Visszajelzés Benyomások a unity nyílt béta tesztjéről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen, ennyi most elég is, reménykedem benne, hogy megoldják előbb utóbb ezt is. :inlove:

    PS: Most léptem be az unity-s felületre és örömmel látom, hogy már látszik a szajkó :D.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.10.20
  2. dudute2

    dudute2 Rutinos

    sziasztok nálam sem működik rendesen pl nem tudok róla űzit írni sem .a másik gondom kitőlteném a kérdőívet ha magyarul lenne de angolul nem tudok .
     
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Központi kérdőív. Így nem készül hivatalos fordítás róla.
    De fordítóprogramot használva, illetve egyes böngészőkben, lehetőség van az oldal lefordítására.
    Mindenképpen érdemes kitölteni, mert a fejlesztőknek minél több adatra van szükségük, a játékosok gépparkjáról.
    Ez nagyban segíti őket a további fejlesztésekben, és hogy minél többen tudják folytatni kedvenc játékunkat a Flash megszűnése után is.
     
  4. Kismoha76

    Kismoha76 Aktív író

    Szép napot! Kipróbáltam, de nem tudok eljutni az eventhez nincs jelezve sehol.
     
  5. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Én csak a betöltésig tudok menni, Pedig már játszok az unytidivel,Egy másik játékban ott simán megy minden,
     
  6. Negedi

    Negedi Utánpótlás-írogató

    Minden nap átmegyek. Lassan tölt be és 3-4-szer várakoztat a lap betöétésével.Renzónál kipróbáltam a muszklist. Nem akkor üt, mikor rákattintok. Fáziskésésben van. Ennek ellenére gyorsabb. Szép munka!
     
  7. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Sajnos rossz tapasztalatom van. A kisebb farmokkal semmi probléma, kb. fél perc alatt betölt és a Renzo is működik a lufison kívű, de ezt írtátok. Viszont a fő farm nagyon nehezen tölt be, Várjon tábla jelenik meg, semelyik funkció nem működik rendesen. Gondolom az én gépem kapacitásával van baj, sajnos a gépbe nem lehet betenni újabb videokártyát.
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Vilmos05!
    Ne keseregj. A központban dolgoznak rajta, és keresik a megoldást.
    Várjuk ki, hogy a fejlesztők végezzenek a korrekciók, és feltárt hibák javításával, hátha kedvezőbb lesz a helyzet.
    Addig is, kérlek töltsd ki az adatlapot, és küldd el, mert így tudnak tájékozódni a központban az eszközállományunkról.
    Ha Google Crome böngészőt használsz, akkor a megnyitás után egy jobb egér -> fordítás magyar nyelvre való kattintás után magyarul is meg tudod jeleníteni a kitöltéshez.
    Köszönjük a közreműködésed.
     
    juliannakoczkas és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. Kismoha76

    Kismoha76 Aktív író

    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  11. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Sziasztok!Nem tudom írták -e én leírom,hogy a kombány a felhősorokat Unity alatt nem aratja le.....illetve 1-2 kitehető a kerge kertben nem animál pl a körhinta.....mindenkinek jó játékot ;)
     
  12. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Köszönöm a választ. Az adatlapot kitöltöttem, elküldtem. Biztos vagyok abban, hogy amit lehet, megtesznek a fejlesztők.
     
  13. Leber1

    Leber1 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Igen vissza tudsz lépni.
     
  14. blogger55

    blogger55 Haladó

    Sziasztok!
    Az elhasználódó ládák kinyitásánál mindig vissza ugrik előre (eredeti állásba).
     
  15. TUFINGER

    TUFINGER Fórum ismerője

    Az Unity.n Nagyon lassu a betöltés Sok a virágforgás és a Lufikat egyáltalán nem lehet leszedni minden hová ugrál a nyil csak oda nem ahová akarom Azt hiszem én nem fogom használni az Unity.et Nagyon lelassul töle a gép
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nem gondoltam, hogy valaha még jövök ide. Azt, hogy írni is fogok, azt meg aztán főleg. :D
    Most viszont dicsekednem kell. Lementem unitybe. Én csak Valdi végett jártok oda. Volt még 25 jegyem, mint ne mondjak, inkább mutatom. ;)
    [​IMG]
    Tapasztalat: Teljesen rendbe volt a játék. Nem fagytam le. A begyakorolt sárga csík, szöveggel egyszer sem csusszant le. A játék végén gondoltam körbe nézegetek a farmon. Simán tudtam területeket váltani, teliholdast arattam. Többit nem. Mert nem volt mit, csak azért. :D
    A végén visszatértem Flashbe. Akadálymentesen, ez a lényeg. Szóval, ha így marad maradok WIN 7- nél. Nem kell a 10. :D
     
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Jártam ma én is "odaát".xD
    Jöttem-mentem, itt ott lekattogtam amit tudtam, nem fagyott le és nem lassúlt be nálam se. Lufiztam, igaz tök rabszódikusan 2-20 között érmét kaptam, a muszklisat nem próbáltam. Új az egerem, nagyon felgyorsítottam valószínű. Viszont megjelenik a kékszajkó, az algaevő, dobozhal és az abiufa, meg néhány dekor, aminek a helyén csak napraforgó keringett, szóval van változás,ami észrevehető.;)
    Viszont nézted már az ajándékküldést, nahhhh az egy borzalom. Megjelenik az össz. ismerősöd 2 sorba szint szerint, vagy válthatsz A-Z-ig. Tök min1, mert hiába beírnád a kezdőbetűt akkor sem hozza fel rendesen. Szóval, ha ez így marad, én tuti leszokok az ajándékküldésről, mert nincs kedvem 9 oldalt végigkeresgélni.:sleepy:
    A hibásba nem akarom beírni, nem tudom írta e már valaki, de reménykedek a változásba;)
     
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Megnéztem én is a vidámparkot és kifogástalanul működik a muszklis :D egyszer sem fagyott le, minden rendben volt, így már lehet játszani :inlove:
    Közben érkezett egy levelem, amire viszont nem tudtam válaszolni :( úgy látszik még vannak megoldásra váró feladatok, de egyre jobb lesz :)
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ma - olvasva a jó híreket, amiket hoztatok - megint tettem egy nagy aratásos kísérletet. Zökkenőmentesen ment minden, gyors volt, nem talicskáztak a barik, nem kellett újraindítani. És mindez a 10 éves, akkor sem az ereje miatt vett gépemen...
    Három apróbb problémába futottam bele:
    1. (Ismert hiba, de egy kicsit pontosítok.) A Futtatóban néhány dekor nem látszik. Ezek "arathatók" ugyan, de mégsem. Első aratásra felröppen a TP, de ott marad a háromszög. Másodikra látom a ládát felröppenni, és eltűnik a háromszög. Viszont a bónusz nem aktiválódik! Flash-be átlépve a dekort nem aratottnak jelzi.
    2. Démoni bokrétát szerettem volna aktiválni a bónuszsorból. Rendben ki is választottam, de a rekesz üres maradt. Ismét katt a rekeszre, démoni kiválasztva, semmi. És harmadszorra is ugyanez. Bal oldali menüből is megpróbáltam, az se került a rekeszbe, továbbra is üres volt. Nem csökkent a darabszám sem, bár ezt csak az utolsó két alkalommal figyeltem. Egy frissítés után viszont már mind a négyet aktívnak mutatta, és a darabszám is "rendben" lecsökkent.
    3. A raktárba bemenve vagy új nemesítés indításakor a fókusz a keresőmezőn volt, vagyis azonnal lehetett gépelni a keresett elem nevét. Unity.ben előbb bele kell kattintani a keresőmezőbe.
    Sajnos továbbra sem működik az ENTER.
    Összességében nagyon nagy volt a fejlődés, ami a sebességet és a stabilitást illeti. Csak így tovább!
     
    Ribiszke, Leho69, |Tamás| és 4 más kedveli ezt.
  20. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Ennek örömére, az elmúlt 1-2 hétben, volt egy kis vidámparkozás nálam is.
    [​IMG]

    • Kincskeresős: baja nincs, azon kívül, amit már jelentettem hibaként, hogy nem a ládából jön ki a kulcs/zseton hanem kb. a láda oldalából...
    • Muszlikmérő: az első napokban borzalom volt. Most már jobb a helyzet, de lenne mit javítani még rajta.
    • Vakondos: jobb mint az első napokban, de még van, amikor nem találja el, az egyértelmű eltalálást. Itt is nem középen jönnek elő a karakterek, hanem oldalt...
    • Pukkasztós: jobb mint az első napokban, szinte ez fejlődött a legtöbbet, de még van pár lufi, ami nem kattintható.
    Összegzésben a vidámpark sokat javult, és játszható szintre került.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.