Farmarany kérdések

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Nem adtál ID azonosítót, így nem tudjuk megtekinteni a farmodat, mi is történt a vásárlásnál.
    Kérjük, írd meg, mennyi aranyad volt a vásárlás előtt ... mennyit látsz most, ... képet is hozhatsz, mit mutat a látvány a ládika mellett.

Bathilda kedveli ezt.
  2. .Khrone.

.Khrone. Fórumlakó

Nem késztettem előtte utána képet. .Khrone. ID: 5308379

Bathilda kedveli ezt.
  3. .Khrone.

.Khrone. Fórumlakó

DátumTranzakció számaTermékFizetési módÖsszeg
    2022.08.19.1705994237300 FA csomagPayPal1.590 HUF
    upload_2022-8-19_20-24-23.png

Addig sajnos nem merek venni tenyész csomagot, várok, hátha rendeződik.
    Mindig 1.000 FA körül vagyok, most az állattenyésztés 600 FA miatt vettem két 300-as csomagot.

Köszi

Bathilda kedveli ezt.
  4. smoldering

Szia újra!
    Kollegám ellenőrzése alapján:

A mai induló farmarany készleted:1369 FA volt.
    A visszaigazoló mailekben jelzett vásárlások a farm logjában is látszanak:
    2022-08-19-én 19:09:31 órakor és
    2022-08-19-én 19:10:00 órakor 300-300 FA került könyvelésre a FA számládra.
    A készleted így 1969 FA volt.
    DE! Egy talányos titokcsomagot vásároltál 630 FA-ért 2022-08-19-én 19:10:30 órakor.
    Ezen adatok alapján a FA száma a farmodon: 1339 db

Bathilda kedveli ezt.
  5. .Khrone.

.Khrone. Fórumlakó

OK, koszi! Valamit jól félre néztem, mert akkor elég lett volna egyszer 300 FA, azt hittem nem vettem még meg a tenyész csomagot, azért kerestem a FA-t. Talányosok kitéve és nagyon köszönöm a gyors választ.

Bathilda és smoldering kedveli ezt.
  6. ica1956

ica1956 Járnitanuló

Sziasztok szeretném meg kérdezni hogy mikkor lesz lehetőség fararany vásárlása SMS- ben . Nekem sincs bankkártyám , gondolom nem én vagyok az egyetlen. Már hónapok óta várjuk a vásárlás lehetőségét. További jó játékot mindenkinek. A választ előre is köszönöm.

Jocó04 és Bathilda kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Kazimir hivatalos bejelentése szerint ezt sajnos hiába várod/várjátok:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/sms-fizetési-mód-megszűnése.21353/

Bathilda és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. ica1956

ica1956 Járnitanuló

Köszönöm a választ. De a kérdésem az lenne hogy lesz e megoldás arra hogy akinek nincs kártyája. Az is tudjon farmaranyat vásárolni.

Bathilda kedveli ezt.
  9. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Van ilyen lehetőség már a játékhoz.
    A paysafecard vásárlási forma ajánlható azon játékosoknak, akik nem rendelkeznek bank-kártyával a fizetésekhez.
    Többek között nagyobb postahivatalokban lehet vásárolni készpénzért különböző címletű vásárlási keretösszegben "bont".
    Ezzel a játék felületén a bankban vásárolhat a játékos.

Pontos használatáról olvasd el kérlek az ismertetőt, a leírást!
    Érdemes minden linket használni, először tájékozódni, majd kipróbálni egy kisebb címletű fizetési formával.
    Ha beválik, akkor megelégedéssel játszhatsz ezzel a formával, fizethetsz valamit, ami megtetszik a játék bankjában.

Leírás ITT érhető el.
    További részletek a psc használatával kapcsolatban a kibocsátó honlapján: https://www.paysafecard.com/hu/

Bathilda kedveli ezt.
  10. Axelrosie

Axelrosie Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Problémám adódott farmarany vásárláskor! 11 óra 37 perckor vásároltam 150 farmaranyat és nem lett jóváírva! Mindent ugyanúgy csináltam,mint eddig! 11 óra 45-kor vásároltam megint és azt megkaptam! A számlámról viszont két levonás történt!
    Axelrosie ID: 50141146

Bathilda kedveli ezt.
  11. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Kérlek, ellenőrizd le az ID-számodat, és írd meg azt egy új hozzászólásban. Addig sajnos nem tudom ellenőrizni.
    Köszönöm.

Bathilda kedveli ezt.
  12. Axelrosie

Axelrosie Fórum-zöldfülű

Az az ID számom,amit elküldtem! ID: 50141146

Bathilda kedveli ezt.
  13. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia ismét!

Bocsánat, valamiért nem fogadta el elsőre az ellenőrzéskor. :(

A megadott adataid alapján a mai napon csak egyetlen vásárlást látni, 2022-09-27 11:46:21-kor vásároltál, 1 db 150 farmaranyat tartalmazó csomagot.
    Ezt megelőzően 10 farmaranyad volt, most 160 lett.

Amennyiben a bankod oldaláról azt látod, hogy kétszer került a csomag ára levonásra, akkor további teendő szükséges.

Ha megvan a két vásárlásról szóló e-mail visszaigazolás, akkor kérlek fordulj a Payment Supporthoz, ahol az űrlapon meg tudod adni az ellenőrzéshez szükséges adatokat, valamint fájlt is be tudsz csatolni a fizetés megtörténtéről.

Köszönöm az együttműködésed.

Bathilda kedveli ezt.
  14. §Böbe13§

§Böbe13§ Fórum parancsnoka

Sziasztok!7 óra után vásároltam 150 FA + 10 szupertrágyát 2x,a 2x 150 FA-t megkaptam,de a szupertrágyát nem. Legalábbis felugró ablak nem jött róla. Légyszí nézzétek meg.ID:17502368

15. smoldering

Szia!
    Ellenőrzési joggal rendelkező munkatársam megnézte a logot és megállapította:

A szupertrágyát is rendben megkaptad, azonnal a FA együtt.

16. §Böbe13§

§Böbe13§ Fórum parancsnoka

Köszönöm szépen!:)

smoldering kedveli ezt.
  17. hófehérke19491002

hófehérke19491002 Fórum-zöldfülű

hófehérke19491002 ID: 48556799

Szép jó estét kivánok! Ma 13 óra környékén vettem észre, hogy 10 FA-al szegényebb lettem. Szeretném megtudni, hova lett a 10 FA?

18. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Tegnap, október 21-én (péntek) a Halloween naptárban az aznapi ajándék mellett utólag, farmaranyért (10FA) nyitottad meg az előző napi elmaradt ajándék ikonját (16 db zombijuh).

Pontos adatok az ellenőrző panel infóit használva:
    A répás-almás csatni átvételének ideje: 2022-10-21-én 07:32:24 óra
    A 16 db zombijuh átvételének ideje (ez az okt. 20-i ajándék volt): 2022-10-21-én 07:32:42 óra - ez az ajándék került 10FA-ba, mert pótlólag kérted.

19. hófehérke19491002

hófehérke19491002 Fórum-zöldfülű

Tisztelettel köszönöm az infót!!!! Nem figyeltem, hogy 10 FA-ba került a kiváltás.

Othep kedveli ezt.
  20. Kertlandia

Kertlandia Utánpótlás-írogató

Szia!

Segítséget szeretnék kérni. Nem tudom hová lett kb 60 aranyam. A halloween naptárban elköltöttem 10-et. A többit nem tudom, mire használtam fel. Valami véletlen kattintás lehetett?
    ID 1403486 Kertlandia.

Köszi