Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába 4. csevegő - 2020. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 17.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Nekem még teljesen ismeretlen ez a játék.
    Úgy sejtem a leírás alapján idő közben rá fogok érezni a játék menetére.
    Azt nem sikerült megtalálnom, hogy mit jelent az állatkák mellett a
    Feladatszintek növényei terményei kiírás.
     
    Éva0315 és Nagyii58 kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem is az, de jó ember ismerő vagyok, így baj nem lehet. :D

    ____________________

    Nézegettem az eventet, mint ismertetőt. Gondolkoztam, hogy kiveszem a fák automatikus szüretét, de mivel még a bokrok nincs hozzá adva, így nem érdekel. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.20
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Maradok a leírásban, a "füles nyuszilány" első szintjének feladatánál.
    Ezen a képen is látszik az állat képe alatt a képességek bal oldalán a "tarlórépa" [​IMG]

    A teljesítést követően, amikor magasabb képző szintre érkezik, a második szintre, akkor már új növény jelenik meg a kép alatt:
    [​IMG] ez a növény a gyömbér.

    A további szinteken pedig cukkini, majd a paprika képe a jellemzője a 3. szintnek, majd a 4. szintnek.

    füles 3-4 szint.png

    Amikor egy szint képességeit megszerzi az állat, a nyeremény átvétele alkalmával a szövegbuborék is jelzi, olvasható, milyen növény termesztésében járt sikerrel:
    [​IMG]

    Hasonló a módszer a többi állat esetében is.

    Ezek a látványosságot jelentik, elkülönülnek egymástól a képzési tevékenységek.
     
  4. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Nagyon köszönöm. :)
     
  5. juhfark

    juhfark Járnitanuló

    Kedves játékostársak!

    Túl nagy lelkesedés nem látszik a hozzászólások terén.
    Ez a játékot is sokkal könnyebb játszani, mint leírni a működését. Fog ez menni.
    A felhő hiánya sajnos nagyon sokat ront a megítélésen

    Mire kiverjük a törököket, már mindenki sokkal otthonosabban fog mozogni az ébresztések területén, tehát rajta!
    Sok sikert!
     
    Paya76, ildiko44, -kaktuszable- és 11 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kaphatunk 4 db TP-bónuszos dekort, amiből 2 szintszorzós. Mondjuk nálam, 230-as szinten ez a 4 dekor ad napi kb. 950 ezer TP-t (és sokaknak nálam jóval több bónuszuk van, amivel a napi nagy aratást végzik), +70% TP-bónuszt mindenre 3 órán át, és még 2 Felszereléses ládát. Az utóbbi idők eventes felhői jellemzően ennél rosszabbak voltak. Nem mondom, hogy nem lenne jobb, ha ezt egy-két felhő képében kapnánk meg inkább, és így a dekoroknak nem kellene helyet találni, de soha rosszabbat...
     
  7. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Ez a külön nyeremény átvétel a halálom>:( Az első ilyen eventben, mindennel végeztem csak az utolsó felhőre való dekort nem vettem át:wuerg: Nagyon hosszú idő volt mire FA-ért meglehetett venni.
    Amúgy az eventtel semmi bajom. A futtatóban van még hely, várom a kezdést :)
     
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Bevezetés a farmmunkába 4. event élő, online!

    Figyeljetek arra, hogy egy kilépés majd farmra visszatérés után ellenőrizzétek az eventórát!

    Csak abban az esetben arassatok a felröppenőkért, ha "minden a helyén van" a farmotokon!


    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata

     
  9. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! 3 terület hortenzia kevés fával, meg a kékszajkóval, ami nemrég újult és nincs szívem beszedni, meg 1+1 pannival 512 öntözőkannát adott! Kb 40 %-a röpinek megvan! Növények a földben, sajnos a szupertrágyás felhőmet elpazaroltam, most nem tudom aktíválni, de szerintem hajrá, jutunk, amíg jutunk!
    Mindenkinek vírusmentes jó játékot!
     
  10. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Ha jól számolom akkor összesen 88 szupertáppal kiváltható a rostmályva eventnövény. Ami ha igaz csak a főfarmon kell ültetni.
     
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia jozseflzr!
    Jól számoltad, aki az ébresztéseket szupertáppal oldja meg, annak nem kell az Esőerdőben ültetni eventnövényt, elegendő csak a főfarmon, a Farmertáska ültetése.
    Viszont aki takarékosabb, az a Játékos mégiscsak ültet az esőerdőben rostmályvát.
    A csevegő 2. hozzászólásában kiemelten is szerepel minden számadat az event teljesítéséhez.
     
    jófarmerlány, ildiko44, milanzs és 10 más kedveli ezt.
  12. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Köszi a segitséget. Szia
     
  13. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Köszönöm szépen, már minden világos:):):)
     
  14. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Én valahol félúton fogok megállni a baha egaz termelés és a szupitáp között :D
    540 felrepivel kezdtem, gyékény 1x1 be , néhány fa, 4 panni cipelve 1 a tölgyön.

    Nekem tetszenek a nyeremények ;)
     
  15. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Elég nagy baj, de nálam nincs 2 hozzászólás, csak 3. Hová lett vajh?
     
  16. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Nem akartam ezt az eventet csinálni, egyelőre azt se tudom hogy kell belefogni de az majd kialakul.

    Most értem haza temetésről, ide ülvén látom, hogy nem muszály leszedni az esőt anélkül is lehet boldogulni. Ezt megértve mivel a Fő-n csak fák vannak azokat leszedtem és már el is vetettem a szaporító mutrát. Felröpit meg szerzek majd amennyi kell, az a legkevesebb.

    Kimondottan a futtatóba rakható bónusz-kitehetők miatt csinálom, azokat napokig sajnáltam volna mivel nekem még sok hely van ott igaz, kiváltva. Persze ezért nincs felhő de így nem is baj mert minden nagyaratás előtt élnek ezekek a %-ot adó cuccok. Van pár partym is hátha sikerül valami és van még sok Jack-em is ezekkel és sz.trágyával majd meggyorsítom, hogy ne sokáig kelljen t....ni mert azt nem szeressem.:)
    Nektek is jó játékot.:)
     
    marcsi152, Mica67, -vadocka70- és 12 más kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia rózsazsuzsa!
    Átírták a nublonok 3.-ra, de cselesek voltak, mert akkor is megmaradt második hsz-nek.;)
     
    vihence, Nagyii58, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  18. Dr.Szotyoládé

    Dr.Szotyoládé Törekvő

    Sziasztok! Van beadandó 200 táskám, de hiába vonszolom a tyúkot, nem marad ott, nem tudok tovább lépni. Azt hiszem nem értem, bocs!
     
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Egy keveset visszaad belőle. 20 ébresztésből kaptam 2x4 db-ot. :)

    Valahol ott a terület közepe táján világítósra fehéresre vált az állat színe, ott kell elengedni. Akkor ott marad.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.20
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Jól lehet a feladattal haladni.két szabad felhőm volt,beüzemeltem.Igy 36 perc alatt érik be a növényem szupertáppal, de lassan már meg is lesz a növény .Bahán nem vetek,inkább állatokat tettem be,tápot gyüjtök,hogy ne kelljen venni.A 3.feladatnál járok mindegyik állatkánál.
     
    soresne, maszilva, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  21. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én zöldértet várom már, hogy végzett. Addig nem mozdulok a monitor elől. :D ;)
     
    ulmo12, ursa11, inanna11 és 17 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.