Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    A hiba topikban informálódj, vagy az event csevegőben, mivel ez nem idevaló kérdés, ugyanis egy hiba miatt leállították a játékot bizonytalan időre. :oops:
     
    Imi*, asdfghjkl7373 és HéricsBáró kedveli ezt.
  2. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Sziasztok,
    nem biztos, hogy itt a legjobb, de nem találtam jobbat. Már régóta kérni szeretném (csak most ragadtam érte klavit), hogy az aktuális, eventben küldhető tárgyat NE balról a 2. helyre illesszétek, mert azt pnt letakarja a barátlista ablaka. Egyébként 2 kattintással el lehet érni, hogy ugyanazt küldhessem minden szomszédnak. Ha itt van a cucc, akkor viszont nem lehet kettőt kattintani, mert közben felugrik az ablak. Főleg a prém-eseknek nehéz 15x újra előszedni a tárgyat, majd a listát, különösen, ha nem az első oldalon van a megajándékozandó.
    A legjobb a "leg-baloldalon" lenne, mart az feltűnő is, ezért könnyen kiválasztható, és működik a "sorozat-küldés". De bárhol jobb, mint ahol a mostani is van. Köszönöm, ha figyelnek rá a jövőben!
     
    Ivibaba54, Gyöngyhörcsög, Zuhi és 9 más kedveli ezt.
  3. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Nem tudom, jó helyre írok-e?? Csak kérdezném, hogy tervezi-e a BP raktárház érkezését dekoroknak??? Vagy esetleg egy kis házikót, amibe belépve polcokon lehetne lépkedni (kb, mint a felhő), oda berakni a kitehetőket, dekorokat. Dugig a pajtám a dekorokkal, mi értelme így, hogy nincs hová kitenni?????
     
    barbi021951, moric67, Ivibaba54 és 10 más kedveli ezt.
  4. pekudli

    pekudli Aktív író

    Mindent fejlesztenek.Az jó is.
    Annyi azért jó lenne, hogy az erdei tisztási is fejlesszék picinykét.
    Jó lenne onnan is elérni a pajtát, hogy ne kelljen annyit lépkedni, hogy megnézzük mi is van a pajtában.
    Igaz már régebben is szóvá tettem, de sajna semmi sem történt azóta ez ügyben.
    Szerintem másnak is jó lenne, nem csak nekem.
    Köszönöm.
    pekudli
     
    barbi021951, Ivibaba54, Agár1962 és 8 más kedveli ezt.
  5. Ninettácska

    Ninettácska Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Bocs, de nincs időm visszaolvasni, hogy írták-e már, illetve azt is remélem, hogy jó helyen jelzem:

    Szükség lenne olyan gazdaköri feladatokra és/vagy eventekre, amelyek elvégzésével legalább 12 órás farmmunkás
    kuponokat lehet szeretni. Tudniillik nélkülük elég nehézkes a játékot játszani.

    Előre is köszönöm a javaslat átgondolását, a többi játékos nevében is!
     
  6. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumlakó

    Lenne egy kérésem, kérdésem: mégpedig az, hogy a növények megjelennek egy ablakban, ahol szintek szerint vannak. A kérdésem az lenne, nem lehet-e úgy csoportosítani, hogy az egy perces a legelső és idő szerint növekedne! Nagyon nem jó ez az idő kavalkád! Kérlek szépen fontoljátok ezt meg! Előre is köszönöm: Andi
     
    Ivibaba54 és szemike50 kedveli ezt.
  7. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    A kéréseddel nyitott kaput döngetsz! Amikor megnyitod a vetőtáblát, akkor a jobb felső sarkában lévő ablakban 6 lehetőség közül választhatsz a csoportosításról. Itt egy kép segítségül : [​IMG]
    Nálam a legalsó lehetőség az időtartam szerint.
     
    Puszpang, barbi021951, Ivibaba54 és 4 más kedveli ezt.
  8. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumlakó

    Köszönöm! Zseniális.
     
  9. Agár1962

    Agár1962 Utánpótlás-írogató

    Szia!Csatlakozom,én is sokat bosszankodom ezért.
     
    Ivibaba54, Vilmos05, szemike50 és 3 más kedveli ezt.
  10. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Én elgondolkoztam ezen a TP. mennyiségen és arra a következtetésre jutottam hogy a BP. azt akarja hogy rá vegyem az unokákat hogy játszanak és nyugdíjas korukra 300 szintű játékosok lesznek,de viszont én meg garantálom a BP.-nek hogy mire valaki elérné a 300 ez a játék már rég nem fog létezni,ha csak nem fognak kitalálni valami olyan kütyüt ami hororisztikus mennyiségű TP. fog adni.
     
    Fatther, genka53, barbi021951 és 5 más kedveli ezt.
  11. gumicsizma26

    gumicsizma26 Aktív író

    Helo! A hazi kedvenc futatott teruletrol hol talalok ismertetot? koszonom
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    genka53, .barbi1., Gio és 3 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Áthoztalak ide :p
    Szóval félúton vagyok a 200 fele :D Most 150 vagyok , és karácsonyra lazán meglesz a 200 :inlove:
    Nem vettem meg ezt a szintlépős csomagot , mert most úgy érzem nem érné meg annyira lelkileg 150-től a 200-ig , mint amikor a 97. szinten voltam hogy közeledjek a 100. szint fele .
    Ha majd veszek , akkor 200 felett veszek , hogy jobban hasson , feltéve , ha addig lesz még ilyen akció . :p

    Szóval 31 napom maradt 50 szintre , ami 25.000.000 TP x 50 = 1.250.000.000 TP :D
     
    nyuszicica1, Puszpang, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    A TOP-on is lehet 100 milliót nyerni (az rögtön 4 szint) ;) Kérdés, hogy van-e és áldozol-e rá 500 milliót a pajtádból? :music:
    Drukkolok a 200 eléréséhez! :D
     
    genka53, yellowfire, soosgreta és 2 más kedveli ezt.
  15. yellowfire

    yellowfire Aktív író

    én még soha nem vásároltam semmit. amit elértem azt a munkámmal értem el jelenleg. 110-es szinten vagyok.
     
    Leho69 kedveli ezt.
  16. mumus1968

    mumus1968 Fórum-zöldfülű

    sziasztok eventre hogy lehet belépni
     
  17. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves mumus1968!

    Melyik eventre gondolsz? És a kérdésedet légy szíves az ide kattintva elérhető topikok egyikében tedd fel, ez ugyanis nem segítségkérő topik.
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nem sikerült végigvinni az eventet , mert nem érek rá farmozni . :cry:Csak egy aratásra lépek be este naponta . :p
    3 hét múlva karácsony , és most a 166. szinten vagyok . :inlove:
    Ami azt jelenti , hogy a maradék 34 szintet 21 nap alatt kell ledarálnom . :p
     
    nyuszicica1 és genka53 kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Jövőre is lesz karácsony :D Hova rohansz? ;)
     
    HéricsBáró és genka53 kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De az idei hamarabb jön :inlove: Ide sietek , és igen , a választ is megkaptam már hozzá :p Húsvét előtt meglesz a 234. szint :D
     
    nyuszicica1 kedveli ezt.