Visszajelzés Borzadálatos éjszakák

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 26.9.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Jó ez a hosszú event...
    Termelgetek ezt azt...:music: Mikor miből van kevesebb8) De csak lazán;)
    A táp előállítás itt legalább kihívás:music:
     
    aida2330 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajnos az event újrakezdése csúszni fog egy napot, mert rosszul számoltam ki a fák beérését, még van 3 órájuk és a nagy aratásom már megvolt ma.. Majd holnap kezdem újra, addig még szaporodnak a felröpik.. ez sem árt.. ha van még :D:D
     
    aida2330 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó ez az etetős játék.... de azért ebből is elég:music: lesz egyszer.... annyira nem szórja azokat a bónuszládákat;)
     
    aida2330 kedveli ezt.
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Szép nyugisan végig lehetett csinálni,de az elején izgultam,hogy csak egy területen lehet ültetni, ráadásul komfort sincso_O:oops::p
    Azért aki kész annak gratula aki még csinálja sok sikert a befejezéshez;)
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, Fätum és 2 más kedveli ezt.
  5. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    Tényleg jó ez a hosszú nyitvatartás:). Kicsit lehet ezt-azt termelni, de leginkább tápnak valót.....majd, újrakezdenixD
    Hatalmas az étvágyuk a zombiknak:wuerg::(
    Szia!

    Nem maradsz le semmiről! ;) Jó lesz az holnap is.
    Eddig 38 itatásom volt, 3 Szulavézi, 2 Amazonit, 2x2 FA, 3 bónuszláda. Lett még PP, FP, Sztr,Ttr,KK, 5 csillag.
    Sajnos a Bónuszládák most sem váltották be a reményemet, de nem adom fel! :music:Egyszer fordulni kell ennek a negatív hullámnak. :music:TP/TTP és manufaktúrás bónusszal teli a pajta, de véletlenül sem tudok mást bontani:wuerg:xD
    Nem baj, a remény hal meg utóljáraxD
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Táp hozzávalót és felreppenőt gyűjtök:music:
     
    aida2330 kedveli ezt.
  7. omami1949

    omami1949 Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    segítséget szeretnék kérni: az event j8 ajándékát nem kaptam meg /egyidejig nem is volt kipipálva/ így nem teljes a felhöm
    irtam s supportnak azt a választ kaptam nézzek körül biztos máshava raktam ki ő csak pénzügyihibákat néz írjak más fórumra ott elöbb kapok segítséget
    kicsit felment a pumpa ha végig "kapálja az ember és végez ezzel a játékkal az is ráforditás idő energia
    és ennyi a segítség hogy máshova raktam ki
    miért raktam volna ki, ha csak néhány lézengene a raktárba akkor talán de azért végig néztem hátha én vagyok hülye és a felhőrw valót kirakom
    köszönöm hogy meghallgatatok
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, ha nem találsz vmit, valóban a Fórumon kell segítséget kérned, ebben a topikban:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/
    Kérlek, hozz farm nevet és Farm ID-t, mert enélkül nem tudunk segíteni.
    Ha megszerezted a felhőt, akkor a dekornak is meg kell lennie, vélhetően kiraktad vmelyik területre, vagy felpakoltad egy nem tematikus felhőre. (Event dekort ha kirakod az event alatt, akkor érdemes felírni, hogy hova teszed, hogy amikor fel akarod tenni a felhőre, akkor gyorsan meglegyen).
    Ha megírod az adatokat a megfelelő topikba, akkor segítek Neked megkeresni.
    Megértésedet köszönöm
     
    vihence és pecástündér kedveli ezt.
  9. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Kicsit elbambultam. :D
    Végül is, meddig tart ez az event?
     
  10. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A kiírás szerint péntek 22 óra.
     
  11. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Köszi
    Akkor még sok idő van. :D :D :D
     
  12. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Borzadálatos event véget ért, a csevegő is bezárta kapuit.

    Köszönjük az egymásnak nyújtott segítségeket, reméljük mindenki sikeresen begyüjtötte
    Bertha ajándékait!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    marcsi152 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.