Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Ha "csak" 100 db-ot tudsz naponta gyűjteni, akkor 10 év, és összejön a szükséges mennyiség ;)

    Ez volt a Csengőpengős (2114 db) és a Csengőpengő láda II (293 db) nyitásom legutóbb:

    [​IMG][​IMG]

    49.366 CSP illetve 158.423 CSP ládánként átlagosan, II-es láda javára (3,2x jobb)
     
    alex0824, steve223, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hogy ebben a játékban milyen sokat kell mindig várni , ha egy célt akarunk elérni :D
    Na emmá jobban hangzik . :inlove:
     
    alex0824, Gio, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  3. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Sziasztok!

    Szomorú vagyok. Lemaradtam az év Topicjáról (Mi lenne ha...) :cry:xD
     
    alex0824, mebajah, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  4. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Hahó Szépasszony, vendégek jöttek! Sem egy sonka egy butélia Sínai vörössel, sem egy sámfa a kobakhoz, hogy előkerültél nyavalyás? No a Névnapja alkalmából Jó egészséget és Sok-Sok boldogságot kívánok!

     
    alex0824, Jly15, rozo52 és 10 más kedveli ezt.
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia, olvasgatni tudsz benne, ott van az Archívumban.
    De ne egy szerelmes leány regényre gondolj.
     
    Farmer*54, alex0824, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  6. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Farmer*54, alex0824, rozo52 és 8 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ahogy a fórumon megjelent értékekre emlékszem, olyan 35000-55000 között szórt a ládánkénti CSP. Ha itt visszalapozol, megtalálsz több ládanyitást is.
     
    Farmer*54, alex0824, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Oly távolinak , s mégis oly közel van a TOP10 CSP hely .
    Ehhez csak azt kéne , hogy a napi 40 db CSP ládámat gyűjtögetem szorgalmasan .
    De meddig is ?
    Egy év alatt 14.600 db gyűlne össze , és ha 40.000 CSP - vel számolva 584.000.000 lenne .
    Nem vagyok maximalista , ezért megelégszek a 2. hellyel is .
    Pont elég lenne 58 millárd CSP .
    Vagyis ha helyesen számolok 100 év ha napi 40 CSP - s ládát gyűjtök , és akkor elég a 2. hely ?
    Feltéve , ha addig mindenki ott marad és nem gyarapszik a vagyona .
    De ha ezt a 40 db -ot megszorzom 5 - tel az pont egy területnyi ami 200 db
    Vagyis a 100 év lecsökkenhet 20 évre .

    Azt már nem tudom , hogyha idén , vagy jövőre szeretnék ott lenni , mennyit kéne ahhoz :D
     
    Farmer*54, alex0824, steve223 és 8 más kedveli ezt.
  9. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Kedves Beko, alias Zsu/Nemzsu :) Kívánok sok szeretettel boldog névnapot !!!!!
     
    Farmer*54, alex0824, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  10. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Zsu, boldog névnapot kívánok! [​IMG]

    Persze, 100 év... Jancsika, inkább piacozzál ügyesen, azzal többre mész. :) Apropó, piac: Ha jól emlékszem, volt már néhány "tuti biznisz" ötleted; azokkal jutottál valamire?
     
    Farmer*54, alex0824, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Már nem rémlik egy se .:p De úgy döntöttem kategóriánként egyet gyűjtök , de azt sokat . :inlove:
     
    Farmer*54, alex0824, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszönöm a sok-sok köszöntést! :inlove: (pirulós barifej)
    ----------------
    Tegnap beszámoltam nektek az üres gazdakörömről, erre ma az utolsó nemesítésem is sikerült.
    Meg ne kövezzetek, de most jött el az a pont, hogy unatkozom. :( Afffffene. Most hirtelen elfogyott két célom.
    Hányszor leírtam már, hogy úton lenni is szeretek, nem csak célba érni. Most viszont úgy érzem, hogy azzal, hogy célba értem, véget ért az utazás....
    Hülyén hangzik? Lehet. De talán nem vagyok egyedül azzal az érzéssel, hogy amikor valamire nagyon vágyunk és megvalósul, valahogy mégsem olyan jó érzés. Mert szegényebbek lettünk a vágyakozással....
    Nem szeretném, ha bárki rosszul értené, amit írok. Nem dicsekszem, nem is panaszkodom, csak most nem találom a helyem a farmon.... Fura érzés, meg kell, hogy mondjam...

    Tudom, van erre külön topik, de ha van valakinek ötlete, hogy milyen nemesítésnek álljak neki, akkor javasoljon valamit. Minden nulla percesem készen van és a hortenziával is most végeztem. Mihez fogjak hozzá most?
     
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Drága Bekó!
    Egy kis pihi??? Bele sem fér? Pedig rádfér. :)
    Pihenj, megérdemled! :)
     
    alex0824, HéricsBáró és Gio kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia Zsu.:)
    Gratulálok az elért sikereidhez!
    Nekem is volt pár "nagy" álmom itt a játékban.:music:
    Elérni a 100. szintet!:wuerg: Anno nagyon távoli célnak tűnt de nagyon szerettem volna.
    Ha jól emlékszem 7 évembe került, talán még nem is sikerült elérnem aztán dobtak rá még 100-t!:oops:
    Így új célom lett, a 200. szint ami tavaly sikerült elérnem.
    Aztán jött az, hogy szeretném összegyűjteni az összes farmos rózsa terményest!:)
    Ez is sikerült. Most pedig a képkészítő munkásságomat folytatom tovább, a sok event mellett!:)

    Tudom, hogy ez nem a zenés topik de ezt engedd meg kérlek!:)


    Hát én nagyon örülnék neki ha felkerülne még egy magyar gazda TOP 10 közé!;)
    Szóval hajrá!
     
    Farmer*54, alex0824, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) látod, látod, hova vezet ez a nagy kapkodás xD
    A Herbáriumot vissza tudod kapcsolni, és akkor nem olyan üres az a gazdaköri ;)
    Ha a Krókusz is ki van nemesítve, akkor kezd el az elejéről, és tűzd ki célnak az összes nemesítést o_O
    Nézd meg, hogy milyen növényeket fog kérni a következő gazdaköri (ha majd eléred azt a szintet), és termeld le előre azokat a növényeket, amiket lehet :music:
     
    Farmer*54, alex0824, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! xD
    Ne nevess, de volt ilyen tervem, hogy mindenből mindent kinemesítsek. Búza, répa és egy csomó alacsony szintű meg is van. De ezt elég értelmetlen célnak és pazarlásnak érzem. Egyszerűen nincs értelme. Beledobálni egy feneketlen zsákba a növényeket a semmiért, nem valami okos gondolat.
    De ha tudsz olyat, amelyiknek van valami értelme, különleges haszna, rejtett kincse, akkor szólj! ;)

    Azon a szinten, ahol én vagyok, már nincs újabb gazdakör.
    Egyetlen célom most a cékla, de a napi egyszeri dekor aratás elég unalmas tud lenni. De mint tudjuk, tp csíkot nyomni csak azokkal lehet.:(
    Szia Imi! :)
    Ha ezt a mondatot nekem szántad, akkor jelezni szeretném, hogy modiként nem fogok bekerülni a top10-be. Ha éppen az ajtóban toporognék, akkor inkább hetekig nem aratnék, nehogy ott legyen a nevem a listában. Semmi szükségem sem a hazai, sem a nemzetközi fanyalgásra. Egy magyar modit már megcibáltak az eredményeiért és tudom, hogy én is elértem azt a megtisztelő címet, hogy figyelik minden lépésemet.
    Drukkolok én is a magyar gazdáknak. Mutassa meg valaki, hogy betoppan a top10-be!
     
  17. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Sokszor voltam úgy a játékom során, ahogy te most.
    Akkoriban a farm 200, bahama 400, majd 600, a kitehetők gyűjtése, folyamatosan üres gazdakör...ez mind mind cél volt, egyik a másik után és a célok fogytával én is azt éreztem mindig, amit most te.
    A top 10-es lista is csak jött, meg sem dolgoztam igazán érte.
    Mindig szeretem, ha van valami elérendő cél.
    Most már nincs egy sem jó ideje itt, aztán azt találtam ki, hogy talán ez is jó.
    Csak azért játszani, hogy játsszak.
    ...és meglátom, hogy így, kihívások nélkül meddig tart itt, mert az eventek sem azok.
    Szóval talán te is próbáld ki, hogy milyen játszani kihívások keresése nélkül, csak örömből vagy az örömért, ahogy mások.
    Úgy vélem, nekem nem fog bejönni (valaminek lennie kell) és az idei az utolsó itteni évem, de hátha neked sikerül, hátha neked segít. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.19
  18. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki


    Szia!

    Persze tudom, de utólag olvasva már nem olyan izgalmas. :)
     
    Farmer*54, alex0824, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Én már megfogalmaztam azt is valakinek, ha nem lenne a háttér modi munkám (a fórumon való szöszölés), lehet, hogy nem is lennék már itt.
    Igen, volt sok hullámvölgyem, de eddig átlendültem mindegyiken. Szerintem a mostani állapot sem fog sokáig tartani.
    Eventezni változatlanul szeretek és azokban a továbbiakban sem fogunk hiányt szenvedni. Nem árulok el titkot, ha azt mondom, lesz még gazdakör is, amivel bajlódhatok/tunk.
    De most sem a tp, sem a csp gyűjtés nem motivál. Jobb híján most azzal foglalkozom egy picit, amíg nem találok valami újabb elfoglaltságot.

    Szóval csak jelezni akartam (természetesen nem neked, hanem úgy általában), hogy a cél nélkül való játék sem biztos, hogy annyira irigylésre méltó.

    Írod a kitehetők gyűjtését. Tudom, hogy te ebbe mennyi energiát beleöltél. De azt is látom (és te is látod), hogy ez is változó állapot. Az, hogy kinek mi értékes és az az értéke egyes dekoroknak meddig tart, szintén változó. Ahogy a való életünkben is.
    Nekem is vannak kedvenceim, jellemzően ólak, a grafikájuk miatt. (Tudod, hogy milyen nagy piros ól gyűjtő vagyok. :D)
    Áááááh, adtál jó ötletet! Kösziiiii! (homlokra csapó barifej)
    Ki fogom tenni a kedvenc óljaimat 1-2 napra, hogy gyönyörködjek bennük. Hozok majd képeket. 8):)
    ----------

    Továbbra is várom, hátha van valakinek megérős nemesítési ötlete.

    ----------

    Jancsikának!

    Valószínűleg a hét végén megint bontogatok ládákat és hozom majd a képeket.
     
    -kaktuszable-, Farmer*54, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  20. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Zsu.

    Bármilyen változtást engedélyezzek számodra és másoknak is.
    Felhasználhatod bármilyen formában.


    Dupla aratás lépésről-lépésre.
    Adott bármilyen event ahol fákból is lehet röpit kapni.(sajnos ezt nem tudjuk előre)
    Bármilyen event esetében részben korlátozva van a maximálisan kapható röpik száma legyen ez a példa
    kedveért 588 db ennyi 1*1 kockánk van ettől többet nem igazán lehet kapni normál körülmények mellett.
    Viszont a felröpink számát akár meg is duplázhatjuk nagyon hamar ha fákkal várjuk az event kezdést.
    Az eventek nagy általánoságban mindig 14 órakor indulnak.
    Ahhoz hogy ez müködjön mindenképpen szükség van a prémium nyújtotta
    automata aratásra nélküle sajnos nem müködik.
    A példa kedvéért vegyünk figyelembe azt hogy event kedden indul 14órakor
    ebben az esetben 20 órás fát vettem figyelelmbe (200db szilva)
    ami a bölcs tölgy rúnájának köszönhetően kitevéskor alapból 18 órára csökken
    így nekünk az event kezdés előtt 36 órával korábban kell kiraknunk a fákat,
    hogy mire az event indul már a második érési fázisában legyen s lehetőleg nagyon rövid időn belül újra beérjen.
    A fákat hétfő hajnalba kell kirakni 02:10 körül így az első beérik már hétfő este 20:10-re
    ezt a rendszer megjegyzi viszont amig a területre nem lépsz be nem
    történik semmi számolja magának a termést viszont itt ehhez jár természetes barkácscucc is.
    Amikor indul az event kedden s belépsz a területre pl. kedvéért 14:05 kor
    automatikusan ezt fogja először learatni számodra
    amiből kapni fogsz röpit mivel a rendszer mindig aktuális pillanatban rendeli hozzá.
    Mivel az automata aratás megtörtént a fák második fázisából
    már csak 5 perc van hátra mivel hétfő este a rendszer megjegyezte
    s onnantól indult a második kör ami 14:10 beérik.
    Ebből újra kapni fogsz röpit.
     
    Lillapilla73, Farmer*54, alex0824 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.