Visszajelzés Egy nap a múzeumban 2.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 27.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum


    Szia Itt van. ;)Mindhárom belefér ;)/ Mármint ha a szupi gyorsitókat is használod ...Persze ? mennyi kell még?o_O
    Érésidőt számító tábla nemesítésekkel (utolsó frissítés: 2020-10-07 ): letöltés. Rövid leírása itt.
    Az egymagvú 1,30o_O
    Sisakbab 1,54
    Habernao:1,24
    Annyi megjegyzés A sisakbabbot 1*1 talajon a másik kettöt 1*2 -es javaslom:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.22
  2. iker75

    iker75 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, mivel Pannim csak kettő van sisabkabbal próbálkozom.
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  3. 07jani07

    07jani07 Utánpótlás-írogató

    Szia. Biztos valamiről lemaradtam. A teknős kelleni fog valahova, vagy csak magadnak szaporítod?
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia jogos :)Jó döntés.20-30 perc és az a legbiztosabb mivel a leghosszabb.:)
     
    iker75 kedveli ezt.
  5. szivarvany20000

    szivarvany20000 Haladó

    Lehet rosszul fogalmaztam. 501 felröpim van most, ha aratom a siskababot az adhat kb 130 felröpit, a fennmaradót kéne összehozni 3 óra alatt. kb 70 körül, de remélem sikerül valahogy.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A pletykásoknál is érdemes olvasni;) Szóval én azt mondom nem árt belőle pár ezer darab;)
     
    07jani07 kedveli ezt.
  7. iker75

    iker75 Fórum-zöldfülű

    A döntés jó, de úgy néz ki, hogy mégsem leszek készen. Sajnos két kör nem lesz elég, a harmadikra már nem lesz idő.
    Nem tudom ér-e a Piccoló láda annyit, hogy farmaranyért vegyem meg a hiányzó felröpiket.
    Hiába, egy nap kiesett, és úgy látszik ez már behozhatatlan.
     
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sok röpi kellhet ?2 kör hozhat 220-240 röpit kb?
    Varázsfák?o_OSzomszédok? Esetleg? :music:Röpit tudsz kérni itt is https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándékok-felajánlása-kérése-cseréje.21481/unread mennyi hiányzik?o_O
    Szerintem 1 piccoló ládáért talán nem, persze nem lehet tudni mit az:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.22
    Cincilke kedveli ezt.
  9. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Hát húztam ameddig lehetett,de nem úsztam meg kosár nélkülxD
    Végül is meg lett minden, nem sajnálom a ráköltött manit,mert be tudtam fejezni:p:p:p:p
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéhez:inlove::inlove::inlove:
     
    Kuzdern, Sali~*.*, barbi021951 és 3 más kedveli ezt.
  10. Dettibetti

    Dettibetti Junior szaki

    Sziasztok! Beáldoztam vagy ezer szuper trágyát,de lehet többet. A mai napig nagyon jól adta a felröppenőt hosszú event növénynél 80 fölött. Ma még hiányzott pár száz. Nekiálltam reggel szuper trágyázni,hogy befejezhessem ,aratáskor 34-35 lett a felröppenő. Nagyon gáz ,szívesen vettem volna a boltba még hozzá,de amiért ilyen gyengén mérte ugyan olyan feltételekre, azért sem veszek! Inkább nem kell!
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mindjárt véget ér egy csodaszép event , amiben a fákra ható tulajdonságát fogjuk kamatoztatni .
    Jöjjön még sok ilyen event , és ragyogja be a napunkat .
    Viszlát eventecske .
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csudajó event volt;) Jöjjön még sok ilyen!
     
  13. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Jajj, én még malmozni akartam - csak rutinból - és megállt bennem az ütő, hogy már nem látom a malomban, de szerencsére egy pillanat múlva rájöttem, hogy nem is kell. :p
     
  14. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Az Egy nap a múzeumban2 event véget ért!
    Köszönjük a segítséget, a jótanácsot, amit játékostársaitoknak adtatok.

    A csevegő bezárja kapuit. Reméljük, hogy mindenki elérte a kitűzött célját az eventben.
    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.