Visszajelzés Bárcsak itt lennél - Trópusi event eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    6. Írtam is, hogy 0-6 óra alatt érik be.
     
    újfarm53, revaa, meszimarsi és 12 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Prospektussal valósítható meg, 6 órási érési ciklussal kivitelezhetetlen.
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, igen sajnos. Látom hogy közben Tamás válaszolt a rövidítésre. Ki is javítom amit írtam.
    Közben kiszámoltam, 3 db üdülésit fogok csinálni egy értékeléshez. Ez 3 órával csökkenti az időt. Ehhez 4725 óriásbambusz kell és 840 pöttyös felrepi. A felrepi még így is elég sok.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.7.17
    revaa, meszimarsi, -orgona- és 11 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok,

    Nagyon megérős a felhősor, ezért küzdeni fogok :inlove:
    Viszont rengeteg kagylóra lesz szükség, ez szerintem sokaknak fog nehézséget jelenteni, nekem is :(

    De azért is megcsinálom :)
     
    revaa, meszimarsi, csio70 és 12 más kedveli ezt.
  5. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    "Természetgyógyász bónusz 400 TP" A felhősor jutalmában ez mit jelent?
    Közben én is megnéztem pontosan mit is ad a felhősor, gyakorlatilag csak tp-t, az meg engem nem izgat, így nem fogom összetörni magam. Megpróbálom végigvinni, ha sikerül, sikerül, ha nem, nem. Ezért nem fogok a géphez ragadni.
     
    Tomilan25, missuzy_53, meszimarsi és 9 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Beszedtem a fákat, és állatokkal meg sárgadinnyével várom a holnapi kezdést ;)
     
    meszimarsi, csopke1, Gio és 3 más kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Mesterségbe ad tapasztalat pontot elvileg, igaz sajnos a nyári szabadságolás miatt nem igazán kaptunk mindenre egyértelmű választ.
     
    újfarm53, revaa, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  8. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szia , szép napot
    Ha horgászni akarok akkor megyek , ha strandolni akkor oda , ha nincs kedvem a farmhoz rá se nézek. Nem kellene ezt már elő hozni , mindenki nagy fiu-lány , eldönti mit akar . Itt jegyezném meg hogy személy szerint a hétvégét Velencei tavon horgászással töltöm , event ide vagy oda .
    Sikeres eventet aki csinálja
     
    Rebcsok, revaa, agi770 és 17 más kedveli ezt.
  9. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Nekünk is, Nektek is adhatnának szabadságot élvezhető eventet.
    Legalább az érési idő egyezne meg!
     
    revaa, -W-595-, missuzy_53 és 5 más kedveli ezt.
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Nekem még 1,5 hét meló (nem Bigpoint alkalmazott vagyok), aztán jöhet 1 hét kikapcsolódás végre, akkor nem is leszek ;) :)
     
    OJani, gulya69, revaa és 31 más kedveli ezt.
  11. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Köszönjük szépen, Rád mindig számíthatunk.
     
    revaa, -W-595-, meszimarsi és 9 más kedveli ezt.
  12. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Bárcsak mi is a bahamákon lennénk.... :) de rám sajnos csak a munka vár.
    Jó sűrűre rakták az eventeket most, most, hogy ennyi területet kell aratni kézzel befog gyulladni a kezem.
    Most a bahamát nem ültettem be, de csak rákényszerítenek, hogy gondozzam azt is.

    Ja, és nagyon szép a grafika! Oda vágyom süttetni a hasamat!
     
    revaa, meszimarsi, -orgona- és 8 más kedveli ezt.
  13. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Sziasztok!

    Szerintetek mivel célszerű várni az eventet? Egyértelmű a növény nem? 1x1 vagy komfort? Most tanácstalan vagyok nagyon!
     
    revaa, meszimarsi, Gio és 7 más kedveli ezt.
  14. livcsiko

    livcsiko Junior szaki

    Sziasztok!
    Az első négy feladat sorrendje tetszőleges, tehát ha valamelyik összegyűlt akkor azt azonnal be kell adni, az egészet egyszerre. Ehhez most kivételesen ahogy jönnek a felröpik azonnal fogok malmozni. Csak azon filózok, hogy kezdettől mindkét növényt termeljem párhuzamosan és ha a menta megvan akkor már csak bambuszt vagy először az összes mentát és utána már csak bambuszt???...
     
    revaa, meszimarsi, Gio és 4 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A komfort kb. kétszer annyi felröpit jelent normál esetben, mint ugyanannyi helyre kitett 1x1, 2x1 vagy 2x2 föld. Ugyanakkor maximum földenként 1 db jöhet belőle. Ezért akinek sok pannija van, feltétlenül 1x1-gyel várja az eventet, mert akkor egy 2x2-es területről akár több db felröpi is jöhet.
    Mivel a kagylóból is nagyon sok kell (ami rajzon inkább csigára hasonlít, de ezt hagyjuk...), ezért a hosszú érésű állatos és terményes ólak is játszhatnak. Fa viszont egy darab sem kell, azokat ki kell venni.
    Mindegy, mit választasz, mert a növényt sokkal hamarabb letermeled, mint az 2. és 4. feladatokhoz szükséges 300+600 virágfüzér felröppenőt.
     
    hóóvirág, meszimarsi, -orgona- és 9 más kedveli ezt.
  16. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Az 1-4. feladathoz kell:
    2000 óriásbambusz (felszaporítás után 2 teljes kör a 2 Bahás területen!)
    3000 marokkói menta (felszaporítás után 3 teljes kör a 2 Bahás területen!)
    900 virágfüzér (felröpi)
    300 pöttyös kagyló (felröpi)

    3000 cukornád
    víz

    Szerintem előbb érdemes letudni a 2 kör óriásbambuszt és a 3 kör marokkói mentát az 1-4. feladatokhoz (egyszerre vetve mindkét terülten az azonos beérés miatt). Utána jöhetnek - időbeosztástól függően - a további óriásbambuszok (az üdülési prospektusokhoz) és az egyéb hosszú érésű növények (a felröpik miatt).
     
    Utoljára szerkesztett: 12.7.17
    szikat73, hóóvirág, Fatther és 19 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Tamás:)
    Érdekes ez a jutalma a felhőnek. Ezzel kapcsolatban most én is kérdeznék valamit. Állítólag az 5. szint után is számolja a rendszer többek között a mesterségpontokat is tovább, azzal együtt, hogy már nincs hová fejlődnie a műhelynek. Ez ugye megfelel a valóságnak? Ha igen, hozzáíródik ez is? Ha nem számolja akkor pedig elszáll a semmibe. Érdekes ajándék a nagyoknak (tudom a játék nem csak a nagyobbaknak szól és értékes ez az ajándék egy fejlődő műhelynek):)
     
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Erre a kérdésedre térjünk vissza a későbbiek folyamán.


    Oka: Döntéshozó (Bigpoint alkalmazott) nyaralt 2 hétig, majd a tegnapi napon beteget jelentett. Innentől kezdve egyik nemzet moderátora sem tud valós választ adni adni, hogy a fejlesztői csoport, hogy gondolta. (mint ahogy sajna van pár kérdésünk még irányukba, amire még most sem kaptunk választ)
     
    hóóvirág, Fatther, revaa és 20 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm a válaszodat, várni fogok az információra.
     
  20. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Szia!
    Én úgy olvastam növény s állat!
    A terményes is beleszámít akkor?
    Köszi!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.