Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    genka53, Fätum, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  2. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Sali! A még nem neonosodott állatokkal (pl. hód, páva, elefánt) biztosan nem fürödsz be. Csak idő kérdése, hogy mikor térül meg busásan a befektetés - ilyenkor az alapállatok is nagyon jó áron mennek, hát még a tenyészállatok. Én a legutóbbi lepke-kaméleon kombón több mint 600 milla csp-t kerestem egyetlen hétvégén. ;) (Azért nem tudom pontosan mennyit, mert közben ezerrel tömtem is a pajtát mindenfélével...)
     
    Fatther, Gio, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Kata!:)
    Hálásan köszönöm, hogy ezt megosztottad. :inlove:Szuper jó ötlet, szeretném megvalósítani. :p
    Sokszor annyira kézenfekvő a mit és hogyan, hogy észre sem veszem. Ha aktuális lesz, megosztom a végeredményt!;)
     
    Fatther, Gio, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  4. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nyuszika feldobott egy labdát, amire megérkezett a korrekt matek:

    Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy van olyan növényünk amivel lehet nullapercezni gesztenyés felhősor nélkül is!

    Csodálom, hogy erre korábban senki nem figyelt fel - mindenesetre ez sokak számára új lehetőségeket nyit meg.
     
    Samborg, Kata_rzis, Fatther és 15 más kedveli ezt.
  5. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Szeretném megosztani veletek egyik gazdatársunk nem semmi eredményét!Remélem nem rossz helyre írok,mert mostanában szokás,hogy rossz helyen vagyok és törlésre kerülök.Sagittarius69 gazdatársunk fent van a top 10 legjobb gazda között.Sagi!Gratulálok,nagy vagy,de mostmár jó lenne,ha a 9-ik helyre lépnél:D:inlove:Hajrá-hajrá:)
     
    juliannakoczkas, Fatther, Gio és 6 más kedveli ezt.
  6. csillag

    csillag Fórum mestere

    Szia
    Nekem nincs gesztenyés felhősorom, ennek megszerzési időszakában volt egy szív műtétem, ezért ez az event kimaradt. A krókusszal kapcsolatos információ elolvasása után kinemesítettem ennek a növénynek a bónuszait és működik a nullapercezés. Nagyon örülök ennek a lehetőségnek. Mindhármatoknak köszönöm szépen, hogy megosztottátok ezt az információt.
    Üdv. Zsóka
     
    Kata_rzis, Fatther, Gio és 2 más kedveli ezt.
  7. ZSUZSAAA13

    ZSUZSAAA13 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Gratulálok Sagittarius69. Meg lett a 9., igy tovább.
     
    juliannakoczkas, Fatther, Gio és 2 más kedveli ezt.
  8. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!
    Már a 8-ik helyen van !:) Szívből gratulálok!:)
     
    juliannakoczkas és Fatther kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Frissült az érésidő táblázat
    Új tábla készült, benne van minden, ami eddig az érésidővel kapcsolatban bekerült a játékba. Ebből egyelőre sem xls, sem ods verzió nincsen! Fontos: biztos vagyok benne, hogy nem hibamentes, de én már nem tesztelgetek tovább. Kérek mindenkit, aki használja, és talál benne bármi hibát vagy kezelési problémát, jelezze! Köszönöm.

    A tábla eredeti leírása itt olvasható.

    Excel 2007 vagy újabb (.xlsx): Letöltés
     
    kelleri, MamaMeseKertje, upupa és 22 más kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) eddig is szuper volt a táblázatod, de ez most már megszólal :D Nagyon, nagyon köszi, ez óriási segítség :inlove:
     
    HéricsBáró, kelleri, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  11. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Toma kedves!:)
    Én az Érésidő táblázat előző példányát is minden túlzás nélkül bibliaként kezeltem, ez a mostani meg lesz az Új-biblia:D:inlove::inlove:.
    Csodálatos a kezelhetősége, a megjelenési formája, a beltartalmáról nem is beszélve!
    Óriási segítség a farmozásunkhoz! Hatalmas köszönet érte! :inlove::inlove::inlove:
     
    HéricsBáró, kelleri, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  12. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia Toma!

    Egyszerűen csodálatos!

    Köszönöm szépen! :*
     
    HéricsBáró, Fatther, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  13. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia Toma!

    Már nagyon vártam!
    Megnéztem! Csodálatos!
    Köszönöm, ez a legklasszabb farmos karácsonyi ajándék mindannyiunknak!

    Neked is legyen szép Ünneped!
    üdv.
     
    Fatther, Sali~*.*, Gio és 4 más kedveli ezt.
  14. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy más nemzeteknek van-e hasonló táblázatuk, de hogy a miénket nem übereli semmi, az biztos!
    Hálásak vagyunk, Toma, a szép adventi/karácsonyi ajándékért! Köszönjük a sok munkát! :inlove:
    [​IMG]
     
  15. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Nem tudom, itt jó helyen van-e amit mondok, de azért mondom. Egy ideje minden szomszédomtól a Forró Életelixír nevű dekort kérem. Nem volt türelmem kivárni, hogy megteljen vele a Tisztás, de a 200%-os adventi bónusz sürgetett. 148 dekor van kitéve (+ a tárolók, és néhány ritkább fa). A reggeli nagy aratás több mint 50 millió TP-t adott. (337 605 TP/1x1).
    Tudom, nem mindenkinek fontos a TP, de ha van rá lehetőség, miért ne! Bár most a Tisztást 15 napig nem használhatom másra, de talán megoldom így is! :music:
     
    Kata_rzis, Gio, -ágianyu33- és 10 más kedveli ezt.
  16. ejelaci

    ejelaci Aktív író

    32db Forró Életelixír aratása 32 X 310.780 azaz 9.944.960 ttp-t adot!!! :)
    Ha valakinek van még szabad küldési lehetősége, akkor azt örömmel elfogadom. ;)
    Sok sikert mindenkinek!
     
    kelleri, Gio, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  17. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    1Forró Életelixír 11000 ad volt hozzá tp bonuszod jócskán?
     
    genka53 kedveli ezt.
  18. ejelaci

    ejelaci Aktív író

    Nálam 1 Forró Életelixír 15.000tp-t ad.
    Most néztem, már "csak" +275% van, a kerge kertben 56.250 tp-t ad, a kincses szigeten viszont 142.125 ttp-t... :)
     
    kelleri, -ágianyu33- és genka53 kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ebben a dekorban (is) az a jó, hogy a szintedtől függ a TP mennyisége. Magasabb szinten még többet ad "alapból". Ha valaki erre még megfelelő mennyiségű bónuszt pakol, akkor lehet vele hasítani. A bahán is, hiszen ott nem olyan nagyon nehéz még 400 felett sem szárnyalni.
    600-as baha szinten 60ezer btp-t ad bónuszok nélkül.
    Ezzel a dekorral az idevezető (baha 600) sem lesz olyan nehéz már.

    Valóban arra kell figyelni, hogy minden nap a lehető legtöbb ilyen dekort beszerezd. Erre jó a szomszédokkal való hatékony együttműködés és uram bocsá' néhány naponta érdemes belépni egy-egy kisfarmra is.
    Én megírtam a szomszédaimnak, hogy ezentúl soha nem kérek mást, eventes felröpit sem.

    Az ilyen szezonális dekor ajándék hipp-hopp kerül játékba. Gyakorlatilag a bevezetés előtti órában kapunk egy levelet, hogy most hoznak újat és az előzőt kiveszik. (Sőt, ha éppen nem vagyunk "vonalban" ki sem tudjuk írni időben a fórumra a változást.)
    Mi sem tudjuk előre sem a bevezetés idejét, sem a következő dekor tulajdonságait. Nem tudjuk úgy bemutatni nektek, mint pl a Rackó ajándékokat.

    Ezért érdemes most annyit beszerezni, amennyit csak lehet. Annyi az esélye annak, hogy a következő szezonális ajándék még ennél is jobb lesz, mint annak, hogy rosszabb.8)
     
    Kata_rzis, Sali~*.*, HéricsBáró és 5 más kedveli ezt.
  20. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    A mostani eventnél szerintem a felröpi nekem is teljesíthető, így én is belevágok a gyűjtögetésbe. Köszönöm az infót. :)
     
    Imi* és Sali~*.* kedveli ezt.