Visszajelzés Egy szelet mennyország - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 12.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Örülök neki, ha használni tudod amit írogatunk és szereted a játékot :)

    No közben segítséggel kibogoztuk a gazdaköri nevét ahol a csillagbokrot nyitottam: Művészi felújítás a neve, tehát, ha megoldod ott kaphatsz 10 csemetét amiből jó eséllyel lehet csillagbokor is. Nagyon szerettem volna és örültem neki, hogy a 10-ből kettő az lett :inlove:
     
    -Erbrow-, bugavalika40, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája


    Csak ismételni tudnám, de nem. ;)
     
    -Erbrow-, bugavalika40, zagimichna és 3 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    -vadocka70-, nagymami2, PalMa és 15 más kedveli ezt.
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Én is kész lettem ezekben a percekben, de nem hatott meg ez a szülinap.Se a nyeremények se a torta nem szép!Sokkal többet vártam, meg nem sok játék van túl a 12 éven.
     
    ^^Ayumi^^, -Erbrow-, zoldert és 7 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Várjuk ki a végét, az igazi Szülinapi event jövő héten lesz :) ez csak amolyan ráhangolódás :pxD
     
    nagymami2, -kaktuszable-, PalMa és 20 más kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez az event nem a nagy, a 12-dik születésnapi event. Az lesz a következő, január 20-án veszi kezdetét.

    Egyszerűen most ez egy születésnapi előzetes event. :)
     
    nagymami2, -kaktuszable-, PalMa és 14 más kedveli ezt.
  7. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Pedig nyugodtan megpróbálhatnád! Egyáltalán nem vagy elkésve! Van még 20-30 éved, az 1/3 plusz az eddigi 2/3 után. Állítólag a domináns kézhez képesti másik agyfélteke működtetése jó hatással van minden képességre. Ne akarj írott, összehurkolt betűket, csak nyomtatottakat, akkor könnyebb, és hamarabb leszel képes olvasható szavakat leírni.
    Én alapvetően balkezes vagyok, csak anyám kiskoromban megpróbált átszoktatni, azzal a felkiáltással, hogy ne legyen problémám a suliban. Már felnőtt voltam, amikor elköpte magát erről. Addig nem értettem, hogy miért csinálok sok mindent ballal. Írni jobbal, bár rondán, viszont néha próbálgattam bal kézzel, az alapján mondom, hogy az összekötés a legnehezebb. Ha muszáj, megy, de nagyon lassan. Most a "miniszteri" aláírásomat megpróbáltam, csak úgy kapásból, nem rosszabb, mint amikor elektronikus ceruzával kell pl. tableten aláírni. A szerszámnyeleket balosan fogom, a fúrógépet mindkét kézzel egyformán, bár - nő lévén - nem túl ügyesen kezelem. A kést-villát rendesen, jobbosan, de emlékszem, nem értettem, miért kell áttenni a villát a bal kezembe, amikor nekem az a jobban állt kézre... Summa summarum: igenis, ugorj neki, próbálgasd, jót fog tenni.
    E kitérő után: event kész, mamutok visszapakolva, töltöm a pajtát ill. a gazdakörieket. VAn 1-2 dolog, amit ki szeretnék venni.
     
    -kaktuszable-, PalMa, -Erbrow- és 8 más kedveli ezt.
  8. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Két évvel ezelőtt agydaganatom volt, amit koponya felnyitás nélkül Gamma sugár kezeléssel sikeresen sejtosztódással megcsináltak.
    Akkor az orvos plusz két évet adott az életemből, ami már letelt. Túl sok időm szerintem nincs és ezért nem karok megtanulni írni.
    Nem a maradék idő zavar épp elég rossz történt velem nyolc év alatt, rengeteg műtét, rák műtét, de még élek.
    A jövőre nézve műthetetlen vagyok, ha valamit összeszedek az lesz a végjáték. Már annak is örülök, hogy így sikerül játszanom és gépelnem.
    https://kepkuldes.com/image/JOeQuZ
    A farmozás eltereli a figyelmemet a fájdalmakról.
    Szeretek minden eventet hamar befejezni, mert utána az event végéig lehet a pajtát tölteni.
     
    Rivelóz, k.krisztinka, ulmo12 és 13 más kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez egy nagy hiba. Átszokatni a másik kézre. Miért is? Mert a balkezesek sete suták. Mondják, ugye?Butaság! Nálunk mindenki balkezes.. A kicsim is az, s nem próbáltam ráeröltetni a jobbkezet. S semmivel nem ír csúnyábban, s nem rosszabb,mint a jobbkezesek.Ma már ritka, sőt lesnek az emberek ha valaki balkezes. Tőlem mindig megkérdezik,ha aláírok. Balkezes? Igen. De jóóóó. Olyan ritka. Mondják. :)
    Sajnálom, azt amiken át kell menned. De átlátom. Sajnos. :( Nálunk is van rákos. Apum.. Egy küzdelem az élet... :( S csak bízni tudunk abban,hogy győztesként jövünk ki ebből..
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.22
  10. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Sziasztok!
    Sajnálom a történteket, és teljes mértékben együttérzésemet fejezem ki felétek.

    Kérek mindenkit, térjünk vissza a csevegő témájához.

    Köszönöm a megértéseteket!
     
  11. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Az event kivégezve (szupizva, 2 bónusszal).
    Apjuk, az összegyűlt 4 Piccolo nyitása után Rád gondoltam... ;)
    Lett egy (újabb) kockányi "mennyország"-om.:music:Remélem, mások is hasonlóan járnak!

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.22
    -vadocka70-, -kaktuszable-, PalMa és 27 más kedveli ezt.
  12. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Jöttem én is bejelentkezni. Tegnap délután elkezdtem én is az eventet. A főfarmon hortenzia volt, a tisztáson 12 órás fák. (A TOP leszívta a pajtában a fa gyümölcsöket úgy, hogy ez az event így pont kapóra jött) Nem pörgetek, és nem gyorsítom a termelést, jó nekem most ez a csiga tempó :p Van már 3100 növény a pajtában, szerintem holnap kész leszek, aztán mennek ki 12 órás fák a farmra is
     
    -Erbrow-, jucus100, Imi* és 13 más kedveli ezt.
  13. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Befejeztem az eventet. Meg kell mondjam, h bár ebben az évben már 10 éve lesz, h játszom, még soha, ismétlem SOHA nem sikerült ilyen hamar befejeznem egy eventet. Tulajdonképp már tegnap este meglett volna szerintem, ha nem felejtem el a pannikákat kirakni, mivel a növény meglett, csak röpi nem volt elég. Bár most szerencsés voltam a pörgetésekkel, jött egy 12 órás meg két 6 órás bónusz, és beáldoztam némi extrát is, de akkor is:) És most jöhet a gazdakörikből valamelyik!
    Mindenkinek hasonló szerencsét!
     
    ulmo12, -kaktuszable-, zsona416 és 13 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Tegnap végeztem az eventtel;)
    Jó volt jöhet a következő;)
     
    -Erbrow-, tandem6, zoldert és 7 más kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    húú hát én igencsak lelassultam :wuerg:még 15 malomtermék 3300 növény azaz 5,5 aratás:(
    Holnap délután lesz kész:)
    Na sebaj semmi sürgős dolgom nincs;)xD
    Majd azért elképzelhető hogy ennél gyorsabb leszek;), csak ki kell számítani mi az amit érdemes rápörgetni 1-1 eventreo_O
    Mondjuk 1 ilyen 1 területes event elfér :)majd a nagyobbakra érdemes talán a sietség:)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.22
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Én azt hiszem megyek és veszek lottót. Ma 5 pörgetésből kaptam 2x+1 és 1x 100% bónuszt. Úgyhogy növény kb 1,5 óra múlva meglesz. A habzsák elég, viszont hiányzik cirka 200 mixer. Szigeten lett kefefám is 1 db, de csak 5 db titkost vettem. Tegnap a szintlépő ládából KK mamut, szóval szavam nem lehet.
     
    maszilva, nagymami2, Tavirózsa és 15 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Event kész...
    felhő aktív, lenne ha lenne xD dekorok kirakva, lassan nincs hely hova rakni őket:wuerg:
    Piccolo ládák tartalma, délutánra várható...
    Szép Szombatot mindenkinek :D
     
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nálam akad még hely ha nem fér el;)xD
    Sok szerencsét.:)
    Gratula jó hétvégét:)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.22
    Tavirózsa, -Erbrow-, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak gratulálni tudok! :) Nekem még nem sikerült nyitnom azóta sem.
     
    Tavirózsa, jucus100, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  20. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! Végeztem én is, de most inkább kényelmesen pajtát töltögetnék.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.