Farmarany kérdések

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Üdv' Gazda!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Farmarany kérdések témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:

Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

.,

era1270, dancsi81, osztrak12 és 2 más kedveli ezt.
  2. rozsazsuzsa

rozsazsuzsa Fórumelemző

Vajon miért van a 150 db-os FA vásárlásnál még mindég ott a 10 kacsa kata trágya, mert már jó ideje azt nem kapja a vásárló?

3. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A 150 FA vásárlása esetén 10 szupertrágya jár (és ez valóban jár is).
    Kérlek hozz képet arról, hogy melyik vásárlásnál látsz Kacsa Kata trágyáját.

Koppi, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  4. rozsazsuzsa

rozsazsuzsa Fórumelemző

Köszönöm. Tévedtem

5. legenyanya

legenyanya Fórum-zöldfülű

Sziasztok !
    Miért nem lehet farmaranyat vásárolni sms-ért a szolgáltatónál engedélyezve van,május vége óta nem tudok vásárolni
    Előre is köszönöm a választ.
    Id:2055762
    legenyanya

6. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Kérlek vedd fel a kapcsolatot a Supporttal, a probléma kiválasztásánál NE a probléma a megrendeléssel opciót válaszd.

7. kpetra

kpetra Aktív író

Hali. Mailban kaptam egy kódot, amit aug 20-ig lehet beváltani és 5% kedvezményt ad. Ha szeretnék venni Farmaranyat (bankkártyával), ezt a kódot hová lehet beírni? Sehol nem kínál fel lehetőséget.

8. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia kpetra!
    Ezt a bónuszkódot a szokásos helyére kell beírni:
    upload_2020-8-7_16-20-56.png
    Ezt a kódot is minden farmon egyszer lehet csak beváltani és csak az azt követő első vásárlásra érvényes bónusz, tehát úgy érdemes aktiválni folyó hó augusztus 20. -ig.

kpetra kedveli ezt.
  9. jutkamama1957

jutkamama1957 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni farmarany rendelés miatt. Augusztus 20.-én hétfőn 21.23-kor meg 21.-25 perckor rendeltem farmaranyat de nem érkezett meg a mai napig. a visszaigazolás itt van a telefonban amiben megköszönték a vásárlást. Így kedden reggel 8.46-kor megint rendeltem az viszont megérkezett rendesen. Szeretném megkapni az elmaradt aranyakat is. Segítsetek nekem ebben.jutkamama1957 a farmnevem. ID 10854998. Köszönöm.

Bocsánat elírtam nem 20.-ka hanem 10.-ke.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.8.20
  10. |Tamás|

Szia!

Problémáddal kapcsolatban Kérlek keresd fel a Payment Supportot

11. sisoko2011

sisoko2011 Fórum-zöldfülű

Nem tudok egyik farmomon sem venni farmaranyat svájci frankban mutatja az árakat, telefonnal sem sms-ben sem hívással nem működik. Kérem segítsenek régen ment.

12. boszibabus

boszibabus Aktív író

Helló!
    Azt szeretném megtudni, hogy a supportnak írt levélre hol kapok választ? Annyit azért elmondok, hogy lehet nem is jó helyen jeleztem a problémámat, mert sms-en vásároltam farmaranyat és az ötből egy sem jött meg, így a banki oldalnál jeleztem a supportnak. a megerősítő e-mail megjött, hogy megkapták a jelzést. Tehát hová várhatom a választ? Segítségedet előre is köszönöm.

13. Othep

Szia.

Alapvetően a regisztrációs e-mail-címedre érkezik a válasz, vagy amilyen e-mail-címet megadtál, amikor írtál a support-nak.
    De a Payment support 3-5 munkanapon belül válaszol, mivel ők rendes munkaidőben dolgoznak, németországi irodákban.
    Még egy fontos dolog, hogy kaptál egy "jelszót" meg egy ügyszámot a paymentre, és a regisztrációs e-mailre már csak egy frissítés fog érkezni, hogy lezárták az ügyed. Akkor kell előkapni ezt az ügyszám/jelszó együttest és benne van az e-mail-ben, hogy hol tudod megnézni pontosan a választ.

14. Othep

Szia.

A játék supportjára kell írnod, nem a (payment supportra!), vagy a farmablakot jelképező léckeret alatt rákattintasz a Support szóra, vagy a játék ablakán belül az alábbiak szerint:
    A legördülő ablakban válaszd az Általános kérdések sort, és részletesen (min. 140 karakterben) írd meg pontosan miről van szó.

Olyan e-mail címet adj meg, amin utána olvasni tudod a kapott választ.
    Azt követően a vonatkozó adatvédelmi szabályok értelmében erről a dologról már nem lehet itt a fórumon írni.
    A supportról bővebben itt tudsz tájékozódni: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/

15. boszibabus

boszibabus Aktív író

Köszönöm a választ, de nem lettem boldog tőle, ugyanis a farmaranyat az új ól miatt vettem és mire megérkezik a válasz már nem lesz megvehető.

16. Othep

Szia.

Megértem.
    Paysafecard-ot esetleg nem tudsz használni?
    OMV-kutaknál, illetve több helyen megvásárolható. Paysafecard
    Szerencsére ez nem pótolhatatlan veszteség, hiszen, amint már nem lesz az új ól újdonság, eventeken, válogatásokon, cserenapokon megszerezhető lesz. :)

17. munyanya

munyanya Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Tegnap délután, mai nap folyamán 2x próbáltam farmaranyat rendelni, viszont nem érkezett meg. Az árát meg természetesen levették. Válaszüzenetként meg azt írták, hogy jelenleg nem elérhető a szolgáltatás.

A választ előre is köszönöm.

18. Othep

Szia.

A játék supportjára kell írnod, nem a (payment supportra!), vagy a farmablakot jelképező léckeret alatt rákattintasz a Support szóra, vagy a játék ablakán belül az alábbiak szerint:
    A legördülő ablakban válaszd az Általános kérdések sort, és részletesen (min. 140 karakterben) írd meg pontosan miről van szó.

Olyan e-mail címet adj meg, amin utána olvasni tudod a kapott választ.
    Azt követően a vonatkozó adatvédelmi szabályok értelmében erről a dologról már nem lehet itt a fórumon írni.
    A supportról bővebben itt tudsz tájékozódni: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/

19. -Ági48-

-Ági48- Utánpótlás-írogató

Sziasztok! A kerek keréken 4 farmaranyat leadtam,mégsem enged pörgetni :( Köszönöm a választ előre is :)

ID 30477826

20. |Tamás|

Szia!

Keréken, hogy ha a nyereménytábla alsó sarkában lévő FA ikonra kattintasz, akkor a nyereménytáblát cseréled le, és nem pörgetést veszel.

-Ági48- kedveli ezt.