Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Olvaslak benneteket és kedvet kaptam hozzá, hogy megmutassam ezt a hetet képekben nektek :
    Velem ez történt az elmúlt pár napban:
    1.[​IMG]
    Ez a kép egy kicsit nagyra sikerült, elnézést érte, a többi terület ikertestvére ennek, így nem mutatom meg külön-külön :)
    2.
    Event állása nálam: [​IMG] egy kevés pajtatöltés és krókuszültetés eredménye volt még az event indulásának napján. Azóta a holnapi napot várom, hogy folytassam a maradék 7 kombináció megkeresését és kirakását a 113 mind különböző, ahogy szerettem volna :) Bár lehet, hogy egy darab ismétlés volt benne csillagos éremnél, nem vagyok benne teljesen biztos:) Szeretem a kombinatorikát a gyakorlatban csinálni és élveztem a színekkel való játékot

    3.[​IMG] Ez pedig mai reggel mérlege.
    Felkészültem a következő kétezer évre, és remélem, hogy azok is akik kitalálták nekünk
     
    genka53, Koppi, Gio és 8 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én holnap lépek szintet megint . :inlove:
    Már csak péntek és szombat aratok .:cry: Egyetlen reményem , hogy vasárnap bedobják megint ezt a mini akciót . :p

    2019.03.23 , 222. szint : 11.481.295.431 TP

    2019.03.28 , 225. szint : 18.718.992.296 TP
     
    genka53, Gio, Anyamaci1976 és 4 más kedveli ezt.
  3. Anyamaci1976

    Anyamaci1976 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    13-as piacon vagyok.
    Köszi!
     
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Ma én is bénáztam egy nagyot xD
    Időnként végigmegyek a tenyésztett állatokon a piacon, és megveszem az első szintűeket (szint szerint rendezem). A 10-20 ezreseket gondolkodás nélkül, de többnyire 50 ezer CSP-nél van a határ. Ma is szépen kattintgattam, gépiesen eljutottam a Szellem páváig, de véletlenül az előtte lévő Űrméhre kattintottam. Azt észleltem, hogy méh, de csak azt néztem, hogy 43-mal kezdődik, és már kattintottam is, miközben már tudatosult, hogy kicsit sok a nulla :wuerg: Így jár aki gépiesen kattintgat (és gyorsabban jár a keze, mint az esze) xD legalább valakinek örömet szereztem, és megvettem az Űrméhét 43 millióért, és most már nekem is van 1 db :)
     
    Lillapilla73, genka53, -vadocka70- és 6 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Lejárt a szép élet :p 168 óra termése 9.000.000.000 TP :inlove:


    2019.03.23 : 222. szint 11.481.295.431 TP

    2019.03.30 : 226. szint 20.513.249.256 TP

    Ha jól látom , ha heti szinten vennék kosarakat , és hetente 10 milliárd TP-t kapnák , akkor pont egy év múlva eljutnák a 245. szintre

    Újabb egy év , vagyis 2021-ben 249. szint .

    2022-ben 251. szint .

    2023-ban 252. szint vége fele

    Tovább nem néztem :D
     
    genka53, Fatther, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szia Zsu :)
    Ma reggel kinyitottam pár normál pöris ládát, nem sokat csak annyit, hogy egy kicsit rásegítsek az event végére, talán 99 vagy egy kicsit több volt.. (több részletben nyitottam és nem írtam fel a pontos számokat) Ebben még nincs semmi különleges, máskor is megtettem már :)
    Viszont amikor el kezdtem pörgetni eszembe jutottál a rózsa lovakkal együtt. Nálam is megjelentek szinte minden pörgetésnél váltakozó helyen láttam őket, de balszerencsémre vagy sem -nem tudom eldönteni pontosan a jelzőt- egynél sem állt meg a kerék ennyi pörgetésből :). Emlékszem rá, hogy egy nagyon jó barát is írta ugyanezt, hogy sorozatban jöttek a 4. szintű lovak hozzá amikor a 230. szinten pörgetett. (Lehet, hogy ez a rendszer ajándéka ezen a szinten? Elképzelhető, mert valahol a 220. szinten is volt egy ilyen találkozásom 4. szintű ólakkal akkor vegyesen jöttek a rózsaólak. Ott túl gyorsan léptem tovább arról a szintről, így nem tudtam megtapasztalni, hogy ismétlődő nyereményről van-e szó )
    Kíváncsi lennék rá, hogy nálad azóta megjelent-e többször az ól, vagy ez csak egyszeri meglepetés volt?
    Kérlek szépen, ha lesz időd írd majd meg.
    Mindenkinek szép napsütéses hétvégét kívánok :)
     
    Fatther, rozo52, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Hasonló száguldásról tudok beszámolni én is a 3 terület Forró életelixír szintlépő csomagokkal történő aratása kapcsán:

    Induló TP: 9.906.945.941 (221. szint vége)
    Záró TP: 18.237.954.499 (225. szint közepe)
    Összegyűjtött TP 1 hét alatt: 8.331.008.558 :D
    Legkevesebb aratott TP: 615.233.329
    Legtöbb aratott TP: 769.910.625
    Átlagosan a 12 aratásnál (az elixírek érési idejéhez igazítva): 669.995.000

    A maradék 3 aratásra még kint maradnak az elixírek, ebből is összejön még 6-700 milla TP.
    Aztán megint elengedem a TP hajhászást egy hosszú időre...:music:
     
    genka53, -vadocka70-, strawberry49 és 6 más kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Én is a végére értem a szintlépő csomagnak, de 2 farmos területen még maradnak az elixírek, amíg le nem járnak (vagy közbe nem szól egy event) :) Végül csak napi 1x arattam az elixíreket, kivéve pénteken, így összesen 9 alkalommal hatott a csomag és a rekeszekbe rakható bónuszok, 1x a pörgetések, és 6x minden felhő/dekor

    Induló TP: 8.118.960.285 (219-es szint)
    168 óra múlva: 15.000.339.716 (224-es szint)

    Ebben benne vannak a felhőkről beeső TP-k is, de legalább 7 milliárdot a kitehetők hoztak. A legnagyobb szorzó akkor jött elő, amikor a pörgetések bónuszai is hatottak:

    Alap: [​IMG] mindenféle bónusszal: [​IMG]

    Nem bántam meg, hogy beleugrottam egy kicsit ebbe a TP kergetésbe (de ennyi elég is volt belőle) :) A pörgetés jókor jött, betáraztam a Krókusszal (piacozom vele folyamatosan), teljesítettem gyorsan az eventet (most magokat "termelek" mert zacsiból rengeteg van), Nublonok adják az FP-t rendesen (a szupertrágyám lement 5 ezer alá, de FP már több mint 12 ezer van "feleslegben", így nem probléma).

    A továbbiakban maradok az eventeknél és próbálom apasztani a gazdaköriket, van belőlük bőven :D

    Szép napot mindenkinek! :)
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nincsen annál jobb illat , mint amikor bekapcsolod a konvektort , és a rajtalevő égett por szaga megcsap :p

    7 db Szerszámosláda ll : 3 db Xxl Barkácscucc és 19 db Barkácscucc
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.19
    Lillapilla73, genka53 és Koppi kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu :)
    Hoztam a legújabb ládát adó dekorunkat:
    Strandbár [​IMG]32240001x2Felhőkre és minden területre
    Kivéve: Teliholdas területek
    Strandbár,
    egy csillag
    [​IMG]3224250 + event alatt
    5 feltört kókuszdió
    1x2Felhőkre és minden területre
    Kivéve: Teliholdas területek
    Strandbár,
    két csillag
    [​IMG]3224500 + event alatt
    8 feltört kókuszdió
    1x2Felhőkre és minden területre
    Kivéve: Teliholdas területek
    Strandbár,
    három csillag
    [​IMG]3224600 + event alatt
    1 Vidám kalózok ládája*
    1x2Felhőkre és minden területre
    Kivéve: Teliholdas területek
    Strandbár,
    négy csillag
    [​IMG]3224700 + event alatt
    1 Vidám kalózok ládája*
    1x2Felhőkre és minden területre
    Kivéve: Teliholdas területek
    Strandbár,
    öt csillag
    [​IMG]3224800 + event alatt
    1 Vidám kalózok ládája*
    1x2Felhőkre és minden területre
    Kivéve: Teliholdas területek
    https://board-hu.farmerama.com/inde...tó-gazdaköri-feladatsorral.17900/#post-984996

    Azt viszont nem tudom, hogy ez mit fog adni az event után, így a meghatározott számban (pontosabban a meghatározott ideig ládát adók.. vagy nem is tudom pontosan milyen besorolás illik rá:music:, Te majd eldöntöd ) arathatók közé lehetne esetleg besorolni :D
    PS: a linket elfelejtettem hozni, most pótoltam
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.19
    HéricsBáró, rozo52 és Fatther kedveli ezt.
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Zsu, sziasztok!

    Jöttem egy picit morgolódni...

    Hogy miért ide? Egyfelől azért, mert a Panaszkönyvbe nem akarom írni. Másfelől mert igazából nem panasz (legalábbis a személyes érintettségemet tekintve), inkább csak amolyan szánalmasan röhejes számomra. Vagy fordítva. (Bocsi, ha túl erős a kifejezés.) Továbbá, mert ha jól emlékszem, pont itt nálad témáztunk a géphez ragasztási szándékról, a röpke akciókról, vagy éppen arról, hogy néha van az embernek (és a lányának is) egy olyan sanda gyanúja, mintha a BP direkte akarna kicseszni a játékos társadalommal, vagy ha úgy tetszik, a fizető kuncsaftjaival.

    Szóval, van ez a boldog aratás akció. Engem különösebben nem érdekel, soha nem szoktam az ilyenekhez igazítani a farmos tevékenységemet, de azért nyilván biztos vannak szép számmal, akik esetleg igen. Ugyebár ennek az a lényege, hogy az akció időtartama alatt a növények aratásakor dupla tapasztalatpontot kap a paraszt (pardon, a gazda), sőt mindez (a szintlépős akármikkel ellentétben) a Bahán is érvényes.

    Na de kérdem én, miért pont 00:01 - 23:59 az akció időtartama, amikor épp aznap 14:00-től kezdődik egy felröppenős event, amiben ráadásul farmos, bahás területek egyaránt érintettek, plusz az extra terület is csak ekkortól elérhető? Aki hosszúérésű növénnyel készül az indulásra, annak 14 óra kvázi kiesik az akcióból.

    Nem lehetne egy kicsit átgondoltabban tervezni ezeket az izéket, vagy - még ha nem is igaz - legalább azt az érzést kelteni a gazdálkodóban, hogy figyelnek rá "odafentről"? (Na azért nem annyira fentről, csak a "központ"-ból.)

    Vagy arra gondolnak a BP-nél, hogy mindenki észveszejtve vet-arat éjféltől délután 2-ig, sz.trágyát, KK-t nem kímélve, hogy aztán majd a 2-kor kezdődő, ezen cuccokra szóló akcióban visszapótolja azokat? (Ja, nyilván így lesz.)

    És a party pöri akciót még bele sem szőttem...
     
    genka53, jófarmerlány, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  13. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Zsu.

    Itt valami nincs rendben azt hiszem.
    Kimaradt a szint* szorzás.
    [​IMG]


    Illetve azt hiszem ez is.

    [​IMG]
     
    genka53, HéricsBáró és BackOffice kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! Jogos, kiegészítem. :oops:
     
    genka53, HéricsBáró és kovacsniki84 kedveli ezt.
  15. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Semmi gond.
    Most már csak Tomát akarom megkérdezni
    lehetséges e már 0 percezni állattal? (mármint egér,medve,macska hármas közül egyenlőre ) vagy ez így még mindig kevés így?

    S még egy ok fejtés mennyi ilyen dekora lehet szükségünk hogy bármilyen állatal lehetséges legyen?
    Azért lassan ez is bekövetkezik/bekövetkezhet:D:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 3.4.19
    genka53, Fatther, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, sajnos ezt mi is látjuk. :(
    Ezt a jelzést is továbbítjuk a központnak, a többi (ehéten íródott) véleménnyel együtt.
     
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) szerintem 2 db Virágfestés dekorral már simán lehetne, de ebben Toma a profi :D

    A 27:24 órás neon medve jelenleg levihető 2:04-re. 1 dekornak a 20%-os csökkentése nagyjából 82 perc (szerintem), így már 42 percnél járunk, amit ha tovább csökkentünk 82 perccel, akkor az már gyanúsan kevés :wuerg:

    Kíváncsian várom én is Toma válaszát :D
     
    Lillapilla73, genka53, -vadocka70- és 5 más kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Röviden: nem lehet sem egy, sem két ilyen dekorral nullázni.

    Részletesebben: az érésidő kiszámításánál az egyes komponenseket szorzással veszi figyelembe a rendszer; növénynél, állatnál egyaránt. Az állatoknál ezek a következők:
    1. rúna (10%, vagyis 0,9-es szorzó)
    2. felhők és termékek (maximum 35% a 3 felhő és a két termék, vagyis 0,65-os szorzó)
    3. nem általános hatású, hanem csak egyes állat(csoport)okra ható felhők és dekorok (ez pl. az egérnél, macskánál, medvénél max. 35%, vagyis 0,65-os szorzó)
    4. víz (20%, vagyis 0,8-es szorzó)
    5. szupertáp (max. 65% a 3 szupertápra ható dekorral, vagyis 0,35-os szorzó).

    Nullpercezni csak akkor lehet, ha ezek közül bármelyik felmegy 100%-ra, mert csak úgy kerül be a képletbe a nulla szorzótényezőként. Na mármost: az új dekort vagy önálló tényezőként veszik majd figyelembe, és akkor 5 db kellene ahhoz, hogy nullázni lehessen vele; vagy pedig hozzáadják a 2. vagy a 3. részhez, de akkor is mindkét esetben legalább 4 kellene belőle. És az is lehet, hogy ha több darabot aktiválsz, akkor nem a hatás nő, hanem a hatóidő...
    Bármelyik verziót is választják, az alap medve 1:48-es érésideje 1:15-1:26 közé eshet le egy ilyen új dekorral.

    Rékuci: a neon medve 2:04-os idejét honnan vetted?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.4.19
    genka53, -vadocka70-, Fatther és 5 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) Köszi a számolást :D

    Ezek szerint, ha valaki vásárol majd 4 db-ot (ha lesz ennyi lehetőség), akkor szupertáp nélkül is fog tudni 0 percezni bármilyen állattal? Persze max. 15 alkalommal
     
    genka53, Fatther, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kiegészítettem, amit írtam: simán lehet, hogy ha több darabot aktiválsz, nem a hatás nő, hanem a hatóidő. Úgy olvastam a fórumon, hogy a Jack is így működik.
     
    genka53, HéricsBáró, rozo52 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.