Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    25 szinten vagyok hoszabitasal meg lett az okaim;0...meg 6 jatek a felhoig. En a felhonel megalok
     
    stb_farmer, jucus100, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  2. marcsifarm

    marcsifarm Járnitanuló

    Nekem is csak nagyon ritkán, mondhatni alig. Van néhány ajándék, amit sajnálok, de azért nem dőlök a kardomba. Mindig minden nem lehet tökéletes. Ez játék, veszíteni (kevesebbet nyerni) is tudni kell. Nekem ennyi!!!
     
    Blue-dream, Baby72, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  3. cseresznye69

    cseresznye69 Törzsjátékos

    Sziasztok,én már a kezdetektől játszok a farmeramával,szerintem becsúszott egy le nem ellenőrizett event,lapozni kéne.Oldalakat vissszaolvasva rázúdult a nép harag,hogy nem lehet játszani ezt az eventet ami igaz.Sokan beleöltek pénzt,többet vártak ,mert születésnapról vanszó.Én úgy vagyok,hogyle.....majd jön akövetkező ami jobb lesz.én így gondolom.
     
    Bonzó1945 és jutka190226 kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ilyen akkor történik, ha nem színre színt szeretnél rakni.
    Néha nagyon hasonlóak a sütik, jól meg kell nézni őket.
     
  5. koko1999510

    koko1999510 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A 21. szintnél tartok és egyszerűen nem teszi oda a sütit ahova irányítom, felmegy a doboz tetejére, de nem megy át a másik dobozba, csak visszaesni hajlandó, így nem lehet teljesíteni időn túl sem. Mit csinálok rosszul?
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nézd csak,
    Kukori írta ezt a tippet:
    Nem kell felül a piros nyilakra kattintani, elég, ha az üvegben levő színre katt. és utána arra az üveg közepére, ahova rakni akarod. Ezzel lehet spórolni pár mp-t, mert ha a nyilat nem találod el, azzal csak megy az idő.

    (És csak színre színt lehet rakni. Néha nagyon hasonlóak a sütik, figyelni kell.)​
     
    kukori80, PZoli64, stb_farmer és 9 más kedveli ezt.
  7. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Hatalmas köszönet ezért a hihetetlen munkáért, amit a kevésbé ügyes játékosokért felvállaltál. Tudom nem volt egyszerű!
     
    Melan, DevilMókus, stb_farmer és 11 más kedveli ezt.
  8. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    A 40.pálya megoldását valaki tudná? Jó lenne.Köszi!
     
    stb_farmer és juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Tegnap kidobott a játék. Valami netes hiba lehetett. Még az 5 csillagot se adta meg. a két macaronos doboz meg odalett. Eddig az első két felszaporításos ültetésen kívül nem használtam szupertrágyát. Más gyorsítót, szaporítót sem. Jelenleg 15 játékon vagyok túl. Igy nem hiszem hogy be lehet fejezni az eventet. Be kell vetnem valamilyen bónuszt. Aki hasonlóan játszott eddig hol tart?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A 29. oldalon olvass vissza. :)
     
    kukori80, stb_farmer, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  11. petone2011

    petone2011 Járnitanuló

    Köszönöm a segítséget, háromszor futottam neki, de rosszúl , most sikerült
     
    kukori80, Melan, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  12. Sylja

    Sylja Fórum hercege

  13. cica54

    cica54 Fórum-zöldfülű

     
  14. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Csak akkor teszi át, ha van hely, és ugyanolyan színű és mintázatú a süti, amelyikre tenni akarod.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.23
    stb_farmer kedveli ezt.
  15. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Nekem ugyanezt csinálja. Csak egy oszlopot sikerült kiraknom, azóta akármelyik sütit akarom áttenni egy másik oszlopba, az abban az oszlopban levő sütemény felemelkedik, így nem tudom letenni oda a másikat. Az oszlopban levő süteményektől számától függetlenül történik így. Eddig sikerült mindig kiraknom az oszlopokat, de most egymás után háromszor sem sikerült. Végül meguntam, és kiléptem a játékból, de így csak 5 csillagot ad a rendszer. Nem ismertem ezt a játékot, és már azt gondoltam, kezdek belejönni, de valamit mégsem csinálok jól. Kérek segítséget, amit előre is köszönök.
     
  16. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    Születésnapi event?o_O Egy ajándéknak örülni kellene.....részemről ez egy rosszul kitalált játék. Nem tetszik. Kevés az idő átgondolni....mindig utáltam, amikor adott időre kapkodva, sietve teljesítsek. Ráadásul, a nehezen megtermesztett növényem is vészesen kopik, ha nem odafigyelve nyomkodom a gombokat. Elengedem....:cry:
     
  17. olgica63

    olgica63 Járnitanuló

    Tragédia ez a játék!
     
    zsósi, Baby72, zoldert és 5 más kedveli ezt.
  18. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Engedd el nyugodtan, én el sem kezdtem!! Néha van ilyen.
     
    vihence, Melan, Bonzó1945 és 2 más kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Csak színre színt tudsz rakni.
    Vannak sütik, amik nagyon hasonlítanak egymásra. Figyelni kell.
    Azért van ez a "felemelkedik, majd visszaesik", mert nem jó sütiket akarsz egymásra tenni.
    A 13. pályában tudok segíteni:
    upload_2023-1-21_14-6-53.png

    Ezek a kezdő lépések, szerintem innen már símán boldogulsz:

    1-ből a 2-be
    1-ből a 3-ba
    1-ből a 2-be

    Ha kicsit visszaolvasol a 29. oldalon 19-40-ig megvannak a pályák. Előtte 16-22. pályákról egy videó.
     
    ZitaGAZDA03, kukori80, Melan és 9 más kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Nekem az utolsó nem sikerült, elpazaroltam rá 2 játékot. /4 keverés!!!!/ Nem volt türelmem.
    De mindegy is, a felhő kész, kivettem mindent a soványka boltból, ami érdekelt. Pedig most még jól is forgattam. Hát most így jártam, jó forgatás, pocsék event. Nem ültetek többet, az időm többet ér.
    Még ha a 35. játék körül megállt volna a "doboz szaporodás" elfogadtam volna, na de a vége borzalom.
    Csütörtökig játsszon vele tovább a bp :D én is játszom, amit szeretnék :D
     
    kukori80, Döbi65, NagyG1950 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.