Farmarany kérdések

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Ági48-

-Ági48- Utánpótlás-írogató

Köszönöm a választ :)

2. szilvakati

szilvakati Aktív író

Üdv kérnék egy kis segítséget reggel 5.47 és 5,38-kor rendeltem sms-el farmaranyat amit nem kaptam meg kb 6-kor irtam a suppontnak még nem történt semmi meg tudnátok mondani kb mennyi idö alatt rendezik a problémát köszi szilvakati ID:44881590

3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia szilvakati!
    Türelmedet kérjük.
    Mi is rajta vagyunk, hogy mielőbb rendbe jöjjön a dolog, ezért is továbbítottuk azonnal a központ felé a játékosok jelzéseit.
    A hiba elhárításán dolgoznak a központban, de sajnos nem tudjuk, hogy ez meddig fog tartani, erről nem kaptunk még infót.
    Bízunk benne, hogy sikerül rendbe tenni ezt a vásárlási módozatot.
    Javasoljuk, addig másfajta fizetési variáció alkalmazását.

4. Sauvage

Sauvage Fórumszaki

Helló Moderátor! Én szombaton jeleztem ezt a gondot Othep Modinak aki elkérte az ID.-t és a farmnevem de azóta folyamatosan lesem az aranykészletem, mind a 3 FA-t hátha jóvá írják azt az 1 sms-t. Jó lenne ha a cég nem tesztelne élesben, hanem külön szerverre vonulnának:sleepy:8).

5. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Jó napot!
    A moderátor kollégám által leírt, beidézett mondatokon kívül mit tudnánk még írni?
    Senki nem fog kimaradni a javításból, akármelyik nap, akármelyik moderátornak adta meg az adatait.

Fogalmam sincs, milyen külön szerver és éles tesztelést sikerült ehhez a témához kapcsolnod. De az ég világon semmit nem tesztelnek az sms vásárlással.

-ágianyu33-, Sauvage és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  6. szilvakati

szilvakati Aktív író

Üdv ma megkaptam a választ elháritották a hibát tudok sms-el aranyat rendelni megtettem sikerült,de az elözö két rendelést nem irták jová nem ajándéknak szántam nem töltöttem fel a telefont ,hogy követni tudjam.szeretném megkapni a fa-nyat köszi

7. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Kérlek keresd fel a Supportot ez ügyben.
    Ők tudják megmondani a további lépéseket ezzel kapcsolatban.

8. zsuga0611

zsuga0611 Utánpótlás-írogató

Szép reggelt.Az sms rendszer megint nem működik.Persze megint van még táp akció.A múltkor is így jártam.Nem tudtam venni, mert akkor egy tápos volt.Akkor is vasárnap volt.Ha vasárnap nem dolgoznak, s nincs lehetőség sms el való fizetéssel, akkor azt nem kellene valahol közzé tenni?Ez már nem az első sem a második eset.NIncs ebből gond, csak akkor másképp rendezi az ember a játékpénz vételt.Főleg ha nekik is számítanak akik vásárolnak.Ezt szerintem lehetne a központ felé jelezni.Köszönöm.

9. |Tamás|

Szia!

Pontosan miért nem működik? Részleteznéd?

10. turórudi48

turórudi48 Járnitanuló

Szia, Ma reggel kértem kétszer SMS-ben farmaranyat, egyiket 6.55-kor a másodikat 7.21-kor és nem kaptam meg. A supportnak is írtam, de például az időpontot ( hogy mikorküldtem)nem tudtam beírni. Kipipálta az elküldést, de vissza már nem igazolta.

Szia lemaradt az ID számom: 51797467. Köszi a segítséget. Ez azért nekem 2x 762.-Ft-ot jelent. Lássuk be ez nem kis pénz. turórudi48

11. |Tamás|

Szia!

Nem tudom melyik Supportnak írtál, Neked a Payment Supportra kellírnod első körben. Amikor megnyitod a Support felületet akkor a probléma a rendeléssel opciót kell választanod.

Fórumon nem tudunk tenni az ügy érdekében semmit.

12. imike90

imike90 Utánpótlás-írogató

szia írtam a supportba hogy nem kaptam meg a farm aranyat de a pénzt meg levete viszont választ nem kaptam

13. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A megrendelésekkel kapcsolatos problémáknál a Payment support az illetékes.
    Ők Hamburgban, rendes irodai munkaidőben, hétfőtöl-péntekig dolgoznak, tehát most így vasárnap biztosan nem kapsz választ.
    A játék supportját önkéntes, magyar kollégák viszik, akik a lehető leghamarabb, néhány órán belül válaszolnak, viszont ők a farmaranyad ügyében nem tudnak mit tenni.

Support (Ügyfélszolgálat)
    Másik fizetési módot tudok a helyzet rendeződéséig ajánlani: Paysafecard

14. imike90

imike90 Utánpótlás-írogató

ok próbáltam a vezetékest de az meg nem mondja vissza az egész számsort a végen lemarad két szám

15. Havasi_Gyopár

Szia imike90!
    Pontosan kell eljárni a telefonos rendelés közben, különben sikertelen lesz a telefonos rendelés.
    A játék supportjánál, a magyarországi oldalon nincs elintézetlen bejelentés, ezek szerint a Hamburgban levő Payment supportra írtál.
    Payment Support is mindenképp küld email-ben visszajelzést, amiben van ügyszám/jelszó, és az alapján meg tudod nézni, hogy áll az ügyed.
    De mint már írta neked a kollégám, én is csak azt tudom javasolni, hogy mivel a Paysafecarddal történő vásárlás kevésbé bonyolult, arról nem is beszélve, hogy jóval olcsóbb, inkább azt a vásárlási módot ajánlom használni, ha a hitelkártyás vagy bankkártyás mód semmiképp nem alkalmazható nálad.
    Az OMW benzinkútnál lehet kapni, de a weblapjukon pontosan tudsz erről informálódni.

imike90 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Arimama.

Arimama. Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Venni akartam 2020.10.10-én 13:15 perckor SMS-sel FA-at, de nem adta meg a 105 FA-at, viszont a pénzt levette és még írta is, hogy köszöni a vásárlást. Azóta sem kaptam meg. Írtam a Supportnak, de azt a választ kaptam, hogy a FA. vásárlásnál lévő Supportnak írjak. Megpróbáltam, de nem engedi elküldeni azzal, hogy töltsem ki minden részt. De ki van minden töltve és mégsem tudom elküldeni, viszont azóta sincs FA-am. Köszönöm a segítséget. ID 2264034-re akartam vásárolni. Az én ID számom 6032033.

17. Havasi_Gyopár

Szia Arimama.!
    Megnézte a rangidős kollégám, hogy az általad megadott ID számú farmok egyikén sem történt FA vásárlási jóváírás.
    A Játék supportjára (ez a magyar) írjál légyszíves, az Általános kérdések sort választva:
    Kapcsolatfelvétel-SUPPORT-hibajelzés-új.jpg
    Általános-kérdések-support felülete.png
    Legalább 140 karakterben részletesen írd le a problémát. Időpont, mennyi FA-t, szerettél volna venni, mennyit vontak le, melyik szolgáltatónál van a telefonod, milyen visszajelzést kaptál, és kitől?
    Feltétlen add meg a Payment support-tól kapott választ, és az ott kapott Tickett számot.
    Azt az e-mail címet add meg, amelyikre várod a választ, amelyiket olvasni tudod.
    Azt követően itt már nem írhatsz róla a vonatkozó adatvédelmi szabályok miatt, mert levéltitkot sértesz meg.
    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

18. Arimama.

Arimama. Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen!