Visszajelzés Boldog hóembernapot - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 22.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Ha van lehetőség beéréskor aratni, akkor a 12 órás fákkal is lehet próbálkozni mert a napi többszöri aratással akár jó is lehet a felröpik száma de egy kör 12 órásból kevés jön. Én az XL vagy 20 órás fákra szavazok, ha kell akkor érésgyorsítással.
     
    jutka190226 és mini76mini kedveli ezt.
  2. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Nagyon szépen köszönöm.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    A reggeli dekor aratás után folytatom a felreppenő vadászatot....:music: még 4 oszlopot kellene felépíteni8)
     
  4. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Havacskás jó reggelt Mindenkinek! Furcsán kezdtem ezt az eventet, megcsináltam a malomtermékeket, az összeset (nem tudom, miért) és csak most fogok hozzá a további növény termesztéséhez:) De messze még a vége, talán meglesz így is!
     
    Kuzdern és PZoli64 kedveli ezt.
  5. Sylja

    Sylja Fórum hercege

  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    sziasztok.11 oszloppal vagyok készen és csak 270 csillag van nálam szerintem valamit nem jól irtak jóvá.a segitséget megköszönöm
     
    PZoli64 kedveli ezt.
  8. momo2011

    momo2011 Utánpótlás-írogató

    ID.89444562 ez a csevegös ez pénzes ezt lehetettlen igy meg csinálni mert nem jön annyi felröpenő,hogy elég legyen Én pedig valamikonem azért léptem be hogy pénzeljem hanem azért,hogy játszam mert egyedül álló vagyok és igy el vagyok vele de igy ezt kihagyom nem értem miiért kell ezt igy pénzelni köszönöm
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventcsevegő nem a segítségnyújtás helye.
    Farmnevet, ID-t és problémát hozz a Fórum főoldalának közepe táján valamelyik Segítségkérő topikba.
    Pl. ide:
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)


    Köszönöm, ha így teszel. :)
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ez egy taktikai játék.
    Vagyis az a célja, hogy megoldásokat találjatok arra, hogyan szerezzetek például elegendő felröppenőt.

    A Bahamás eventek mindig is a nehezebbek közé tartoztak.
    De a csevegőben visszaolvasva találsz javaslatokat, hogyan sikerülhet a nehézségek ellenére elérni az event teljesítését.
    Olvasgass, próbálkozz megoldásokkal, tapasztald ki saját farmod lehetőségeit - ha van kedved hozzá.
    Ha nincs, tűzz ki elérhetőbb célt a teljes event teljesítése helyett.
    Az eventek 90-95%-a minden különösebb ráfordítás nélkül teljesíthető.
    De szükség van kihívásokra is azok számára, akik kicsit többre vágynak az ültess és arass le, majd adj be x számú dolgot - stílusú eventeknél.

    Természetesen kihagyhatók eventek és senki nem várja el, hogy számolatlanul szórjátok a pénzeteket a játékba, az eventbe.
    Akinek nem okoz örömet az, hogy kicsit megizzadjon a felröpiért, az ezt az eventet hagyja ki.
    Főleg, ha figyelembe vesszük, hogy nem sorsdöntő nyereményekről van szó.

    Azonban azt is tudnod kell, hogy a játék nincs ingyen.
    Az, hogy játszhassatok, rengeteg ember munkájának köszönhető.
    És senki sem pusziért és köszönömért kapja a kenyeret a boltban.
    Szükség van fizetős játékosokra is azért, hogy akiknek anyagi nehézségeik vannak, azok is játszhassanak.

    Remélem, te is megtalálod saját örömödet itt a játékban. :)
     
  11. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Ez is mint sok más több mindentől függ.

    Nagy kérdés, hogy mennyire bővelkedsz rövidítőkkel. A Bahán a Kacsa Kata turbótrágyája (35%) és a
    Növekedésserkentő (10%) ami "elérhető" mindenki számára.

    A leglényegesebb (ha megteheted) hogy azonos érésidejű fákat tegyél ki. Így ütemezni tudod az aratást,
    nem "kell" állandóan lesni, hogy mikor érnek be a fák.

    A 20 órás fa:
    Növekedésserkentővel: 18:00
    Kacsa Katával: 13:00
    Növekedésserkentővel és Kacsa Katával: 11:42

    A 18 órás fa:
    Növekedésserkentővel: 16:12
    Kacsa Katával: 11:42
    Növekedésserkentővel és Kacsa Katával: 10:32

    A 12 órás fa:
    Növekedésserkentővel: 10:48
    Kacsa Katával: 7:48
    Növekedésserkentővel és Kacsa Katával: 7:02

    Hatalmas segítség a prémium tagság. Ennél szinte teljesen mindegy milyen hosszú a fa érése.
    Viszont az érés rövidítőknél itt is előnyös, ha a kirakott fák azonos időben érnek.

    Nálam a fák nem nagyon "fényeskedtek". A füvészkertek is "csak" 3-5 felröpit adtak aratásonként.
    De ugyan akkora területről (4 db 1x1) kb. ugyan annyi felröpit adnak, mint az ólak (2x2).

    Én azt tapasztaltam, hogy jelenleg a legjobb a Vadaskert. 7 vadaskertem van. Ezekbe piros cápákat,
    narancs fókákat, neon pandákat, narancs galléros gyík, narancs smaragd varánuszt raktam.
    Minen alkalommal egy az egyben adták a felröpit. Ha megteheted szupertáppal naponta kétszer aratható.

    Jó játékot, sok sikert!
     
  12. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Szép napot,és vasárnapot kívánok mindenkinek!Nagyon szomorú vagyok,mert akármit rakok,vetek,nem jönnek a sálak!Pedig nagyon fázom,és jól jönnének melegítenixD:cry:a lelkemet,is és a nyakamat is!,ja és nem szólva a hóemberkéket is!Sokszor volt,hogy egy darabot sem kaptam,megint bénázok,vagy nem jól csinálom az egészet!:oops:.Látom más is mérgelődik,tanulság a bahán nem fogok eventezni,mer már a szintet is elhagytam,minek akkor idegeskedni!;):sleepy:.Atanácsaitokat olvasom,de okosabb,vagyis sálakkal nem leszek gazdagabb!Gratulálok annak aki készen van,aki még bírkozik annak sok sikert kívánok!;):)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  13. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Amit most írni fogok, abszolút szembemegy a trendekkel.
    Mivel csütörtök este belázasodtam, ezért pénteken nem mentem dolgozni, így van (volt) 3 napom piszmogni a farmommal.
    Sálügyben azt találtam ki, hogy a legrövidebb érésű fákkal - gumbo-limbo, lángfa, páfrányfa, szivárvány eukaliptusz, tamarillo - raktam tele a Bahama ültetvényt, mellé az összes 9 db Pannimat. Megszórtam Kacsa Kata turbóval, abból nekem nagyon sok van (szerencsére). Így 4-5-6 óra alatt érnek, melyik mikor. És a növekedésserkentőről el is feledkeztem. Úgy tűnik ez bevált, most kezdtem a 7. szintet és még 8x26=208 db sálra van szükségem a hátralévő hóember-alapanyagokhoz. Jelenleg 146 sál van a pajtában, tehát még 62-re várok, ami minden bizonnyal meglesz - ez már látszik. Persze 2-3 óránként ránéztem a fákra, bár van automatikus faaratóm, a folyamatos KacsaKatázás miatt jöttem-mentem, mint a távirat.
    Az esőerdőben állatok vannak, össze-vissza minden, amiből kevés van - vagy kell - 2 vadaskert mantával, smaragd varánusszal + tűzhaltavacska, párducmacska, komódói sárkány, gyöngytyúk, okapi, agáma, széleken fák.
    Csütörtök este kezdtem, de a felszaporítást csak péntek reggel szedtem le. A kerék eddig nem volt igazán kegyes, egy +1-es bónusz sikerült, amit 1x tudtam kihasználni. Tegnap este végre forgattam egy 100%-os bónuszt, azt tudom használni ma estig. Szerintem holnapra elkészül az event. Szupertrágyát csak a felszaporításhoz használtam. Pénzt, farmaranyat nem költöttem. Szóval kis türelemmel, de össze lehet szedni a felreppenőket.
    Fenti módszert tényleg csak annak ajánlom, aki ráér gyakran aratni és van elég Pannija.
     
    maszilva, juliannakoczkas, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  14. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Nincs semmi probléma. Éppen annyi csillagod van amennyinek 11 oszlop után lenni "kell".
    1. szint 5 + 5
    2. szint 10 + 10
    3. szint 20 + 20
    4. szint 30 + 30
    5. szint 40 + 40
    6. szint 60
    Ha ezt összeadod, összesen 270 db csillag.

    Lehet még:
    6. szint 60
    7. szint 100 + 100
    8. szint 125 + 125
    Ez még további 510 db csillagos érme.

    Így jön ki összesen 780 csillagos érme.
    Sajnos nem túl sok. Én a 2 Piccolo-t, az 5 x 4 Farmpengőt és 2 x 10 Szupertrágyát váltottam ki.

    További jó játékot.
     
    stb_farmer, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. Gita1949

    Gita1949 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem értem mire jó a malomtermék. Őröltem 12 db-ot, de még mindig itt van nálam.
     
    PZoli64 kedveli ezt.
  16. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! Ha óllal röpiztek érdemes használni a valentin napi cserepet 10% -kal csökkenti az érés idejét 8 őrára éa a piacon lehet venni,a sajtgolyót is de az csak5% -ot csökkent! A fára hatót és az ólast egyszerre használtam és mára meg is lett az összes sálam! ha van olyan felhő ami a röpikre hat érdemes aratás elött aktiválni! A piccolóból farmarany fám ,és Ingrid tanítványa lett. 1 túzhalacska is beúszott!
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    stb_farmer és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Malomtermék kell az
    5. szinten 2 + 2
    6. szinten 2 + 2
    7. szinten 3 + 3
    8. szinten 1 + 1
    Összesen 16 db kell a játék végéig.
     
    stb_farmer, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  19. Gita1949

    Gita1949 Utánpótlás-írogató

    Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is időtartam szerint állítottam a keresőt és úgy tettem ki a fákat. :) Egy gond van, a Pannikról megfeledkeztem. :D Most már nem ébresztem fel őket, legközelebb talán eszembe jut. ;)

    Itt tartok jelenleg. Répa picit sok lett, de mindjárt Húsvét, majd eladom. :D
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.23
    stb_farmer, inanna11, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.