Farmarany kérdések

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Üdv' Gazda!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Farmarany kérdések témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:

Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

.,

era1270, dancsi81, osztrak12 és 2 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ez a fizetési forma netbankos szolgáltatású.

Amikor a játékban a banki oldalon ezt a fizetési módot választod, ki kell tölteni az adatokat. Aztán belépés a netbankodba, a vásárlás tételének a beírása után a fizetés megoldódik.

Ha például, Te nem léptél be az adatok kitöltése után a netbanki felületre, akkor a rapid transzfer ablak sikertelen fizetést jelez.

Javaslom, hogy a saját bankodnál érdeklődj erről a fizetési mechanizmusról, formáról.

3. malacok79

malacok79 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen!Most már sikeres volt a vásárlás.Pedig tegnap is így csináltam.De legalább ma már sikerült Vásárolnom.

4. b.kata73

b.kata73 Járnitanuló

Üdv.Nem tudok vásárolni FA-t,már többször próbáltam de nem sikerül.Miért van ez?!

5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia b.kata73!
    Milyen módon szerettél volna venni FA-t?
    Mentett adatokkal, hitelkártyával vagy SMS-sel?
    A banki felületen csúszkával, vagy csomagot?

6. b.kata73

b.kata73 Járnitanuló

Mentett adatokkal,kártyával,csúszkával és csomaggal is próbáltam de nem sikerült.Végül csak az sms maradt amivel tudtam venni.A többi miért nem sikerült?!

7. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A supportra kell írnod ebben az ügyben:

https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

8. anyucigazda

anyucigazda Utánpótlás-írogató

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni,mert rendeltem FA-t 6 db sms-t küldtem el,abból csak 5 db farmaranyát kaptam meg,a hatodikat nem.Volt ilyen már tavaly akkor sem sikerült megkapnom amiért fizettem.Most nem hagynám annyiban.Írtam a felkiáltójel alá hogy sms probléma,jóváírás hiánya,de félek megint leráznak,mint múltkor.anyucigazda ID:56260801

9. mamarygen

Szia!

Az sms rendelés problémáját a fizetéssel foglalkozó payment supportra kell jelezned.

A levélfelület kiválasztásánál a "probléma a megrendeléssel" témát kell kiválasztanod, majd az ott látható űrlapot kellene kitöltened.

https://board-hu.farmerama.com/threads/probléma-a-fizetéssel-a-payment-support.766/

Mivel több sms indításával rendeltél farmaranyat, fontos lenne minden adatot előzetesen összesítened, a banki levonásokat is mellé kigyűjteni, hogy a problémakör teljes adatsora meglegyen. (képek készítése is fontos lenne a levonásokról)

Kérlek, figyelj ezekre a részletekre is.

Kuzdern kedveli ezt.
  10. Borosgazda

Borosgazda Junior szaki

Miért nem tölt be a netbankos fizetés? Többszöri próbálkozás után sem. A borosgazda720 farmon tudtam venni FA-t.

upload_2021-5-4_10-42-37.png

Utoljára szerkesztett: 4.5.21, 09:58
  11. mamarygen

Szia!

Mindössze javaslatokat tudunk, tudok írni.
    Mi nem látjuk a farmok banki felületét - személyiségi jogok és szigorú banki protokollok miatt jogosan!

Javaslom, lépj ki a játékból, kapcsold ki a gépedet. Kb. 2 perc után helyezd üzembe a gépet, majd lépj a farmodra, kezdeményezd a vásárlást.
    Fontos tudnod, hogy a banki felület egy felugró ablak engedélyezése után lesz látható.
    (ezt a böngészők beállításában lehet érvényesíteni, vagy a böngészők cím sorában a lakat jel megnyitásánál az opciókból, lehetőségekből kell bekapcsolni.)

Feltételezzük, hogy a hitelkártya fizetési mód a saját bankodnál engedélyezett már, a netes vásárlásokat a kettős biztonsági módszerrel tudod használni.

Remélhetőleg tudsz egy próbát tenni másik böngésző használatával is. Érdemes ezt is kipróbálni.

Ha mégsem sikerülne, akkor a bankos segítség felületén kérj a problémához megoldást, útmutatót.