Visszajelzés Cukorkaroham - panaszláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 21.2.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bigbrandy

    bigbrandy Utánpótlás-írogató

    Annyira jó, hogy minden betakarítás előtt közvetlenúl fórumot kell olvasgatni mert különben árnyékra vetődik az ember. Most is gyanútlanul betakarítottam a 24 órás terményt másfél órával az előzetesen kihírdetett kezdés után hogy legyen felröppenőm, majd szomorúan konstatálom, hogy valami nagyon okos ember kitolta a 14 órás kezdést 16 órára, mert egy event elindításához nem elég neki 24 óra, és még csak egy kör e-mailt sem voltak képesek küldeni a változásokról, de minden béna promóciós szarságukkal megtalálják az embert csak hogy költsön a játékra, és arra sem képesek, hogy zökkenőmentesen üzemeltessék. Ismét csak gratulálni tudok ehez a bénázáshoz, ami az utolsó 4-5 hónapban fémjelez minden eventet. Bravó-bravó-bravó csak így tovább.
     
    alex0824, bündihugi, mucus252 és 3 más kedveli ezt.
  2. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    Megint sikerült alulmúlni önmagukat. Még jó, hogy nem kötelező játszani! Részemröl ez az event simán kihagyható.
     
    alex0824, rózsabimbó, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  3. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Eddig én is event függő voltam, de mióta ilyen szuper eventek vannak, le szoktam róla. Ha tetszik csinálom, ha nem, akkor ki marad. A 10-es értékelésen én is hangosan nevettem.......
    Tegnap el döntöttem, hogy ezt is ki hagyom, semmivel nem készültem rá, ma is rövid gazakat vetettem. Utána jött a hír a változtatásról.... Gondoltam, ha tényleg érdemben változik az event, akkor bele vágok.....

    Nem írok semmit, bár lenne hozzá pár szavam. Az értékelésem most is pont annyi lenne, mint tegnap volt. Egyetlen egyet azért szeretnék kérdezni. A két dekor ára.....az egyik kevesebb lett, a másik sokkal több......... Most mi volt az értelme ennek az egésznek? Meg vagyok nyugodva, hogy nem kell el kezdenem az eventet. Ha a piros betűs kiírás a dekoroknál véletlen, vagy el írás, akkor elnézést kérek!
     
    alex0824, Kuzdern, bündihugi és 9 más kedveli ezt.
  4. Imi1969

    Imi1969 Utánpótlás-írogató

    .
    Én is most estem haza. Gyorsan bekapcsoltam a gépet és sikeresen learattam 15:50 körül aztán kopp. Nem volt időm olvasgatni. alapból miért nem 16-ra írják ki az eventet. Demost megyek és megnézem , hogy a16 órai kezdés az 16 órai kezdés-e.
     
    pacsírta21 és bigbrandy kedveli ezt.
  5. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Én nem tudok aratni! >:( A munkásoknál csak forog a virág. Ha, már később kezdődött ez a ****, akkor legalább működne... Ez, így már nagyon gáz!!! :mad:
     
    alex0824, farmeres53, DeliGazda4 és 3 más kedveli ezt.
  6. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Teljesen egyetértek! Belépéskor ez fogad: ÜNNEPELJÜNK! Hát igazán nincs mit ünnepelni! Ezt az eventet nem tegnapelőtt írták, és elvileg tesztelni is kellett (volna). Három körül léptem be, gondolván rendben elindult az event, nem tülekedtem a tömegben indulni. Miután a főfarmon indítanám az eventnövény termelését, bónuszok a rekeszben, nincs eventnövényo_O Megszívattak, ismét! Mert nem az első alkalom! Csak halkan kérdezem: ez nem egy munkahely a játék készítőinek? Az utóbbi időben előforduló számos hiba miatt már rég kirakták volna a szűrét bermelyikőnknek a munkahelyről! Ez egy szolgáltatás, és ezért nagyon sokan fizetünk is valós pénzzel! Ideje lenne már ha összekapnák magukat a készítők! Rakják a fülük mögé a 20 kacsakatát és társaikat a kompenzálásokkal! Nem annyit veszítünk a hibákkal, annál sokkal többet! Csak azt a 200%-os bónuszt sajnálom a gyémánt rekeszben, amit induláskor kapásból beraktam. Amúgy meg ki az az ökör, aki éjfélig fennmarad, hogy befejezzen egy eventet? Szerintem senki!
    Azért az event értékelése (nagyjából most 1-es 62%-al) remélem eljut a készítőkhöz is, mert az igazán árulkodó a munkájuk eredménye tekintetében!
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.24
    Lillapilla73, alex0824, Marika312 és 16 más kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem elírás, azóta már a képet is be tudtam tenni a Cukorkaboltból, így a szöveges részt töröltem. Mivel összességében több Csillagos érme szerezhető az event során, ezért módosult a dekorok ára is. Az event első részében kevesebb érme gyűjthető, ezért az első dekor árát csökkentették.
    Megértésedet köszönöm!
     
    alex0824, vihence, -ágianyu33- és 6 más kedveli ezt.
  8. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia! Köszönöm szépen a választ, így már értem. Kellemes délutánt, szép estét kívánok Neked!
     
    alex0824, vihence, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ezért lett ez a panaszláda!
    Vagy nem ezt a célt szolgálja?
    Ha már panaszkodni sem lehet az event panaszosában az eventtel kapcsolatban, akkor nagyobb a baj mint gondoltam!
    :D
     
    .dina1., genka53, Evita-55 és 20 más kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Panaszkodni lehet az eventtel kapcsolatban, de ez nem csevegő.
    Az OFF hozzászólásokat töröljük!
    Megértéseteket köszönöm!
     
    alex0824 és vihence kedveli ezt.
  11. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Nekem az a bajom az eventekkel, hogy millió fajta állatunk, fánk és növényünk van, de nem lehet termelni, mert az eventeket nyomják állandóan! Akkor minek szerezzek meg titokfákat és ólakat???
     
    genka53, Norella404, alex0824 és 5 más kedveli ezt.
  12. Mazsola71

    Mazsola71 Járnitanuló

    Elkezdtem ültetni, ezt már nem először tapasztalom. Nagy menyiségnél senki nem veszi észre, mivel nem is figyelik. 90 magnak kéne lenni felszedés után. Jelenleg a pajtában csak 87 van. Hol van a három hiányzó? Frissítettem F5-tel ugyan úgy hiányzik 3 mag.
    Ez a panasz fórum olyan mint halottnak a csók, ha elolvasták az ismertetőt, egyértelműen ott van BP ezt figyelmen kívül hagyja, nem tekinti hivatalos reklamációnak.
     
  13. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az Event panaszláda nem segítségkérő topik.
    A földek hozamáról magad is meggyőződhetsz az alábbi linkre kattintva:

    https://board-hu.farmerama.com/thre...trágya-szupertrágya-víz-földek-vetőtábla.487/

    Amennyiben segítséget szeretnél kérni, azt egy segítségkérő topikban megteheted farmneved és a farm Id számod megadása után, például itt:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-bugok-problémák-kezdők-haladók-részleg.19471/
    Megértésedet köszönöm.:)
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm, vihence és 3 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az event a változtatásokkal együtt is katasztrofális. A változások egy kicsi könnyebbséget jelentenek azoknak, akik végig akarják vinni - és pont nem nekik lett volna erre szükségük. A részteljesítés viszont jelentősen nehezedett: a dekorok ára megnőtt, és több oszlopot kell felépíteni ugyanannyi csillagos érméért. Ami nem változott:
    - érintett az összes terület;
    - rövid érésű az eventnövény, vagyis naponta többször kell a géphez rohangálni (aki egyben letolja bónuszokkal és szupertrágyával, annak ez persze jó);
    - a felhőig nem csökkent a szükséges növények száma;
    - a nyeremények ugyanolyan siralmasak.
    A felhő kicsit jobb lett, de ennyi az összes pozitívum.
    Összességében ha az eventet eleve úgy hirdetik meg, mint amilyen a változtatás után lett, majdnem ugyanolyan rossz értékelést kapott volna...
    A fórumos szavazásnak nem látom sok értelmét, vásárolni eleve nem szoktam; így azzal értékelek, hogy nem eventezek. Ennek szerintem több értelme van. Mert ha egy event rossz értékelést kap a fórumon, majd a többség nekiáll, abból mit fognak leszűrni?
     
    mamszi5107, Lillapilla73, vihence és 28 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    És a legrosszabbul értékelő/ők/már készen is vannak -.- és vajon ezek az értékelések, hogy vannak továbbítva :music:
     
    mamszi5107, vihence, -gyöngy-581 és 10 más kedveli ezt.
  16. galagonya51

    galagonya51 Utánpótlás-írogató

    Szia! Igen nem ezer hanem 10000 -rel kellett volna csökkenteni a növény számát és a malom terméket is csökkenteni kellett volna! De talán az 1 dekor elérhető lesz azoknak is akiknek nincs olyan sok lehetőségük!??
     
    .dina1., inanna11, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  17. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    A felhőhöz sikerült találniuk egy olyan ládát amely eddig is létezett és rengeteg event adja.[​IMG]
    Számomra ettől még mindig nem vonzó ez az event. Ezt a ládát havonta egyszer kiürítem talán.
    [​IMG]
    Komoly változás :D
     
    vihence, zsuzsa-mama, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Nem tudom, szerintem a kettő összefügg, mert ha leírod a véleményed, már azzal is értékelsz.
    Bár tök mindegy1, de egy ilyen nagyon is húzós eventhez /itt nem a nagyobb játékosokra gondolok/ nem ilyen nyeremények
    dukálnának, a tegnapi változtatás meg végképp bebizonyította számomra, hogy a játékosokat tiszta hülyére veszik,
    ami elég megfoghatatlan a számomra.
    Kicsit az jut eszembe, ha nem tetszik, meg hosszabbítjuk Bicskéig....., na erről meg mindenki azt gondol, amit akar.
     
  19. camilla44

    camilla44 Junior szaki

    nekem nem éri meg. Rövid az idő, és sokat kell termelni.Inkább termelem a többi növényeimet.
     
    Netudki50 és Evita-55 kedveli ezt.
  20. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    A hányan csinálták meg lesz a mérvadó.... :music: A mennyi bevételt hozott.... is fontos szempont;)
    Néhány tucat szavazat sajnos nem sok vizet zavar... A játékmesternél... 8) Bár mivel szavazás azeredmény továbbításra kerül. A szavazás lezártával biztosan.
    S sokan az először legrosszab értékelés adók közül átértékelték a változások után a döntésüket és mégis csinálják;) - a szavazat nem módosítható!
    Nehéz mindenkinek tetsző eventet összerakni. Kicsit úgy tűnik januártól új játékmesterünk van aki más kottából játszik...
    Nekem továbbra is hiányzik némi Tp a felhő adományi közül... :oops:
    Persze onnantól, hogy felrakom rá a dekorokat... ott lesz a többi között és adja az áldást láda formában;) S nem fogok az adományával külön foglalkozni;)
     
    Kisfenyő, Evita-55 és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.