Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. G.Máté.

    G.Máté. Járnitanuló

     
    szekulagábor és juliannakoczkas kedveli ezt.
  2. G.Máté.

    G.Máté. Járnitanuló

    Ma reggel egy kicsit számolgattam. Az öt dobozosnál tartok, az idő itt is 30 másodperc. Négy doboz telik meg, ami azt jelenti, hogy 16 sütit kell átpakolni. Ahhoz kell 32 kattintás, ha minden simán megy- vagyis engedi oda tenni, ahova szeretném. Mindent összevetve, egy kattintásra nincs egy másodperc. Nem tudom, ki tervezte így ezt a játékot, de "gratulálok " neki , sikerült úgy megcsinálnia, hogy a szintek ajándékát még véletlen se lehessen megszerezni.
     
    szida57, maszilva, barnus06 és 8 más kedveli ezt.
  3. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok.
    Tegnap írtam, hogy izomból tekertem le a játékokat így nem foglalkoztam az idővel, ha sikerült akkor szuper, ha nem akkor is. Ma reggel a kíváncsiságomtól hajtva gondoltam azért a piccolót kivenném, ha lehet. Nos kb 6-7 alkalommal már nekiszaladtam ma reggel, de nem jutok semmire, pláne nem időben. :sleepy:Hoztam a képet, hátha valakinek van ötlete, hogy sorban hogyan kivitelezhető végig. Van kedvetek agyalni rajta??? ;)
    [​IMG]
     
  4. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    hello. valaki nem tudja menyit hoszabit a toltesi ido? hany masodpercet?
     
    Anulu73 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  5. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Szia, lehet nevetni fogtok, de én a 13. pályába ragadtam bele, lezárom, amikor már nem lehet továbblépni, 5 zseton, ok, de nem lehet a 14. pályára lépni, ugyanazt a - számomra? - megoldhatatlan pályát dobja - plusz ajndék már nem érdekel...csak tudnék tovább lépni
     
    Szaby200342, PZoli64, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  6. barbi021951

    barbi021951 Junior szaki

    Legyél türelemmel minden pályát meg lehet oldani, próbáld másként rakosgatni, oda ahol azonos szín van, és fér addig míg egy üres henger nem lesz és azonosokat tudsz rakni , gyűjteni az idő már nem sürget, csak gondold át mit hova tudsz tenni. Csak bátorítani szeretnélek ne add fel.
     
  7. mam5018

    mam5018 Haladó

    Sziasztok, nálam is ez a probléma: nem enged tovább menni!!! (már tegnap óta!!!!!) Próbáltam kilépni és vissza, de ugyanazt a helyzetet adja újra és újra. Persze a belépőkártyákat leszedi!!! Valaki segítene?????? Előre megköszönném:)))
    Farmer név: mam5018 ID. 23834186
     
    Arrah és juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Sziasztok!

    Én is a 20. pályán ragadtam be, tud valaki egy jó megoldást? Idő nem érdekel, csak haladjak tovább.
     
  9. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Esetleg ez segítene? (401. hsz.)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-21#post-1303178xD ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.23
    genka53, juliannakoczkas és Pandapoc♥ kedveli ezt.
  10. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

    Kedves Zsani Apja!
    Én mintha ugyanott ragadtam volna, a 20 érmét sem kaptam meg, igaz, be sem fejeztem a macaronok lerakását. No mindegy, majd igyekszem, hogy nem fagyjak le. Amióta a Gyopáros völgyben tevékenykedek azóta fagyogatok.
     
    zsani_apja, Kuzdern és juliannakoczkas kedveli ezt.
  11. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Keresd vissza a 377 hozzászólást, Melan hozta a pálya képét és alatta le is írta, hogy Ő hogyan oldotta meg...remélem segít átlépni a pályán.
     
  12. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Annyit tölt vissza, amennyi addig eltelt a játékidőből.
     
    maszilva, juliannakoczkas és atyka88 kedveli ezt.
  13. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Köszi, valszeg lehiggadtam, sikerült továbblépni...nem szokásom itt rinyálni, de ...
     
  14. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Szia !
    Pontosan így csináltam, de , de amikor a jobb felső bezár a többit nem tudtam befejezni. A 20-ik már negyedszer nem sikerült. Így több mint 3000 gaz ment a levesbe. Nem tudom hol szurom el. :cry:
    Köszönet, hogy vannak jó tevő játékosok akik az ilyen bénákon próbálnak segíteni.:)
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én egy másik megoldást hozok. A dobozokat sorban megszámoztam, a felsőket 1-6, az alsókat 7-12 számokkal. Lent szerepelnek az áthelyezések; vagyis először az 1. dobozból teszem át a macaront a 11-be, utána az 5-ből a 11-be, és így tovább... (oszloponként haladva).

    1-116-15-79-8
    5-116-45-69-8
    8-112-71-59-10
    10-112-31-53-9
    3-126-101-67-9
    4-122-69-57-9
    4-52-48-17-9
    4-123-210-17-10
    7-43-210-13-8
    7-125-28-5
    5-2
     
    hóóvirág, vm68, Berektanya és 27 más kedveli ezt.
  16. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    a 24 iket valaki nem csinalt kepet? hatha en is az kapom
     
    juliannakoczkas és stb_farmer kedveli ezt.
  17. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Drága Melán,

    Nagyon szépen köszönöm a "kódfejtést", így már értem:p:):)
     
    ZitaGAZDA03, Szaby200342, Melan és 2 más kedveli ezt.
  18. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Le a kalappal előtted, hogy ennyi munkát rátettél, hogy segíts azoknak, akik még nem csinálták meg ezt a pályát! Köszönjük szépen!:inlove::inlove::inlove:
    Hogyan lehet a képet így beilleszteni? Kissebb farmokon megpróbálnám a 10-0 közötti pályákat így felrakni.
    a 28 pályát kipróbáltam most úgy, hogy előtte jó alaposan megnéztem a képet, amit feltettél (a leírást nem is néztem, magam próbáltam kitalálni hogyan haladjak) és sikerült időn belül teljesíteni. Enélkül tuti nem fértem volna bele az időbe.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.23
    ZitaGAZDA03, Kuzdern, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  19. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Szép napot kívánok mindenkinek!Látom mások is kinlodnak a születésnapos játékkal!Ma már a háromszor nem tudtam átrakni a sütiket,olyan mérges vagyok,mert ez már az idegek harca,nem pedig a szórakozásé.Gyártom a gazokat,és a raknám a macaronokat,de nem mennek,sajnos ezt már az én gyenge agyam nem fogja fel,csak küzdök,és a felhő sem lesz meg.Azon gondolkodom,hogy befejezem,csak idő,és szupertáp pazarlás volt eddig!Szép születésnap ez mondhatom,ígaz sokat már nem nagyon várhatok az életben sem!Legyen szerencsés a játékotok,és Boldog születésnapot Farmereama!
     
    juliannakoczkas és böbe764 kedveli ezt.
  20. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Szia. Sziasztok.
    Kedves -BombadilToma-. Ez így tökéletes segítség. Nagyon szépen köszönöm. Nemsokára ismét lesz annyi eventnövényem, hogy neki szaladjak időn belül is teljesítve. Mégegyszer köszönet érte. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.