Farmarany kérdések

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. babar.bandesz

babar.bandesz Utánpótlás-írogató

Rendben, nagyon köszönöm a segítséget, akkor várok.

2. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Rendben.

Holnap a telefonszolgáltatótól kérjél arra a telefonra vonatkozó számlarészletezőt a hétvégéről, amely készülékkel a rendelést kezdeményezted. Így meggyőződhetsz róla, volt-e levonás...
    Ha megtörtént a levonás a farmarany rendeléshez, juttasd el a Payment supportra a számla másolatát.
    (A részszámlát képként feltöltöd, és az lesz az a bizonyos fájl, amit most a rendszer hiányol.)

3. babar.bandesz

babar.bandesz Utánpótlás-írogató

Köszönöm.

4. turórudi48

turórudi48 Járnitanuló

Sziasztok!
    Második napja próbálok farmaranyat venni SMS-ben és nem tudok miért,de mindig azt írja ki, hogy Újra! Sajnos az ID számomat sem tudom leolvasni, nem értem ezt sem. A nevem Turórudi48 és már nagyon sok éve játszom, de így, ha nem tudok vásárolni aranyat akkor?????????

5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia turórudi48!
    Sajnos nincsen jelenleg információnk arról, hogy a Telekom-on kívül (amiről itt ment ki közlemény: https://board-hu.farmerama.com/threads/sms-fizetés-telekom.21142/ ), a másik szolgáltatókkal mi a helyzet, miért nem lehet azokkal sem vásárolni.
    A problémát megírtuk a központba, mi is várjuk a választ.
    Javasoljuk addig más fizetőeszközök használatát: hitelkártya, Paysafecard, Paypal stb., ami jóval kedvezőbb árfekvésben, mert a telefonos viszont drágább.

6. feri465

feri465 Haladó

Sziasztok,szeretnék érdeklődni hogy megszűnt a farmarany vásárlása SMS-el,mert ha rámegyek a vásárlási oldalra csak a kosárba való helyezéseket látom,segítségeteket előre is köszönöm.

7. Havasi_Gyopár

Szervusz feri465!
    Éppen fölötted írtam egy másik játékostársunknak ugyanebben a témában.
    Sajnos nincsen jelenleg információnk arról, hogy a Telekom-on kívül (amiről itt ment ki közlemény: https://board-hu.farmerama.com/threads/sms-fizetés-telekom.21142/ ), a másik szolgáltatókkal mi a helyzet, miért nem lehet azokkal sem vásárolni.
    Javasoljuk addig más fizetőeszközök használatát: hitelkártya, Paysafecard, Paypal stb., ami jóval kedvezőbb árfekvésben, mert a telefonos viszont drágább.

8. feri465

feri465 Haladó

Köszönöm szépen!

9. feri5259

feri5259 Utánpótlás-írogató

Sziasztok,tud valaki segíteni azzal,hogy a bankolási oldalon miért tűnt el az SMS-el való farmarany vásárlási lehetőség.

10. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Imre49 kedveli ezt.
  11. TIBIV6

TIBIV6 Utánpótlás-írogató

Szia! szertném megkérdezni,hogygy most miért nem lehet mobilrol farmaranyat vásárolni? Én csak mobil-sms-esről tudok vásárolni.

12. Othep

Kuzdern kedveli ezt.
  13. TIBIV6

TIBIV6 Utánpótlás-írogató

Nagyon szépen köszönöm a választ.:eek:

Othep kedveli ezt.
  14. imola999

imola999 Fórum-zöldfülű

Sajnos már hitelkártyával sem tudok fizetni. Angol feliratos a bpc gr. amit nem értek.Gondolom nem én vagyok az egyetlen idősebb játékos , akinek ez probléma.

15. Havasi_Gyopár

Szia!
    Mit láttál konkrétan amikor venni és fizetni akartál hitelkártyával?
    Tudnál képet hozni a személyes adatok kitakarásával?
    Ha belépsz a bankban az üzletbe

upload_2021-7-5_20-43-19.png

a jobb felső sarokban milyen zászlót látsz? Ilyent, vagy mást?

upload_2021-7-5_20-41-28.png
    A hitelkártyáddal minden rendben van? Milyen típusú?

16. imola999

imola999 Fórum-zöldfülű

A hitelkártyám rendben , Virágos móka csomagot szerettem volna venni mastercarddal. Az adataim rögzítve vannak , évek óta így vásárolok itt. Most ez jön fel : bpc
    group Payment system logo................és ennyi. hiába csúsztatom le-fel.......semmi:-(

17. Havasi_Gyopár

Szia!
    Sajnos ezen a dolgon nem tudunk mi itt a fórumon segíteni, kérlek keresd fel a supportot a problémával.
    A bankolási ügyekben amúgy is a support az illetékes, mi csak tanácsot adhatunk egyes esetekben.
    Ebben az ügyben a support az illetékes.
    Kérlek fordulj hozzájuk, amelyet így érsz el:

A lenyíló ablakban válaszd az Általános kérdések sort.
    Részletesen írd meg miről van szó, mit szeretnél, mi a problémád, volt-e előzmény stb, minimum 140 karakterben.
    Azt az e-mail címet add meg, amin olvasni tudod a support válaszát.
    Ők pontosan leírják a teendőket, és segítenek a megoldásban.
    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
    A vonatkozó Adatvédelmi előírások értelmében, a levéltitok megsértésének elkerülésére, kérlek ezt követően ne írj erről a fórumon.
    Türelmedet kérjük, a probléma megoldása több időbe is beletelhet, attól függően, hogy mennyi intézni való jön össze időközben.

18. Csak1

Csak1 Aktív író

Tisztelt Modi!

Megértem, hogy töröltétek a hozzászólásomat, mert ugye a negatív kritika az negatív! De, hogy arra hivatkozzál, hogy kulturálatlan voltam.... Bocs de ezt kikérem magamnak! Az hogy Diszkriminálnak egy földrajzi területet mert két szolgáltató megszüntet bizonyos szolgáltatást az igen is az Ő hibájuk. Már csak azért is mert az általuk kizárt földrajzi területen a két szolgáltatón kívül sokkal több szolgáltató van! Ráadásul az adott szolgáltatók nem .HU-ra végződő szerződéses területeivel ( s javíts ki ha nem jól tudom) nem szüntették meg a lehetőséget. Pl a Deutche Telekommal sem. Ráadásul Vezetékes lehetőséget meghagyták, ami kissé nevetséges, mert gyakorlatilag szinte senki nem tart már vezetékes vonalat, mert azok is ugyan úgy digitálisak lettek már, sőt a legtöbb esetben már a "vezetékes" vonal is valójában mobil vonal.

Tisztelettel köszönöm, még egyszer hogy törölted a hozzászólásomat. Több esetben megfogadtam már, hogy nem szólok hozzá. Sőt egyszer már meg is szüntettem a farmom, mert értelmetlennek láttam azt ami folyt. Gondoltam talán valami javulás állt be, de így újra egy év után azt kell látnom, hogy Semmi nem változott. Bár ez sem teljesen igaz, mert bár a játék gyakorlatilag egyre jobban a pénzről szól, a könnyebb "Farmarany szerzés" (SMS) befizetés lehetőségét az egyenlő bánásmód kizárásával egyoldalú módosítással az üzemeltető kizárta.
    Tudom, hogy ehhez van joga sőt akár meg is szüntetheti az egész játékot, de ez akkor is a játékosok semmibe vétele. Mellyel azt érik el, hogy egyre többen hagyják abba a játékot, s ha mindenki abbahagyja (persze ez biztosan nem következik be) akkor nektek sem lesz munkátok.

A fentieket nem panaszként kell értelmezned, ez egy egyszerű tényközlés volt!

Maradok felétek tisztelettel, s nyugodt jó munkát kívánok nektek!

(ígérem a játék felületén több bejegyzésemmel nem kell foglalkoznotok, mert ide inkább nem írok nehogy megbántódjon bárki is)
    (természetesen azt a bejegyzést még megosztom a panaszkönyv topikban is ha már arra utasítottál hogy ott tegyem meg, bár szerintem ez továbbra sem oda hanem ide tartozik.

19. Othep

Szia.

Bár megértem, és tiszteletben tartom a felháborodásodat, mégis azt kell mondjam, az ilyen jellegű hozzászólások helye nem itt van, hanem a Panaszkönyvben.
    Köszönöm, hogy megismételted az írásod ott is.
    Ahová pedig itt írtál, az egy Segítségkérő topik.
    Vagyis ide a játékkal kapcsolatos kérdéseket, és olyan problémákat várunk, amiben egy Moderátor segítséget tud nyújtani: Hová tettem X dekoromat, nem tudom, mit csináljak az eventben, hogyan kell e-mail-címet módosítani, új kártyaadatokat felvinni?, stb.

Az általad felvetett problémával, méltánytalansággal kapcsolatban milyen segítséget vársz tőlünk?

Nem tudjuk visszaállítani ezt a fizetési módot Nektek.
    A visszajelzéseiteket továbbítjuk, ez az, amit ebben a helyzetben tenni tudunk.
    A BP pedig már dolgozik egy megoldáson, amely kiváltja az SMS-es fizetési módot.

Reméljük mielőbb megoldódik ez a helyzet is.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Csak1

Csak1 Aktív író

Köszönöm a korrekt válaszodat!
    Ebben az ügyben nem várok tőletek segítséget!
    Minden jót kívánok nektek!

Othep kedveli ezt.