Visszajelzés Farmkupa - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Szia Tamás! Köszönöm szépen.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Pedig nagyítóval jöttem megnézni hogy hol van a 10 ezerszeres TP-s felhő, de nem találtam. :D Egy 4 hetes eventre berakhattak volna legalább egy 1000x-t, de úgy látszik hogy a haladást másképp gondolják, akkor viszont fityiszt nekik. :)
     
    Mevilla, Maszatka47, meszimarsi és 6 más kedveli ezt.
  3. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Először: továbbra is utálom a focit!:wuerg:
    Másodszor: elolvastam már párszor, de még nem tudom, hogy mit csináljak, hogy találjak benne valami vonzót...:oops:
    Harmadszor: utálom az eventes területet, a haladás lassú, a röpi gyér...valahányszor bevetik ezt a zsebkendőnyi részt, borzongok...xD
    Még egy ideig gyűjtögetem az infókat, aztán döntök. Mindenesetre azt hittem, olyan ütős felhőt kapunk, hogy kihagyhatatlannak fogom érezni az eventet...hát nem.
    És végül: nesze nektek, okosok, itt a havi 1 event:mad:>:( kértétek, megkaptátok. Tegye fel a kezét, aki boldog!8)-.-
     
    Swordfish, Mevilla, Maszatka47 és 16 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Egyáltalán nem vagyok boldog, mert most számoltam ki hogy napi 3x-i aratással csak 5880 növény jön ki, még a felhő sem lesz meg, nemhogy focizzak. :cry: Toma jól számoltam?
     
    almáspite48, Mevilla, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem.
    1. hét: 3x28x7=588
    2. hét: 3x56x7=1176
    3. hét: 3x84x7=1764
    4. hét: 3x112x10=3360
    (A számolásban napi aratás x aratott mennyiség x napok száma szerepel.)
    összesen 6888. A felhőhöz kell 6750, amiből a kezdő 10, boltból kiszedhető 650, gazdakörből 175. Vagyis marad is még 973 növényed, amit elgazdakörizhetsz - elfocizhatsz.
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az első három hét stimmel, de a 4. héten nekem 2352 db jön ki + 85 amit kapunk. Látom közben hogy a boltból kiszedhetőt is beleadtad.
     
    almáspite48, Mevilla, Maszatka47 és 9 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Már ahhoz is jó idegek kellenek, hogy az ismertetőt elolvasd. Kihagytam. Csak felhő és egy pár dolog, amit elolvastam. A focipályák csak 20 méter hosszúak és 45 m szélesek. Én szeretem a focit, de Malala tuti nem.
    Event neveDátumÉrtékeMegjegyzés
    TOP20172017.11.15-10dacból befejezve
    Csak tejshake!2017.11.23-4jobb híján elvégezve
    Kockázatos2017.11.300kockáztatva befejezve
    Csúcskérdés2017.12.06-2tériszonytól kihagyva
    Zoknitöltés2017.12.141Unaloműző robot
    Karácsonyeste2017.12.213Csakis az FA miatt
    Újévi buli2017.12.292Annyira nem buli
    Hiúz rejteke2018.01.045Végre valami!
    Vadvilág csodái2018.01.111Éppen elmegy
    Nublonok2018.01.152Az újítások miatt
    A Nagy Sajtos Rejtély2018.01.170Rejtély, hogy miért nem -5
    Szüli-Pinyáta+ gazdaköri2018.01.241Csak a kitehető miatt plusszos
    Csak tejshake! II.2018.01.29-8Most már nem csövezek.
    Teliholdas kereskedés2018.02.01-2Max egy terület rászánva.
    Nyuszirománc2018.02.084Ez már majdnem hiúz.
    Karnevál2018.02.081És ez már soha nem is lesz jobb.
    Valentin 20182018.02.140Sok dühös kisgazda.
    A három egérmuskétás2018.02.22-3Sem egér, sem muskétás, csak a három.
    Új próba: Időutazás2018.02.22-2Nagyon gyenge próbálkozás.
    A nagy örvény2018.03.01-3Amilyen kövér a beadási oldal, olyan sovány a másik.
    Hátborzongató vacsoracsata2018.03.02-9Hátborzongatóan sokat kér. (+1 nap hosszabbítás!)
    Profik a magasban2018.03.07-7Túl sokszor eladták már és egyre rosszabb.
    Vadászat a Vörös gyémántra2018.03.14-5Mindössze két nem nyerő izgalmat hozott: egy rémhírt más eventhez és a Baha átrendezését.
    A vadon állatai 6. - 2018. március2018.03.14-5Mélyre repíti a luxus, az ugrás, és a kokárdák duplázódásmentessége.
    Új küldetés - Kiéhezett szobrok2018.03.16-10Azon kívül, hogy időkorlátos, erősen korlátos a teljesíthetősége, a jutalom oldala, és a szórakoztató képessége is. Nem mellékes, hogy már két event fut. Maximális pontlevonást kap. Ettől lennebb már nincs pontozásban, de a BP szerintem tud.
    Tavaszi kertészkedés (2018 )2018.03.21-1Összeegyezhetetlen a hópehellyel. Ez meg is látszik a felröppenők mennyiségén.
    Húsvéti fesztivál2018.03.280A tündérmeséhez és a segítőkhöz képest nagy visszalépés a csupa-kapa és más semmi felé.
    Kármentési akció2018.04.016Ötletes, annak ellenére, hogy szinte csak régi és gyűlölt elemeket tartalmaz. De rendesen feldobták a csavarokkal a hangulatát.
    Viking saga V.2018.04.052A felröpi gyalázatos, még 5 területről is, és pannikkal is.
    Pillangótenyésztés2018.04.12-9Játék nulla. Beadandó végtelen, kiszedendő minimális. A boom jó lesz, az event már akkor rossz volt mikor kitalálták. Az új tenyészállat hozatala is jó, de sajna semmi köze az eventhez, így a pontozáson nem javít. Hiába az úszó edzője olimpikon, attól még az úszó nem lesz bajnok.
    Rock 'n' Robot2018.04.18-9Ha egy robot tud táncolni, akkor én alpinista vagyok.
    Alkimistakert2018.04.24-9Ez nem lett bingó! Több ilyet nem szabad csinálni!!!
    Teljes sebességgel előre!2018.04.25-5Rengeteg gaz, eventorlódással, folytonos robot játék helyett, minimális jutalommal.
    A FARMERAMA jégre lép2018.05.02-4Fogalmam sincs, hogy előbb focira vagy hokira rajzolták a pályát.
    A kalózkirály kincse2018.05.090Teljesen semleges, főleg a felhő miatt.
    Neonfényes ólak VII. - 2018. május2018.05.16-9Miden megváltozott menet közben. A kitehetők erősen korlátozottak. Rengeteg cucc és kismillió szoftveres és komunikációs hiba. Ez ennyi.+
    Majmok szentélyének napja2018.05.165A legjobb mesterek építették, de a segédek összedöntötték.
    Teliholdas2018.05.24-7Túlságosan szerényen adta elő magát a játék készítője, minden vonalon, a beadandókat kivéve.
    Csak tejshake!2018.05.30-9Ez ennyi és soha nem lesz jobb, akárcsak a karbantartás. Túl sokszor volt már mindkettő sikertelen.
    Igéző korallzátony2018.06.06-4Semmi érdekes. Szokásos kutyanyelv.
    Bevezetés a farmmunkába2018.06.064Játékos. Izgalom nem sok, de a felhő jó.
    Farmerama fieszta - tenyésztős event2018.06.13-7A gyér kifejezés felettébb hízelgő. Próbálkozásnak megfelel, de abból csak piszkozat lehet. Maradt volna a fiók mélyén még 100 évig.
    Farmkupa2018.06.14-10Az ismertetője vetekedik a Révai Nagy Lexikonnal. Csak terjedelemben, és nem a pontosságban. A többi már nem is fontos.
    Összes-116
     
    Sonche, Zsu065, Mevilla és 17 más kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Élek a vétó jogommal :D
    Ott van mellette még ebben a hónapban 2, és biztos lesz a júliusi is még 2 a hónap közepéig. Ha így nézed mindjárt más a leányzó fekvése, az már 5 event 1 hónap alatt. A labirintus, a kockás is biztosan ültetős lesz. Sőt még kinyit majd a teliholdas is, csak győzzük kapkodni a fejünket. Aztán biztosan lesznek még minieventek, fás, ólas nyalánkságok. Csakhogy ne tudjunk spórolni sem :)
    Soha többé nem lesz már itt havi 1 event. A focis is csak azért ilyen hosszú, hogy kitartson a vb ideje alatt :)
    Apuka nézi a meccset, anyuka meg farmozik :D, de fél szeme a pályán :D

    Eddig letudták a hasonló sporteseményekhez fűződő eventeket 1 hét alatt. Az olimpiás is csak sima szokásos event volt. Ez most újítás. De adtak is munkát minden komolyabb mankó nélkül.
     
    Swordfish, taga1, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó napot Prof. Uram. Már éppen kérdezni akartam tegnap hogy Maga melyik tengerparton lógatja a lábát ilyen sokáig? :D Csak gondoltam hogy nyaralás közben nem juttatom eszébe a farmot. :D
    Én is nagyon vacillálok hogy mi legyen, mert a boltból sok minden jót ki tudnék szedni- kontra a felhő. 2 hétig csak ültetem a növényt, nem csinálok semmit és majd átlagolok a következő 2 hétre, aztán majd döntök hogy mit váltsak ki.
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mert 7 nappal számoltál.
    Az a 85 meg 175 lesz, Tamás már jelezte, hogy a gk. 1/gy szintjén nem 10, hanem 100 növény kapható. Már cserélte a képet a GYIK-ben.
     
    almáspite48, Mevilla, Maszatka47 és 12 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Olimpia is cirka 1 hónap (kb), de az annyira szerte ágazó dolog, nagyon sok sportággal. Foci VB azért csak a fociról szól 1 hónapot. Láthatod, 1 sportág, még is mennyi sok minden lett belőle.


    Zászló dolog miatt félszemmel fogom követni az eredményeket, de hogy meccset nem nézek meg, az megint biztos... Van 1000+1 dolgom még mellé, nincs időm focit nézni :D
     
  12. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nyár is van, foci VB is kezdődik holnap, sokan mennek nyaralni, sokan mennek szórakozóhelyekre szurkolni, nem nagyon fog időre eszükbe jutni, hogy aratni vetni kell. Talán ezért nincs nagyon szuper felhő.
    8-9 órás növénynek jobban örültem volna, mert ez éjszaka csak fonnyadni fog a földben, olyan gyorsan megérik. :music::)
     
  13. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Minden elolvasva, de:
    Valahogy ez a fajta vontatott eventes dolog nem tetszik, csatni és minden nélkül (jó víz, és trágya igen) lassú lesz minden, és ez a négy hét alatt kapjuk meg a teljes területet még jobban levesz az értékéből. Öszintén mondom nem tudom mi legyen ezzel az eventtel. Elkezdem, de minek kategória.
    Ja, és mellesleg utálom a vb-t, uuutááálooom. Már előre borzongok, mert férjem minden nap ezt fogja nézni a VV-ban. És még itt is??? Miért jó ez?? Zászlót meg azért se veszek, nem tudom latolgatni az esélyeket, egyetlen meccset se vagyok hajlandó megnézni ezért.

    Szóval azt hiszem így a végére eldöntöttem, hogy ültetek majd, de a 4. hétig nem pazarlom az eventnövényt, lehet még a gazdakörre se érdemes csak kezdésnél. Jajjj, olyan nehéz ez :(
     
    Swordfish, Mevilla, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a napi 2x aratást felejtsd el, legalább 3x próbálj meg aratni, vagy legalább átlagban legyen meg a 3, ha a felhőt is szeretnéd :)

    Szia :) a gazdaköriből kapunk majd a focihoz kelléket, viszont azt meg kell gondolni előre, hogy a gazdaköriből mit hagyjak ki, hogy elég legyen a növény. Igazad van, itt most még inkább fontos előre tervezni. Mennyi növényt tudok összehozni, és az mire lesz elég.
     
    almáspite48, -kaktuszable-, Gio és 9 más kedveli ezt.
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Majd a legjobb 8 között már biztosan látunk jó meccseket, de addig nem hiszem.
    Amíg a csoportmeccsek vannak, addig nem kell feltétlen 100%on égni. Majd amikor már kieséses lesz a dolog, lesz biztosan néhány küzdelmes meccs.
     
    Maszatka47, Gio, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Óóóó. köszi, ezt nem olvastam. Kiléptem és már látom hogy 175 magot kapunk. Ettől függetlenül azt mondom hogy aki napi 3x arat és nem veszi ki a boltból a növényeket, az nem fogja tudni megszerezni a felhőt. Tehát jó lenne figyelmeztetni mindenkit, hogy a boltból meg kell venni a növényeket.
     
  17. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Szió! De a gazdaköribe beadott cuccokból is tud játszani, mert az játékhoz való malomterméket (is) ad vissza, igazából majdnem annyi növény kell hozzá, mintha ugyanannyi malomterméket elkészítenél, csak a gazdaköri még plusz cuccokat is ad hozzá. Ha jól értem legalábbis :) Szóval ha sikerülne összekaparni 13.420 eventnövényt, akkor abból meglenne a felhő a kitehetőkkel és a gazdakörik is, amikből lenne bőven játékra való. Ráadásul, ahogy előttem is írták, a fánkos kocsiból is hullanak majd a játszós malomtermékek, szám szerint 60 db, a gazdakörikből jön még 39 db malomtermék (köszi, kukori!), és mivel mindegyik játékban meg lehet szerezni 6 érmét, így 594 db érmével a zsebünkben szemezgethetünk a boltból. Sőt, még több érmével, mert a gazdakörik (ahol pajtát kell dobálni) konkrétan csillagos érmét IS adnak. De javítson ki valaki, ha nem jól gondolom! Előre is köszi, mert tényleg kicsit átláthatatlan és hosszú ez így...

    ****

    Sziasztok! Tamás és Beko! Annyira röhögtem, hogy a könnyem is kifolyt... Árvalány-haj-rá??? xD xD Ha megengedik Nektek, áruljátok már el, hogy mi volt az eredeti, nemzetközi neve ennek a ,,növénynek"! Naaaaaa, légysziiiiiiiiii! :D A többi nemzetnél biztos nem lett ennyire vicces a fordítás után, de a magyar az valami zseniális :) Köszönöm, akárki is követte el! :inlove: Lehetett volna még szurkolótusz vagy kúszó kecskerágól xD esetleg a SZÖGLETes gabona lehetett volna ezúttal eventnövény xD atyaég...még a LEStyán is jó lett volna xD Bocsánat, ez már offnak számít, de annyira röhögök, nem bírom abbahagyni :D

    ****

    Miután kivihorászom magam, biztosan csinálni fogom, az a terület úgyse veszi el mástól a helyet, csak nem szeretem a lassúságát...De ez van, 4 hétbe pont belefér :) Azt mondjuk nem találtam, hogy itt is kapunk-e egy ajándék minijátékot, mert máskor szoktunk kapni...De bevallom, lehet, hogy le van írva az ismertetőben, de egy idő után nem mertem többet olvasni, mert árt az egészségemnek :D

    Jajjj, nagyon fontos szerk! Kimaradt, hogy megint hálás köszönetem Tomának és kukorinak a számolgatásokért!
     
  18. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Aki esetleg végig akarja csinálni írja már le nekem, hogy most mi az ami megfogta miért csinálja majd? (Nem poén, tényleg érdekel,mert annyira nulla ez az event ,hogy nincsenek rá megfelelő szavak)
     
    Farm_Tadity_ és Varázslat6869 kedveli ezt.
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Én is úgy gondolom, hogy elkezdek veteményezni, közben erőt gyűjtök, végigsilabizálom az ismertetőt és kitalálom, hogy mit is szeretnék tulajdonképpen.
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egyszerű:
    Ezen a területen semmi mást nem tudunk csinálni.
    Amit itt csinálunk, semmi más farmtevékenységet nem akadályoz.
    Nem igényel külön erőforrásokat, hiszen nem használható semmi.
    Amikor úgyis feljövünk a farmra, plusz pár kattintás egy aratás-visszaültetés.
    Minden, amit kiszedhetünk ezért, ingyen van.
    A felhő nem olyan ütős, hogy feltétlenül rá kelljen görcsölni a megszerzésére.
    Vagyis miért ne?
     
    bubafejgingo, almáspite48, taga1 és 23 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.