Visszajelzés Farm divatshow 2. tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    És az a sok luxus bájital :inlove: gratulálok
     
  2. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Ez kicsit drága event szupertáp szempontjábol és amit kapunk érte az se csúcs. Ezt inkább kihagyom.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    én pont 100 táppal jobban állok... de a kupi üres:music: de azért az eventet megcsináljuk:p
     
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Elvittelek innen egy picit máshová. :)

    >>KATT IDE<<
     
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Érdekes. Kis farm, nagy farm. Event. Szupertáp, nincs, mégis, oszt mégse...
    Szóval én nem kritizálok már semmit és senkit. Nem érek rá ilyenekre. Már nem érdekel, hogy egy event jó-e vagy sem. Arra a következtetésre jutottam, több éves csipkelődés után, hogy az eventek nem az én szórakoztatásomra készülnek. A minijátékok, meg még annyira sem. Olyan az egész, mint az amerikai film. Ha megnézel 100at, talán lesz 2 közöttük, ami jó is, és nem kormánypropaganda. Ennek ellenére nagyon sikeresek ezek a filmek, főleg gazdasági mércével nézve.
    Szóval, egy event azért készül, hogy legyen. Soha sem azért, hogy én szórakozzak. Legfeljebb, azért, hogy legyen eggyel több okom belépni a farmra. Mert, ugye, ez is egy játék. Akkor is, ha event, és az olyan, mint amilyen. Aki tudja és akarja, csinálja. Hogy minek? Kérdezzetek kettőt, s könnyebbet. Valahogy olyasmi választ lehet adni erre, mint azokra a kérdésekre, hogy mé' van egy eventbe ez meg az? Mér ily kevéske a jutalom? Ugye, ezekre az a sablon, csípőből, hogy egy játékkészítőnek szíve-joga ezt meg azt bevinni egy eventbe. Nos a játékosnak szíve-joga rossz eventet végig vinni, vagy jó eventet kihagyni. És mindenkit el lehet küldeni más topicba is.
    Az, hogy mi kellene egy egy eventbe, arról lehet véleményem. Még igényem is. De felesleges leírnom, mert nem a bárpultnál ülök, hogy én válasszak. És ott is csak egy fránya itallap erejéig van lehetőségem.
    Az, hogy valakinek párszáz sztápja van, az számomra, olyan megfoghatatlan. Több éve 4 nullás az sztáp készletem, tenyésztős gazdakörim alig van végezetlen (két éve egy sem volt!), sztápot sem veszek és nem keverek. Pár hónapja, az 5 farmos vadaskertem porosodik, és eszem ágában sincs kirakni őket, mert csak viszik a tápot, semmit nem adnak, még eventes felröpit sem. Akkor minek is?
    Tényleg nem érdemes semmilyen kritikát írnom. Ahhoz el kellene olvasnom többször, teljesen az ismertetőt, számításokat végezni, elemezni. Időpocsékolás lenne.
     
    mamszi5107, maszilva, Gio és 21 más kedveli ezt.
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Fajtánként 105 db jelvényre van szükségünk. 4 * 105 = 420 db jelvény, vagyis összesen 840 db szupertápra lesz szükségünk, de...
    Kevesebből is megoldható,
    " Emlősök, halak, madarak, és hüllők tenyésztésekor van esély arra, hogy kaphatunk ajándékba a másik három kategóriából is jelvényeket. (Tehát egy tenyésztés alkalmával akár kettőt is kaphatunk: egy a kötelezően járó jelvényt, és egy másikat ajándékba.) "

    A jelvényeken kívül még ezekre lesz szükségünk:
    Emlősök:
    25 db hiúz
    16 db delfin
    3 db füstös pocok (2. szintű tenyészállat)
    2 db foltos pocok (4. szintű tenyészállat)

    Halak:
    25 db hal
    16 db cápa
    3 db bika cápa (2. szintű tenyészállat)
    2 db tigris cápa (4. szintű tenyészállat)

    Madarak:
    25 db lúd
    16 db pulyka
    3 db azúr papagáj (2. szintű tenyészállat)
    2 db takaros papagáj (4. szintű tenyészállat)

    Hüllők:
    25 db kaméleon
    16 db teknős
    3 db kobranakonda (2. szintű tenyészállat)
    2 db mérges anakonda (4. szintű tenyészállat)


    Sok szép aranyos tenyészállatot kívánok mindenkinek!:)
     
    -vadocka70-, maszilva, LadyM77 és 38 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Elég odafigyelősen olvastalak. Nem is akarom ragozni, ezért a hozzászólásodért vagy nálam a "Fórum élő legendája"! 8)
     
    mamszi5107, Boszika2010, Gio és 17 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Prof. Uram ezért kapni fogsz. :D:D Ahány ház, annyi szokás: az egyik nem söpri el a levelet az utcáról, mert majd átfújja a szél a szomszédhoz, a másik csak 2 naponta söpör, a harmadik minden nap..... itt is rengeteg játékos van. Van akinek nincs elég ideje játszani, van akinek kevés a tudása hozzá, van akinek........ lehetne sorolni. Aki itt játszik már évek óta, az valamilyen szinten szereti ezt a játékot. Van akinek a gazdaköri tetszik, van akinek az eventek (bármilyen legyen is), van aki a TP-re hajt, a másik a CSP-re..... lehetne sorolni. Az tény, hogy az eventek nyereményei hagynak kívánnivalót maguk után, némelyiktől nekem is feláll a tarajom, de inkább eventezek és kiszedek mindent amit csak lehet, minthogy ültessem a salátát hetekig. :D Hosszútávon megéri az eventeket csinálni, mert a felhőktől és a ládáktól lehet a legkönnyebben haladni. Te meg csak ültesd szorgalmasan a zsázsát az eventek helyett és ne morogjál, mert legalább sok CSP-d lesz. :D:D:D
     
  9. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    szeretnem kerdezni a a majmok szentejeben a capatenyesztes szobor kivaltasaert csak ugy lehet kivaltani ha elote mind a 3 ki van valtva? mert nekem az elefanttenzesztes szobor ki van valtva,. akkor ki tudom valtani? ha masik ketto nincs ki? koszi
     
    juliannakoczkas és vcsaba18 kedveli ezt.
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia atyka88!
    Igen, előbb ki kell váltani az előtte levőket.
    Csak sorban lehet haladni a kiváltásokkal.
    Ajánlom figyelmedbe ezt a közleményt a cápáról: https://board-hu.farmerama.com/threads/cápatenyésztés.19141/
     
    Utoljára szerkesztett: 4.11.20
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kukurikú Kakaska!

    Pontosan ez az: Sokfélék vagyunk. DE mindenki ugyanazt akarja. Sokféle képpen és mégis ugyanúgy, gyorsan, könnyedén, kimaxolva.
    És most még nem is morogtam, hagytam, hogy mások tegyék. A felhőn kívül nem tudom mik a jutalmak, a kokárdákon kívül nem tudom miből mennyi kell, és nem is fontos számomra megtudni. Nem morgok. Nem is akarok. Azt a székelyek is tudják, hogy a medve csak akkor morog, ha felkeltetted érdeklődését. Addig nem.
    Nem tudom mióta nem jártam, még mellékattintással sem, a pletyiben. Megint új terület lesz, és kész.Tegnap annyi infó jött, ami nekem egy hétre elég lenne.
     
    jófarmerlány, maszilva, Gio és 14 más kedveli ezt.
  12. buksi85

    buksi85 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,
    Nálam csak az elefánt tenyésztés joga van kiváltva, a kezdő csomag és a jóváírás nincs. Ez utóbbi kettő nem feltétele a cápa tenyésztés kiváltásának. A cápa tenyésztés kiváltható így is.
     
    fregolinyi, Éva0315, vcsaba18 és 2 más kedveli ezt.
  13. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Igen, ez így van. Egyetlen sorrendet kell betartani: ól kiváltása (itt fontos, hogy az előtte lévő szobrok is aktívak legyenek) => tenyésztési jog kiváltása => tenyésztési ajándékok szobrainak kiváltása (a két utóbbinak nem előfeltétele az előtte levő szobrok kiváltása).
     
    Fatther, Éva0315, vcsaba18 és 6 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt Professzor;)

    Értem amit írsz.. és igazad van...
    Csendben hozzáteszem, hogy ez egy játék;) És azért jövünk , hogy szórakozzunk.. azért játszuk ingyenesen vagy másképpen mert nekünk így tetszik...
    Sőt jobb szájízzel írnánk a fórumra is ha más lenne:music: de ugy ez sem kötelező...
    Viszont a sok neonólat megéri kivenni ebből az eventből... -legalább is nekem;)
     
    fregolinyi, Fuhur, jófarmerlány és 13 más kedveli ezt.
  15. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Segítséget kérek az előzetes értelmezéséhez! Feltehetően félreértem a következő részét : az újdonság! Ha ízeltlábút és kétéltűt tenyésztek, akkor lehetséges hogy pont a rájuk jellemző jelvényt nem fogok kapni?

    https://ibb.co/mcQ48Tn
     
    Éva0315 és vcsaba18 kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ízeltlábú és kétéltű jelvény nem szerepel az eventben.
    A lényeg: ha emlőst, madarat, hüllőt vagy halat tenyésztünk, biztosan kapunk egyet a saját jelvényéből.
    Továbbá bármilyen tenyésztés kis eséllyel adhat valamilyen jelvényt. Így kis eséllyel jöhet jelvény kétéltű vagy ízeltlábú tenyésztésekor is, illetve a többinél - szintén kis eséllyel - két jelvényt is kaphatunk.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.11.20
    Fatther, maszilva, Gio és 9 más kedveli ezt.
  17. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Köszönöm a válaszod! Sajnos nem jutott el az agyamig hogy ízeltlábút és kétéltűt nem kér az event.
     
    Ribiszke, Éva0315, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nyugi nem vagy egyedül... féligvan a kupim békákkal és pillékkel :wuerg: de majd alakul:music:
     
    Fatther, Szépségem, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  19. pycury

    pycury Járnitanuló

    Sziasztok! Most felbukkant a kézi gyalu..Mire való vagy mi ez..?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Egy ideje már a játék része, a pocok terményeséhez, a széfkészítő műhelyhez lehet felhasználni :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.