Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. stefano0606

    stefano0606 Aktív író

    =D
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok .Olvasgatok olvasgatoko_O
    Elképesztő hogy Melan és Kakaska mennyi energiát fordít ere a teljesen érdemtelen eventre .
    :(8):)
    Nagy gratula nekik:inlove:
    Csodálom azt is aki ezt megcsinálja, hihetelen:)
    De alapvetöen nem bánom hogy még az elején elengedtem úgy ahogy van;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.23
    Melan, stb_farmer, kukori80 és 16 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én a 13-as pályán nem tudok túljutni. Már annyiszor próbáltam,de nem jövök rá. Vissza is olvastam,de a 13-as pályát nem leltem. Itt toporgok,mert ugye addig nem enged tovább. Monjuk ez is nagy idiótaság. Adja azt az 5 érmét, s engedjen tovább.
     
    stb_farmer, PalMa, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  5. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Nagy keservesen végigporoszkáltam a pályán. Most még kiszedem azokat az ajándékokat, amire még van kapacitásom, holnap este részemről az event letudva, hétfőtől nem leszek gépközelben pár napig. Nem győzöm elégszer kifejezni köszönetem mindannyiunk nevében is Melannak, aki időt, fáradságot nem kímélve végigvitte, és közkinccsé tette a megoldásokat.
    Köszönet mya-nak a videókért, Tomának és Kakaskának a sok segítségért, meg mindenkinek, aki igyekezett tudását megosztani a többiekkel.
    Úgy gondolom hogy tőlük kaptuk az igazi születésnapi ajándékot.:);):D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.23
    stb_farmer, pakozdi, Szaby200342 és 26 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    stb_farmer, PalMa, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Semmi gond. :)
    Ezen a pályán vagy 3 malomterméket buktam este.
    Reggel rájöttem a megoldásra.
    A 14-15. pálya véleményem szerint könnyű, 16-22.-ig van videó, 19-40-ig pedig leírás.
    16-22. videó: https://board-hu.farmerama.com/thre...rama-event-csevegő.23205/page-28#post-1303478
    19-40. pálya: https://board-hu.farmerama.com/thre...rama-event-csevegő.23205/page-29#post-1303499
     
    stb_farmer, **jeje**, kukori80 és 8 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Úúgy állok , hogy 150 malomterméknél nem lesz több , de 137 malomterméknél több lesz .

    [​IMG]
     
    stb_farmer, PalMa, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én is már kb 6 malomterméket buktam ezen. Na majd most... :D
    Köszi a többi linket is. :)
     
    PalMa, juliannakoczkas, mya100 és 3 más kedveli ezt.
  10. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Egyetértek. No, ezért nem kezdtem el a gyopárvölgyet, és nem is fogom. Sőt, abban a pillanatban abbahagyom ezt is, ha összekötik a kettőt, pedig a 236. szintre felvergődtem magam.
     
    rudcsi24, Bonzó1945, edina242 és 7 más kedveli ezt.
  11. gelu59

    gelu59 Haladó

    20 lejátszott játék, nem tudtam kombinálni, 5 csillagos érmét kaptam.
     
    juliannakoczkas és DevilMókus kedveli ezt.
  12. béka

    béka Haladó

    Nos, hááát a pokolba is, egy szülinapi játékot tényleg muszáj volt így megkavarni. Holnap még próbálok valamit elérni, és zéró. 232 szint és befejezve! Boldog szülinapot a készítőjének!!!!!
     
  13. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Szia. Én is akkor kezdtem a játékot, amikor elkezdödött. Én is addig játszom, mig a felhö meglesz. A 240. szinten vagyok, de nekem is mindig az az érzésem, hogy mindig kevesebb örömet szerez. Azért ... kitartás, lesz ez még ennél is jobb. :inlove::D
     
  14. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Hoztam még videót hátha valakinek ez is egy fajta segítség. A 23-32-es pályáig.
    Többségben nem volt fontos, hogy időben végezzek.

    Használtam hosszabbításokat pl a fákhoz, de sok növényt megspóroltam, hogy elsőre sikerült. Nem tudom eléggé megköszönni a képeket és a listákat.
    Segítség nélkül nem tudtam volna még így se megcsinálni. Legalább a felhő és a rávalók megvannak.

    Gratulálok azoknak akik végeztek! Nekünk többieknek pedig kitartás!
     
    stb_farmer, **jeje**, Lizikertje és 25 más kedveli ezt.
  15. Laro-che

    Laro-che Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem panaszképpen mondom, csak csevegek. Tudom, hogy törölve lesz, mert ahhoz értetek a legjobban, ahelyett, hogy valami értelmeset találnátok ki, legalább a játék szülinapjára, ami mondjuk legalább ici-picit szórakoztató a játékosok számára, akiknek a többsége fizet!!!! azért, hogy itt töltse el a szabadidejének egy részét. Ehhez az igénytelen, értelmetlen és ostoba eventhez gratulálni nem lehet!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.23
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Elsősorban Tomának, de mindenkinek köszönöm, aki hozzásegített a ládához. :) Most anyámékat kihagyom a felsorolásból. :D ;)
     
    stb_farmer, **jeje**, ZitaGAZDA03 és 13 más kedveli ezt.
  17. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Köszönöm, Melan, Köszönöm Kakaska, Köszönöm, Toma!
    Az utolsó 3 pályához volt nagy a segítségetek.
    Hiába, a magyar csapat a legszuperebb, ha segítségnyújtásról van szó!
    Az elsők mentek, utána megnéztem, hogy fontos-e a nyeremény, ha az volt, rádobtam hosszabbítót és meglett, ha nem volt fontos, akkor végigcsináltam, amennyi idő alatt tudtam. Sajnos, buktam a szezonpontok nagy részét - mire erre rájöttem, hogy így kell -, viszont megvannak a kuponok, 1 SZP, a SZTápok jó része, az okapi és a piccoló - Ebből Termálforrás lett - hát, az egyik szemem sír, a másik meg üveg...
    Igen, én is úgy gondolom, hogy a Szülinap az egy különleges az évben, még akkor is, ha a kínaiak nem így gondolják, tehát ennek különlegesebbnek kell lennie. Mind játékélményben, mind nyereményekben. Egy új mini játékot nem lett volna szabad időkorlátosra csinálni, nem itt kellett volna begyakoroltatni. Többedik alkalommal már rutinosabban játszanánk.
    Igen, a felhő sem egy akkora durr. Mindig, mindenki mondja, hogy a kerek naposok, tehát a 24 órával maradék nélkül oszthatóak soha nem jók, nincs bennük időcsúsztatási lehetőség. Ha nem aratom percre - márpedig nem lehet mindig, mindent -, akkor 1 egész napot veszítek.
    A korábbi eventeken az volt a baj, hogy túl drágák a bolti nyeremények, nem lehet annyi érmét szerezni. Most ló túloldala: van elég érme, nincs mit venni érte. Lehet, hogy pontosan ki lett számolva, viszont aki bukott teljesítést, annak lettek +5 érméi. Nekem is. Mindent kivettem, pedig nincs szükségem AB-re és *ra, mégis maradt 20 érme. Adhattak volna a fogyó anyagokból (tápok) 2 lehetőségeket.
    Maradt 3 dobozom. Kíváncsiságból rányomtam. Az utolsó játékot újra lehetett játszani, de nem adott érte semmit. Igaz, nem is lenne értelme, de azért érmét adhatott volna...
    Mondjuk, jobban örültem volna, ha az asztalon lévő körök vannak beszámozva, nem a jobb sarokban egy alig látható számocska jelzi, hogy hol tartok...
    Ezek miatt ez az event nem játékosbarát. Amennyiben nem célja BP-nek, hogy elűzze a játékosokat, jobban meg kéne gondolni a mit-mennyiért elvet. Ne akarjanak visszaélni az időnkkel/teljesítőképességünkkel, pontosan azért, mert ez JÁTÉK, és nem MUNKA!!!
    Miért csináltam végig? Ráadásul erőből, mert hét közben nem tudtam hozzányúlni, csak tegnap és ma? Mert event. Mert mindig érdekeltek ezek az átrakós játékok, de sosem próbáltam játszani egyikkel sem. Mert olvashattam a tapasztalatokat, amik sokat segítettek. Mert kaptam segítséget a "Nagyoktól". Örülök, hogy be tudtam fejezni, de nem tölt el boldogsággal. Pedig az kéne. Emlékszem, az első befejezett eventem a foci VB volt, ha igaz, 2011-ben? 1 hónap gürc. Sikerült. Hihetetlen volt, hosszú időre megelégedettséggel töltött el - és után minden eventet be tudtam fejezni. Talán ezért is csináltam a mostanit. De kérem vissza a boldogság-érzést!
    Mert játszani CSAK AKKOR jó!
     
    stb_farmer, ZitaGAZDA03, Hahacska és 23 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    A 22. játék csak szamárvezetővel ment, mi ez ha nem boldogság :wuerg:xD
     
    stb_farmer, **jeje**, Hahacska és 11 más kedveli ezt.
  19. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Nekem kudarc ez a játék. 5 ablakosnál tartok, de nem tudom megcsinálni,mert nem engedi oda rakni a makaronokat a játék ahová szeretném. A végén már ki kell lépnem a játékból, mert hosszú percek után sem jutok tovább. Nekem ez egy óriási csalódás.
    Legyen boldog ezzel a játékával születésnapja alkalmából a Farmerama, mert én ezzel az eventtel csak bosszúskodom.
     
    PalMa, juliannakoczkas, Bonzó1945 és 4 más kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem rakhatod a macaronokat, bárhová, ahová szeretnéd.
    Csak színre színt rakhatsz.
    Vannak egymáshoz hasonló sütik, figyelni kell.
    Ha visszaolvasol, vannak már videók az egyes pályák kirakásának módjáról, és leírások is.
    Talán hasznukat veszed.
     
    stb_farmer, kukori80, PalMa és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.