Visszajelzés Fociláz - 2023. június - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 6.6.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Goran

    Goran Fórum hercege

    Főleg azért, mert nem volt ingyenes mini játék xD
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Oda értem én is, nálam is csak azt számolta.
     
    kukori80, Kuzdern, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  3. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Szia! Ezzel én is most szembesültem.
     
    kukori80, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. agikka

    agikka Junior szaki

    Szia ,nekem se , én már írtam supportnak , most várom a válaszuk, azt hittem csak nálam történt

    nem is fogod tudni elinditani mert nincs ingyen labda, mert amit kaptál az az új fejleszthetö dekor alapja
     
    kukori80, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Fociláz - 2023. június eventben nincs ingyenes minijáték, mivel malomtermék sem kell hozzá, csak felröppenő és eventnövények!

    Valamivel összekeverhetted esetleg... talán az új Szörfös kunyhó dekorral, amelynek alapdekor-részét minden játékos megkapja, aki 2023.június 7. 14:00 - 2023. július 1. 22:00 óra között bejelentkezik.


    Ami pedig az előző eventet illeti, szívesen megnézem neked, amennyiben megírod, pontosan melyik előző eventre gondolsz, illetve a farmnevedet és az ID-számodat.

    Felhívom figyelmedet, hogy ez egy eventcsevegő, itt általában kevés a moderátori jelenlét.
    Tehát ha problémába ütközöl, vagy kérdésed van azt valamelyik Segítségkérő topikban tedd meg!

    Köszönöm együttműködésed!
     
  6. Goran

    Goran Fórum hercege

    At egyes pályán is hiába megy át a 24 érmés mezőn a 12-es után, nem írja jóvá, pedig felugrik :eek::mad:
     
    -forrest-gump-, ribizli4, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  7. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Központnak jelzésre került a hiba, várjuk a javítást!

    Kérjük szíves türelmeteket és megértéseteket!

    Köszönjük!

    Kérlek Benneteket, hogy pontos farmnévvel és ID-számmal írjatok posztot az alábbi topikba!

    Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg) | Farmerama HU

    Együttműködéseteket köszönjük!
     
    .dina1., aida2330, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  8. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    a felhőt beüzemeltem , a keréknél a pörgetéssel szerencsém volt.
     
  9. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!


    A mai napon, azaz 2023.június 7-én 20:00 óráig bezárólag a Fociláz - 2023.június eventjének 5.minijátéka hibásan működött.

    Kérjük azon játékosok figyelmét, akik ezen időpontig bezárólag lejátszották már az 5.minijátékot,
    és hibát tapasztaltak a csillagos érmék könyvelésében,
    jelezzék ezt a tényt a pontos farmnevük és ID-azonosítójuk megadásával az alábbi topikban:


    Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg) | Farmerama HU

    Együttműködéseteket, megértéseteket köszönjük!
     
    .dina1., -forrest-gump-, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az ellenőrzéshez, javításhoz kérek szépen pontos farmnevet és ID-számot!
    Ide:

    Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg) | Farmerama HU

    Köszönöm.
     
  11. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mivel Te már írtál a játék hibája miatt a Supportnak, az ő válaszukat kell megvárnod, neked nem tudunk itt a Fórumon segíteni.

    Felhívom figyelmedet, hogy az ilyen jellegű kérdésekkel, hibajelzésekkel ne terheld a Supportot. Írj ide a fórumra valamelyik segítségkérő topikba, hogy tudjunk segíteni. Az eventcsevegő nem alkalmas erre!

    Amennyiben olyan a probléma típusa, amiben nem tudunk segítségedre lenni, akkor automatikusan a Supporthoz fogunk irányítani!

    Köszönöm megértésed, együttműködésed!
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem is írtam, az utolsó pályán nem tudtam vissza passzolni. Majdnem, de kerülgetett a sírás. Mindjárt ott leszek megint, tiszta izgatott vagyok. :D
     
    Samborg, PZoli64, Hahacska és 6 más kedveli ezt.
  13. ribizli4

    ribizli4 Haladó

    Sziasztok! Nálam is ugyanígy történt.
     
    juliannakoczkas és Goran kedveli ezt.
  14. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mi nem tapasztaltunk ilyen jellegű hibát az első pályán.

    Kérlek, amennyiben úgy gondolod, hogy mégis probléma volt ezzel a pályával, akkor írj ide pontos farmnevet, ID-számot:
    Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg) | Farmerama HU

    Köszönöm szépen!
     
  15. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

  16. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Felhő indításra kész.:)[​IMG]
    A felröppenő megállított. 114 csillagos érme hiányzik a főjutalmak teljes kiváltásához. E-gaz letermelve, gumilabdacs gyűjtés indul:). Nem fogok 0 percezni, ennyi szupertáp elég volt mára.o_O

    A pudlimolyos titokólat ki tudta venni valaki?
    Nekem másodszorra sem sikerült.Na, majd még küzdök vele holnap is.xD

    Én nem vettem észre, hogy valahol nem számolt volna csillagos érmét. Az egyik pályát elbénáztam, már az elején megfogott a védő és nem jutottam túl rajta. Ott csak a 12 érmét kaptam.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.23
    maszilva, Kuzdern, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gratula.A főnyeremények kiváltva, felhő felpakolva.2 db Piccoló is meg van.Még marad 10-10 ezer növényem.Most hosszút ültettem mind két helyre,jöjjön a felrö
    pi hogy tudjak még kiszedni szupereket. Soksikert mindenkinek.
     
    maszilva, Kuzdern, -gyöngy-581 és 7 más kedveli ezt.
  18. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Köszönöm! Neked is. Én is ezt a taktikát szeretném, csak amíg tartanak a bónuszok, addig nem akarom a nagyon hosszúérésű növényeket ültetni.
    Sikeres játékot mindenkinek!:)
     
  19. Lilianna99

    Lilianna99 Utánpótlás-írogató

    Király az oldal nyitása! A baromságot a reklámot beadja de az alapikonokat nem. De király!
     
    aida2330 kedveli ezt.
  20. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Jó reggelt!

    Az 1-es számú pályán a kezdésnél kivettem a 12-es és 24-es csillagot is, majd a 36-ot adó kapuba lőttem, de csak 48! csillagot adott a rendszer! A 24-essel mi a helyzet? Az kuka lett? Ez így egy rakás s..r!!!

    ui.: az eddigi csillagok száma: 96 db, mindkét pályáról 48-at írt jóvá, vagyis ott sem mutatja a 24-et!
     
    -forrest-gump- kedveli ezt.
  21. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia,
    farmnévvel és farm ID adatokkal írd meg a problémádat ebbe a topicba, a Modik ott tudják ellenőrizni:
    Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg) | Farmerama HU
     
    Kuzdern, -forrest-gump-, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.