Visszajelzés Bubó könyvei - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 23.5.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. agikka

    agikka Junior szaki

    Az elsö három játékon túl vagyok, ez nagyon könnyü volt ,de többi .....:inlove:
     
    jutka190226 és Nagyii58 kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ez egy eventcsevegő... itt ritkábban van moderátori jelenlét, és nem is itt szoktunk válaszolni az ilyen jellegű kérdésekre!
    Kérlek, hogy a segítségkéréshez ne az eventcsevegőt használd, mert zavarhatja a többi játékost.


    Az alábbi topikba kérem megírni az azonosítóidat (farmnév, ID-szám), illetve a pontos problémát (pontosan melyik event maradványainak visszaváltása után érdeklődsz!)

    Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg) | Farmerama HU

    Köszönöm, ha együttműködsz!
     
  3. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    Biztos az orrára van csiptetve, igaz akkor meg nem értelmezhető a szemüveg szára :D;)
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nálam is inkább Bubó könnyei voltak, amikor haza értem előbb, de adtam neki zsepit és rendbe szedte magát. :D ;)
     
    boriska11, genka53, -forrest-gump- és 9 más kedveli ezt.
  5. agikka

    agikka Junior szaki

    Segítsetek ,elakadtam a 13.-at már másodszor elszúrtam el , nem sikerül tovább menni:cry:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    köszönöm!
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. Most csináltam meg éppen, nekem is nehezen ment, de sikerült. A bal oldalra raktam a lilákat, középre a sötét színűt és jobbra a világos-sötétet (remélem érthető, mert másképp nem tudom leírni).
     
    mini76mini, ZitaGAZDA03, Jutky és 9 más kedveli ezt.
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    22 szintet valaki csinálta már? Egyszerűen nem jövök rá, már 2* próbáltam, de lassan feladom.
     
  9. agikka

    agikka Junior szaki

    Köszönöm szépen ,sikerült:inlove:
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Gabi, ha tudsz várni egy kicsit, mindjárt odaérek, csak van még egy kis dolgom, de sietek. :)
     
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ó, köszi várok már rég abbahagytam, ott tipródok, már rég:oops:
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én a 6.- nál akadtam el. :( Aztán rájöttem, hogy nincs növényem. :D
     
    tigrincs55, Mogyi, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nahh, kész, de tényleg nehéz.
    Az 5. oszlopba raktam rögtön a kékeket, a 4.-be a zöldes barnát, az elsőbe a lilát, a 2.-ba a barnát és a 3. üresen marad.
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Gabi!
    Igen, kb. úgy mint te, de nem moccan, nem jön össze, hogy a kakas rúgja meg!
    Azért ne add fel, igaz, hogy ezután már csak mindig nehezebb lesz. Pedig úgy kalkuláltam, hogy ma a felhőt már aktiválni is tudom.
    Nem adják ezt olyan könnyen, ahogy tapasztalom.
    Van még idő, de ... jobb lett volna mihamarabb letudni.
    Majd jön Kakaska! - érdeklődve várom és jó nagyra nyitom a szemem!o_O
     
  15. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Szia Gabi!

    Nekem ezt a tábla jelenik meg már többször próbáltam, nem lehetek ennyire béna :(
    Bocs hogy kicsit ferde telóval fotóztam!

    [​IMG]
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Sziasztok :)
    Ez a 22-es csapdája, nem tudok tovább menni én sem sajnos. Egy darabig elpakolászom, aztán nincs tovább lerakni való helyem.. Én is feladnám és csinálnék másik pályát, de nem tudom, hogy hogyan lehet tovább menni?
    Itt akadtam el: [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 24.5.23
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hát gyerekek, hiába írta le kukori, nekem nem megy, már simásan kinyomom és nem is érdekel:oops:
    Idáig megvan , tovább nem tudom
    [​IMG]
     
  18. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Sziasztok:) Szia Gyöngy:)

    Valóban ez a 22-es csapdája csak az a baj hogy ezt nem lehet megoldani:( tőlem már levont vagy 10 db bankárládát:(
     
    -sanele-, gomboc58, szöszi50 és 4 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A 4. kéket lerakod az üres helyre. A 4. helyre lerakod az 1. helyről a barnát. Az első helyről lerakod az 5. helyre a 2 kéket. A 2. és 3. helyről lerakod a zöldes kéket az 1. helyre. A 3. helyről lerakod az 5. helyre a kéket és innentől már adja magát.
    A felhőt aktiváltam, ma már nem játszok többet, majd holnap. Sok sikert.
     
  20. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Van egy olyan érzésem, hogy nem érdemes a piccolo ládáért hajtani. Én először játszom ezt a fajta játékot, de olyan botrányosan kevés időt adnak rá, hogy akármilyen gyorsan csinálom csak a 20 érmét tudom megszerezni. A felhőm kész lett, de a többi miatt még nagyon el kell gondolkoznom érdemes-e folytatni? Most azért hajtsak, hogy a végén kapjak 20 érmét? Ahogy irtam botrányos amennyi időt adnak rá. Lehet először játszottam ezt de legalább utoljára. Nem beszélve arról, hogy az érméket el sem tudom költeni, hiszen mindenből csak egyszer lehet venni, és azokat már megvettem.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.5.23
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.