Farmarany kérdések

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Üdv' Gazda!

    Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Farmarany kérdések témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

    Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:

    Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.


    Együttműködésedet köszönjük!

    Eredményes fórumozást kíván

    a Farmerama csapata
     
    era1270, dancsi81, osztrak12 és 2 más kedveli ezt.
  2. Manocska74

    Manocska74 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Kérlek segíts,ma learattam,és 1 farmaranyat ma nem írt jóvá a rendszer.3.940 volt,és maradt is :(
    Köszönöm szépen,szép estét.

    Gazda: Nemes74
    ID: 57430376
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ahogy a korábbi alkalmakkor, amikor ellenőrzést kértél, úgy ma is jóváírásra került az 1 db hiányolt Farmarany. Ne aratáskor nézd a készletet, hanem aratás előtt. Mire az animáció odaviszi az aratásod eredményét, addigra már könyvelve van az egyenlegedben.
    Elmúlt napok történései az egyenlegedben:
    - 2024-01-13-án a záró egyenleged 4137 volt.
    - 2024-01-14-én nem változott az egyenleged
    - 2024-01-15-én két mozgás volt: 2024-01-15 05:20:35-kor arattad a FA fádat, kaptál 1 FA-t, 2024-01-15 16:08:01-kor pedig vettél egy bahás titokfa csomagot 199 FA-t, így az egyenleged napvégére 3939 lett (4137+1-199)
    - 2024-01-16 17:04:47 ekkor arattad ma a FA fádat, az egy FA jóváírása után lett 3940 FA az egyenleged.
     
  4. Manocska74

    Manocska74 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen,akkor most nem figyeltem rendesen.

    /az idézésbe írtad a válaszod, ezt javítottam - Dolphin
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.1.24
  5. Manocska74

    Manocska74 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Ha jól emlékszem szombaton vettem egy Szőlősóskafát de nem kaptam meg,viszont a banánt levonta,
    kérlek szépen nézd meg miért nem kaptam meg
    Hálás köszönet.
    Gazda: Nemes74 ID: 57430376
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Maja majmok szentélyében Aranybanánért az adott fa ültetési jogát szerzed meg, nem magát a fát. Ha kiváltasz a szentélyben egy jogot, akkor utána be kell menned a piros kosár alá, s ott tudsz a fából vásárolni, Csengőpengőért, ezt tudod utána elültetni.
    Itt tudsz részletesen olvasni a Maja majmok szentélyéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/maja-majmok-szentélye.700/
    Természetesen ellenőrzöm farmodon a történéseket, addig türelmedet kérem.
    Kérlek, a jövőben figyelj a megfelelő topik választásra, csak a Farmarannyal kapcsolatos kérdéseket hozd ebbe a topikba, a Bahás területtel kapcsolatos kérdéseket pl. az alábbi topikban várjuk:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kérdések-a-bahamarama-szigettel-kapcsolatban.21838/
    Köszönöm, ha figyelsz rá.
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm türelmedet.
    Ellenőrzésem alapján a Maja majmok szentélyében a Szőlősóskafa jogát 2024-01-21-én (vasárnap) 07:36:03-kor váltottad ki 38 Aranybanánért.
    Megnéztem a Játék naplójában, a Piros kosár alatt nem vásároltál még ilyen fát, ezért nem találod a dobozban.
    A Piros kosár alatt a keresőbe kezd el gépelni a nevét, úgy gyorsabban megtalálod, ezen az áron tudsz belőle vásárolni:
    upload_2024-1-22_17-8-4.png
    További sikeres játékot!
     
  8. Manocska74

    Manocska74 Utánpótlás-írogató


    Köszönöm szépen!
    Ezek szerint nem kattintottam rá rendesen :(
    Köszönöm a türelmed :)
    Szép estét!
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  9. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Emlékeim szerint reggel több farmaranyam volt , mint amit most jelenleg van ..és arra meg végképp nem emlékszem ,hogy vettem volna valamit.
    Megtudnátok nézni mi is történt valójában ?
    köszönöm :)
     
  10. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzéshez kérlek add meg a farmneved és Id számodat.
    Előre is köszönöm!
     
    tina07141983 kedveli ezt.
  11. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Szia.

    Bocsánat , azt elfelejtettem

    Farmnév : tina07141983 ID:34688256
     
  12. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm az adatok pótlását. A problémádat elvittem ellenőrzésre. Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, válaszadásig türelmed és megértésedet kérem. Köszönöm!
     
    tina07141983 kedveli ezt.
  13. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kollégám ellenőrzése szerint ma reggel 300 farmaranyad volt, most van 303.
     
    aida2330 és tina07141983 kedveli ezt.
  14. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Köszönöm szépen , akkor nagyon korán lehetett és valamit tényleg elnéztem
     
    Dolphin, aida2330 és Kuzdern kedveli ezt.
  15. -Cica-80

    -Cica-80 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Szeretném ha megnéznétek hogy lehet az volt 11 FA most vettem 300 Farmaranyat és most csak 133 van.Pedig ki be léptem és nem változik! Gazda:-Cica-80 ID:55439121
    Előre is köszönöm!
     
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérésedet elvittem megvizsgálásra, türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga!
    Köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    2024-02-18-án 276 FA készleted volt.
    Majd 2024-02-18 21:46:36-kor kiváltottál 9 db elindított tenyésztést, 9 FA-ért. Maradt 267 FA-d.
    Ezután 3 napon át arattál 4 FA-t egy varázskalap(+) dekorról a FA készleted 279-re növekedett.
    Tegnap 2024-02-23-án 16:26:46-kor vásároltál 10 db „Ladoga” talányos tenyészetet 150 FA-ért, így a készleted 129 FA-ra csökkent.
    Kicsit később arattál egy varázskalap(+) dekort így most jelenleg 133 FA-d van.
    A 300 FA vásárlásodnak pedig nyoma sincs, visszanéztem az elmúlt hónapokat ott sem találtam.
     
    Swartsch, -ágianyu33- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. -Cica-80

    -Cica-80 Fórum-zöldfülű

    Ez idáig oké De tegnap 21Óra körűl vásároltamPAYSEFECARDAL ott le is vonta az összeget csak épp nem kaptam meg!!!
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, ebben itt a fórumon nem tudunk segíteni.

    Kérlek, keresd fel a supportot.

    Őket így találod meg:
    [​IMG] A lenyíló ablakban válaszd a Probléma a megrendeléssel tárgyat.
    Részletesen írd meg miről van szó, minimum 140 karakterrel.
    Olyan e-mail címet adj meg, amin olvasni tudod a support válaszát.

    A vonatkozó Adatvédelmi előírások értelmében, a levéltitok megsértésének elkerülésére, kérlek ezt követően ne írj erről a fórumon.
    Türelmedet kérjük, mivel hosszabb időt is igénybe vehet az ügyintézés.

    (Ha esetleg problémába ütköznél a "nem vagyok robot" igazolással, akkor vedd majd kisebbre a képernyő méretét a CTRL és - vagy a CTRL és egérgörgő használatával.)

    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    Köszönöm a türelmedet.
     
    Luminary, Dolphin és Swartsch kedveli ezt.
  20. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Sziasztok!Nézetek már rá légyszíves,vásároltam 650 FA-t és nem írta jóvá a rendszer,volt felúgró ablak róla de nem növelte meg ennyivel a FA készletemet.
    Régen nem volt ilyen problémám soha,mostanság ez van mindig.Gép kitakarítva,több böngészöből próbálva és akkor sem ítja jóva.
    Le írnátok legyegyetek olyan kedvesek hol keresem a problémát?
    Köszönöm szépen!
    Gazda: farmer_puma28 ID: 20950683