Visszajelzés Díszfás talány - tenyésztős hétvégi küldetések csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 15.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.

    Csak 3 feladatot csináltam végig, mert nem lesz elég szupertápom a jövő hétvégére.
    Így keresem majd cserenapon a Boa-alkotó kitehetőt.
    A Neon ólak ládájából Denevérbarlang lett.

    Sok sikert kívánok Mindenkinek, nagy ugrásokat.
    Jó játékot.
     
    Feca29, jutka190226 és Sanyat kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Harmadik küldetésnél megfogod találni! ;)
     
    jutka190226, Sanyat és emocy91 kedveli ezt.
  3. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Nagyon szépen köszönöm!
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  4. xXlilianoXx

    xXlilianoXx Járnitanuló

    sziasztok.
    Olyan kérdésem, van, hogy a megnyert tárgyakat lehet-e majd ajándékba küldeni? azért kérdem, mert mindből kettő van, és a kisfarmomon a múlt héten nem tudtam begyűjteni. Lesz rá lehetőség, hogy mondjuk erről a farmról küldjek neki ajándékozási napon?
     
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Eddig még mindig lehetett.
    Nagy általánosságban csak a tojás jellegű, és a vásárolható dekorokat nem lehet küldeni és/vagy cserélni.
    Persze a biztos az, amikor Ajándékozás és cserenapon megjelenik a listában.
     
    maszilva, -kaktuszable- és jutka190226 kedveli ezt.
  6. xXlilianoXx

    xXlilianoXx Járnitanuló

    Köszi :)
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszönöm a játékot .Főzés közben sikerült végig vinni a tenyésztést. Tenyészhalakkal teljesitettem.
     
    maszilva és jutka190226 kedveli ezt.
  8. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok
    Event teljesítve.De befejezésével nem csak az event záródott számomra hanem a játék is befejeződött.Búcsúzom a fórumtól is.A kezdeti varázs ami visszatérésemkor volt mára elmúlt.Mint ahogy a lelkesedésem is.Tegnap délutántól az se zavart feszélyezett hogy este belépjek learassam egazt vagy bármit is csináljak.Most még arra se vettem az energiát hogy csatnit aktiváljak.Letenyésztettem ami kellett eventhez ha már rákészültem.Most már csak egy ajándékozási és cserenapra várok mert akkor még lesz egy kis dolgom.További jó játékot,jó egészséget kívánok mindenkinek.
     
    Leho69, Samborg, he1951 és 6 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok! Event kész... felhő aktíválható;)
    :( Sajnálom, hogy betelt a poharad... és elmúlt a varázs...
     
    Nagyii58, maszilva és szikat73 kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia DZA001! Szerintem ne add fel gondold át hiányoznál.Már alig vagyunk, morgolódunk, de tesszük tovább a dolgunkat. Én is arra vágyom, hogy minden jó legyen meg piccoló nyeremények legyenek minden eventben,de sajnos ez nem kívánságműsör hanem játék. Aludj rá pár napot és tervezd újra. Amúgy az eventel én is végeztem felhő aktiválva.
     
    Nagyii58, vihence, he1951 és 2 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia !
    Annyira lelkes voltál az elmúlt feladatoknál, ne hamarkodd el ezt a lépést !
    Pihenj kicsit, a Farmod megvár bármeddig is szüneteltedet !
    Meglátod 1-2 hóhap után , felfrissülve térsz majd vissza !
    Addig lépj be a farmodra napi 1x, vedd át Rackó ajándékát és , ha majd kedvedre való játékot találsz , játszál újra !
    Mi itt leszünk és várunk rád-visszavárunk !!!;)
    A "pihenésedhez" jó egészséget kívánok!
    jf
    Az event kész !
     
    Nagyii58, vihence, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  12. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia!!
    Ismerős az érzés...8) de még visszatérhet a játékkedved!!!:pNe add fel!!! ;)

    Még nem kezdtem el a tenyésztést,... majd este hamar készen leszek;)
     
    Nagyii58, jutka190226 és Kuzdern kedveli ezt.
  13. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    Szia! A virág folyamatosan forog! Már négyszer léptem be- és ki. A feladatba nem adja be amit szeretnék! Borzasztóan idegesítő!
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem írtad, hogy webes felületen, vagy kliensen játszol-e?
    Mindkét esetben a rendszeres karbantartás a legfőbb segítségünk, pl. egy CCleaneres tisztítás.
    Érdemes kipróbálni másik böngészőben is, vagy ha weben lassú, és csak pörög a virág, akkor a klienst kell letölteni a játékhoz.
    Ha kliensen is gyakran pörög a virág, akkor a netet is ellenőrizni kell, nem lassú-e, a gépünket pedig abból a szempontból, hogy megfelel-e a kritériumoknak?
    Megvizsgálandó, hogy milyen, a háttérben esetleg feleslegesen futó program van a gépünkön, amelynek a futtatását le kell szabályozni, hogy ne mindig fusson, csak ha szükség van rá. Ezt érdemes szakemberrel megnézetni.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...tő-unity-alapú-számítógépes-alkalmazás.20373/
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Összefoglaló-a-magyar-moderátor-csapattól.20533/
     
  15. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    Kliensen játszom. Ma reggel volt tisztítva a gép, reklámblokkoló van telepítve. 30Mbit-es a netem. Szerencsére a probléma már megszűnt. Köszi a választ.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Örülök neki, hogy megszűnt a probléma. Kiderült, hogy mi volt az oka?
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  17. del.phine

    del.phine Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Tenyésztem a szalamandrákat, de nem kapok értük jelvényeket, ami kellene az event-hez. Tud valaki segíteni?

    üdv.
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A szalamandráknak adniuk kellene a jelvényeket. Nem keverted össze véletlenül a kaméleonnal? Mert az nem kétéltű. Ha biztosan szalamandra volt, akkor javasolnám, hogy egy segítségkérő topikban írd meg a gondodat, és add meg a farmod nevét és ID-számát.
     
  19. del.phine

    del.phine Fórum-zöldfülű

    Ajajj! Igazad van. Elnézést kérek! Tényleg kaméleonokat tenyésztettem. :)

    üdv.
     
  20. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Díszfás tenyészet kész:Dmindenkinek jó játékot Boldog Május 1 :inlove:szép napos időt:inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.