Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Semmilyen. Kell a 3 felhő valamelyike (mindegy, melyik). Cserenapon próbáld megszerezni a dekorokat rá. A többi nem segíti a nullpercezést, sem a víz, sem a szupertáp, sem más. Vagy kell 5 dekor, és akkor semmi nem kell mellé.

    De nem szabad elfelejteni, hogy mindez merőben elméleti. Egyelőre csak egy dekort lehet venni és semmi garancia sincs arra, hogy szerezhető lesz-e egyáltalán 4 db, és ha igen, még akkor is módosíthatnak a számítási módon.
     
    genka53, -ágianyu33-, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oké
    Szóval elméleti síkon kell 4 db új dekor , meg a húsvét felhőm ? :p
    De megnéztem , és egy db-ot rá tudtam tenni , szóval már csak 3 kitehető hiányzik a felhőröl . :inlove:
     
    genka53, rozo52, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  3. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    A Karneválkirálynő felhősor sincs meg? :wuerg:
     
    genka53, rozo52 és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ami 100 % TP-t ad , az megvan , ki nem hagytam volna . :p
     
    genka53, rozo52, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem a mostani, hanem a tavalyi.

    >>Karneválkirálynő felhősor<<
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 36:00 óra
    • Kategória: Tenyésztési bónusz sorok
    • Jutalom:
      • Gyorsabb termelés az állatos ólaknál Bónusz: 10% Hatóidő: 01:00
      • Gyorsabb termelés a terményes ólaknál Bónusz: 10% Hatóidő: 01:00
    • Tematikus felhősor, meghatározott dekor elemek helyezhetők rá. (Karamell-katapult, Az X jelöli a helyet, Kalózparádé)
     
    genka53, -vadocka70-, -ágianyu33- és 4 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Erre én tudok egy varázslatot csak egy kis kerozinos levegő hiányzik hozzá és ha igaz nálad lesz a Húsvéti felhő dekorállománya... mondom ezt látatlanban, de megnézem, hogy igaz-e élesben és írok neked :)
    Az űrcsigusz nekem is megvan és azt tudom, hogy én csak gyönyörködöm benne általában, annyira aranyos dekor :)
     
    genka53, rozo52, Rékuci1111 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Már be is építettem a táblába a dekort. Nemsokára közzéteszem.
    Minden segítséget nagyon szépen köszönök!!! :inlove:
     
    genka53, -vadocka70-, -ágianyu33- és 5 más kedveli ezt.
  8. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Bocsi, nálam a Húsvét 2015 felhősor a dekorokra ad 5% időbónuszt. Vagy lenne még egy ilyen névre hallgató?

    Jól értem, hogy ha aktív a két aranyrekeszes termék (15%), két felhő (15%), plusz adok vizet is az ólaknak, akkor 3 dekor is elég?
     
    genka53, -ágianyu33-, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem kell a víz és nem is segít. A víz nem adódik össze a felsoroltakkal, hanem szorzunk vele, így nem játszik szerepet. Amit felsoroltam, azt semmivel sem lehet helyettesíteni. Mivel azok elvi összhatása csak 35%, 3 dekor kevés, azzal csak 95% lenne. Nekünk meg 100% kell.
    A felhőt elírtam, köszönöm, hogy figyelmeztettél. A 2012-es húsvétire gondoltam. Javítom.


    Húsvét 2012 felhősor

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 16:00 óra
    • Kategória: Tenyésztési bónusz sorok
    • Jutalom:
      • 5% időbónusz az ólakra (sima ólak, nem műhelyesek!), 10 órár
    • Tematikus felhősor, csak a meghatározott elemek helyezhetőek rá (Csokicsibe, Nárcisz, Húsvéti csibe, Csokinyuszi).
     
    genka53, -vadocka70-, -ágianyu33- és 6 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ilyen felhőt határozottan nem találok . :cry:
    :p:p:p
     
    genka53, rozo52, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajnos itt még nem játszottam ez nincs meg nekem sem. Így Jancsikának sem tudok dekorokat adni rá :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.4.19
    genka53, rozo52, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Áááá, tudtam, hogy túl szép lenne... Köszi a korrekciót. Alighanem túlságosan is ráizgultam erre az izére. :D Hát ilyen felhőm sajna nekem sincs. 2012 húsvétján még azt se tudtam, eszik-e vagy isszák a Farmerama-t. De akkor máris tudom, mit kérek karácsonyra a BP-től: plusz aranyrekeszt...
     
    genka53, -ágianyu33-, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A három felsorolt felhőből csak egy kell, hogy négy dekorral lehessen (továbbra is szigorúan elméletileg) nullázni. És az összes felhő is kevés lenne ahhoz, hogy 3 dekor elég legyen. Úgyhogy ha egy hiányzik, az nem baj. Amúgy nekem sincs meg.
     
    genka53, -vadocka70-, -ágianyu33- és 8 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az összes többi felhőm már megvan, így nincs gond :) köszi :) Egyedül azt sajnálom, hogy Jancsikában keltettem felesleges álmokat, mert nem a 2012-es felhőre gondoltam.
    Egyébként alig pár hétre rá regeltem no ez csak egy mellékvágányos megjegyzés volt :)
     
    rozo52, Fatther, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Semmi baj :inlove: Én még mindig a trágyán gondolkodom elsősorban , hova tegyem :p
    Ha a virágkötő üzemben akarok virágkitűzőt csinálni , ahhoz kell sok virágdrót és búza . :cry:
     
    genka53, -vadocka70-, rozo52 és 2 más kedveli ezt.
  16. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Toma.

    Azt hiszem mi köszönjünk s mondhatom ezt sok-sok ember nevében;)
    Igaz hogy elmélet de legalább müködhet.
    S ezeknél a spec dekoroknál szinte mindegyikhez legalább 2 felhő volt már rendelve.
    A fogadtatáson múlik azt hiszem hogy mi lesz belőle.
     
    genka53, -vadocka70-, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  17. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Hát akkor úgy tűnik, alaposan kiveséztük ezt a virágizé (bocsi, már a nevét se tudom) dekort.

    Most már csak ki kell várni, hogy a BP az elkövetkező négy évben évente egyet bedobjon. Hogy az azután következő 15 évben évi egy alkalommal 10 órán keresztül gyártsuk a temérdek sok állatot. (A fennmaradó időben pedig tápot keverünk mindehhez, természetesen turbómalom nélkül, mert az már nem fér bele a költségvetésbe...)
     
    genka53, -vadocka70-, -ágianyu33- és 6 más kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szívesen!
    Amikor van rá időm, tudok tesztelgetni. Feltéve, ha adsz hozzá pontos "itinert". örülök, hogy részese lehetek ennek a munkának.

    Mi pedig köszönjük azt a fene nagy melót, amit erre a táblázatra fordítasz. :inlove:

    Van nekem egy kedves és (a való világban is) nagy tudású szomszédom, akinek leesett az álla, amikor ezt meglátta. xD

    Igyekszem fűnek-fának elmesélni, hogy létezik ez a segédanyag, és buzdítok mindenkit a használatára. 8)
     
    marcsi152, genka53, -ágianyu33- és 7 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    :D:D
    Megnézted a linket, amit mutattam? Ott látszik, hogy bizonyos időközönként visszatérnek ezek az akciók.
    Ígérem, hogy a magyar modi csapat előzetes véleményében mindig benne lesz ez dekor javaslatként. ;) Hátha....
     
    marcsi152, genka53, -vadocka70- és 8 más kedveli ezt.
  20. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Jajj, Zsu, elhagytam a zöld filcemet. Így már jó? ;) Persze hogy tudom, hogy sokkal sűrűbben bombáznak minket ezekkel ajánlatokkal. Időnként szoktam is velük élni.

    Sőt, ha elfogadsz egy javaslatot: a kívánság listára érdemes lenne felírni a farönköt és a kalózpapagájt is.
     
    marcsi152, genka53, Gio és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.