Farmarany kérdések

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukac0121

kukac0121 Járnitanuló

Köszönöm válaszod.Így levezetve már világos a dolog.

2. Borosgazda

Borosgazda Aktív író

Szép napot!
    Segítséget kérnék, megváltozott a bank kártyám és nem tudom a banknál megváltoztatni.
    Előre is köszönöm a segítséget!

3. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Bankba belépve jobb fent állapot és felmondás alatt ki tudod törölni a mentett kártya adatokat, ez után tudsz felvinni újat.

4. Borosgazda

Borosgazda Aktív író

Töröltem a régit, de az újat nem tudom beírni.

Gazda: Borosgazda ID: 1468438

Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.7.22
  5. |Tamás|

Amikor vásárolni szeretnél, nincs meg az opció arra a hitelkártyára? Vagy hogy próbálod meg felvinni az újat?

6. eperdzsem

eperdzsem Junior szaki

Sziasztok! Tanácsot kérek szépen! Rengeteg dinnyevarázslat, egészséges csemege, só, cukor, mandragóra, virágdrót és gyógyelixír van a kamrámban. Nem tudom felhasználni. Tudom, eladni nem lehet, de szívesen elajándékoznám. Erre van lehetőség?
    Szép napot kívánok mindenkinek!

7. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Egyik tétel sem ajándékozható.
    A kamrapolcos termékek, mint a dinnyevarázslat és az egészséges csemege elvileg ajándékozhatóak szoktak lenni, de e kettőnek nincs lehetővé téve a küldése. (Ki van szürkülve az ajándékozás ikon).
    Viszont ez utóbbiakat Te magad is el tudod használni, ha elfogyasztod őket.
    A dinnyevarázslat +1 db-ot ad farmos Egyéb termésre, az egészséges csemege pedig 1000% TP-bónusz a tenyésztésekre. (Aratás előtt kell elfogyasztani.)
    Bízzunk abban, hogy a felesleges termékhozzávalók hasznosításának egyszer majd kitalálják a módját a játékmesterek.

8. Borosgazda

Borosgazda Aktív író

Nem engedi beírni az adataimat.

9. Othep

Szia.

Megtettél egy ki- belépést a játékból a régi adataid törlése után?
    Ez fontos lenne, hogy a rendszer érzékelje a változást.

10. Borosgazda

Borosgazda Aktív író

Igen, de semmi változás! Ezt nem tudom kitörölni: - nem találhatóak tárolt fizetési adatok és így nem tudom beírni az új kártyám adatait.

11. Othep

Csak vásárlással tudod bevinni az új adataid. "Csak úgy" nem.
    Tehát vegyél most 50 FA-t a boltban.
    Vagy ha most nem áll módodban vásárolni, akkor egy legközelebbi vásárlás alkalmával tudod az új kártyaadatokat rögzíteni.

zsani_apja kedveli ezt.
  12. Borosgazda

Borosgazda Aktív író

150 FA-takartam venni, de úgy sem boldogulok.

13. Othep

Nincs meg a fizetési mód kiválasztásának lehetősége?
    Sajnos, akkor itt a fórumon nem tudunk segíteni, kérlek, fordulj a supporthoz.

Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.
    A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a supporttal folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

A játék supportja

14. gagi01

gagi01 Utánpótlás-írogató

Ma vettem egy kis farmaranyat, és meglepődve láttam, hogy a vásárlási bónuszaim száma 51/65 !!!! Nem ma vásároltam először, ez már a sokadik volt, évek alatt. Valami elkerülte a figyelmemet? Lecsökkent magától, vagy én csináltam valamit rosszul? (Azt kizártnak tartom, hogy a végére értem volna.)
    Gazda: gagi01 ID: 7379361

15. |Tamás|

Szia!

Igen, teljesen magától csökkent le, hisz mint az ismertetőjében is szerepel, 90 naponta nullázódik.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vásárlási-bónusz-rendszer.19839/

16. gagi01

gagi01 Utánpótlás-írogató

17. Li27

Li27 Utánpótlás-írogató

Szia!
    Nemrég vettem farmaranyat 1220 Ft-ért. Direkt olyan értékben, hogy a 3. szintet elérjem, ami 65 pont.
    Ezzel szemben 23 pontot kaptam.
    Ezt a táblázatot néztem:
    Valamit félreértettem?
    Li27
    30861688
    Köszönöm

18. Othep

Szia.

Sajnos, nekem sem sikerült megfejteni, mi történhetett.

Kérlek, fordulj a supporthoz.
    Segítsenek megfejteni a rejtélyt.

Őket itt éred el:

Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.
    Azt is írd meg, hogy milyen fizetési móddal vásároltál.
    A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a supporttal folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

A játék supportja

Hétvége lévén türelmedet kérjük, lehet, hogy egy kis időbe fog telni a válasz.

19. Li27

Li27 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen!

20. .Khrone.

.Khrone. Fórumlakó

Sziasztok!

Most vettem kétszer 300 FA-t, de csa kegyszer kaptam meg, pedig levonta és Fizetés visszaigazolás és jött az e-mailemre mindkettőre. Már többször frissítettem, kiléptem stb.

Köszi