Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ohlálá, ez az én helyem, mert most én is le akarom váltani a havi melóst egy óriás bónuszos kosárra...Hány kosarat vettél meg? Csak a legnagyobbat, vagy mindet? Én nagyon próbálom lezavarni ezt a csöves eventet, terveim szerint holnap este elkezdem átpakolni az egész farmot. A bahán ma 390. szintre léptem, Bekerült a pajtába a 100000. szantál, a 27000. papagájtoll, lassan 150000 lesz a pitomba-ördögcérna párosból és 86000 van már a moringa-frangi-acai-jávai-szőlősóska csapatból is. Nem tudom, ez mennyire jó, de itt tartok és sose hittem volna, hogy bármiből 1x 100000 lesz a pajtában... Szóval holnap este leszedem a kincsest, ha kell még növény, azzal átmegyek csak a tölgyesre és a 2 farmos területre kirakom a legjobb dekorokat. A tölgyesen még befejezem a maradék növényt ha hiányzik, aztán oda is dekorok mennek pár napra. Akkor veszem meg a kosarat, mikor legalább a főfarm+szédült+kerge+tojások egyszerre beérnek. Van egy rakás tojásom, azok is dobnak az 1500%-on, sajnos azt nem tudom mennyit, sose adtam még össze őket, a %-os felhőket meg főleg nem... Ha már a fagyipénzt költöm (na jó, a havi melósok meg a próbaprém;) árát), akkor maximálisan ki akarom használni a bónuszt, addig a pár napig megemelem a napi piacjáratra szánt összeget és költöm a dugi csp-met, hogy a pajta is teljen.:oops:
    Kíváncsi leszek, mennyire tudom megközelíteni a hógolyót...:D
     
    meszimarsi, genka53, Gio és 8 más kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Meg nem vasaroltam TP csomagot, mert eddig a tejcsardaba termeltem. Most varok, hogy ki tudjam pakolni a 20-24 oras kutyuket, es aztan inditok egy csomagot. Probaltam megbecsulni a hatast, nekem mar egy nagy csomag is igen sokat hozhat a konyhara. Csak a kerge es a kuria adhat olyan 20-22 millat. Majd elesben kiderul mennyi az annyi. En a 20-24 oras kutyuket fogom hasznalni ott ahova mar nemjut szintszorzos, mert azokat osszehangolva a TP bonuszokkal jobban adjak mint a legjobb 12 orasok.

    Abban egyetertunk egyebkent, hogy varhatoan szamomra is ez lesz az elso, es egyetlen alkalom a csomag vasarlasra, mert egy szint felett ertelmet veszti, csak egy csepp a tengerben
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A kúrián nem hat a kosaras bónusz, csak a 4 farmos területen; oda pakold ki az értékesebbjét.
     
    meszimarsi, genka53, magdi06 és 11 más kedveli ezt.
  4. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia:)Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre...Nálam is a kütyük érnek már:oops: persze megint rájöttem, hogy még mindig nincs elégxDPróbáltam valami rendszert belevinni a kipakolásba, összeírtam, hány tojásom van, aztán eszembe jutott, hogy felhők is vannak, de abba már végképp belezavarodtam...-.-majd holnap kiderül.
    jó éjt!
     
    meszimarsi, genka53, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem szabad kapkodni. Először ki kell rakni az összes szorzós kütyüket, utána a 24-22 órás kitehetőket, utána a 12 órás legjobbakat minden területre. Reggel aktiválni kell minden felhőt és tojásokat és megenni aratás előtt egy Olívás fokhagymásat, ami több TP-t ad a dekorokra. Sok sikert.
     
    meszimarsi, Domos52, Melan és 6 más kedveli ezt.
  6. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    én nem olivás fokhagymásat teszek
    ha az arany rekeszbe tavaszi és húsvéti van szerintem jobb
    és nem is 24-22 órás kitehetőket teszek
    hanem 12 órásakat
    nálam az ha 1x1 -en számolom , akkor normál alap tp 1000-re jön ki
    2 terület meg a brokkoli , békás , és társai , az sokkal több
    lehet én nem kalkulálok jól ?
     
    meszimarsi, genka53, Melan és 5 más kedveli ezt.
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    De igen. A húsvéti és a tavaszi koszorú mindenre hat es 30-30% En is ezeket hasznalom most. Tenyleg, a brokkolirol meg is feldekeztem, az nekem a kurian van. Na ha beert atteszem a farmra. Igaz, hogy nekem csak ketto van, de az is valami. TNagyon tetszik ez az egyutt gondolkodas :)
    Szia nyuszko :) Ugyes vagy, nagyon jol csinalod, es jol taktikazol. Tegyel ki kinden olyan kutyut, ami 10-12 oras. Most erdemes a magas tp-s cuccokat leszedni a felhorol is. Pl. a kacsalak nagyon jo. En most leszedtem arrol a felhosorrol minden, es kitettem a kergere. A tenyeszteshez tok felesleges most a Tp, jobban jarunk, ha kivan teve a farmra. A 20-22-24 orasokat en most szamuztem a bahara. Hajra nyuszko, ugyes vagy :)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.6.18
    meszimarsi, genka53, -Encyberama- és 8 más kedveli ezt.
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia szomszi!:) Köszönöm a bíztatást! Addig variáltam, hogy alig maradt kütyü a pajtában...minden jobb kütyüt átpakoltam a kincsesről a farmra, a tp szorzós kütyük eddig sem a felhőn voltak, a bahát toltam eddig velük, már csak bő 1 hónap kellett volna a 400-as szinthez, aminek persze az emelés óta nincs jelentősége, de mégiscsak mérföldkő:D...ez most csúszik 1 hetet, de ennyi belefér. Különben is valamit valamiért. Főfarmon fél terület 24, fél terület 10-12 órás kütyü, szédültön csak 10-12 órásak, tölgyesen 2/3 terület 10-12 órás, ide került az összes homár meg a többi szintszorzós (nincs nagyon sok, néhány db csak). A kergéhez nem nyúltam, ott van az összes mítikus meg hajós-helikopteres, meg néhány nagyon jó tp-s vegyesen. Jól szokott hozni, meg olyan szép...úgyhagytam. Kúria is úgy maradt, ahogy volt, nincs mit lecserélni, fullon van és nincs oda semmim pluszba.:oops:Akartam egy próba aratást, de rájöttem, hogy minek, úgyis ez a pajtám kütyüsfiókjának a vége. Úgyhogy este beizzítok tojást, felhőt, kosaras bónust és meglátom, mit hoz az egész élesben. Úgyis változó lesz, a felhők miatt... még tavaszit meg húsvétit kell vennem párat az aratásokhoz, és várni az estét, hogy minden beérjen...:D
     
    meszimarsi, genka53, -Encyberama- és 5 más kedveli ezt.
  9. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sajnos nekem újratervezés van
    lekevertem az összes eventnövényt egyenes csőnek, most akkor termelhetek egy csomót újból hajlítottnak is :)
    ekkorát bakizni , hihetetlen :)
    így 2 napot csúszik a tp-s beszámolóm
     
    Utoljára szerkesztett: 2.6.18
    meszimarsi, Gio, Fätum és 3 más kedveli ezt.
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Koszi, ezt nem is figyeltem, szerencsere nekem mindegy, mert a kurian fix kutyuk vannak, nem zavart be.

    Szia Szomszed,
    Az elso aratas most adott 37 milla korul, 18 milla kerge, 8 milla farm, 6 milla szedult, 5 milla tisztas. A ket legnagyobb csomagot vettem meg, tehat ez 2500% TP bonusz volt. Most meg rendezkedtem kicsit, aztan kivancsi leszek a kovetkezo aratasra. Az biztos nem lesz ennyi, mert ez a nagy aratas volt, tehat a 20-24 oras TP bonuszokkal, amik nalam dobnak olyan plusz 400% bonuszt. Es kitettem 24 oras cuccokat is, ugyhogy a kovetkezo 12 oras aratas biztos nem hoz ennyit majd.

    Szia,
    En is szamolgattam, mert nalam alaphelyzetben jobban megeri a 20-24 oras kutyu, meg akar a neon beka is, pedig az nem annyira eros. De most maskepp jott, nalam a vizvalaszto az olyan 12 oras kutyu lett, ami 1x1-n ad 900 TP, tehat 2x1 1800, 2x2 3600.

    Egy neon bekat most a ket nagy csomag TP bonusz mellett 3235% bonusszal aratom, ami 108,373 TP. Egy 12 oras kutyut, ami ad 1800 TP-t, 1x aratom 3235%-al utan 1x aratom 2835%-al, ha osszeadom ezt a kettot, akkor az 109,260 TP, egy halovannyal jobb. Ennel jobb az olyan 20-24 oras kutyu, ami 3500 TP-t ad 2x1 (A hajo a mindenem, Tarka marha), aztan nalam megint 12 oras kutyu jon, ami 1900 TP-t ad 2x1-en, stb.

    Nem hiszem hogy teljesen jol van most kimaxolva minden teruletem, de annyira nem is erdekel, most berendeztem, es 1 hetig marad igy, meglatjuk mire jutok vele:)

    Szia Szomszi,

    Szaguldasz is rendesen:D raketasebesseggel haladsz:)
     
    Sonche, genka53, steve223 és 7 más kedveli ezt.
  11. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Köszönöm szépen :) Nagyon tetszik, hogy nem kell napokig elvacakol egy szinten. :D Sajnos ez nem sokára véget ér, nem csak a bónuszok lejárta miatt, hanem a 200 fölötti szintek miatt is. Nálam nagy aratáskor, cca 31-32 millió jön össze a második aratás cca 18-19 milla. Így aztán két szint fér bele egy nap. Szerda délutánig tartanak ki a szintező bónuszok, vagyis 6 szint fog addig beleférni. Aztán újratervezés jön :) El kell döntenem, hogy hagyom e kint a dekorokat, vagy visszatérek az eredeti felálláshoz és befásítok mindent. Ez utóbbi esetben, 3 max 4 naponta tudok szinteket lépegetni, vagyis durván 7-8 hét alatt lesz meg a 200. Az első bónuszok nélküli aratás után, meglátom mennyi TP-t fognak adni a dekorok, és akkor eldöntöm majd mit csinálok: maradnak a kütyük, vagy fásítok :) Rövidtávon a 200 - és a 201 cél, hosszútávon a 210. Ezután már nem fog a céljaim között szerepelni a szintlépés.
     
    Sonche, genka53, steve223 és 6 más kedveli ezt.
  12. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi,

    Mai nagy aratasom 56 millat dobott, meglatszott, hogy most mar berendeztem a farmot normalisan a 20-24 oras, es jobb 12 oras kutyukkel. Holnap meg van az a csunya 200:), es meg marad a bonuszbol ido. Szerintem most kihozom belole amit tudok, aztan utana a kutyuk megpihennek. Lehet csinalok igy egy mentest a premes farmmento funkcioval, arra az esetre ha olyan orult otletem tamadna, hogy a kovetkezo csomagot is meg megveszem. Az mar most latszik, hogy a csomagokkal ilyen szinten meg szepen lehet haladni, a milliardos nagysagrendu szintek mellett mar ezek sem szamitanak semmit.
     
    Sonche, genka53, steve223 és 6 más kedveli ezt.
  13. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Igen, lattam am....egyszerre ket szint, nem semmi. Gratulalok. :DBe is zsebeltem gyorsan a potya TP-ket, koszonom szepen. :) En mar elmentettem a farmot. Ha lejarnak a bonuszaim, meg kivarok egy aratast, mert kivancsi vagyok bonuszok nelkul mennyit tudok kihozni a farmocskambol. Meg sosem volt dekorokkal tele a farm, es nagyon furcsa igy latni. Aztan megy vissza minden normal uzemmodba, es megint gazdalkodni fogok. Mert barmennyire is tetszik most, az egymas utani szintlepes, azert en meg a regi iskola lanya vagyok. A pajta a gazda kinycsesrata, es a aTPtol sem a pajta, sem a buxa nem dagad xD Rengeteg mindent lehet meg csinalni a TP gyujtesen kivul. Uj alapok kellenek, uj strategia. Es igen, egy szint utan a TP mar semmit nem fog szamitani. :music:
     
    Sonche, genka53, steve223 és 5 más kedveli ezt.
  14. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Hozom én is az első eredményt , picit megkésve , de kétszer fogtam neki az eventnek , elbaltáztam a malomterméket :)

    213 a farmszintem

    most úgy állítottam be a farmot , hogy minden felhő és tojás egyszerre aratható legyen , az összes csomagot megvettem

    csak 12 órás kitehetőket tettem ki , nekem ez a leghatékonyabb , mert így kétszer tudom 1 nap ezt megcsinálni

    húsvéti és tavaszi volt a rekeszekben

    aratás előtt : 4.539.617.219 tp volt
    aratás után : 4.605.344.992 tp lett

    Tehát 1 aratással : 65.727.773 millió tp tudtam leszedni , ami azt jelenti , hogy közel 130 millió tp-t tudok 1 nap alatt összeszedni

    Amikor normál üzemmódban van a farmom , akkor csak a kergén és a kúriában vannak kütyük , és 8.598 .783 millió tp 1 aratás , ugye ezt is kétszer lehet , közel 16 millió 1 nap alatt , messze elmarad a mostanihoz képest .

    Mindenki döntse el , hogy ez jó vagy sem , de én is azt érzem , hogy ez azoknak hasznos jelen esetben , akik 100 és 200 között gyorsan akarnak haladni

    ha mindent jól számolok és nem hibázom , akkor az egy hét alatt közel 900 millió tp-t lehet leszüretelni
    akinek több szorzós kitehetője van , az még többet -

    nálam a kergén és a tisztáson vannak ezek kirakva

    a kergén : 26.881.665 millió tp
    a tisztáson : 15.178.579 millió tp

    Úgy érzem nem leszek rabja ennek minden hónapban , mert unalmas a farmozás így . Én szeretek ültetni , locsolgatni ,nézni ahogyan nő egy virág . Ha belegondolok , hogy most egy hétig ez vár rám ,hát nem érzem tőle jól magam :)

    Biztosan sokkal többet is ki lehet hozni egy farmból ezen a szinten , én erre voltam képes . Ha valakinek van jobb , ötletesebb gondolata , azt szívesen elfogadom :)

    hozom a 2. aratás eredményét
    Ez azért már kevesebb , mert a szalmaház , a 2 db nosztalgiafilm a harkályfészek és pár darab dekor tp-t adó felhő nem érik be 12 óra alatt

    Így: 55.023.407 millió tp jött össze

    ez 24 óra alatt :65.727.773 + 55.023.407 =120.751.180 millió tp

    úgy látom , ha nem hibázok akkor

    reggel 65 millió valamennyi/ nálam ez a nagy aratás , az összes tojás , szinte az összes felhő aktív /

    este 55 millió valamennyi a Tp


    213. szintet kezdtem szinte a nullárol , és ebből még marad 7 millió , tehát reggel már a 214-es szinten leszek
     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.18
    Zotyó, kornoczi.moni, Sonche és 10 más kedveli ezt.
  15. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jó reggelt :) Óóóóó, hát ez egy gyönyörű érték, gratulálok hozzá :) Köszönöm, hogy megosztottad velünk :) Nekem még 62 óra van hátra a szintező bónuszokból. Ha lejártak, kivárok még egy aratást, hogy lássam mennyit "bír" a farmom, aztán megy minden vissza a helyére. Sok a gazdaköri amit be kell fejeznem, vagy el kell kezdenem. Mostantól (legalábbis most ez a tervem) a hangsúlyt a gazdakörre fogom fektetni.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.18
    Sonche, -Encyberama-, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  16. happyman1980

    happyman1980 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Engem az érdekelne, ki hogyan halad azokkal a gazdakörikkel (pl. Varjúszínház) ami 261ezer növényt kér?
     
  17. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    lassan :)
     
    genka53, -Fülemüle-70 és cass0129 kedveli ezt.
  18. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Tudom, hogy ezzel nem sokat segítek, de speciel én - leginkább sehogy. És ugyanígy vagyok a többi, duplázódó növényigényű gazdakörivel is.

    A varjúszínházat az emberi mennyiségekig (4. feladat) megcsináltam, aztán hagytam a csudába. De van, amelyikhez hozzá se nyúltam.

    Ezeket a növényeket a piacról nem lehet beszerezni, mivel nagyon nem éri meg termelni (a fehér liliomot kb. 750 CSP-ért tudnám feltenni), mikor a rövid érésű gazokat, pl. a maracuját 1500-ért lehet árulni.
     
    Imi*, Fätum és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    A piacozás tapasztalataimat és véleményemet szeretném megosztani veletek. Szerencsére egy picit mindenki másképp játszik, más dolgok fontosak, másnak örülünk, ráadásul nagyon különbözőek a lehetőségeink (ki mióta játszik, miket gyűjtött már össze, mennyi időt tud rászánni a játékra, milyen piacon van, stb.) Általánosságban azért az elmondható, hogy mindenki szereti, ha tele a pajta és dagad a virtuális pénztárca:D

    Amikor elkezdtem a farmeramát 2015-ben, akkor nem nagyon foglalkoztatott a CSP, több hónapnyi játék után is csak arra figyeltem, hogy ne jelentsen problémát, ha egy eventhez a piacról is kell árut beszereznem. Aztán 2016-ban már nyomon követtem a TOP nevezetű eventet, és ez hozta meg a kedvem a pajtatöltögetéshez és CSP növeléshez. Időközben a TOP-on való eredményes indulás lett a fő motivációm, számomra az jelent kihívást, hogy be tudjak kerülni a 300-ba. A jelenlegi event és gazdaköri dömping miatt nem nagyon jut idő és terület a TOP-ba termelni, ezért főleg a piacról töltögetem a pajtám.

    Mit és mikor érdemes venni?
    Ha valami olcsó, akkor meg kell venni, főleg, ha nagy tételben van kirakva. Ehhez persze ismerni kell az adott termék árát, illetve ármozgását. Már az is sokat segíthet, ha az aktuális eladási árhoz képest például fele áron van kint valami, és a következő tételek az eladási ár környékén vannak.

    Érdemes nyomon követni, hogy milyen „pajtát igénylő” eventek várhatók, és ha vannak konkrét termékek, akkor azokból folyamatosan kell felvásárolni heteken, hónapokon keresztül, mindig csak az aljáról vásárolva, hogy ne emelkedjen gyorsan az ár. Például, ha tudjuk, hogy lesz egy repülős event, akkor ott jó eséllyel szükség lesz napraforgóra.

    Állatok:
    Van néhány spéci állat (béka, pillangó-méh, kaméleon, hal) ami egyedül képvisel egy-egy tenyésztési kategóriát. Ezeket évente egyszer biztos, hogy tenyészteni kell, így érdemes egész évben vásárolni, amikor 3-8 ezer CSP-ért beszerezhetők.

    Vannak állatok, amiket soha nem termelnék. Nincs például holló vagy pók ólam (vagy lakjanak is bármiben), de van belőlük közel 1000 db, ha valahova szükség lenne rájuk. Ezeket az állatokat szintén akkor szerzem be, amikor néhány ezer CSP-ért kirakják. Itt megveszem a 3 db-os tételt is. Van farkas, bagoly, gólya és még ki tudja hányféle titok ólam, amiket soha nem rakok ki. Számomra nem éri meg termelni őket, miközben vannak olyan neon óljaim is, amik porosodnak. Inkább megveszem ezeket az állatokat kis tételekben olcsón, bár fogtam már ki több száz darabot is jó áron.

    Vannak állatok, amik még nem nagyon kerültek sorra. Például cápából mindig megveszem a 9 ezer alatti árukat (fogtam már ki 7-ért is), egyszer még szükség lehet rájuk. Volt idő, hogy az alap állatok (disznó, juh, kecske, tehén, pulyka, ló) 1000 CSP körül voltak kaphatók, én ezeket folyamatosan vásároltam. Igazából saját célra szántam, de végül a nagy részét eladogattam. Például volt, amikor a juh ára 20 ezer fölé ment.

    Termények:
    Korábban érdemes volt ezeket vásárolni, most inkább csak eladni. Soha nem értettem, hogy éri meg valakinek az angórát 3 ezerért eladni vagy álbajuszt 5 ezerért. Inkább megvettem ezeket, és amíg nem mentek 20 ezer CSP fölé a terményes árak, addig nem is volt kirakva egyetlen barkácsolt ólam sem. Időközben a bahás termények ára is megemelkedett, itt már csak papagájtollat vásárolok 3728 CSP alatt.

    Fák:
    Elsősorban ezek miatt járok a piacra. Van a piacunkon 40 fa, amit időnként a pajtaértékének a kétszerese alatt meg lehet vásárolni. Ezek közül szinte mindig akad 5-10 fa, amiből éppen van kint megfelelő áron néhány tétel. Sajnos sokszor csak néhány 10 db-os tétel, de szerencsére akad, aki több ezret is kirak egyszerre. A pajtakészletem nagy részét fákban tartom. Ebből adok a gyümölcsárusnak farmpengőért cserébe, vagy ha egy gazdaköri/event pajtaértéket kér, és beadható fa is, de innen megy a TOP-ba is az áru.

    Növények:
    A piacról csak akkor veszek, ha jó eséllyel szükség lesz valamire, és várható, hogy minimum duplázódni fog az ár. A piros kosárból viszont megveszem a napi 300 db-ot. A bahán korábban csak 6 növényt (első 6) vettem rendszeresen, mostanában már 27-et, de ez szerintem 15 környékére fog visszaesni (legalább 3-szoros legyen rajta a haszon, vagy saját célra kelljen). A farmon az első 10 növény 20-60-szoros nyereséggel adható el, de van még 20 növény, ami legalább 4-szeres haszonnal. A 100-as szint fölötti növények közül is érdemes árulni. Itt csak 2-2,5-szeres a haszon, de a magas ár miatt milliókat lehet velük keresni heti szinten. Még csak néhány hete viszem piacra a piros kosaras vásárlásokat, eddig jók a tapasztalataim. Arra figyelek, hogy a saját árukészletem ne menjen növényenként 10 ezer alá, vagy ha igen, akkor nagyon megérős legyen.

    Mit és mikor érdemes eladni?
    Amikor eladásra veszünk valamit, akkor olyan áron adjuk el, hogy legyen rajta legalább 2-szeres haszon (a kereskedelmi díj levonása után).

    Amikor egy termék ára átmenetileg (például egy event miatt) legalább a duplájára nő (eladunk belőle 10 egységet, majd amikor ismét visszamegy az ára, akkor visszavásároljuk, így nem csökken a pajtakészlet, viszont növekszik a CSP 10 egységnek az árával).

    Érdemes akkor piacra vinni a termékeket, amikor javában zajlik egy event. Ilyenkor kevesebben árulnak (nem tudnak piacra termelni), de a kereslet nem csökken ilyen mértékben, sőt van termék, amire nő.

    Tenyésztős eventeknél érdemes nézni, hogy milyen gazdakörik adnak szupertápot, és azokhoz mit kell beadni. Ezeket a termékeket ilyenkor érdemes piacra dobni.

    Tenyésztős eventnél (pontosabban előtte hetekkel, hónapokkal), amikor egy adott állatot kell tenyészteni, akkor az állaton kívül érdemes a tápját, de leginkább az ahhoz szükséges árukat beszerezni, majd jó áron eladni. Több hulláma is van az árak alakulásának, érdemes folyamatosan követni, hogy a lehető legjobb áron tudjunk eladni (főleg, ha nagy tételekkel piacozunk).

    A fákat saját célra vásárlom, de ha egy fának a pajtaérték 4-szerese fölé megy az ára, és legalább 1000 CSP darabja, akkor adok el belőle.

    Még tudnék írni (mert abba nem is mentem bele, hogy szerintem mit érdemes termelni), de már most olyan hosszú a szöveg, hogy senki nem fog idáig elérni (csak, ha a végére ugrik), így most hirtelen ennyi:p

    Jó piacozást!:)
     
    liliblani06, Almaded, zsona416 és 14 más kedveli ezt.
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Még valamiről ne felejtkezzetek el, ha farmos szintlépésről gondolkodtok:
    Az új tölgyrúnák között vannak farmos tp-re hatók, de csak főfarmra, szántóra és erdei tisztásra vonatkoznak.

    Aki ezeket kiváltotta, ne lepődjön meg, ha ugyanaz a dekor többet ad a pl. főfarmon, mint a kergében.

    [​IMG]
    7. Rendes farm élmény (A barkácsolás mestere rúnán keresztül érhető el.)
    1. szint: aratáskor 5%-kal több TP mindenből a Rendes farmon Ára: 75 csillag
    2. szint: aratáskor 10%-kal több TP mindenből a Rendes farmon Ára: 100 csillag
    3. szint: aratáskor 15%-kal több TP mindenből a Rendes farmon Ára: 125 csillag
    4. szint: aratáskor 20%-kal több TP mindenből a Rendes farmon Ára: 150 csillag

    [​IMG]
    8. Szédült szántó élmény (Rendes farm élmény rúnán keresztül érhető el.)
    1. szint: aratáskor 5%-kal több TP mindenből a Szédült szántón Ára: 75 csillag
    2. szint: aratáskor 10%-kal több TP mindenből a Szédült szántón Ára: 100 csillag
    3. szint: aratáskor 15%-kal több TP mindenből a Szédült szántón Ára: 125 csillag
    4. szint: aratáskor 20%-kal több TP mindenből a Szédült szántón Ára: 150 csillag

    [​IMG]
    10. Erdei tisztás élmény (Szédült szántó élmény rúnán keresztül érhető el.)
    1. szint: aratáskor 5%-kal több TP mindenből az Erdei tisztáson Ára: 75 csillag
    2. szint: aratáskor 10%-kal több TP mindenből az Erdei tisztáson Ára: 100 csillag
    3. szint: aratáskor 15%-kal több TP mindenből az Erdei tisztáson Ára: 125 csillag
    4. szint: aratáskor 20%-kal több TP mindenből az Erdei tisztáson Ára: 150 csillag
     
    -ágianyu33-, -Encyberama-, Sonche és 2 más kedveli ezt.