Farmarany kérdések

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. hamuska

hamuska Fórum ismerője

Köszönöm,már tudtam telefonon rendelni

Enike** és Othep kedveli ezt.
  2. Fätum

Fätum Fórum admirálisa

Köszi. Nekem is sikerült.

hamuska, Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Nagyszerű.
    Köszönjük a visszajelzéseiteket! :)

hamuska és Fätum kedveli ezt.
  4. Castellini

Castellini Utánpótlás-írogató

Sziasztok....kérdésém, hogy más se tud telefonon /nem SMS/ rendelni farmaranyat, vagy megint a szolgátató hmmm...kodik? Mióta megszünt az SMS, simán tudtam rendelni. Nincs hitelkártyám , és csak ezért nem is akarok nyitni...Köszi a választ előre is:)

5. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Milyen telefonszámot hívsz? +36/90-900-770 a helyes telefonszám.

Jelenleg nem tudunk a vezetékes telefonról való rendelésnél hibáról.

https://board-hu.farmerama.com/threads/hiba-a-telefonhívásos-rendelésnél.21737/#post-1229193

imike90 kedveli ezt.
  6. Castellini

Köszi...ezt hivom, akkor megkérdezem a szolgáltatót, hogy miért, ha eddig minden simán ment. Azt hittem máj.1-től valami változott...Köszönöm szépen a választ.

Most, hogy beléptem a bankba, már nincs ott a telefonos lehetőség vásárlásra. Sajnos, akkor én lemaradok a farmarany vásárlásról:(((

Enike** kedveli ezt.
  7. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A telefonos rendelési lehetőség valóban eltűnt a bank felületéről. Jeleztük a központ felé, amint rendelkezünk információval ebben a témában, ki fogjuk írni.
    Addig is türelmet és megértést kérünk a játékosoktól.

Köszönjük!

Castellini és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Castellini

Köszönöm, így nem zaklattam a szolgáltatómat:)))

Enike** kedveli ezt.
  9. v.edit1

v.edit1 Törzsjátékos

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy Paysafecard-ért tudok-e pörgetést vásárolni olyankor, amikor sok PP-m van?? Csak biztosra szeretnék menni a válaszotokkal :p
    Köszönöm szépen a segítséget!

10. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

11. v.edit1

v.edit1 Törzsjátékos

Utoljára szerkesztett: 2.5.22
  12. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

" Ez nem vonatkozik a bankban, forintért megvásárolt csomagokra. "

Minden információ megtalálható itt a fórum. Azért hoztam a linket.:)

13. Kristály-farm

Kristály-farm Junior szaki

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni.
    Szent meggyőződésem, hogy 164 farmarannyal kezdtem ma a játékot, majd miután learattam a Farmarany fáimat és a Varázskalap(+) kitehetőimet, 15 farmarannyal többnek kellett volna lennie, vagyis 179-nek. Amikor aratásnál nem változott a FA számláló, nem izgultam, mert eddig is csak ki-belépés után írta jóvá a játék. De most ez nem történt meg. Legyetek kedvesek nézzétek meg, hogy hol a bibi! Nagyon köszönöm!
    Kristály-farm
    ID: 1918856

14. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Farmaranyfákat nem arattál, mert tegnap 11:04-kor arattad, és 24 óra az érési idejük. Szerintem ezek hiányoznak a leltáradból.

15. Kristály-farm

Szia Tamás!
    A FA fákkal igazad van, bár 9 perc múlva aratható, vagyis a 11:04 így sem jön ki, de mi lehet a 8 Varázskalapos FA-nyal?
    Update:
    Most a FA fák aratása után ki-belépés nélkül jóváírta az aranyakat. Így azt gondolom, hogy reggel is jóváírta a 8-at, csak nem figyeltem jól. Szíves elnézésedet kérem a felesleges körökért!

Utoljára szerkesztett: 21.5.22
  16. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Azokat rendben megkaptad

2022-05-21 09:04:034050 -giverofferjul2017money1.004.00164.64
    2022-05-21 09:04:034050 -giverofferjul2017money1.004.00160.64
    2022-05-20 16:53:233020 -secretseedling11120.00-100.00156.64
    2022-05-20 16:52:263050 -instantFinish - animalseedling491.00-3.00256.64
    2022-05-20 11:04:334050 -tgtree1.001.00259.64

17. Kristály-farm

Igen, közben Update-eltem az előző hsz.-em:

"Update:
    Most a FA fák aratása után ki-belépés nélkül jóváírta az aranyakat. Így azt gondolom, hogy reggel is jóváírta a 8-at, csak nem figyeltem jól. Szíves elnézésedet kérem a felesleges körökért!"

Szóval nagyon köszönöm, és még egyszer elnézésedet kérem!

zsani_apja és Othep kedveli ezt.
  18. incimami

incimami Fórum bárója

Sziaszto játszó társaim,
    Jelentem sikerült venni Paysafecard ot a postán, Pedig már kérdeztem töbször is, De mindig azt a választ kaptam itt nincs, Most egy fiatal volt és volt rögtön. Köszönöm a sok tanácsot Incimami.

19. kukac0121

kukac0121 Járnitanuló

Szép estét!!!! Ma rendeltem egy kis aranyat 1790 HUf -ért.Az ajánlat szerint 300 + 21% kerül ennyibe de én 330 aranyat kaptam.Válaszod előre is köszönöm. kukac0121 ID53808736

20. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Vegyük a képet, amit a bankban láthatunk:
    banki ikon2.png

a bal oldali képen a magyar játékosok (GeoIP) számára megállapított értékösszeg az alap.
    50FA ára -> 359,-Ft

Az általad kiválasztott ikonon 300 FA szerepel, annak ára 1790,- Ft
    Ha az alap 50 FA-hoz képest 6-szoros értéket igényelünk, akkor a valódi ár (359x6) 2154,- Ft lenne, de amit kifizetünk, az kevesebb, 364 Ft-tal.

A valós és a felkínált értéken megvehető farmarany mennyiség értékének hányadosa (2154/1790=1,203..) 1.2, ami 121% megközelítőleg.

Ebből a nagyobb összegből enged a játékot üzemelő 21%-ot, így csak 1790,- Ft a 300 FA ára az országunkban.

Te, vélhetően a 10%-os kártyás vásárlást használtad, ezért kaptál a 300FA helyett 10-kal több játékpénzt, 330 FA-t.

Rendben van a fizetés és a kapott játékpénz értéke.

-BombadilToma- kedveli ezt.