Visszajelzés Farm divatshow csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A farmon már elég divatos :inlove:

    [​IMG]
     
    ildiko44, heureca3, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  2. Panda-

    Panda- Fórum-zöldfülű

    Szokás szerint a felröpi miatt ez sem fog sikerülni.:sleepy:
     
    erikank61 és Sanyat kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Van még 48 óra az eventből . :inlove:
     
    heureca3, Panda- és erikank61 kedveli ezt.
  4. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Szia!

    Pedig most nem adja rosszul a felröpit. Az élő legendád ki van maxolva?
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. erikank61

    erikank61 Járnitanuló

    szia panda tudok esetleg segiteni?mennyi barátit kapsz egy nap a 20-ból-vagy esetleg éjszakára tegyél hosszút amig nem érsz géphez
     
    Ribiszke, Kuzdern és Panda- kedveli ezt.
  6. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Most már ha minden igaz holnapra én is végzek :) Az extra ajándékokért nem fogok már menni, illetve majd meglátom hogy alakulnak a dolgok. Először legyen meg az utolsó felhő is.
    Ez az új mechanika szerintem jó. Elég szabadságot ad, hogy úgy csinálja az ember a küldetést, ahogyan ő szeretné, ahogy az ideje és készletei engedik. Ez az a típusú event, ahol bizony ceruzát kell fogni és végig számolni, hogy mikor mit és hogyan ad be az ember, mennyi növény kell, mennyit tud egy aratásra termelni, elég lesz-e a felröpi. A felröpivel nekem végülis nem akadt gondom: azt hiszem egy napig sima földbe vetettem, mert tudtam, hogy tudok majd aratni. Ez biztos nem a leghiperszuperebb taktika, de nekem így lett elég felröpim. Viszont így nagyjából a zsebemben lévő aprót is rászórtam a földekre :D szóval a szupertrágyából kvázi teljesen kifogytam. Annyi van, ami elég a befejezéshez. :) De, mint minden, ez is majd visszapótlódik, annyira nem bánom a dolgot. :music:
    A grafika nekem tetszett, nagyon ötletes volt ez a kifutós megoldás, az én személyes kedvencem a Juhmodell volt :D de a többiekre se lehet panasz. A felhősor szintén tök jól néz ki, azért jó látni, hogy az elmúlt pár küldetés során (de lehet, hogy régebben is volt már ilyen, nekem nem rémlik) a felhősor külsejében illeszkedik a hozzá tartozó küldetés tematikájához, nem csak a kitehetők jelzik ezt.
    Az event nyereményei is jók voltak, de a szupertrágya kapcsán éreztem azt, hogy "amit nyer a réven, elveszíti a vámon", de ez valószínűleg csak engem érint. :D
    Összességében egy kellemes küldetés volt és remélem lesz majd még ilyen mechanikájú event, nekem tetszett. :)
    Aki befejezte annak gratulálok, aki még kapálgat, annak pedig további jó munkát kívánok.:music:
     
    heureca3, Ribiszke, cskati01 és 2 más kedveli ezt.
  7. tess6308

    tess6308 Haladó

    Ez az event is kész ! Mardt 869 db fűzőlyukam !
     
    heureca3, Ribiszke, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  8. erikank61

    erikank61 Járnitanuló

    szia tudom nem ide xd,de mire valo a kívánság fa ?elültettem
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Az egy sima mezei titokfa , aminek ez lett a neve .

    KépNévSzükséges szintÉrési időTPTermés neveTermés pajtaértéke
    [​IMG]Kívánságfa3.20:00 óra360kívánság730
     
    Ribiszke és erikank61 kedveli ezt.
  10. erikank61

    erikank61 Járnitanuló

    van még egy aratásom és mindent kimaxoltam az eventböl-jó kis event volt igaz se zöldcseppecske se plusszocska nem maradt egy sem xd
    grat akinek kész és hajrá a többinek
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  11. erikank61

    erikank61 Járnitanuló

    köszönöm szépen biztos jó lesz majd valamire a termése xd
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  12. paloooo

    paloooo Rutinos

  13. MyLittlieFarm

    MyLittlieFarm Utánpótlás-írogató

    Szia :) Az alap szerszámfához hogy lehet hozzájutni?
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) mert az állatoknál sorban kell haladni. Feltételezem a macskához nem adtad még be a növényt ;)

    Szia :) türelemmel ;) 2 éve, ha nem szerezted meg, akkor most néhány hónapon belül lehet, hogy hozzá tudsz majd jutni :)
     
    Ribiszke és Kuzdern kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia paloooo!
    Az állatoknak csak meghatározott sorrendben tudod beadni amiket kérnek. Egy állaton belül már válogathatsz, de azok sorrendisége szabályozott. Mindig csak annak tudsz beadni, amelyiknél ott a csillag a fej - jelképén.
     
    marcsi152 és Rékuci1111 kedveli ezt.
  16. erikank61

    erikank61 Járnitanuló

    bocsi hogy kérdeztem már meg is találtam a gazdaköri küldetéshez kell sorry xd
     
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Ribiszke és MyLittlieFarm kedveli ezt.
  18. MyLittlieFarm

    MyLittlieFarm Utánpótlás-írogató

    Szia :) Én ugy szoktam a felröpit hogy előtte nap mikor már a fórumban van a leirása az eventnek megnézem hogy hol kell termelni, mi adja a felröpit. Általában a fák vagy a növények aratásából jön a legtöbb. Akkor előtte való este beszedek mindent az adott területről és hosszú érés idejű növényt ültetek 1x1 területre. Csak azután aratok mikor elindult az event. Nekem igy mindig meg van a felröpi. Épp most végeztem az eventel :) Remélem tudtam kicsit segiteni :)

    Kösziii :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.8.20
    mini76mini, Ribiszke és Panda- kedveli ezt.
  19. paloooo

    paloooo Rutinos

    Értem..., köszi!
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. Panda-

    Panda- Fórum-zöldfülű

    Szia. Változó az ajándék 3-5 szomszéd küld.
     
    erikank61 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.