Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 17.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Aztaaa, nekem is ennyi lépés jött ki, azt hittem, hogy kevesebből is meg lehet oldani.:cry: Nekem a kezdő sárgával is sikerült. Biztos, hogy sok megoldás van.
    Pihenjél, ez azért elég megterhelő az agynak és nagyon sok pályát megcsináltál. Gratulálok.
     
  2. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    menyi hoszabitast kaptal?

    Sziasztok!
    Az imént beleragadtam egy játékba, sehogy nem rakta át a sütit, csak fel-le tologatta, a végén kénytelen voltam bezárni. Nem elég, hogy a + ajándékokat sem lehet megszerezni, még a 20 csillagot sem. Ez a játék dühítő!! Szep estet mindenkinek
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.1.23
    *Titi56*, Döbi65, gengi és 4 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Hát ez a 39. pálya nem volt semmi az biztos, iszonyat gondolkodnom kellett rajta, hogy hova merre, nem igaz mennyi verziót kellett végigfuttatnom magamban, nagyon nehéz volt.

    A 40. pályát szerintem csak lefutom Toma kódja szerint :D

    Aztán utána szépen nyugodtan megnézem melyik időbónuszos ajándékok kellenek, és azoknak nekifutok még 1x, hosszabitóval meg mindennel.

    Gratulálok a piccolóhoz az nem semmi, hogy azt is kiszedted, ügyes voltál.
     
    ZitaGAZDA03, **jeje**, Sali~*.* és 14 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszönöm, Te is ügyes vagy, mert ki fogod szedni. :D Már előre gratulálok. :)
    Kíváncsiságból megkukkoltam a 40. pályát és ott a 4 sárga-csíkosat raktam az egyik üresbe, utána a narancsokat a másik üresbe. Tovább nem néztem, mert én is elfáradtam. :D
     
    ZitaGAZDA03, szöszi50, **jeje** és 10 más kedveli ezt.
  5. brildiko

    brildiko Utánpótlás-írogató

    Ez hihetetlen,a 40. pályát hosszabbítás nélkül,az az egy fotó alapján, ahol be voltak számozva, hogy melyik szín mikor és hová, sikerült elsőre kiraknom....
     
    ZitaGAZDA03, szöszi50, kukori80 és 10 más kedveli ezt.
  6. macsek.

    macsek. Haladó

    Szia! Én folyamatosan beragadok, már legalább 10 játékot be kellett zárnom 5 csillagért, mert folyton csak tologatja. Lefuttatom a cleanert, akkor egyet meg tudok csinálni, aztán újra csak a tologatás 5 csillagért. Egy csomó PP-t elpörgettem, mire kaptam egy termésbónuszt, KK-val, szupertrágyával, 3 Jackkel ültettem a növényt, hogy befejezzem, mert holnap elutazunk, de lehetetlen ha nem működik. 5 csillaggal nem lehet haladni.
     
    szöszi50, Melan, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  7. h040057

    h040057 Junior szaki

    Csak egyszer lehet próbálkozni, vagy újra visszaadja a pályákat, ha nem sikerül idő alatt befejezni?
     
    szöszi50 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Na akkor most megpróbálom igy egy helyre hozni a linkeket, hogy ha valaki keresné a pályákat akkor meglegyen egy helyen.

    Aki belekezd a játékokba talán segitség lehet, a pályák mindenkinél ugyanazok, én a 19. pályától kezdve elkezdtem fényképeket csinálni, és hozni ide a fórumra. A pályákat igy előzőleg át lehet tanulmányozni, amivel sok időt lehet megtakaritani ha előre összeáll a fejünkben egy terv a lépésekre. A képek alá hoztam az én lépéseimet is, hogy mikor hova léptem hogy be tudjam fejezni a pályát. Megkockáztatom hogy talán az időbónusz nyeremények kiszedése sem lehetetlen egy kis rákészüléssel.

    Esetemben abszolút igaz, mások hozták a 40.pálya képét, Toma pedig hozta a lépéseket hozzá, a kettő összetettem egymás mellé és nagyjából összeállt hogy milyen szinek mikor, illetve Toma puskája nyitva volt, igy könnyen megtaláltam a következő lépést. És láss csodát a 40. pálya elsőre ment, hosszabitás nélkül és a piccolo is megvan belőle, szóval hatalmas köszönet a képekért, és Toma lépéseiért.

    Az event nagyon NAGYON nehéz, és egy kész idegbaj, de ha használjátok a képeket, megnézitek a lépéseket, ezekkel együtt szerintem lehet benne sikerélmény, és még van idő végigmenni.

    Az én lépéseimhez a kódok, akinek kell mert nem biztos hogy követhető, elnézést érte.

    B - Bal oldali oszlop
    J- Jobb oldali oszlop
    K - Középső oszlop

    A - Alsó sor
    F - Felső sor

    Ahol már 4 oszlop van ott már nem tudtam használni a B-K-J betűket, ott számokkal helyettesitettem az oszlopkat, például a 28. pálya első lépése nálam az volt, hogy 2-A 2.oszlop alsó sorból áttettem a sütit 4-A, 4.oszlop alsó sorba, a számok balról jobbra növekednek.

    A táblázatban az első oszlop hogy honnan veszek el egy darab sütit, a második oszlop hogy hova tettem át a sütit.

    Sajnos ahogy mondtam csak 19. pályától vannak fényképek, illetve szét vannak szórva, úgyhogy ebbe a kommentbe próbálom összeszedni őket.

    19-20. pálya
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-19#post-1303146

    21. pálya
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-20#post-1303155

    22-24. pálya
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-21#post-1303196

    25-30.pálya
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-21#post-1303197

    31-32. pálya
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-21#post-1303208

    33-34. pálya
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-26#post-1303393

    35-37. pálya
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-27#post-1303425

    38-39.pálya
    https://board-hu.farmerama.com/thre...rama-event-csevegő.23205/page-28#post-1303485

    40.pálya kép
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-25#post-1303362

    40.pálya lépés segédlet Tomátol
    https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-event-csevegő.23205/page-22#post-1303245

    Sok sikert ha belevágtok!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.23
    GN12, cuncimókus69, gomboc58 és 62 más kedveli ezt.
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Bár én ezzel az eventtel nem játszom, de máskor, mással igen. Ezúton szeretném megköszönni minden játékostársnak (Modinak és Adminnak is), aki bármikor, bármilyen módon hozzájárult vagy -járul ahhoz, hogy farmkedvelő közösségünk tagjai a legélvezetesebb és leghatékonyabb módon tudjanak játszani! Csodás munkát végeztek!
     
    gomboc58, kukori80, vihence és 7 más kedveli ezt.
  10. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    sajnos elakadtam bezártam 5 pontot kaptam és utána is azt adta vissza amit szintén nem sikerült megcsinálni.azt hiszem itt be is fejezem a játékot
     
    bananszorp és juliannakoczkas kedveli ezt.
  11. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    A rendszer sajnos addig nem enged továbblépni, amíg az adott pályát be nem fejezzük. Nem tudom, melyik pályánál tartasz, de két hozzászólással feletted Melan összegyűjtötte a 19-40. pálya megoldásait, nézd meg, hátha segít a kirakásban.
     
    Sali~*.*, Melan, DevilMókus és 7 más kedveli ezt.
  12. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    32 játékkal 1 visszalépéssel megvan a felhősor. Most már csak élvezgetek, csipegetem a plusz ajándékokat. Egyet nem tudok, hogy lehet visszalépni bármelyik, már elkészült pályára?
     
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Jó reggelt!
    Na ne az egérbe keresd a hibát;) 3 egeret próbálgatok, amikor valami nem sikerül, aztán rájövök nem is bennük van a hiba:)
    Vagy túl gyors vagyok, vagy túl lassú, vagy túl béna:wuerg:xD
    Ne is forszírozd, egy idő után nem is érdekelt az idő, csak legyek túl rajta.;)
    Na de ma úgy döntöttem, még a 21-es 2 szezon zsetonért és a 28-ast 6 PP majd újrajátszom, a többi lényegtelen számomra:)
    A 24 -es volt az utolsó, ami időre sikerült hosszabbítás nélkül, így azért nem olyan reménytelen a helyzet, gondolom:)
     
    Melan, Szaby200342, DevilMókus és 7 más kedveli ezt.
  14. zsósi

    zsósi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Sajnos elakadtam a huszadik játéknál, s már nagyon sok macaront elhasználtam a próbálkozással, hogy tovább jussak, de nem sikerül. Igaz kapok öt csillagot, de sajna nem juthatok tovább. Tudna nekem valaki segíteni?! Mert most érzem azt, hogy inkább abbahagyom a játékot!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Nézd meg Melan 571-es hsz-ét.
     
    bananszorp, Melan, stb_farmer és 3 más kedveli ezt.
  16. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Nem semmi amit végigvittél, köszönet érte mindannyiunk nevében. Én ugye a 39-es pályán ragadtam le, ma elkezdtem a Te leírásod alapján, de mondanom se kell, végül belezavarodtam, és mentem a saját fejem után, és heuréka!
    Most viszont lázasan keresem Toma bejegyzést, amire hivatkoztok a 40-es pályáról.
    Az biztos, hogy több megoldás is létezik, csak nem mindegy mennyi idő alatt, hány hosszabbítással jutunk el a végére.
    Esetleg tud valaki lázcsillapítót hozni?
     
    kukori80, Melan, stb_farmer és 7 más kedveli ezt.
  17. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Szia! Arra a pályára kattintasz visszamenőleg, amelyiket játszani szeretnéd, a farkas bábú odaugrik és már indíthatod is.
     
    genka53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. miranda7979

    miranda7979 Járnitanuló

    sziasztok.csak egy kérdés
    Nektek sikerül időn belül befejezni a makaronpakolgatást?Mert már az agyamra megy hogy csak csillagos érmékkel gazdagszom.köszi ha reagál valaki.kiváncsi vagyok....
     
    juliannakoczkas, Gabi051955 és atyka88 kedveli ezt.
  19. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ez az event arra volt jó, hogy egy életre elvegyék kedvem az ehhez hasonló időre játszható minijátékos evettől.
    Aki ezt kitalálta arra nem gondolt nem mindenki kezeli jobb kézzel az egeret, tudom ajánlani a BP-nél minden okos fejlesztőnek, hogy kezelje és csinálja meg a minijátékot bal kézzel.
    Soha többé ne csináljanak születésnapi eventet, ha csak ilyen idegölő jut az eszükbe.
    Sikerült elérniük, hogy pár napig nem lépek be a farmra, mert mindentől elment a kedvem ezután az event után.
    Ha a BP minél több játékost akar elveszíteni, akkor sok ehhez hasonló eventet csináljon és ne az ismétlődő eventeket nyomassa.
    No erről ennyit.
     
    vihence, jucus100, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  20. Gabi051955

    Gabi051955 Utánpótlás-írogató

    dehogy sikerült, hébe-hóba egy-egy.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.