Panni, így az 65 db.

    Ez alapján jól adja a röpit.

    A játék egyik fontos eleme a felröpi, lehet, hogy már most is érdemes segítséget kérni az erre való "Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje" topic-ban.

    Jó játékot Mindenkinek!
    Üdv: Nami.
     
    Amira09, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Terveim szerint lejátszottam 9 játékot pont annyi felreppenőm jött az ixorából a szigeten, hogy 8-at le tudjak keverni. Csak 2 pannim van, de most cipeltem. Kaptam 105 magerszényt 38völgyi rózsa, 38 vízi bogyó és 28 szúrós gomba mag lett. Elültetem amennyit tudok a hosszabbakból 2x2-be és holnap ha meglesz a következő játékokhoz a felreppenő leszedem. A rövidebb érésűt hagyom maradéknak, mert az simán belefér a 8 órás bónuszba kétszer is. Ma már csak skorpiókat etetek és keverem a többi szükséges tápot. A szigeten most sisakbabbal próbálkozom, mert az kétszer szedhető. Sok sikert mindenkinek.
     
  5. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    A főfarmon és a szédült szántón amaránt, a bahán ixorával vártam az eventet. 15 malomterméket tudtam keverni.
    Sokat pörgettem, de nem volt szerencsém. Szerettem volna felgyorsítani a növénytermesztést, hogy kitehessem a skorpiókat.
    Sebaj! Van még idő hétvégéig. Legalább addigra a tápot is sikerül lekeverni és éjjelre ismét mehet hosszú érésű.
    Most szépen érnek a magok a 2x2-es földben. Mindjárt aratom a völgyi rózsákat.
    Sikeres eventet! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.8.21
    maszilva, Namiamano és jutka190226 kedveli ezt.
  6. mjozska

    mjozska Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Egy kérdésem lenne. Ha lejátszom a 60 minijátékot és valami bénaságom miatt nincs elég magerszényem az összes növény letermeléséhez, játszhatok tovább a minijátékkal? A gyors kirakásért kapott plusz magerszény miatt.
    Jó játékot mindenkinek!
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  7. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Elkezdtem ezt az eventet is, mivel sok-sok bónuszt pörgettem, aktiváltam 1 2x2-es kocka 30 magot ad vissza. Már csak egy kérdésem lenne, hogyan lehetne gyorsabban pecsétgyűrű felröpihez jutni. A bahán lehet valahogy még gyorsítani a növényeket a szokásos rekeszes dolgokon kívül? Jó lenne a bónuszok alatt sok növénykét termelni, de ha nem szerzek magot a játékból (amihez meg kell gyűrű), akkor nehéz lesz.
     
    inanna11, Namiamano és jutka190226 kedveli ezt.
  8. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Szia!
    Nem szeretnélek félre informálni, de emlékeim szerint játszható tovább és kapunk még erszényeket.
     
    Namiamano, jutka190226 és achmed1122 kedveli ezt.
  9. mjozska

    mjozska Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen!
     
    jutka190226 és Amira09 kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Hamar nekiálltam ennek is, de ez a játék tönkretette az idegeimet. :D Másodikra csak egy magot kaptam. Vissza kell rázódni, azt hiszem. ;)
     
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Maja maszk az nem rekeszes 20%-al csökkenti a zöldségeket. Délelőtt a zuhatagon jamszgyökeret ültettem , elég jól adta a felröpit.
     
    PZoli64, genka53, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    rencsike982, inanna11, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    És akkor most indul a skorpió 0 perc? :eek:o_O

    Mikor kergeted ki őket a piacra? :music: Jó áron vevő lennék néhány száz darabra;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  14. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Nem indul és nem nullázok vele, akad más megoldás is.
    A legutóbbi makk-kápolnás és hullámos akármis biznisz nagyon megviselte a lelkem, egy darabig hanyagolnom kell az ilyesmit.
    Még a macskákat is messzire kerülöm.
     
  15. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Szia
    A tenyésztés is adja mindkét felröpit, onnan is beszerezhető a hiányzó.

    A mostani eventekkel szokásomtól eltérően nem sietek, gyűjtögetem a röpiket, keverem a malomtermékeket és majd a hét végén megsokszorozom a skorpióimat is az addig legyártott táppal. Reményeim szerint a megszerzett zsákocskákból kapott magokkal 1x1-es területen a 8 óra alatt, amíg élnek az eventnövényre ható bónuszok,le tudom gyártani a szükséges növényeket.
    Jó játékot mindenkinek, érje el a kitűzött célját.
    Zsuzsa
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én piacomon sem nulláznak szerintem. Azt tudom, ha nekem lehetőségem lenne, megtenném. Nincs az a macska, ami megijeszt. :D
     
    PZoli64, Amira09, milanzs és 6 más kedveli ezt.
  17. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, elsőre 10 malomterméket sikerült bekeverni, saquaro, és hortenzia ültetéssel, majd a bahán cukkinival 29 felröpi jött. Most jamszgyökér növekszik, éjszakára majd hosszabb. Egy pillanatra megkeveredtem, mert írtatatok skorpiókról, hogy most melyik csevegőt is olvasom? :) Sok dolog fut egyszzerre, jól kell sakkozni, pl. melyik rekeszbe mit tegyünk, mit használjunk, nekem épp ezért tetszik mind2 event. Sok jó ötletet kapok tőletek, köszi! Mint például, hogy először gyűjteni a felreppenőket, bekeverni a felhőig szükséges mennyiséget, és utána beadni a zsákokért, majd ültetni, ( persze megállni, amikor + bónuszt ad) igy több mag ültethető, vagy legalábbis eddig nem igy játszottam.
    Jó játékot mindenkinek!
     
  18. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    2300-ról indul az ára, már ez önmagában elég riasztó.
    Nem kis munka lesz a feltornázása.
    Tudnék nullázni, de majd esetleg az új állattal együtt, addig nem sok értelme lenne.
    10000 körül le lehet termelni nullázás nélkül is pár óra alatt.
     
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Jucus!
    Az event ablakban a Lássuk! feliratra kattints rá, és akkor meglátod, hogy a tasakjaidban milyen magokat kaptál, ugyanis azt az eventablak felső sorában is megjeleníti, meg mindjárt kiteszi a vetőtáblára is.
    upload_2021-8-4_18-25-27.png
     
    jucus100 és jutka190226 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bocsi, Bocsi;) Ugye nem haragszol ha az én lelkem repdes :inlove: Másképp játszunk;) - mindegyikünk öncélúan:p
     
    jutka190226 és juliannakoczkas kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.