Visszajelzés Farm divatshow 2. tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Na, játszottam még vagy 35-40 játékot, de már nem adott semmi jutalmat, így abba hagyom. :D ;)
     
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Bocsi én nagyon jól szórakoztam, a pocok és a cápa egész szépen ugrándozott.;)
    Beadásnál a grafika tetszett nagyon és igen, egy ilyen húzós hónap után, hogy néha azt se tudom merre járok, nagyon élveztem, hogy 5 perc alatt készen lettem. A dekorok is tetszenek, mostanában égész szép dekorok vannak.
    Mellesleg a szezon ugrásomat is nagyon élveztem ;):);)
     
  3. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok! Jó volt, szép volt, gyors volt! Éééés akkor most egy kicsi pihi...
     
    imi010, judy95, kutyaszálló és 10 más kedveli ezt.
  4. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Event full kész.Szép volt gyors volt meg még jó is.
    Most a gazdakörihez termelek meg a pajtát töltögetem közben.
     
    imi010, vm68, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  5. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Tenyésztés letudva, nagy ugrás elkerült, de az event teljesen készen van :)

    Végre lehet egy kicsit pihizni xD
     
    imi010, fregolinyi, vm68 és 8 más kedveli ezt.
  6. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Már nagyon a végén járok én is, de elfogyott a tápom. Az egyes tenyésztésnél lenulláztam magam. Még vannak gazdakörik, amitnem fejeztem be, mondjuk, így sem. Remélem, még sikerül összeszedni néhányat és be tudom fejezni! Nem lett volna ördögtől való, ha a nyeremények közé bedobnak 10-20 sz.tápot. Viszont a szezon zsetonokat jól adta.
     
    Nagyii58, GA-BI-O-Farm, soresne és 3 más kedveli ezt.
  7. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    event kesz. eleg kesore de megvan.
     
    imi010, Nagyii58, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  8. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    GRATU, én csak a felőig mentem. Most kis szusszanás jön, talán nem lesz mindjárt event. :d
     
    imi010, Nagyii58, böbe764 és 3 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A Mai nap a pihenésé;) event kivégezve.. az 5 helyett 25 perc alatt!és még tápom is maradt;)
     
    imi010, Nagyii58, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  10. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Nálam is villámlik már a krokodil!xDPihenésképpen kiraktam a titkos ólakat és lett egy kék madárkám is!Éssssssssssss FA fám!!!! Bódottá van!xD
     
    fregolinyi, imi010, Nagyii58 és 15 más kedveli ezt.
  11. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Szia! Miből lett FA fád?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok:)
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Nagy ugrás csak a hiúznál volt, alapból melós lett:D:D:D
    Vennem kellett szupit,mert az utolsókra már nem jutott volna, a múltkori egy tápos sokat elvitt,de megérte az is:p
    Most pihike, végre nem kell nézni az órát, akkor aratok mikor ideérek8)
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    Ditti58, imi010, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Fogalmam nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!! Volt egy csomó fám, ólam kiraktam őket! Nem tudom miből lett, de van!!xDLehet az is,hogy volt már valamiből csak nem vettem észre eddig!
     
    imi010, Nagyii58, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  14. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Szerintem a múltkori tárgykeresős eventből, nekem is van onnan 2, azóta kint van állandóan a kergén.
     
    imi010, Nagyii58, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  15. szerencse71

    szerencse71 Fórum-zöldfülű

    Szép napot kívánok!
    • Pont nekem ez a gondom!!! Hogy nincs delfinem, s az előtte lévő szobor sincs kiváltva! DE addig míg nem adok be 16 delfint a többit sem tudom alatta folytatni..... Nagyon ideges is lettem. Szeretem a tenyésztős eventet. DEE ez sajnos nálam már a delfin miatt kimarad. Mert összesen, 21 banánom van. S próbáltam ez is felturbózni, 2-ről. Ennyit tudtam. Szóval. Sajna. Ez elment.... mert igen az jó lenne, ha a többit tudnám csinálni. DEEE nem enged tovább. Valakinek, valami ügyes, okos ötlete Esetleg??? Köszönöm!!!!! Jó játékot!!!


     
    Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem kötelező egy karakteren belül sorba menni. Hagyhatod a delfint utoljára a medvénél. A felhőd persze nem lesz meg, de 24 szintet meg tudsz így csinálni - ha akarsz.
     
    imi010, Nagyii58, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  17. szerencse71

    szerencse71 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a választ! DE pl Kacsa Kata tábla. Mindenem meg van, de a plussz jel nem zöldül be, hogy betudjam adni.... Akkor nem értem mi lehet a hiba.... Hiúz, Kacsa,hal kaméleon. Mind beadva. Már tudnám beadni a teknőst, pulykát. DE nem engedi. Sajnos. Nem zöldül be a plussz jel. Szürke.. Mit csináljak??? Köszönöm a segítséget!!!!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem vetted figyelembe, hogy a leadások váltakoznak!
    Ha egy állatmodellnél beadtál egy szabadon választott kért dolgot, akkor az a modell inaktív lesz, automatikusan a rendszer átlép a következő modellre. Ott lesz a csillagjel a sziluett ikonjában. Csak azt a modellt lehet öltöztetni, annak a feladataiból lehet választani egyetlen lehetőséget.
    A folytatás is hasonló lesz, ha teljesítetted azt az 1 beadást, akkor inaktív lesz az a modell, automatikusan tovább lép a rendszer a következő állat oszlopába a leadás új részletéhez.(a csillag ikon ott jelenik meg)

    Innen idéztem:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...sztős-event-2020-november.20228/#post-1136899
     
    Nagyii58, Éva0315, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  19. szerencse71

    szerencse71 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm! Akkor elrontottam..... Ez már akkor elveszett. Képtelenség 90 aranybanánt összeszedni... Szép napot kívánok!

     
    Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Abból a medve modell feladatsorból a delfint leszámítva 6 teljesíthető lehet. (ne sorban akard leadni, lehet másként is)

    Így a többi 3 modellből is összehozhatod a 6 beadását.

    -BombadilToma- játékostársunk javaslata valóban megvalósítható, igaz, hogy a felhőt nem éred el, de 24 feladat megoldása már jó eredmény abból kiindulva, hogy a delfint nem érted még el.
     
    Nagyii58, -kaktuszable-, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  21. máriamargit

    máriamargit Járnitanuló

    sziasztok nagyon jó a terület felszabadítás /nem ide tartozik de le kell írjam/ tavasz óta borsot vetegetek az eventek szüneteibe brutális mennyiség úgy hogy most lesöpörtem mindent és már három területen érik a borso köszönöm ezt a lehetőséget vagy írhatom úgy hogy köszönjük szuperrrr elgondolás volt event kész a tenyésztés szerethető feladat máriamargit ID52429058
     
    Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.